Narzędzia

Generator promptów* do Midjourney

*Wersja beta

Wpisz krótki prompt, a Ignaś pomoże Ci go ulepszyć.

Ignaś umie w prompty

Normalny prompt
Ulepszony prompt

Normalny prompt:
Extreme mtb sport, man portrait, graphic winning awards

Ulepszony prompt:
Portrait of a fearless man engaged in extreme mountain biking, showcasing his exceptional skill and athleticism as he tackles a challenging terrain. This award-winning photography captures the intensity of the moment, with every detail meticulously rendered in a highly realistic style. The dirt and sweat on the rider's face, the strain in his muscles, and the sheer determination in his eyes are all brought to life in this stunning action shot. The breathtaking backdrop of mountains and forests adds a sense of depth and vastness, highlighting the small yet unstoppable figure of the cyclist. Captured using a professional-grade camera, this awe-inspiring image has an aspect ratio of 4:5 and represents the epitome of portrait photography in the realm of extreme sports. --ar 4:5 --v 5 --q 2 --s 1000 --stylize 1000

Normalny prompt
Ulepszony prompt

Normalny prompt:
chocolate ice cream in a cup with a little splashing effect

Ulepszony prompt:
Chocolate ice cream in a cup with a little splashing effect as the cherry topping is poured over the creamy dessert, captured by a Hasselblad H6D-100c camera. This award-winning photograph showcases bold colors, a captivating composition, and a playful, fun atmosphere. The image is shot with Rembrandt lighting to emphasize the texture of the ice cream while maintaining a soft shadow on the cup. The aperture is set to f/4, maintaining focus on both the ice cream and the splashing topping, blurring the background slightly to emphasize the main subject. Shot in 4K resolution for exceptional detail and clarity, suitable for large prints and advertisements. The aspect ratio for this stunning photograph is 4:5. --ar 4:5 --q 2 --v 5 --stylize 1000 --s 750 --uplight

Chcesz więcej wiedzy*?

*i ciekawych aplikacji?


Obserwuj Marcina na Instagramie, YouTube (Od lipca) i Linkedin, bo to on tworzy nasze automatyzacje i dzieli się nimi ze społecznością.


Zobacz wyczerpujący i popularny artykuł na naszym blogu na temat Midjourney.


Dołącz do naszego newslettera, bo to subskrybenci dowiadują się o nowościach najszybciej.

Społeczność

SEO Samodzielni

Narzędzia tworzone są z myślą o naszej społeczności SEO Samodzielnych. Dołączysz do nas?

Dołącz do społeczności

Czym jest nasz generator promptów Midjourney

Nasz generator promptów Midjourney to narzędzie, które tłumaczy z ludzkiego na język AI. Oczywiście w dużym uproszczeniu, ale generalnie o to chodzi. Ty wpisujesz to, co chcesz mieć wygenerowane w Midjourney swoimi słowami – on zwraca specjalnie skonstruowane, drobiazgowe polecenie, które pozwoli Ci to osiągnąć. Polecenie dla modelu jest zawsze po angielsku, ale Ty możesz wpisywać po polsku – dla generatora to bez znaczenia.

Jak to działa?

Po pierwszym skorzystaniu z generatora promptów Midjourney często pojawia się pytanie: „co to za czary?” (czyli jak to działa). A działa to tak, że jest to stworzony przez nas interfejs, który wysyła polecenia do GPT-4 od OpenAI, razem z (również stworzonym przez nas) rozbudowanym poleceniem pozwalającym na wspomniane „czary”.

W dużym skrócie: na bazie dokumentacji Midjourney opracowaliśmy rozbudowane polecenie, które zrobiło z GPT-4 specjalistę od promptów do generowania grafik. Potem połączyliśmy to polecenie ze specjalnie stworzonym interfejsem, który komunikuje się z GPT4 poprzez API, no i… et voila! Powstał generator promptów Midjourney.

Jak posługiwać się generatorem promptów Midjourney

Obsługa generatora promptów Midjourney jest raczej prosta: wystarczy, że opiszesz to, co chcesz wygenerować na grafice i klikniesz przycisk poniżej. Nasze narzędzie najlepiej sprawdzi się jednak wtedy, gdy wkleisz mu polecenie, z którego już udało Ci się wygenerować jakieś grafiki (które można jeszcze dopracować). Wtedy masz pewność, że to, co wpisujesz jest rozumiane przez samo Midjourney, więc i w ulepszonym wariancie wyjdzie dobrze. Przy zaczynaniu pracy od generatora efekt może być gorszy – bo Midjourney nie jest człowiekiem i nie zawsze interpretuje wskazane słowa tak samo jak my.

Jak korzystamy z generatora promptów Midjourney w Top Online

W Top Online generatorem promptów Midjourney wspomagamy się przede wszystkim przygotowując grafiki na naszego bloga. Wszystkie publikowane przez nas teksty otrzymują za główny obraz/okładkę właśnie wygenerowane zdjęcie, co pomaga nam utrzymać spójność. Podobnie jest zresztą z kursem SEO Samodzielni, w którym uczymy krok po kroku jak prowadzić pozycjonowanie.

My wybraliśmy akurat reprezentowanie tekstów zdjęciami przedmiotów, które jakoś się do nich odnoszą – więc to właśnie w ulepszaniu takich grafik produktowych pomaga nam nasze narzędzie. Generator wykorzystujemy też jednak na innych polach, ale o tych dopiszemy tutaj za jakiś czas – bo na razie są jeszcze one w fazie eksperymentów :)