Pozycjonowanie stron Bełchatów*

*poznaj najlepsze i najbardziej
skuteczne metody pozycjonowania lokalnego

SEO
na luzie*

*Całkowicie za darmo przygotujemy wstępną analizę Twojej strony, sprawdzimy konkurencję i zaproponujemy skuteczną strategię działania. Wszystko w formie wideo, na przykładach, abyś nie musiał domyślać się o co chodzi.

Bezpłatna oferta
 • Odezwiemy się w 24h
 • Otrzymasz analizę strony i porównanie z konkurencją
 • Przygotujemy strategię SEO dla Twojego biznesu
 • Pokażemy Ci na przykładach, jak wygląda współpraca i raporty miesięczne
 • Otrzymasz ofertę w formie video, współpraca od 1999 zł/mc

Nasze metody

Pracujemy po swojemu i robimy to z głową*

*Mamy własne sposoby na to, by wypracować dobre wyniki dla Twojej strony internetowej. Przećwiczyliśmy je na setkach stron i na własnych sklepach. Wiemy, co działa, a co nie. Własne umiejętności i metody pracy wzmacniamy autorskim oprogramowaniem. I to wszystko włożymy w Twój serwis.

Miesięczne raporty
Pozycjonowanie stron internetowych - raportowanie

Szczegółowo informujemy nie tylko o samych wynikach, ale też o tym, co dokładnie w danym miesiącu zrobiliśmy, by je osiągnąć. Zobaczysz tu wszystkie wykonane przez nas czynności, przykładowe zaplecze, katalog tekstów ze wskazaniem na ich autora, wykaz pozycji monitorowanych słów kluczowych oraz statystyki widoczności strony w wyszukiwarce. Nasze raporty nie pozostawiają miejsca na domysły.

Opiekunem Klienta zawsze jest wykwalifikowany specjalista SEO, który zajmuje się Twoją stroną, zna ją na wylot, a Ty masz do niego bezpośredni kontakt.

Poznaj nasz zespoł

Merytoryczny kontakt
Reakcja w 24h
Pozycjonowanie stron internetowych - kontakt w 24h

Jesteśmy szybcy i zwinni. Reagujemy na każde Twoje zgłoszenia i każdy pojawiający się problem. Większość z nich rozwiązujemy już w ciągu doby.

Analiza strony

Przeprowadzamy cykliczne i dokładne analizy stron wspierane przez autorskie narzędzia. Ich efektem są konkretne wskazówki i wytyczne gotowe do wdrożenia.

Inteligentny asystent SEO

Tworzymy własne narzędzia do analizy stron, które stale ulepszamy. Dzięki nim działamy dokładniej, szybciej, widzimy więcej, a na problemy reagujemy natychmiastowo. Twój serwis jest pod stałą opieką nie tylko specjalisty SEO, ale również naszych autorskich narzędzi.
Zobacz

Monitorowanie

Prowadzimy zautomatyzowany cykliczny monitoring strony. Każdy wykryty problem natychmiast badamy i zgłaszamy Tobie sugerując konkretne rozwiązania.

Copywriting

Posiadamy własny zespół kilkunastu copywriterów o różnorodnych zainteresowaniach. Tworzymy wartościowe treści, dotrzymujemy terminów, uwzględniamy Twoje uwagi.

Poznaj nasz zespół

Własne zaplecze SEO

Prowadzimy własne serwisy tematyczne, na których cyklicznie tworzymy dedykowany content, stale analizujemy linki zwrotne, a dokładny wykaz zaplecza przekazujemy w raportach.

Bezpieczne metody

Stosujemy wyłącznie bezpieczne metody pozycjonowania. Nie kupujemy linków, nie stosujemy ukrytych treści ani niedopuszczalnych przez Google praktyk, tropimy linki z niepożądanych źródeł. Nasze metody sprawiają, że Twój serwis staje się bardziej wartościowy w oczach Google i Twoich Klientów.

Panel Klienta 24H/7

Dajemy Ci stały wgląd do najbardizej aktualnych danych dotyczących Twojej strony. Oprócz kluczowych informacji dotyczących współpracy znajdziesz tu najnowsze wyniki pozycjononanych słów kluczowych wraz z ich pełną historią. Uzyskasz dostęp do pełnej listy miesięcznych raportów, a także wykresów ogólnej widoczności strony w wyszukiwarkach. W łatwy sposób sprawdzisz dane kontaktowe Twojego opiekuna oraz wyślesz pilne zgłoszenie przez przycisk szybkiego kontaktu. I to wszystko w jednym miejscu.

