Pozycjonowanie stron Gdańsk*

*poznaj najlepsze i najbardziej
skuteczne metody pozycjonowania lokalnego

SEO
na luzie*

*Całkowicie za darmo przygotujemy wstępną analizę Twojej strony, sprawdzimy konkurencję i zaproponujemy skuteczną strategię działania. Wszystko w formie wideo, na przykładach, abyś nie musiał domyślać się o co chodzi.

Bezpłatna oferta
 • Odezwiemy się w 24h
 • Otrzymasz analizę strony i porównanie z konkurencją
 • Przygotujemy strategię SEO dla Twojego biznesu
 • Pokażemy Ci na przykładach, jak wygląda współpraca i raporty miesięczne
 • Otrzymasz ofertę w formie video, współpraca od 1999 zł/mc

Nasze metody

Pracujemy po swojemu i robimy to z głową*

*Mamy własne sposoby na to, by wypracować dobre wyniki dla Twojej strony internetowej. Przećwiczyliśmy je na setkach stron i na własnych sklepach. Wiemy, co działa, a co nie. Własne umiejętności i metody pracy wzmacniamy autorskim oprogramowaniem. I to wszystko włożymy w Twój serwis.

Miesięczne raporty
Pozycjonowanie stron internetowych - raportowanie

Szczegółowo informujemy nie tylko o samych wynikach, ale też o tym, co dokładnie w danym miesiącu zrobiliśmy, by je osiągnąć. Zobaczysz tu wszystkie wykonane przez nas czynności, przykładowe zaplecze, katalog tekstów ze wskazaniem na ich autora, wykaz pozycji monitorowanych słów kluczowych oraz statystyki widoczności strony w wyszukiwarce. Nasze raporty nie pozostawiają miejsca na domysły.

Opiekunem Klienta zawsze jest wykwalifikowany specjalista SEO, który zajmuje się Twoją stroną, zna ją na wylot, a Ty masz do niego bezpośredni kontakt.

Poznaj nasz zespoł

Merytoryczny kontakt
Reakcja w 24h
Pozycjonowanie stron internetowych - kontakt w 24h

Jesteśmy szybcy i zwinni. Reagujemy na każde Twoje zgłoszenia i każdy pojawiający się problem. Większość z nich rozwiązujemy już w ciągu doby.

Analiza strony

Przeprowadzamy cykliczne i dokładne analizy stron wspierane przez autorskie narzędzia. Ich efektem są konkretne wskazówki i wytyczne gotowe do wdrożenia.

Inteligentny asystent SEO

Tworzymy własne narzędzia do analizy stron, które stale ulepszamy. Dzięki nim działamy dokładniej, szybciej, widzimy więcej, a na problemy reagujemy natychmiastowo. Twój serwis jest pod stałą opieką nie tylko specjalisty SEO, ale również naszych autorskich narzędzi.
Zobacz

Monitorowanie

Prowadzimy zautomatyzowany cykliczny monitoring strony. Każdy wykryty problem natychmiast badamy i zgłaszamy Tobie sugerując konkretne rozwiązania.

Copywriting

Posiadamy własny zespół kilkunastu copywriterów o różnorodnych zainteresowaniach. Tworzymy wartościowe treści, dotrzymujemy terminów, uwzględniamy Twoje uwagi.

Poznaj nasz zespół

Własne zaplecze SEO

Prowadzimy własne serwisy tematyczne, na których cyklicznie tworzymy dedykowany content, stale analizujemy linki zwrotne, a dokładny wykaz zaplecza przekazujemy w raportach.

Bezpieczne metody

Stosujemy wyłącznie bezpieczne metody pozycjonowania. Nie kupujemy linków, nie stosujemy ukrytych treści ani niedopuszczalnych przez Google praktyk, tropimy linki z niepożądanych źródeł. Nasze metody sprawiają, że Twój serwis staje się bardziej wartościowy w oczach Google i Twoich Klientów.

Panel Klienta 24H/7

Dajemy Ci stały wgląd do najbardizej aktualnych danych dotyczących Twojej strony. Oprócz kluczowych informacji dotyczących współpracy znajdziesz tu najnowsze wyniki pozycjononanych słów kluczowych wraz z ich pełną historią. Uzyskasz dostęp do pełnej listy miesięcznych raportów, a także wykresów ogólnej widoczności strony w wyszukiwarkach. W łatwy sposób sprawdzisz dane kontaktowe Twojego opiekuna oraz wyślesz pilne zgłoszenie przez przycisk szybkiego kontaktu. I to wszystko w jednym miejscu.

