Zobacz case studies*
Najbardziej zautomatyzowanej agencji SEO w Polsce.

*Czyli 100 stron konkretnych danych, założeń i efektów, przedstawionych na przykładzie aż 8 serwisów - stron i sklepów internetowych naszych Klientów.

W każdym rozdziale znajdziesz:

Opis współpracy - w skrócie

Sytuację wyjściową serwisu

Cele i założenia współpracy

Przebieg współpracy

Efekty

Opinię Klienta

To Case Study powstało, bo chcemy wyjaśnić, jak SEO w Top Online wygląda od kuchni. Nakreślić, czego można się po nas spodziewać w trakcie współpracy, no i pochwalić się tym, jakie mamy efekty.

Adam Przybyłowicz - Copywriter w Top Online, autor opracowania

Zapisz się do newslettera , a otrzymasz e-booka: SEO case studies*

*czyli jak robimy SEO dla naszych Klientów.

Chcę dostać ebooka

Równo
100 stron

8 opisów
współprac

Zróżnicowane branże
i serwisy

Pokazujemy dokładne dane z narzędzi. Każde Case Study zawiera dane o widoczności, wyświetleniach, ruchu i kliknięciach. Bez nieścisłości, niedomówień i brakujących elementów układanki. U nas jest zawsze czarno na białym. Albo czarno-pomarańczowo na białym ;)

case stuy - wykresy
case stuy - wykresy

Nie przynudzamy i niczego nie pudrujemy. Pokazujemy rzeczywistość taką, jaka jest, w tym gorsze lata współprac i popełnione błędy. Taką mamy filozofię. Działamy transparentnie i chętnie dzielimy się wiedzą oraz doświadczeniem.

Żeby otrzymać ebooka , zapisz się do newslettera

Poza tym, w newsletterze cyklicznie informujemy o najważniejszych wydarzeniach, webinarach, szkoleniach i wartościowych artykułach! Samo "mięso". Zero sprzedaży, sto procent praktycznej wiedzy. Dołącz do grona głodnych SEO wiedzy i odbierz naszego obszernego, darmowego ebooka: SEO CASE STUDIES.

Dopiszcie mnie do listy subskrybentów

Dołączając zgadzasz się na przesyłanie mailowo informacji handlowych: marketingowo-edukacyjnych przez Top Online Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Strzegomska 42AB, zgodnie z art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. 2017, poz. 1219, z późn. zm.).

Chwalimy się historiami naszych sukcesów .
A jest czym*.

*W SEO nie ma lepszej rekomendacji niż sukcesy marek, które powierzyły nam pozycjonowanie swoich stron i zadowolenie Klientów, których obsługujemy. Zatem chwalimy się, skoro nas chwalą.

Fotoforma.pl

Case Study pozycjonowanie sklepu fotoforma.pl

TOP10: +13 561 fraz
TOP50: +34 055 fraz

Fotoforma.pl

Doceniam terminowość, zaangażowanie, udzielanie cennych wskazówek - nie tylko związanych z SEO, a także rozwiązanie problemu z widocznością serwisu w wyszukiwarkach. Współpracując z Wami, na pewno mogę pochwalić: lepszy kontakt, transparentne raporty, wydajniejsze prace, większy zakres oferowanych usług.

Case study sklepu Fotoforma.pl - widoczność

Zobacz pełne Case Study

Nakrywamy.pl

Zaangażowanie, przejrzyste raporty, sprawny kontakt i solidne wsparcie merytoryczne. Chłopaki z Top Online wykazują się pełnym profesjonalizmem. Odnaleźli i pomogli nam rozwiązać mnóstwo istotnych problemów z serwisem, o których istnieniu nie mieliśmy nawet pojęcia. Nie ma co ukrywać, jesteśmy bardzo zadowoleni!

Case study sklepu Nakrywamy.pl - widoczność

Zobacz pełne Case Study

Nakrywamy.pl

Case Study pozycjonowanie sklepu nakrywamy.pl

TOP10: +4072 fraz
TOP50: +13 262 fraz

imker.pl

Case Study pozycjonowanie strony imker.pl

TOP10: +510 fraz
TOP50: +1890 fraz

imker.pl

Współpracę z Top Online cechuje pełna transparentność, responsywność i znakomita opieka nad klientem, a wyniki mówią same za siebie. Nie wiem, co musiałoby się stać, żebyśmy zmienili partnera w zakresie pozycjonowania naszych stron www.