W dzisiejszym świecie nieustannie rosnącej konkurencji kluczem do sukcesu staje się aktywny marketing internetowy. Sama strona internetowa to zdecydowanie za mało, Twoi potencjalni Klienci muszą się jakoś przecież o niej dowiedzieć. Dzisiaj wygrywają ci, którzy korzystają ze skutecznych form marketingu. W sieci liczy się przede wszystkim widoczność.

Spis treści:

 1. Wstęp do pozycjonowania stron Bełchatów
 2. Dla kogo dedykowane jest pozycjonowanie Bełchatów?
 3. Po co prowadzi się pozycjonowanie stron Bełchatów?
 4. Jakie znaczenie ma miejsce na liście wyników?
 5. Pozycjonowanie Bełchatów a słowa kluczowe
 6. Dobieranie wyników - czyli dlaczego pozycjonowanie Bełchatów jest skomplikowane?
 7. Znaczenie pozycjonowania w marketingu internetowym
 8. Które pozycjonowanie stron Bełchatów wybrać?
 9. Pozycjonowanie lokalne a szerokie - gdzie leży różnica?
 10. Z czego składa się pozycjonowanie Bełchatów?
 11. Optymalizacja a pozycjonowanie stron Bełchatów
 12. Co wspólnego ma pozycjonowanie Bełchatów i content marketing?
 13. Korzyści, które oferuje skuteczne pozycjonowanie Bełchatów
 14. Ile czasu zajmuje pozycjonowanie stron Bełchatów?
 15. Czy pozycjonowanie Bełchatów sprawdzi się w małej firmie?
 16. Chcesz zacząć budować swoją widoczność?

Wstęp do pozycjonowania stron Bełchatów

Jeśli prowadzisz firmę w Bełchatowie i chcesz zawalczyć o Klientów, to pozycjonowanie Bełchatów będzie dla Ciebie idealne. Dzięki niemu zwiększysz ruch na stronie i pozyskasz nowych Klientów. Z czasem wzrośnie też Twoja rozpoznawalność. Taka promocja w wyszukiwarce pomoże Ci rozwinąć Twój biznes.

Dla kogo dedykowane jest pozycjonowanie Bełchatów?

Oferowane przez Top Online pozycjonowanie Bełchatów jest skierowane do wszystkich przedsiębiorstw posiadających własną stronę internetową. Współpracujemy zarówno z firmami dużymi, jak i małymi. Mamy doświadczenie w praktycznie każdej branży. Nie ważne czy działasz stacjonarnie, czy na terenie całego kraju. Do każdego Klienta podchodzimy w pełni indywidualnie, na pewno znajdziemy rozwiązanie dostosowane do Twoich potrzeb.

Jeśli chcesz sprawdzić, jak pozycjonowanie Bełchatów może pomóc Twojemu biznesowi, to zapraszamy do kontaktu. Przedstaw nam adres swojej witryny, a przygotujemy dla Ciebie wstępną ofertę. Jeśli chcesz natomiast dowiedzieć się nieco więcej na temat pozycjonowania już teraz, to zapraszamy do tekstu poniżej. Przygotowaliśmy w nim krótką pigułkę wiedzy.

Po co prowadzi się pozycjonowanie stron Bełchatów?

Pozycjonowanie stron Bełchatów to zestaw działań mających na celu zwiększenie ich widoczności w wyszukiwarce Google. To interdyscyplinarna forma marketingu internetowego, której celem nie jest bezpośrednie reklamowanie, a pozwolenie użytkownikom na samodzielnie odnalezienie strony.

Działania wchodzące w zakres pozycjonowania Bełchatów tworzą długotrwały proces. Jego głównym zadaniem jest stałe dostosowywanie Twojej strony do tego, w jaki sposób wyszukiwarka dobiera wyniki wyszukiwania. Poprzez przeróżne działania prowadzone zarówno w obrębie witryny, jak i poza nią, możliwe jest realne wpływanie na to, które miejsce na liście wyników zajmie Twoja strona.