Pozycjonowanie stron Gdańsk to idealne rozwiązanie, jeżeli skupiamy się na działaniach lokalnych. Dzięki temu Twoja strona zacznie być widoczna lub zwiększy się jej widoczność w Google. Uwzględniamy więc lokalizację podczas rozplanowywania odpowiednich fraz kluczowych. Jaki jest tego powód? Prowadzony przez Ciebie biznes często gromadzi także klientów, którzy zamieszkują miejsce pochodzenia firmy. Idąc za przykładem, pozycjonowanie stron internetowych Gdańsk będzie obejmowało właśnie nadmorskie miasto. Użytkownicy, którzy przykładowo poszukują usługi dorabiania kluczy wpiszą "dorabianie kluczy Gdańsk". To dosyć oczywiste, ponieważ sami naturalnie wprowadzamy takie frazy, ale nie jesteśmy przeważnie tego świadomi.

Spis treści:

 1. Co należy rozumieć przez pozycjonowanie stron Gdańsk?
 2. Korzyści płynące z pozycjonowania stron Gdańsk
 3. Postaw na wyszukiwarkę Google
 4. Dobór fraz kluczowych, a liczba odwiedzin na stronie
 5. Pozycjonowanie stron - możliwe błędy w trakcie działań na własną rękę
 6. Pozycjonowanie stron Gdańsk - skorzystaj z gruntownej wiedzy specjalistów

Co należy rozumieć przez pozycjonowanie stron Gdańsk?

Skuteczne pozycjonowanie Gdańsk sprawia, że jesteśmy wysoko w wyszukiwarce internetowej. Jak to się przekłada na praktykę? Internauta wpisuje konkretne wyrażenie w Google i na samej górze wyświetla się nasza strona lub sklep. Po co przewijać kilka stron dostępnych wyników skoro Google wskazuje gotowe opcje od razu, poprzez pierwsze pozycje? Zbędny wysiłek demotywuje poszukujących użytkowników, natomiast tu wystarczy tylko kliknięcie.

Zmasowany ruch na stronie, wzrost sprzedaży, przybywające rekomendacje - takich pozytywnych konsekwencji powinniśmy oczekiwać.

Kiedy mamy szansę, aby pozycjonowanie stron internetowych odniosło sukces? Kluczowa w tym aspekcie jest optymalizacja strony. Musi ona być wykonana tak, aby uwzględniać wszelkie zasady i reguły SEO. Analizujemy zarówno treść strony, jak i poprawność kodu HTML. Działania są więc zróżnicowane. Niezwykle ważne jest wdrażanie pomocnych oraz jednocześnie miłych dla oka artykułów. Warto też pamiętać o przydatnej kampanii link buildingowej, dobrze przeprowadzona przynosi wyśmienite efekty.

Pozycjonowanie Gdańsk jest doskonałym rozwiązaniem dla lokalnych biznesów, gdy konkurencyjne firmy wręcz walczą o atencję potencjalnych klientów. Musimy zostać dostrzeżeni przez użytkowników Google. Bez podjęcia właściwych kroków w kierunku pozycjonowania będzie nam po prostu trudniej. Całość to nie tylko osiąganie jak najwyższych pozycji, sztukę stanowi ich utrzymanie. Dopiero wtedy możemy jasno stwierdzić, że obrane działania są użyteczne oraz wysokowydajne.

Korzyści płynące z pozycjonowania stron Gdańsk

Często zapominamy lub brakuje nam świadomości, że pozycjonowanie stron to proces długotrwały i długofalowy. Nie jesteśmy w stanie zagwarantować 100% pewności co do osiągnięcia przez frazę pierwszego miejsca w wyświetlanych wynikach. Jednak nasze starania są konkretne oraz wynikają z dużego doświadczenia. Nie idziemy po omacku, a posiadając określony plan. Właściwe oraz świadome pozycjonowanie stron internetowych Gdańsk polepsza pozycję witryny, ale potrzeba cierpliwości. Sprecyzowane działania generują efekty. Oprócz wysokich pozycji otrzymujemy szereg pozytywnych zmian. Przyjrzymy się im bliżej:

 • Oddanie marce

  Cały czas budujemy zaufanie do naszej firmy. Liczą się najmniejsze poczynania, które wpływają na wzrost wiarygodności. Wysoka pozycja w wyszukiwaniach praktycznie zawsze jest zrównywana z jakością. Użytkownicy odbierają markę wyjątkowo pozytywnie, a zyski niebywale rosną. Konkurencja pozostaje daleko za nami, a Ty możesz cieszyć się popularnością i uznaniem, które pozyskałeś. Pozycjonowanie stron Gdańsk to kwintesencja wsparcia dla biznesu.

