Marta
Pieczyńska*

*Financial Specialist

Praca w finansach to dla niej idealne zachowanie balansu pomiędzy pędzącym życiem prywatnym a spokojnymi rozliczeniami, tabelkami i wykresami. Skrupulatna weryfikatorka, a multitasking to jej drugie imię. Żadne zawiłości nie są dla niej problemem, w wyzwaniach odnajduje się najlepiej. Jeżeli czegoś nie wie lub nie umie, to zaraz się tego dowie lub nauczy.

Swojego doświadczenia zaczęła nabywać już w 2015 r. i w dalszym ciągu nie zamierza przestać się rozwijać. Jeżeli powiesz, że coś jest niemożliwe, to właśnie ona przekona Cię, jak bardzo się mylisz. :) Mocno zawzięta w swoich postanowieniach – jeżeli postawi przed sobą jakiś cel, to będzie do niego dążyć, choćby na każdym kroku słyszała, że „to się nie uda”. Jak zajdzie potrzeba to stanie na głowie – w przenośni i dosłownie.

O Marcie na luzie:

Taniec i akrobatyka to jej żywioł. Prawdziwa pasjonatka planowania i podróżowania, żadne warunki nie są dla niej wyzwaniem. Uważa, że na świecie jest zbyt wiele pięknych miejsc do zobaczenia, więc jej wyjazdy są skrupulatnie zaplanowane tak, aby z danego miejsca wyciągnąć jak najwięcej i… nigdy już do niego nie wrócić. :) Uwielbia przygody i chętnie próbuje nowych rzeczy.

Jej psi przyjaciel ma nie lada wyzwanie, żeby za nią nadążyć, ale jak to się mówi – jaki właściciel taki pies, więc pomimo mikro rozmiaru, nie stanowi dla niego problemu zdobywanie górskich szczytów. Lubi ludzi i dogada się z każdym, więc w wolnych chwilach chętnie angażuje się w wolontariaty. Ma do siebie duży dystans i trzeba się naprawdę mocno postarać, żeby wyprowadzić ją z równowagi. Jedyne czego w życiu jej brakuje to rozciągnięcia doby. :)

Marta Pieczyńska - Financial specialist w Top Online