Jakie znaczenie ma miejsce na liście wyników?

Miejsce to, czyli pozycja, jest zaskakująco ważna. To od niej zależy to, czy ktokolwiek będzie mógł zauważyć Twoją stronę. W Google pierwsza strona wyników mieści zaledwie 10 stron, to właśnie z nich wybiera prawie 80% wszystkich, szukających danej frazy użytkowników. Jeśli Twoja strona nie znajdzie się wystarczająco wysoko, to nikt jej nie znajdzie, nie będziesz więc mieć szansy na bezpłatny ruch i nowych Klientów.

Pozycja Desktop Mobile
1 29.38% 23.82%
2 15.44% 15.41%
3 10.68% 9.5%
4 7.26% 6.48%
5 5.18% 4.63%
6 3.75% 3.37%
7 2.73% 2.57%
8 2.04% 1.99%
9 1.53% 1.54%
10 1.16% 1.17%

Poprzez pozycjonowanie Bełchatów możesz zajmować coraz to lepsze pozycje. Dzięki temu możesz zapewnić sobie stały napływ nowych użytkowników, czyli też rosnącą z czasem sprzedaż. To jeden z najlepszych sposobów na pozyskiwanie nowych Klientów w sieci. Co ważne, przy odpowiedniej strategii nie ma tu żadnych limitów, zarówno ruch, jak i wyniki sprzedażowe mogą rosnąć dosłownie w nieskończoność.

Pozycjonowanie Bełchatów a słowa kluczowe

Każde pozycjonowanie Bełchatów prowadzi się na określone słowa kluczowe. Słowa te to nie tylko pojedyncze wyrazy, ale całe wyrażenia, stąd inna ich nazwa - frazy kluczowe. To właśnie z ich pomocą będą odnajdywać Cię potencjalni Klienci. To właśnie na te słowa - zapytania będzie widoczna w wyszukiwarce Twoja strona internetowa.

Dobranie odpowiednich słów kluczowych jest podstawą SEO. To nie tylko punkt wyjścia do jakichkolwiek działań, ale też proces, od którego zależy bezpośrednio końcowy efekt, jaki przyniesie pozycjonowanie Bełchatów. Frazy muszą być związane z Twoją branżą, działalnością, oferowanymi usługami lub produktami. Muszą cieszyć się odpowiednio dużą popularnością, ale nie mogą też cechować się ogromną konkurencyjnością czy być zbyt ogólne.

Każda fraza kryje w sobie intencje, dlatego niezwykle ważne jest, by zawsze brać pod uwagę to, jak Twoi potencjalni Klienci mogą szukać Twojej oferty. Warto stosować nie tylko frazy dwu-trzywyrazowe, ale także dłuższe, zawierające kilka słów. Są one znacznie precyzyjniejsze, pomimo mniejszej popularności mogą być więc bardziej opłacalne. Osoby szukające szczegółowo konkretnych produktów czy usług zazwyczaj są już zdecydowane na zakup lub rezerwację.

Nie istnieje jedna, uniwersalna długość listy słów kluczowych. Wszystko zależy od zakresu Twojej działalności i tego, jak bardzo rozbudowana jest Twoja strona. Dobrane pierwotnie frazy nie są jednak ostateczne. Pozycjonowanie Bełchatów często uwzględnia też rozbudowywanie serwisu w celu zwiększenia widoczności o kolejne. To właśnie tutaj kryje się wspomniany już brak ograniczeń. SEO to nie tylko zdobywanie pozycji na używane już słowa kluczowe, ale też dodawanie kolejnych.

Dobieranie wyników - czyli dlaczego pozycjonowanie Bełchatów jest skomplikowane?

Miejsce zajmowane przez Twoją witrynę w wynikach wyszukiwania zależy od ponad 200 różnych czynników. Wśród nich znajduje się m.in. jakość stron odnoszących się do Twojego serwisu, spójność tematyczna tekstów w Twoim serwisie, częstotliwość występowania słów kluczowych, szybkość ładowania strony, poprawność jej kodu czy obecność i sposób zastosowania znaczników HTML. To tylko kilka przykładów. Wszystkie te czynniki przenikają się wzajemnie, a ich znaczenie zmienia się w czasie.