Case study strony imker.pl - widoczność

Zobacz pełne Case Study

cart-art-wedding.com.pl

Współpracuje z Top Online od dłuższego czasu - jestem bardzo zadowolona! Poświęcają klientowi dużo czasu oraz wychodzą z inicjatywą zmian na lepsze :-) Top Online poleciło mi też bardzo dobre firmy zajmujące się reklamą Google Ads i Facebook Ads - najlepsi na rynku zawsze działają razem. Szczególnie dziękuję Panu Kamilowi, który jest opiekunem mojego sklepu.

Case study strony cart-art-wedding.com.pl - widoczność

Zobacz pełne Case Study

cart-art-wedding.com.pl

Case Study pozycjonowanie strony cart-art-wedding.com.pl

TOP10: +919 fraz
TOP50: +4759 fraz

sklepasmoto.pl

Case Study pozycjonowanie sklepasmoto.pl

TOP10: +2407 fraz
TOP50: +8236 fraz

sklepasmoto.pl

Nasza strona pod opieką Top Online została sprawdzona, a wszelkie wątpliwości oraz błędy zostały poprawione lub naprawione. Jeżeli mam jakieś pytanie i problem to zawsze udzielana jest mi pomoc. Fajnie mieć taki kontakt w biznesie. Zauważyłam wzrost zamówień organicznych i ciągle pracujemy nad jego zwiększeniem z Top Online. Bez pomocy specjalistów trudno samemu wypozycjonować swój sklep.

Case study sklepasmoto.pl - widoczność

Zobacz pełne Case Study

SEO na luzie

Historia Twojego sukcesu może zacząć się dziś. Odbierz darmową analizę Twojej strony.

Bezpłatna oferta
  • Odezwiemy się w 24h
  • Otrzymasz analizę strony i porównanie z konkurencją
  • Przygotujemy strategię SEO dla Twojego biznesu
  • Pokażemy Ci na przykładach, jak wygląda współpraca i raporty miesięczne
  • Otrzymasz ofertę w formie video, współpraca od 1999 zł/mc

bikestar.pl

Współpraca z Top Online układa się świetnie. Kontakt jest bezproblemowy, co miesiąc dostajemy raporty z wykonanych zadań, a w razie jakichkolwiek wątpliwości Pan Kamil zawsze wyjaśnia nam wszystko prosto i zrozumiale, aż do skutku.

Case study bikestar.pl - widoczność

Zobacz pełne Case Study

bikestar.pl

Case Study pozycjonowanie sklepu bikestar.pl

TOP10: +580 fraz
TOP50: +4858 fraz

magnificentcoffee.pl

Case Study pozycjonowanie magnificentcoffee.pl

TOP10: +271 fraz
TOP50: +1362 fraz

magnificentcoffee.pl

Współpracujemy z firmą Top Online już ponad dwa lata i jesteśmy zachwyceni wynikami! Ich nieszablonowe podejście oraz innowacyjność w działaniu przyczyniły się do widocznego wzrostu ruchu organicznego na naszej stronie, co jest dla nas niezwykle ważne i buduje naszą pozycję na rynku.

Case study magnificentcoffee.pl - widoczność

Zobacz pełne Case Study

msled.pl

Współpraca i kontakt z Panem Grzegorzem to pełen profesjonalizm. Na bieżąco otrzymujemy informacje na temat prowadzonych działań i ich efektów. Mam poczucie, że nasza firma ma dobrą i solidną opiekę, a jej pozycja w internecie systematycznie rośnie.

Case study msled.pl - widoczność

Zobacz pełne Case Study

msled.pl

Case Study pozycjonowanie sklepu msled.pl

TOP10: +353 fraz
TOP50: +1618 fraz

spasja.pl

Case Study pozycjonowanie spasja.pl

TOP10: +135 fraz
TOP50: +677 fraz

spasja.pl

Szczerze polecam agencję Top Online! Od pierwszego kontaktu współpraca z agencją Top Online układa się bardzo dobrze. Moje początkowe obawy, po złych doświadczeniach z innymi firmami, zostały bardzo szybko rozwiane. To nie tylko profesjonalizm, również ludzkie i bardzo indywidualne podejście do nas jako klienta, sprawiły, że moje wątpliwości szybko zniknęły.

