Pozycjonowanie stron Gliwice*

*poznaj najlepsze i najbardziej
skuteczne metody pozycjonowania lokalnego

SEO
na luzie*

*Całkowicie za darmo przygotujemy wstępną analizę Twojej strony, sprawdzimy konkurencję i zaproponujemy skuteczną strategię działania. Wszystko w formie wideo, na przykładach, abyś nie musiał domyślać się o co chodzi.

Bezpłatna oferta
 • Odezwiemy się w 24h
 • Otrzymasz analizę strony i porównanie z konkurencją
 • Przygotujemy strategię SEO dla Twojego biznesu
 • Pokażemy Ci na przykładach, jak wygląda współpraca i raporty miesięczne
 • Otrzymasz ofertę w formie video, współpraca od 1999 zł/mc

Nasze metody

Pracujemy po swojemu i robimy to z głową*

*Mamy własne sposoby na to, by wypracować dobre wyniki dla Twojej strony internetowej. Przećwiczyliśmy je na setkach stron i na własnych sklepach. Wiemy, co działa, a co nie. Własne umiejętności i metody pracy wzmacniamy autorskim oprogramowaniem. I to wszystko włożymy w Twój serwis.

Miesięczne raporty
Pozycjonowanie stron internetowych - raportowanie

Szczegółowo informujemy nie tylko o samych wynikach, ale też o tym, co dokładnie w danym miesiącu zrobiliśmy, by je osiągnąć. Zobaczysz tu wszystkie wykonane przez nas czynności, przykładowe zaplecze, katalog tekstów ze wskazaniem na ich autora, wykaz pozycji monitorowanych słów kluczowych oraz statystyki widoczności strony w wyszukiwarce. Nasze raporty nie pozostawiają miejsca na domysły.

Opiekunem Klienta zawsze jest wykwalifikowany specjalista SEO, który zajmuje się Twoją stroną, zna ją na wylot, a Ty masz do niego bezpośredni kontakt.

Poznaj nasz zespoł

Merytoryczny kontakt
Reakcja w 24h
Pozycjonowanie stron internetowych - kontakt w 24h

Jesteśmy szybcy i zwinni. Reagujemy na każde Twoje zgłoszenia i każdy pojawiający się problem. Większość z nich rozwiązujemy już w ciągu doby.

Analiza strony

Przeprowadzamy cykliczne i dokładne analizy stron wspierane przez autorskie narzędzia. Ich efektem są konkretne wskazówki i wytyczne gotowe do wdrożenia.

Inteligentny asystent SEO

Tworzymy własne narzędzia do analizy stron, które stale ulepszamy. Dzięki nim działamy dokładniej, szybciej, widzimy więcej, a na problemy reagujemy natychmiastowo. Twój serwis jest pod stałą opieką nie tylko specjalisty SEO, ale również naszych autorskich narzędzi.
Zobacz

Monitorowanie

Prowadzimy zautomatyzowany cykliczny monitoring strony. Każdy wykryty problem natychmiast badamy i zgłaszamy Tobie sugerując konkretne rozwiązania.

Copywriting

Posiadamy własny zespół kilkunastu copywriterów o różnorodnych zainteresowaniach. Tworzymy wartościowe treści, dotrzymujemy terminów, uwzględniamy Twoje uwagi.

Poznaj nasz zespół

Własne zaplecze SEO

Prowadzimy własne serwisy tematyczne, na których cyklicznie tworzymy dedykowany content, stale analizujemy linki zwrotne, a dokładny wykaz zaplecza przekazujemy w raportach.

Bezpieczne metody

Stosujemy wyłącznie bezpieczne metody pozycjonowania. Nie kupujemy linków, nie stosujemy ukrytych treści ani niedopuszczalnych przez Google praktyk, tropimy linki z niepożądanych źródeł. Nasze metody sprawiają, że Twój serwis staje się bardziej wartościowy w oczach Google i Twoich Klientów.

Panel Klienta 24H/7

Dajemy Ci stały wgląd do najbardizej aktualnych danych dotyczących Twojej strony. Oprócz kluczowych informacji dotyczących współpracy znajdziesz tu najnowsze wyniki pozycjononanych słów kluczowych wraz z ich pełną historią. Uzyskasz dostęp do pełnej listy miesięcznych raportów, a także wykresów ogólnej widoczności strony w wyszukiwarkach. W łatwy sposób sprawdzisz dane kontaktowe Twojego opiekuna oraz wyślesz pilne zgłoszenie przez przycisk szybkiego kontaktu. I to wszystko w jednym miejscu.

Jesteś przedsiębiorcą i prowadzisz firmę w Gliwicach? A może działasz w okolicy lub z jakiegoś powodu interesuje Cię tutejszy rynek? Lokalne pozycjonowanie Gliwice może Ci pomóc! To jedna z najskuteczniejszych i najbardziej opłacalnych form marketingu internetowego.

