Pozycjonowanie stron Częstochowa*

*poznaj najlepsze i najbardziej
skuteczne metody pozycjonowania lokalnego

SEO
na luzie*

*Całkowicie za darmo przygotujemy wstępną analizę Twojej strony, sprawdzimy konkurencję i zaproponujemy skuteczną strategię działania. Wszystko w formie wideo, na przykładach, abyś nie musiał domyślać się o co chodzi.

Bezpłatna oferta
 • Odezwiemy się w 24h
 • Otrzymasz analizę strony i porównanie z konkurencją
 • Przygotujemy strategię SEO dla Twojego biznesu
 • Pokażemy Ci na przykładach, jak wygląda współpraca i raporty miesięczne
 • Otrzymasz ofertę w formie video, współpraca od 1999 zł/mc

Nasze metody

Pracujemy po swojemu i robimy to z głową*

*Mamy własne sposoby na to, by wypracować dobre wyniki dla Twojej strony internetowej. Przećwiczyliśmy je na setkach stron i na własnych sklepach. Wiemy, co działa, a co nie. Własne umiejętności i metody pracy wzmacniamy autorskim oprogramowaniem. I to wszystko włożymy w Twój serwis.

Miesięczne raporty
Pozycjonowanie stron internetowych - raportowanie

Szczegółowo informujemy nie tylko o samych wynikach, ale też o tym, co dokładnie w danym miesiącu zrobiliśmy, by je osiągnąć. Zobaczysz tu wszystkie wykonane przez nas czynności, przykładowe zaplecze, katalog tekstów ze wskazaniem na ich autora, wykaz pozycji monitorowanych słów kluczowych oraz statystyki widoczności strony w wyszukiwarce. Nasze raporty nie pozostawiają miejsca na domysły.

Opiekunem Klienta zawsze jest wykwalifikowany specjalista SEO, który zajmuje się Twoją stroną, zna ją na wylot, a Ty masz do niego bezpośredni kontakt.

Poznaj nasz zespoł

Merytoryczny kontakt
Reakcja w 24h
Pozycjonowanie stron internetowych - kontakt w 24h

Jesteśmy szybcy i zwinni. Reagujemy na każde Twoje zgłoszenia i każdy pojawiający się problem. Większość z nich rozwiązujemy już w ciągu doby.

Analiza strony

Przeprowadzamy cykliczne i dokładne analizy stron wspierane przez autorskie narzędzia. Ich efektem są konkretne wskazówki i wytyczne gotowe do wdrożenia.

Inteligentny asystent SEO

Tworzymy własne narzędzia do analizy stron, które stale ulepszamy. Dzięki nim działamy dokładniej, szybciej, widzimy więcej, a na problemy reagujemy natychmiastowo. Twój serwis jest pod stałą opieką nie tylko specjalisty SEO, ale również naszych autorskich narzędzi.
Zobacz

Monitorowanie

Prowadzimy zautomatyzowany cykliczny monitoring strony. Każdy wykryty problem natychmiast badamy i zgłaszamy Tobie sugerując konkretne rozwiązania.

Copywriting

Posiadamy własny zespół kilkunastu copywriterów o różnorodnych zainteresowaniach. Tworzymy wartościowe treści, dotrzymujemy terminów, uwzględniamy Twoje uwagi.

Poznaj nasz zespół

Własne zaplecze SEO

Prowadzimy własne serwisy tematyczne, na których cyklicznie tworzymy dedykowany content, stale analizujemy linki zwrotne, a dokładny wykaz zaplecza przekazujemy w raportach.

Bezpieczne metody

Stosujemy wyłącznie bezpieczne metody pozycjonowania. Nie kupujemy linków, nie stosujemy ukrytych treści ani niedopuszczalnych przez Google praktyk, tropimy linki z niepożądanych źródeł. Nasze metody sprawiają, że Twój serwis staje się bardziej wartościowy w oczach Google i Twoich Klientów.