Case study spasja.pl - widoczność

Zobacz pełne Case Study

uarchitekta.pl

Z Top Online współpraca układa się wzorowo. To najlepsi fachowcy w swojej dziedzinie. Osiągamy dobre efekty, a zaangażowanie i wsparcie merytoryczne jest na najwyższym poziomie.

Case study uarchitekta.pl - widoczność

Zobacz pełne Case Study

uarchitekta.pl

Case Study pozycjonowanie uarchitekta.pl

TOP10: +321 fraz
TOP50: +4087 fraz

foodbugs.pl

Case Study pozycjonowanie sklepu foodbugs.pl

TOP10: +89 fraz
TOP50: +609 fraz

foodbugs.pl

Ekipa Top Online to zespół specjalistów, którzy skupiają się przede wszystkim na korzyściach biznesowych klienta, a nie tylko na pokazywaniu dużego przyrostu widoczności w top 50. Są w stanie realizować długofalowe strategie z pozytywnym skutkiem oraz stale proponować nowe rozwiązania. Współpracujemy już prawie 2 lata, a myślę, że to dopiero początek naszej długofalowej współpracy.

Case study foodbugs.pl - widoczność

Zobacz pełne Case Study

skarpetki.sklep.pl

Case Study pozycjonowanie strony skarpetki.sklep.pl

TOP10: +965 fraz
TOP50: +2167 fraz

republicofties.com

Case Study pozycjonowanie sklepu republicofties.com

TOP10: +284 fraz
TOP50: +1174 fraz

Elite Taxi

Case Study pozycjonowanie storny Elite Taxi

TOP10: +137 fraz
TOP50: +1238 fraz

losgehts-deutsch.com

Case Study pozycjonowanie strony losgehts-deutsch.com

TOP10: +460 fraz
TOP50: +1804 fraz

losgehts-deutsch.com

Z Top Online współpracuję od pół roku. Jest to pierwsza agencja z branży marketingu online, z współpracy z którą jestem zadowolona w 100 %. Z miesiąca na miesiąc widzę wymierne efekty pracy agencji, które przekładają się na moją pozycję w Google. Mój opiekun p. Grzegorz to osoba bardzo kompetentna zarówno w temacie SEO, jak i relacji interpersonalnych. Zawsze znajduje rozwiązanie problemów oraz wychodzi na przeciw moim oczekiwaniom oraz pomysłom. Polecam ogromnie współpracę z agencją Top Online!

Case study strony losgehts-deutsch.com - widoczność

Urbanvegan.pl

Zdecydowanie polecamy firmę Top Online w zakresie SEO i e-commerce. Współpracujemy od dłuższego czasu, efekty są stabilne, praca równomiernie rozłożona w czasie. Top Online wspiera nas także merytorycznie w kwestii działań reklamowych.

Case study sklepu UrbanVegan.pl - widoczność

Zobacz pełne Case Study

Urbanvegan.pl

Case Study pozycjonowanie sklepu UrbanVegan.pl

TOP10: +869 fraz
TOP50: +3864 fraz

Abrakadabra.sklep.pl

Case Study pozycjonowanie sklepu abrakadabra.sklep.pl

TOP10: +946 fraz
TOP50: +3270 fraz

Abrakadabra.sklep.pl

Jak każda firma poszukiwaliśmy wsparcia do działań w sieci. Przez kilka lat testowaliśmy różne firmy, obecnie jesteśmy w Top Online i jest nam tu dobrze, bo… Wiedzą co robią, przesyłają ważne raporty co trzeba zmienić, usprawnić, mogą to zrobić sami, albo ty możesz to zmienić, co ważne, jest wsparcie, dzięki któremu my czujemy się że jest ktoś, kto dba o nasze dzieło :)

Case study sklepu Abrakadabra.sklep.pl - widoczność

f-pen.pl

Współpraca z firmą Top Online rozpoczęła się dla F-Pen w trudnym momencie, dostawca poprzedniego rozwiązania sklepowego nie potrafił poradzić sobie z natężeniem ruchu, który generowany był przed świętami w związku z czym przesiedliśmy się na Shoplo. Pozycja sklepu ze względu na zmianę systemu, linków w google spadła na pozycję kompletnie niewidoczną przez klientów. Już po 3 miesiącach od podpisania umowy z Top Online pozycja naszego sklepu zaczęła się skutecznie odbudowywać a klienci ponownie zaczęli trafiać na naszą stronę. Ukłony w stronę ekipy Top Online za wykonanie profesjonalnej analizy strony oraz raport, który pozwolił na poprawienie wielu niedociągnięć.