Roboty wyszukiwarki nieustannie skanują strony internetowe i dokonują ich oceny. Sposób, w jaki Google ocenia witryny przy dobieraniu wyników, nie jest jednak jawny. To dlatego poznawanie mechanizmów rządzących wyszukiwarką jest stałym elementem SEO, dlatego wiedza i doświadczenie grają tu tak dużą rolę.

Pozycjonowanie Bełchatów wymaga ciągłego śledzenia każdych, nawet najdrobniejszych zmian, obserwowania efektów podejmowanych działań i nieustannego ich dostosowywania. To właśnie ze względu na tę zmienną naturę algorytmów pozycjonowanie stron Bełchatów jest tak skomplikowane i bywa często niejasne. Wiedza to tutaj przewaga, a nikt nie chce jej przecież stracić.

Znaczenie pozycjonowania w marketingu internetowym

W celu poszukiwania różnych informacji, z wyszukiwarki Google korzysta w naszym kraju przeszło 96% internautów. Szukają oni nie tylko odpowiedzi na konkretne pytania, ale także produktów i usług.

Pozycjonowanie stron Bełchatów - porównanie wyszukiwarek

Wyszukiwarka ta staje się jednym z najbardziej ruchliwych miejsc w całym Internecie. To właśnie w niej jest najwięcej Twoich potencjalnych Klientów. Jeśli chcesz zostać zauważonym i mieć szansę na wykorzystanie potencjału sieci w budowaniu swojego sukcesu, to musisz się pozycjonować.

Ze względu na rosnącą popularność wyszukiwarki i zmianę nawyków konsumentów pozycjonowanie Bełchatów staje się podstawą marketingu internetowego. To ono pozwala użytkownikom dowiedzieć się o promowanej firmie. Ruch z wyszukiwarki cechuje się też jednym z najwyższych wskaźników konwersji.

Pozycjonowanie stron Bełchatów - metody promocji strony

Ludzie używają Google do tego, by znaleźć ofertę taką jak Twoja. Musisz tylko pozwolić im się znaleźć, a w tym pomoże Ci pozycjonowanie Bełchatów. To ogromna szansa dla Twojego biznesu, jeśli nie skorzystasz z niej Ty, to skorzysta Twoja konkurencja.

Które pozycjonowanie stron Bełchatów wybrać?

Tak, pozycjonowanie Bełchatów występuje w różnych wariantach, a właściwie w dwóch. Szerokim, czyli skupiającym się na całej bazie użytkowników, oraz lokalnym, czyli skupiającym się na użytkownikach z konkretnego regionu. Oczywiście, można by tu jeszcze wyszczególnić różne warianty pod kątem pozycjonowanego serwisu (np. sklepu internetowego, “zwykłej” strony i bloga). Skupmy się jednak na tych podstawowych, to między nimi masz realny wybór.

Pozycjonowanie szerokie jest opcją idealną dla każdego sklepu internetowego i biznesów działających globalnie (w przypadku fraz w języku polskim - w całej Polsce). Pozwala ono docierać do użytkowników z każdego zakątka kraju. Ze względu na dużą konkurencję jest jednak z reguły znacznie trudniejsze (a przez to też droższe).

Lokalne pozycjonowanie stron Bełchatów jest z kolei świetne zarówno dla biznesów stacjonarnych, jak i firm działających wyłącznie w sieci, wysyłkowo lub na terenie całego kraju. Pozwala ono pozyskiwać wyłącznie tych użytkowników, którzy znajdują się w określonym z góry obszarze (np. w Bełchatowie). Dla biznesów działających stacjonarnie jest więc wyborem naturalnym. Pozwala jednak także na stopniowe zdobywanie mniejszych, lokalnych rynków, przez co stosują je często nawet ogólnopolskie sklepy internetowe.

Pozycjonowanie lokalne a szerokie - gdzie leży różnica?

Lokalne pozycjonowanie Bełchatów bazuje na “klasycznym”, szerokim pozycjonowaniu. Różnicą jest tu przede wszystkim zastosowanie specyficznych fraz kluczowych zawierających nazwy miejscowości. Oprócz tego bardzo istotne jest także pozyskiwanie odnośników z portali regionalnych, publikowanie wizytówek NAP, czy dbanie o spójność adresów i danych kontaktowych Twojego przedsiębiorstwa w sieci. Dużą rolę odgrywa też prawidłowe prowadzenie i optymalizacja wizytówki Google Moja Firma. Ze względu na inny zakres działań, nieco inaczej formułuje się też tutaj strategię SEO.