 • Odnotowanie większej konwersji sprzedażowej

  Jeśli nie zależy Ci na odwiedzinach zupełnie przypadkowych osób, a tych rzeczywiście zainteresowanych usługą bądź produktem, pozycjonowanie stron internetowych Gdańsk sprawdzi się rewelacyjnie. Klienci często nie mają pojęcia o istnieniu poszczególnych, wartościowych firm, ale szukają właściwych w obrębie tej samej branży. Jak im pomóc? Ukazać możliwości i drogę dojścia, by mogli rzeczywiście zauważyć daną stronę w natłoku innych.

  Dopiero wtedy trafiają na stronę potencjalni klienci. Załączyliśmy wykres, który świetnie przedstawia ogrom wpływów wyszukiwarki:

  Pozycjonowanie stron Gdańsk - metody promocji strony

  Nikt nie mówi teraz, że AdWords czy e-mail marketing to zła forma reklamy - wręcz przeciwnie. Natomiast trzeba skłonić się także ku sile wyszukiwarki, która nie bez powodu zajmuje obecnie pierwsze miejsce. Warto wiedzieć, że pozycjonowanie stron łączy przecież kilka sposobów reklamy. Ich połączenie otwiera zupełnie nowe ścieżki i zarazem stanowi rewelacyjne uzupełnienie.

  Nie zamykajmy się nigdy na jedną formę reklamy. Jeżeli mamy takie możliwości, to warto działaćna wielu kanałach. Istotne jest, aby były one zawsze dopasowane do profilu Twojej działalności.

 • Nieograniczony rozwój

  Pozycjonowanie indywidualne nabiera sensu, gdy postaramy się wykorzystać maksymalny potencjał naszego biznesu. Musimy szczegółowo poznać branżę, jej odnogi, największych konkurentów, a także lokalizację. Trzeba przyjrzeć się bliżej wielu czynnikom, ale dogłębna analiza pokaże nam zdecydowanie więcej. Ukaże błędy oraz kierunek rozwoju, którym warto podążać. Pozycjonowanie stron Gdańsk nie jest łatwym zadaniem, ale sięgnięcie po dostępne zasoby i poszerzanie ich o wartościową wiedzę potrafi zdziałać cuda.

Postaw na wyszukiwarkę Google

Trudno byłoby zanegować stwierdzenie, że Google jest najpopularniejszą wyszukiwarką, a zwłaszcza w Polsce. Konkurencja stara się doścignąć giganta, jednak z marnym skutkiem. To wciąż Google skupia ogromne grono użytkowników. Jak możesz podejrzewać, pozycjonowanie jest oparte przede wszystkim właśnie o Google. Śledzenie algorytmów pozwala wdrażać innowacyjne rozwiązania, ale agencje SEO muszą bacznie obserwować ciągle narastające trendy.

Co ciekawe, jeśli zajmujesz wysokie pozycje w Google, to możesz liczyć również na podobne wyniki przy uwzględnieniu wyszukiwarki Bing czy Yahoo. Ci, którzy są zwolennikami wymienionych narzędzi, będą z pewnością usatysfakcjonowani.

Pozycjonowanie stron Gdańsk - porównanie wyszukiwarek

Dobór fraz kluczowych, a liczba odwiedzin na stronie

Bardzo ważne jest dla nas uświadamianie klientów co do wprowadzanych rozwiązań. Druga strona powinna także rozumieć, dlaczego obraliśmy taką taktykę, a nie inną. Klienci niejednokrotnie są zdziwieni ze względu na propozycję promocji mniej popularnych fraz kluczowych. Istnieje błędne przekonanie, że to te najbardziej klikane frazy gwarantują zysk.

Powstaje pewien problem ze względu na fakt, że nasza firma może zginąć w natłoku innych biznesów oraz dojmującej konkurencji. Wbrew pozorom, to te mniej znaczące frazy przynoszą wzrost sprzedaży. Początkowo warto trzymać się takiej opcji, a dopiero potem ukierunkować pozycjonowanie stron Gdańsk na te typowo używane frazy dla danej branży.

Po co od razu wybierać też frazy, obejmujące swoim zakresem całą Polskę, gdy działamy lokalnie? Wracając do przykładu z pierwszych akapitów. Jeżeli oferujemy usługę dorabiania kluczy w Gdańsku, to osoba, zamieszkująca tereny Lublina nie będzie raczej zainteresowana wyjazdem do Gdańska, by poratować swoje klucze. :)

Frazy szczegółowe, takie jak long tail są w tym wypadku o wiele lepsze. Oczywiście nie chcemy wykluczać tych ogólnych, ale zachęcamy do poświęcenia dłuższym frazom więcej uwagi. Klienci przeważnie uważają, że wystarczy stworzenie zaledwie kilku fraz i ich ciągłe pozycjonowanie. Profesjonalne podejście opiera się na różnorodności, która dostarczy nam spodziewane efekty.