Case study sklepu f-pen.pl - widoczność

f-pen.pl

Case Study pozycjonowanie sklepu f-pen.pl

TOP10: +294 fraz
TOP50: +1053 fraz

unikatowebonga.pl

Case Study pozycjonowanie sklepu unikatowebonga.pl

TOP10: +259 fraz
TOP50: +1401 fraz

unikatowebonga.pl

Pełna optymalizacja strony przeprowadzona na najwyższym poziomie. Wychwycono elementy, o których wcześniej nie mielibyśmy nawet pojęcia. Top Online stało się naszym sprzymierzeńcem w zaciętej walce o lepszą widoczność. Pozycja strony mówi sama za siebie, a my jesteśmy zachwyceni.

Case study sklepu unikatowebonga.pl - widoczność

makemywall.pl

Nasza współpraca z Toponline zaczęła się od kilkunastostronicowego raportu z analizą strony i przejrzystymi zaleceniami. Byliśmy zaskoczeni jak szczegółowo przeanalizowano wszystkie najdrobniejsze elementy by zoptymalizować stronę. Strona pnie się coraz wyżej w wyszukiwarkach a my przy ewentualnych zmianach asortymentu otrzymujemy stałe wsparcie.

Case study sklepu makemywall.pl - widoczność

makemywall.pl

Case Study pozycjonowanie strony makemywall.pl

TOP10: +511 fraz
TOP50: +2810 fraz

Etykiety.sklep.pl

Case Study pozycjonowanie strony etykietysklep.pl

TOP10: +259 fraz
TOP50: +1617 fraz

Etykiety.sklep.pl

Dzięki Top Online pozycja naszego sklepu wzrosła i wciąż jest podtrzymywana. Mimo tego, specjaliści stale proponują nowe rozwiązania oraz udzielają nam cennych porad. Sami poznaliśmy także zasady działania wyszukiwarki i przestaliśmy powielać stare błędy.

Case study strony etykiety.sklep.pl - widoczność

dudopracownia.pl

Obecnie nasza strona osiąga wysokie pozycje w wyszukiwarce Google. Top Online wyśmienicie podeszło do sprawy, poprawiając widoczność i pozycje sprecyzowanymi działaniami. Firmę wyróżnia także cierpliwość, specjalista zawsze odpowie na wszystkie nurtujące pytania.

Case study strony dudopracownia.pl - widoczność

Zobacz pełne Case Study

dudopracownia.pl

Case Study pozycjonowanie strony dudopracownia.pl

TOP10: +103 fraz
TOP50: +294 fraz

drewnianylas.pl

Case Study pozycjonowanie strony drewnianylas.pl

TOP10: +153 fraz
TOP50: +951 fraz

drewnianylas.pl

Bardzo polecam tę firmę, współpracujemy z nimi już ponad rok, nasza strona ciągle pnie się w górę! Bardzo szybko i rzetelny kontakt, drogą emailową jak i telefoniczną. Radzą dobrą radą. Polecam.

Case study strony drewnianylas.pl - widoczność

garaze-marmet.pl

Z firmą Top Online współpracujemy od dłuższego czasu, efekty widać po zdecydowanym większym ruchu z wyszukiwarki Google. Polecamy firmę Top Online.

Case study strony marmet.pl - widoczność

garaze-marmet.pl

Case Study pozycjonowanie strony garaze-marmet.pl

TOP10: +222 fraz
TOP50: +905 fraz

printlogo.pl

Case Study pozycjonowanie strony printlogo.pl

TOP10: +559 fraz
TOP50: +3257 fraz

printlogo.pl

Polecamy firmę Top Online w zakresie pozycjonowania serwisu w wyszukiwarce Google. Z firmą Top Online współpracujemy od 2017 r. i jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów naszej współpracy. Podoba nam się bardzo łatwy kontakt, cenimy sobie również podpowiedzi i porady dotyczące optymalizacji pod kątem SEO.

Case study strony printlogo.pl - widoczność

Zapracujemy na sukces Twojej strony. Zobacz jak .

Sprawdzam