Panel Klienta 24H/7

Dajemy Ci stały wgląd do najbardizej aktualnych danych dotyczących Twojej strony. Oprócz kluczowych informacji dotyczących współpracy znajdziesz tu najnowsze wyniki pozycjononanych słów kluczowych wraz z ich pełną historią. Uzyskasz dostęp do pełnej listy miesięcznych raportów, a także wykresów ogólnej widoczności strony w wyszukiwarkach. W łatwy sposób sprawdzisz dane kontaktowe Twojego opiekuna oraz wyślesz pilne zgłoszenie przez przycisk szybkiego kontaktu. I to wszystko w jednym miejscu.

Szukasz firmy, której możesz zlecić pozycjonowanie swojej strony? Świetnie się składa! Top Online to agencja, której możesz zaufać. Działamy od początku 2012 roku, nasz zespół to doświadczeni specjaliści, na których naprawdę można polegać. Współpracujemy z przedsiębiorstwami z każdej branży. Prowadzimy lokalne pozycjonowanie Częstochowa oraz pozycjonowanie szerokie.

Spis treści:

 1. Pozycjonowanie stron internetowych Częstochowa - wstęp
 2. Jak może Ci pomóc pozycjonowanie strony Częstochowa?
 3. Pozycjonowanie Częstochowa staje się koniecznością
 4. Pozycjonowanie Częstochowa to nie tylko większy ruch!
 5. Dlaczego warto postawić na pozycjonowanie strony Częstochowa?
 6. Jak dobrać frazy by pozycjonowanie Częstochowa było skuteczne?
 7. Lokalne pozycjonowanie stron internetowych Częstochowa
 8. Na czym skupia się pozycjonowanie Częstochowa?
 9. Ile czasu zajmuje pozycjonowanie stron internetowych Częstochowa?
 10. Sprawdź jak działamy!

Pozycjonowanie stron internetowych Częstochowa - wstęp

Nie musisz powierzać SEO firmie z Twojego miasta, marketing internetowy nie wymaga fizycznych spotkań czy konsultacji. Z nami i tak będziesz w stałym kontakcie. Nie zasłaniamy się know-how, u nas na bieżąco wiesz, jak pracujemy nad Twoją stroną. Zapewniamy stały kontakt mailowy i telefoniczny, całodobowy monitoring, szczegółowe raporty z prac, harmonogramy działań, autorskie rozwiązania i wiele więcej.

Jeśli chcesz przekonać się, co znaczy skuteczne pozycjonowanie stron Częstochowa, to koniecznie się z nami skontaktuj.

Jak może Ci pomóc pozycjonowanie strony Częstochowa?

Według zeszłorocznego raportu “Społeczeństwo informacyjne w Polsce” opublikowanego przez Główny Urząd Statystyczny, w celu poszukiwania informacji o towarach i usługach korzysta z internetu w naszym kraju ponad 75% osób mających dostęp do sieci. Wyszukiwarki Google używa w tym celu ponad 95% szukających (wg StatCounter Global Stats). Łącząc te wartości, można łatwo zauważyć, że SEO to jeden z najskuteczniejszy sposobów na dotarcie do Klienta. Największy ruch jest właśnie w wyszukiwarce.

SEO, czyli inaczej pozycjonowanie Częstochowa to część marketingu internetowego. Dzięki niemu możesz docierać do potencjalnych Klientów z całej Polski lub wyłącznie z jednego miasta. Głównym celem nie jest tu jednak nieustanne zachęcanie użytkowników do zapoznania się z Twoją stroną, a zwiększenie jej widoczności.

Poprzez pozycjonowanie strony Częstochowa zwiększa się jej pozycja w organicznych wynikach wyszukiwania. Dzięki temu jest ona wyświetlana coraz to większej liczbie użytkowników szukających konkretnych usług czy produktów. Potencjalni Klienci trafiają więc do Ciebie samodzielnie, bez ingerencji krzykliwych komunikatów reklamowych czy obniżek cen.

Pozycjonowanie Częstochowa staje się koniecznością

Pierwsze pozycje w wyszukiwarce praktycznie gwarantują bezpłatny ruch. A to dlatego, że użytkownicy bardzo rzadko przeglądają wnikliwie wyniki. Trzy pierwsze miejsca na liście zazwyczaj zyskują przeszło połowę wszystkich kliknięć. Na samych urządzeniach desktopowych pierwsza strona wyników wyszukiwania zbiera ponad 79% całego ruchu w wyszukiwarce. Wynika to z czystej ludzkiej wygody i tego, że Google bazuje na mechanizmie, który wyświetla najwyżej najbardziej trafne i użyteczne strony.