Z czego składa się pozycjonowanie Bełchatów?

Pozycjonowanie Bełchatów to przede wszystkim dwa procesy: optymalizacja strony internetowej i pozyskiwanie zewnętrznych odnośników. Nie da się ich jednak prowadzić bez wspomnianego już doboru słów kluczowych. Niezwykle istotny jest też audyt SEO, czyli szczegółowe badanie sytuacji witryny, w którego trakcie wyznacza się kierunki tych działań i strategię. Całość wymaga także zbierania i analizowania danych na temat ruchu i sytuacji strony w wyszukiwarce.

Zarówno optymalizacja, jak i pozyskiwanie linków nie są proste. To wieloetapowe i złożone procesy wymagające ogromu pomniejszych działań. Niezbędna jest tu wiedza, skrupulatność i planowanie. Już samo pozyskiwanie odnośników wymaga tworzenia artykułów branżowych, osobnej, dostosowanej do konkurencji strategii linkowania, wiedzy z zakresu działania algorytmów Google, pozyskiwania kontaktów i szeroko pojętego networkingu. A to przecież tylko działanie pomocnicze, kluczowa jest optymalizacja.

Optymalizacja a pozycjonowanie stron Bełchatów

Skuteczne pozycjonowanie stron Bełchatów wymaga prowadzenia dokładnej optymalizacji. Proces ten obejmuje nie tylko aspekty techniczne, ale także treść zawartą na stronie. Stąd stosowany powszechnie podział na optymalizację techniczną i optymalizację treści. Podlegają im wszystkie podstrony pozycjonowanego serwisu.

W przeciwieństwie do wielu innych agencji SEO i samodzielnych specjalistów, w Top Online kładziemy bardzo duży nacisk na optymalizację. Mamy niezbite dowody na to, że to właśnie ona, a nie pozyskiwanie odnośników, jest teraz kluczem do sukcesu. Najlepszym świadectwem są w tej kwestii opinie naszych Klientów.

Optymalizacja techniczna to m.in.:

 • zarządzanie procesem indeksacji strony internetowej,

 • usprawnienie indeksowania podstron,

 • uzupełnianie meta tagów wszystkich podstron,

 • optymalizacja adresów URL podstron,

 • budowanie struktury witryny poprzez linkowanie wewnętrzne,

 • dodawanie nagłówków H1-H6 i atrybutów ALT,

 • weryfikacja kodu źródłowego i naprawianie błędów,

 • monitorowanie wskaźników CWV i wdrażanie poprawek,

 • wdrożenie certyfikatu SSL i odpowiednich przekierowań,

 • implementacja danych strukturalnych i breadcrumbs.

Optymalizacja treści to z kolei:

 • weryfikacja występowania duplikacji treści,

 • poprawa nasycenia treści słowami kluczowymi,

 • poprawienie układu i formatowania tekstów na stronie,

 • sprawdzenie poprawności tekstów,

 • analiza indeksu czytelności tekstów,

 • analiza treści na stronie,

 • wprowadzenie poprawek na podstawie analiz,

 • aktualizowanie wpisów,

 • tworzenie dodatkowych, pozycjonujących opisów produktów i podstron,

 • prowadzenie bloga firmowego.

Co wspólnego ma pozycjonowanie Bełchatów i content marketing?

Optymalizacja treści, będąca jednym z elementów, z których składa się pozycjonowanie Bełchatów, wymaga regularnego tworzenia nowych tekstów na Twoją stronę. Ze względu na to, często łączy się ją z content marketingiem. Jest to skuteczna strategia marketingowa mająca na celu regularne tworzenie i publikowanie przydatnych, atrakcyjnych treści, które pozwalają zainteresować i utrzymać przy sobie ściśle określoną grupę docelową.