Pozycja Desktop Mobile
1 29.38% 23.82%
2 15.44% 15.41%
3 10.68% 9.5%
4 7.26% 6.48%
5 5.18% 4.63%
6 3.75% 3.37%
7 2.73% 2.57%
8 2.04% 1.99%
9 1.53% 1.54%
10 1.16% 1.17%

Co więcej, jak widać na załączonej tabeli, to te pierwsze pozycje są najczęściej odwiedzane, a pozycjonowanie lokalne zwiększy nasze szanse, aby znaleźć się w topce. Pierwsze trzy miejsca mogą być decydujące, ponieważ niemal automatycznie użytkownik pomija całą resztę. Zazwyczaj wyniki u góry stanowią satysfakcjonujący wybór.

Pozycjonowanie stron - możliwe błędy w trakcie działań na własną rękę

Chciałbyś wykonać pozycjonowanie swojej strony samemu? Przedstawiamy popularne błędy przy SEO, które pomogą Ci zrozumieć, dlaczego pozycjonowanie nie działa

Nie twierdzimy oczywiście, że pozycjonowanie Gdańsk nie może być przeprowadzone w pojedynkę przez klienta. Jednak potrzeba tu ogromnej wiedzy i doświadczenia, którego niestety często brak. Trzeba się doszkalać oraz poświęcić dużo czasu na rozwój umiejętności. Wielu właścicielom stron proces wydaje się prosty, co niestety potrafi tylko zaszkodzić stronie. Już sama analiza zasad funkcjonowania Google i odniesienia ich do SEO sprawia kłopoty. Postanowiliśmy więc przedstawić najczęściej spotykane błędy:

 1. Nietrafione słowa kluczowe

  Najgorszym krokiem jest tak zwane działanie "na czuja". Posłużmy się przykładem. Jeśli posiadasz sklep z ubrankami dziecięcymi, postanawiasz wybrać frazę "ubranka dla dzieci" zamiast "śpioszki rozpinane dla dzieci". Dodatkowo zapominamy uwzględnić tak bardzo podkreślaną przez nas lokalizację, a więc pozycjonowanie stron Gdańsk. Sklep nie odnotowuje ruchu, czy wzrostu wyświetleń w wyszukiwarce, a nas samych ogarnia demotywacja.

 2. Powielanie treści

  Kopiowanie opisów producentów do swoich produktów nigdy nie kończy się dobrze. Pozycjonowanie stoi w miejscu, a my nie osiągamy zupełnie żadnych wyników. Copywriterzy tworzą unikalne opisy okraszone frazami kluczowymi. Dzięki temu możemy dostrzec zmianę, w przeciwnym razie wracamy na sam początek drogi. Dodatkowo sięgnij po branżowe teksty blogowe, które wzmocnią Twoją pozycję.

 3. Pominięcie optymalizacji

  Nasza strona musi być perfekcyjna od strony technicznej. Pozycjonowanie strony internetowej jest przydatne, gdy uprzednio zajęliśmy się optymalizacją. Czytelność kodu, szybkość ładowania strony - z pozoru błahe dla amatora rzeczy są niezwykle ważne. Ponadto, utworzenie podstron, posiadających opis produktu czy kategorii poprawia naszą pozycję. Inaczej tracimy tylko czas i nerwy.

Pozycjonowanie stron Gdańsk - skorzystaj z gruntownej wiedzy specjalistów

Postaw na pomoc kompetentnej agencji SEO, która zajmie się Twoją stroną i jej widocznością w sieci. Przeprowadzimy kompleksowe analizy oraz działania, by firma mogła pochwalić się wysokim ruchem oraz pokaźnymi zyskami. Przedstawimy potencjał witryny oraz udzielimy kilku stosownych rad. Nasz zespół nie jest dobrany przypadkowo. Wszyscy mamy jeden cel - usprawnić działanie Twojej strony, jak również wypozycyjonować ją jak najwyżej. Jesteśmy przekonani, że efekty wynagrodzą włożony trud obu stronom. Wystarczy cierpliwość oraz nieustanne zaangażowanie.

Sprawdź, co możemy Ci zaoferować. Ustalimy szczegóły spotkania, a także przedstawimy wstępny zarys wszelkich przeprowadzanych czynności. Napisz lub zadzwoń - my ogarniemy resztę!

Case studies

Stoją za nami duże sukcesy. A za nimi jeszcze większe liczby.

Zobacz wszystkie

Zapracujemy na sukces Twojej strony. Zobacz jak .

Sprawdzam