Spis treści:

 1. Pozycjonowanie stron Gliwice tytułem wstępu
 2. Dlaczego warto postawić na pozycjonowanie stron Gliwice?
 3. Dlaczego pozycjonowanie Gliwice jest skuteczne?
 4. Na czym polega budowanie widoczności w wyszukiwarce?
 5. Co robimy prowadząc pozycjonowanie stron Gliwice?
 6. Pozyskuj Klientów z Gliwic! - Lokalne pozycjonowanie Gliwice
 7. Pozycjonowanie Gliwice - najważniejsze zalety
 8. Czy pozycjonowanie stron Gliwice jest drogie?
 9. Ile czasu trzeba na pozycjonowanie Gliwice?
 10. Ile wejść na stronę zapewnia pozycjonowanie Gliwice?
 11. Co wyróżnia oferowane przez nas pozycjonowanie Gliwice?
 12. Chcesz spróbować?

Pozycjonowanie stron Gliwice tytułem wstępu

Jeśli chcesz, by Twoja strona pozyskiwała dla Ciebie Klientów, to budowanie widoczności w wyszukiwarce powinno Cię zainteresować. Dzisiaj nie wystarczy już tylko mieć własną witrynę, trzeba ją promować. Nie jakkolwiek, skutecznie. Postaw na pozycjonowanie stron Gliwice to realna szansa na rozwój Twojej firmy!

Top Online to nieduża, zorientowana na Klienta i rzetelna agencja SEO. Przez lata naszej działalności wypracowaliśmy metody, które po prostu działają. Współpracujemy z biznesami każdej wielkości, niezależnie od branży czy zakresu terytorialnego. Prowadzimy skuteczne pozycjonowanie stron, sklepów i blogów. Sprawdź nas!

Dlaczego warto postawić na pozycjonowanie stron Gliwice?

Czy wiesz, że według PBI, z sieci korzysta regularnie ponad 28,1 mln polaków? A czy wiesz, że ponad 96% z nich używa wyszukiwarki Google? To oczywiście spore uproszczenie, ale połączenie tych danych daje świetnie do zrozumienia, jak duży potencjał ma w sobie wyszukiwarka. To właśnie ona jest “najbardziej ruchliwym” miejscem w sieci i to w niej jest najwięcej Twoich potencjalnych Klientów. Nawet jeśli działasz w pełni stacjonarnie.

Pozycjonowanie Gliwice to specyficzna dziedzina marketingu internetowego, która promuje Twoją stronę w darmowych wynikach wyszukiwania. Dzięki niej, przy jednej, stałej opłacie, możesz pozyskiwać Klientów praktycznie bez końca. Dla biznesów usługowych czy sklepów widoczność w sieci jest dzisiaj znacznie ważniejsza niż skrupulatnie formułowane komunikaty reklamowe.

Przesyt bodźców trafiających do przeciętnego konsumenta sprawia, że krzykliwe kampanie nie są już tak efektywne. Jeśli chcesz zyskać zainteresowanie, musisz być tam, gdzie Cię szukają. To właśnie w tym pomaga pozycjonowanie stron Gliwice.

Dlaczego pozycjonowanie Gliwice jest skuteczne?

Pozycjonowanie Gliwice pozwala zajmować wyższe pozycje na listach wyników wyszukiwania. Wyższa pozycja to jednak nie tylko szansa na bycie zauważonym to wręcz gwarancja. Wynika to bezpośrednio z tego, w jaki sposób ludzie używają wyszukiwarek internetowych.

Pozycja Desktop Mobile
1 29.38% 23.82%
2 15.44% 15.41%
3 10.68% 9.5%
4 7.26% 6.48%
5 5.18% 4.63%
6 3.75% 3.37%
7 2.73% 2.57%
8 2.04% 1.99%
9 1.53% 1.54%
10 1.16% 1.17%

Powyżej możesz zobaczyć, ile osób szukających konkretnego zapytania w wyszukiwarce klika w poszczególne miejsca listy wyników. Rozkład ten nie jest przypadkowy. Miejsce zajmowane w wynikach przekłada się bezpośrednio na zainteresowanie. Niezależnie od tego, czego szukają użytkownicy, pierwsze miejsca zawsze są wybierane najczęściej. To dlatego zadbanie o pozycję pozwala stale pozyskiwać użytkowników.

Jeśli chcesz zdobyć Klientów w Internecie, musisz prowadzić pozycjonowanie Gliwice. Bez tego Twoi potencjalni Klienci trafią do pozycjonującej się konkurencji. Strona firmowa bez SEO jest tak świetny baner reklamowy rozwieszony w środku lasu. Jakkolwiek perfekcyjna by nie była, praktycznie nikt na nią nie trafi. Jeśli chcesz pchać swój biznes do przodu, to musisz być tam, gdzie są Twoi Klienci.

Na czym polega budowanie widoczności w wyszukiwarce?

Pozycjonowanie Gliwice to zbiór czynności poprawiających użyteczność i jakość Twojej strony w “oczach” algorytmów wyszukiwarki. To długotrwały proces, na który składa się skrupulatne dostosowywanie wielu aspektów technicznych witryny i zawartych w niej treści. To jednak także tworzenie nowych tekstów pozycjonujących i publikowanie ich w serwisie, analityka internetowa, wdrażanie nowych rozwiązań na stronie oraz działania zewnętrzne.