Pozycja Desktop Mobile
1 29.38% 23.82%
2 15.44% 15.41%
3 10.68% 9.5%
4 7.26% 6.48%
5 5.18% 4.63%
6 3.75% 3.37%
7 2.73% 2.57%
8 2.04% 1.99%
9 1.53% 1.54%
10 1.16% 1.17%

Pierwsza strona wyszukiwania Google zawiera zawsze 10 wyników. Przy tak dużej konkurencji w Internecie wysoką jakość usług czy korzystną ofertę ma jednak znacznie więcej przedsiębiorstw. Nie sposób przedstawić obiektywną listę, a w doborze wyszukiwarka posługuje się przeszło dwustoma różnymi czynnikami. Składają się na nie nie tylko merytoryczność i edytorska jakość treści na stronie czy opinie Klientów. To także masa przeróżnych aspektów technicznych, które można odpowiednio dostosowywać. To właśnie na tym skupia się w dużej mierze pozycjonowanie Częstochowa.

Poprzez odpowiednio dobrane, strategiczne działania prowadzone na stronie i poza nią pozwala ono wskazać algorytmom wyszukiwarki wartość Twojej strony. Dzięki temu może ona zdobywać lepsze pozycje rankingowe i wyświetlać się tym samym Twoim potencjalnym Klientom. Im wyżej znajdzie się Twoja strona, tym więcej bezpłatnych wejść, czyli większy ruch. Większy ruch to z kolei większa sprzedaż.

Z SEO korzystają dzisiaj wszystkie branże. Zarówno te, które opierają swój model biznesowy na handlu, jak i te usługowe czy nawet produkcyjne. Wynika to z rosnącej nieustannie konkurencji. To dlatego bez skutecznego SEO Twoja strona nie ma szans na korzystne pozycje, nie ma też szans na generowanie sprzedaży. Jeśli zależy Ci na pozyskiwaniu Klientów w sieci, musisz prowadzić pozycjonowanie Częstochowa.

Pozycjonowanie Częstochowa to nie tylko większy ruch!

Wiesz już, że pozycjonowanie stron internetowych Częstochowa polega na oddziaływaniu na czynniki rankingowe. Nie wiesz jednak, że za oddziaływaniem tym stoi mnóstwo pomniejszych czynności, które mogą pozytywnie wpłynąć na Twój biznes. SEO obejmuje optymalizację techniczną, która ma usprawnić odczyt strony przez wyszukiwarkę, optymalizację treści, content marketing i działania zewnętrzne. Są one złożone z wielu czynności, które w połączeniu mogą nieść ze sobą masę korzyści.

Poprzez pozycjonowanie Częstochowa zyskujesz lepszą widoczność w wyszukiwarce, widoczność ta to jednak nie tylko ruch. To także rosnąca rozpoznawalność, która przekłada się na naturalne skojarzenie Twojej witryny z zawartą w niej ofertą i wspomaga Cię w budowaniu marki. Jeśli dzięki SEO Twoja strona wyświetla się tysiącom użytkowników, to z czasem zacznie ona zapadać im w pamięć. Dzięki temu zdobędziesz duży potencjał konkurencyjny, który pomoże Ci w budowaniu bazy stałych, powracających Klientów.

Optymalizując swoją stronę, poprawisz jej funkcjonalność. Optymalizując zawartą na niej treść, poprawisz z kolei jej czytelność. Wszystko to przełoży się na lepszy odbiór Twojej witryny przez użytkowników, który poskutkuje większym zaufaniem i wyższą sprzedażą. Przejrzysta i perfekcyjnie działająca strona zachęca przeglądających do dokładniejszego zapoznania się z ofertą.