Marketing treści pozwala pozyskiwać dodatkowy ruch, angażować użytkowników i pchać ich w kierunku podejmowania decyzji zakupowych. Jest też niezwykle użyteczny w budowaniu pozytywnego wizerunku Twojej marki. Przekazując użyteczne informacje na swojej stronie nie tylko wspomagasz budowanie pozycji w wyszukiwarce. Pomagasz też użytkownikom, udzielasz im odpowiedzi i pokazujesz, że naprawdę znasz się na tym, co robisz. Zapadasz więc w pamięć, zwiększasz sprzedaż i budujesz bazę stałych Klientów.

Korzyści, które oferuje skuteczne pozycjonowanie Bełchatów

Na powyższym przykładzie content marketingu widzisz już zapewne, że pozycjonowanie stron Bełchatów to nie tylko większy ruch. Tak duża liczba przeróżnych, przeplatających się wzajemnie działań nie może pozostać bez efektów ubocznych. Efekty te nie są tu głównym celem, ale stanowią dodatkową wartość.

Poprzez pozycjonowanie Bełchatów możesz zyskać:

 • rosnący z miesiąca na miesiąc ruch na stronie,

 • nowych Klientów i znaczne zwiększenie sprzedaży,

 • większą rozpoznawalność dzięki większej widoczności,

 • ekspercki wizerunek w branży dzięki marketingowi treści,

 • znaczne usprawnienie strony firmowej dzięki optymalizacji,

 • wzrost zaufania użytkowników,

 • większą skuteczność innych form marketingu,

 • szansę na realny rozwój działalności.

Ile czasu zajmuje pozycjonowanie stron Bełchatów?

Jest to uzależnione od sytuacji witryny, branży, konkurencji dobranych słów kluczowych i wielu innych czynników. Pozycjonowanie stron Bełchatów jest tak złożone, że nie sposób wskazać tu jednej, sztywnej ramy czasowej. Większy ruch możesz zanotować już w pierwszym miesiącu współpracy. Realne przełożenie działań na wyniki finansowe następuje jednak zazwyczaj po kilku miesiącach. Skuteczne i bezpieczne SEO wymaga ogromu pracy i planowania. To inwestycja, opłacalna, ale wymagająca nieco cierpliwości. Jeśli zależy Ci na stabilnym rozwoju i przewidywalnym budżecie na marketing, to zwyczajnie nie ma lepszej opcji.

Czy pozycjonowanie Bełchatów sprawdzi się w małej firmie?

Oczywiście, co więcej, SEO może być tu nawet najlepszym wyborem. Przy działalności na małą skalę regularne promowanie się poprzez Google Ads czy promowanie postów w mediach społecznościowych jest zazwyczaj zbyt kosztowne. Pozycjonowanie Bełchatów ma jedną, stałą opłatę, a ciągle zwiększa Twoją widoczność. Może więc bez końca pozyskiwać dla Ciebie nowych Klientów. Trafiają oni do Ciebie samodzielnie, tylko dlatego, że szukają konkretnej usługi czy produktu. Pozycjonowanie nie jest więc dla Ciebie dodatkowym obciążeniem, zlecając je, możesz nadal skupiać się na prowadzeniu i rozwijaniu swojego biznesu.

Chcesz zacząć budować swoją widoczność?

Sprawdź, jak działa Top Online. Jesteśmy niewielką, ale bardzo dynamiczną agencją SEO, która działa na rynku pozycjonerskim od niemal dziesięciu lat. Nasi specjaliści to doświadczony i świetnie zgrany zespół, który z przyjemnością pomoże Ci w rozwinięciu biznesowych skrzydeł.

Zapewniamy stały kontakt telefoniczny i mailowy z opiekunem SEO, dostęp do naszego autorskiego panelu Klienta, comiesięczne raporty z prac prowadzonych nad Twoją stroną i wiele więcej. Nie tylko pozycjonujemy, ale też doradzamy, pomagamy i wyjaśniamy wszelkie wątpliwości. U nas wszystko jest jasne.

Nie musisz “kupować kota w worku”, skorzystaj z darmowego miesiąca próbnego. Sprawdź nas w praktyce i dopiero wtedy zdecyduj. Zobacz, jak SEO może pomóc Twojej firmie!

Case studies

Stoją za nami duże sukcesy. A za nimi jeszcze większe liczby.

Zobacz wszystkie

Zapracujemy na sukces Twojej strony. Zobacz jak .

Sprawdzam