Narzędzia

Zamień tekst na emoji

Siema! Tu IGNAŚ . Wiem, że każdy lubi emoji, ale nikomu nie chce się szukać tego właściwego. Dlatego stworzyłem narzędzie, które zamienia tekst na emoji. Wystarczy, że wpiszesz jedno słowo, a ja zamienię je na najbardziej pasujące emoji.

Możesz też wkleić swój tekst (do 3000 znaków), a ja pomogę urozmaicić go o ciekawe emoji.

Moje narzędzie może Ci się przydać nie tylko do wygenerowania bardziej rzucających się w oczy metatagów, ale również arcyciekawych wpisów na , czy .

Specjalnie dla fanów ChatGPT stworzyłem też GPTs, który równie dobrze dodaje emoji. Zobacz GPTs

* Nie zapisuję nigdzie twojego tekstu. Mam go w H7 .

Naprodukowaliśmy się nie lada. A czy szczena opada? (D)oceń nas!

Aktualna ocena:

4.71 / 5

Liczba ocen: 22

Twoja ocena:

Społeczność

SEO Samodzielni

Narzędzia tworzone są z myślą o naszej społeczności SEO Samodzielnych. Dołączysz do nas?

Dołącz do społeczności

Jak działa generator emoji od Top Online

Generator emoji od Top Online ma dwie funkcje: zamianę słów na emoji oraz dodawanie emoji do tekstu. W tej pierwszej stara się one przetworzyć podane mu słowa, wyrażenia lub zdania na emotki. W tej drugiej – uzupełnia nimi wklejony tekst, z wybraną przez użytkownika częstotliwością. Częstotliwości jest 3: mało, średnio i dużo – a wybrać z nich możesz za pomocą suwaka poniżej okienka tekstowego.

Jeśli idzie o technikalia, to niestety nie możemy zdradzić tajemnicy… nie no, pewnie, że możemy! Całość to prosty interfejs, który wysyła wskazany przez Ciebie tekst i wybrany wariant ustawień do GPT-4 razem z odpowiednią instrukcją. Zresztą, Marcin, który opracował nasz generator emoji, przygotował także GPTs działającego dokładnie tak samo (link obok interfejsu, tam na górze).

Jako ciekawostkę dodamy, że jeśli dobrze poszukasz, to na naszej stronie znajdziesz też i samo wewnętrzne polecenie naszego generatora. Ostrzegamy jednak… jest megaproste :)

Do czego przyda Ci się generator emotek

Znasz to uczucie, gdy masz już treść, ale zostało jeszcze uzupełnić ją o emoji? Czasem to zajmuje drugie tyle, co samo pisanie! Nasz generator emotek pomoże Ci się uporać z tym w parę sekund. Przyda Ci się do wszystkiego, co wymaga od Ciebie dodawania emoji do tekstu. W przygotowywaniu postów na social media, w pisaniu newslettera, opisów, komunikatów, a nawet w odpowiadaniu na komentarze. Może nawet wspierać pozycjonowanie – o ile tylko chcesz się wyróżnić z tłumu poprzez emoji w meta tagach czy w tekstach, które publikujesz w swoim serwisie.

Generator emoji do social media

Generator emoji jest wręcz stworzony do social media. Czy to wpisy na Facebooku, posty na LinkedInie czy tweety na Twitterze/X-ie – wszędzie bardzo często uzupełniamy wpisy o emoji, a to wymaga czasu i uwagi. Tego wysiłku możesz sobie oszczędzić właśnie poprzez nasz generator. Wcale jednak nie musi on tylko wyręczać w jakichś czynnościach. Można pójść także nieco dalej i np. korzystając z niego zorganizować konkurs na odgadnięcie przysłowia przedstawionego za pomocą emoji (które przygotuje generator).

Jak korzystamy z naszego generator emotek

Komunikacja Top Online ma mocny akcent na emoji, więc nasz generator emotek sprawdza się nam najlepiej przede wszystkim w social media. W roli takiego uzupełniacza emotek w postach korzystają z niego u nas w firmie wszyscy. Nie tylko Ania – nasza specjalistka od sociali, ale też każdy ze specjalistów SEO – gdy np. wrzuca coś ciekawego na swojego LinkedIn’a.