Poprzez działania content marketingowe będziesz też w stanie zaciekawić swoich użytkowników. Zewnętrzne odnośniki mogą za to kierować do Twojej domeny dodatkowy ruch. Dzięki temu pozycjonowanie strony Częstochowa może przełożyć się nie tylko na większe zainteresowanie, ale i zaangażowanie, które skutkuje coraz to lepszymi wynikami. Sam wartościowy ruch na stronie to też szansa na wprowadzenie dodatkowej promocji, rozwój oferty i jeszcze lepsze efekty.

Dlaczego warto postawić na pozycjonowanie strony Częstochowa?

Najważniejszą zaletą, przemawiającą za regularnym inwestowaniem w pozycjonowanie strony Częstochowa, jest brak limitów w pozyskiwaniu ruchu. Widoczność zdobywana dzięki SEO nie jest w żaden sposób ograniczona. Przy jednej, stałej opłacie za usługę, efekty mogą rosnąć praktycznie bez końca. Wystarczy odpowiednia strategia i ciągłość działań. Agencja SEO dba o zdobycie jak najlepszej pozycji dla Twojej strony, nie płacisz tu za ilość wyświetleń czy kliknięć.

Każde pozycjonowanie strony Częstochowa zaczyna się od dobrania słów lub inaczej fraz kluczowych. Frazy te to wyrażenia, które użytkownicy wpisują w wyszukiwarce. To właśnie na te konkretne zapytania ma docelowo wyświetlać się pozycjonowany serwis. Ich ilość gra więc tu ogromną rolę, a SEO nie kończy się na zdobyciu topowych pozycji dla słów z pierwotnej listy. Frazy można ciągle rozszerzać, budując tym samym coraz to większą widoczność.

Jak dobrać frazy by pozycjonowanie Częstochowa było skuteczne?

W doborze fraz warto posługiwać się narzędziami SEO. Pozwalają one przewidzieć popularność poszczególnych zapytań oraz ich konkurencyjność, która przekłada się na trudność zdobywania pozycji. Zapewniają też podpowiedzi, dzięki którym znacznie łatwiej odnaleźć najbardziej wartościowe słowa kluczowe.

Najłatwiej zacząć od wypisania wszystkich zapytań, po których mogą chcieć odnaleźć Cię potencjalni Klienci. Warto przeanalizować pod tym kątem wszystkie podstrony Twojego serwisu. Taką podstawową listę można później zweryfikować i uzupełnić z pomocą różnych narzędzi.

Ważne jednak, by nie skupiać się wyłącznie na frazach najpopularniejszych. Zdobywanie pozycji na ogólne stwierdzenia jest bardzo trudne, a sama popularność na takie zapytania nie przekłada się też zazwyczaj na wyniki sprzedażowe. Wszystko dlatego, że najpopularniejsze frazy ogólne są wyszukiwane w różnych intencjach, nie tylko zakupowych.

Jeśli chcesz samodzielnie stworzyć listę słów kluczowych, to zastanów się nad tym, czego szukają w Google osoby, chcące skorzystać z oferty takiej jak Twoja. Uwzględnij w swojej liście nie tylko frazy ogólne, ale i te precyzyjne, zawierające kilka słów. Pomimo niskiej popularności to one cieszą się największą konwersją. Są wpisywane zazwyczaj przez osoby, które są już zdecydowane na zakup lub skorzystanie z konkretnej oferty.

Ilość słów na liście powinna być proporcjonalna do wielkości Twojej strony i jej zawartości. Bardzo ważne jest też, by zaplanować ich użycie. Jedno słowo kluczowe powinno być używane wyłącznie na jednej podstronie. Dzięki temu nie dojdzie kanibalizacji, czyli sytuacji, w której kilka adresów walczy o pozycję na to samo zapytanie. Pamiętaj jednak, że jeśli chcesz zlecić nam pozycjonowanie strony Częstochowa, to nie musisz dobierać fraz samodzielnie. Zajmiemy się tym na samym początku współpracy.

Lokalne pozycjonowanie stron internetowych Częstochowa

Jeśli prowadzisz swoją działalność wyłącznie na terenie Częstochowy lub jej okolic, to optymalnym rozwiązaniem będzie dla Ciebie lokalne pozycjonowanie stron internetowych Częstochowa. Jest to specyficzna forma SEO, która skupia się na regionalnych wynikach wyszukiwania. Poprzez nią Twoja witryna może pozyskiwać wyłącznie ruch pochodzący z obsługiwanego przez Ciebie regionu.

Lokalne pozycjonowanie stron internetowych Częstochowa jest możliwe dzięki zastosowaniu regionalnych, zawierających nazwy miejscowości fraz. Nie jest to jednak jedyna różnica. W takiej odmianie SEO dużą rolę grają także wizytówka Google Moja Firma, wpisy do katalogów (wizytówki NAP) oraz odnośniki z lokalnych portali. Przy takiej usłudze inaczej formułowana jest też strategia działań.

Na czym skupia się pozycjonowanie Częstochowa?

W działania składające się na pozycjonowanie Częstochowa wchodzi prowadzona na stronie, szeroko pojęta optymalizacja, zewnętrzne linkowane i pozwalająca śledzić efekty działań oraz dostosowywać strategię analityka. Dawniej najważniejszym elementem było tutaj linkowanie, czyli zdobywanie zewnętrznych odnośników. Ze względu na liczne nadużycia od lat traci ono jednak na znaczeniu. Choć nadal wielu specjalistów mogłoby się z nami nie zgodzić, to najważniejsza jest optymalizacja. Skuteczne pozycjonowanie Częstochowa można prowadzić tylko i wyłącznie dzięki niej.

Optymalizacja techniczna to między innymi:

 • tworzenie map witryn,
 • ustawianie dyrektyw dla robotów indeksujących,
 • uzupełnianie meta tagów,
 • dostosowanie adresów URL,
 • dodawanie nagłówków Hx,
 • ustawienie przekierowań i tagów kanonicznych,
 • weryfikacja wskaźników Core Web Vitals,
 • naprawienie błędów w kodzie źródłowym,
 • przyśpieszenie ładowania strony,
 • linkowanie wewnętrzne,
 • wdrożenie breadcrumbs,
 • wdrożenie rich snippets.

Jeśli pozycjonowanie strony Częstochowa ma przynosić trwałe efekty, to optymalizacja wszystkich podstron jest niezbędna. Co prawda wymaga ona masy drobiazgowej pracy i czasu, ale to jedyny skuteczny sposób. Nie można jej pomijać.

Ile czasu zajmuje pozycjonowanie stron internetowych Częstochowa?

Zarówno optymalizacja, jak i linkowanie to procesy bardzo pracochłonne. Jeśli mają przynieść efekty, to muszą być prowadzone z odpowiednią częstotliwością. Samo pozycjonowanie stron internetowych Częstochowa nie ma też swojego “końca”. Nawet jeśli osiągnie się najlepsze pozycje, to trzeba je ciągle utrzymywać. Zawsze można też rozbudowywać serwis o kolejne podstrony i poszerzać jego widoczność.

Na pierwsze efekty trzeba zazwyczaj czekać kilka miesięcy. Długość ta jest różna w zależności od konkurencji w branży oraz aktualnej sytuacji strony. Nie zrażaj się jednak. Pamiętaj, że w miarę prowadzenia wyniki mogą ciągle rosnąć, opłata pozostanie za to identyczna. Traktuj pozycjonowanie stron internetowych Częstochowa jako inwestycję, która zwróci Ci się w czasie.

Sprawdź jak działamy!

Pozycjonowanie stron może pchnąć Twój biznes do przodu. Jeśli chcesz dowiedzieć się o nim więcej lub sprawdzić nas w praktyce, to zapraszamy do kontaktu. Skorzystaj z formularza, wyślij nam maila lub zadzwoń. Na pewno będziemy w stanie Ci pomóc!

Naprodukowaliśmy się nie lada. A czy szczena opada? (D)oceń nas!

Aktualna ocena:

5 / 5

Liczba ocen: 1

Twoja ocena:

Case studies

Stoją za nami duże sukcesy. A za nimi jeszcze większe liczby.

Zobacz wszystkie

Zapracujemy na sukces Twojej strony. Zobacz jak .

Sprawdzam