Wszystkie te czynności prowadzone są równolegle i pozwalają oddziaływać na poszczególne czynniki rankingowe, od których zależy pozycja Twojej strony. Nie zmieniają one wyglądu witryny, ale ze względu na ingerencję w technikalia usprawniają jej działanie, co wpływa pozytywnie na doświadczenia użytkowników.

Co robimy prowadząc pozycjonowanie stron Gliwice?

Zakres działań podejmowanych w celu budowania pozycji strony jest dynamiczny. To, co dokładnie będziemy robić w ramach pracy nad Twoją witryną, zależy od jej bieżącej sytuacji, konkurencji w Twojej branży, założonych celów i wielu pomniejszych zmiennych. Każda współpraca obejmuje jednak te same procesy, różnica leży w ich zakresie, sposobie prowadzenia i intensywności. Poniżej możesz sprawdzić, co składa się na oferowane przez nas pozycjonowanie stron Gliwice.

 • Dobór zapytań do pozycjonowania - podstawa pozycjonowania każdej strony, polega na dobieraniu fraz, na które ma być widoczna Twoja strona internetowa,
 • Audyt SEO - szczegółowe badanie witryny, pozwalające ustalić jej sytuację pod względem pozycjonowania i wyznaczyć obszary wymagające poprawy,
 • Optymalizacja techniczna - złożony proces dostosowywania technicznych aspektów strony pod kątem wyszukiwarki, najważniejszy w budowaniu trwałej pozycji, najbardziej czaso- i pracochłonny,
 • Optymalizacja treści - proces dostosowywania treści pod kątem wyszukiwarki i użytkowników, równie ważny, jak optymalizacja techniczna, równie czasochłonny,
 • Przygotowywanie nowych treści - tworzenie tematycznych tekstów pozycjonujących mających na celu wspieranie budowania widoczności (np. opisów kategorii, produktów, podstron),
 • Pozyskiwanie linków zwrotnych - proces mający na celu zdobycie odnośników do Twojej strony z innych miejsc w Internecie, wspomaga optymalizację w budowaniu pozycji,
 • Monitoring i analiza pozycji - ciągłe śledzenie sytuacji strony z pomocą narzędzi analitycznych, pozwala śledzić efekty wszystkich powyższych działań oraz udoskonalać przyjętą strategię.

Pozyskuj Klientów z Gliwic! - Lokalne pozycjonowanie Gliwice

Lokalne pozycjonowanie Gliwice to jedna z naszych flagowych usług. Taki wariant SEO jest bardzo zbliżony do pozycjonowania na cały kraj. Dzięki kilku modyfikacjom i dodatkowym działaniom pozwala jednak pozyskiwać tylko tych użytkowników, którzy znajdują się w konkretnej lokalizacji. Jest więc wyborem idealnym dla przedsiębiorstw działających stacjonarnie.

Poprzez regionalne pozycjonowanie stron Gliwice budujemy widoczność Twojej strony w wynikach lokalnych, czyli tych, które wyświetlane są osobom w Gliwicach. Jeśli działasz tylko na terenie tego miasta lub jego okolic, to ta opcja pozwoli Ci pozyskiwać użytkowników z Twojego regionu. Nie będziesz więc przepłacać za w dużej mierze bezużyteczny w takiej sytuacji ruch z całej Polski. Cały proces będzie też nieco łatwiejszy, lokalne wyniki z reguły nie są aż tak konkurencyjne, jak te globalne.

Pozycjonowanie Gliwice - najważniejsze zalety

Zarówno ogólnopolskie, jak i lokalne pozycjonowanie Gliwice cieszy się coraz to większą popularnością. Co ciekawe, wynika to jednak nie tylko z zaciętej konkurencji i potencjału, jaki niesie ze sobą ruch organiczny. Za uwzględnieniem SEO w marketingu internetowym przemawiają też jego unikalne cechy.

Spośród innych form marketingu internetowego pozycjonowanie stron Gliwice wyróżnia się przede wszystkim:

 • nieograniczonymi możliwościami - poprzez dodawanie kolejnych fraz i budowanie na nich widoczności ruch na Twojej stronie może rosnąć bez końca,
 • jednostajnym kosztem - opłata za pozycjonowanie Gliwice jest identyczna przez cały okres współpracy, skuteczność nie zależy tu bezpośrednio od wielkości budżetu, a głównie od ciągłości działań,
 • wysoką konwersją - jeśli ktoś szuka usługi czy produktu, to najprawdopodobniej robi to dlatego, że chce skorzystać z konkretnej oferty, przez to ruch organiczny znacznie częściej przekłada się na sprzedaż,
 • stabilnością efektów - zdobyta widoczność musi być utrzymywana, ale nigdy nie znika z dnia na dzień, wypracowane efekty można więc stosunkowo łatwo utrzymywać, bez dodatkowych kosztów.

Czy pozycjonowanie stron Gliwice jest drogie?

Koszt SEO zależy bezpośrednio od tego, jak dużo pracy przy Twojej stronie czeka agencję lub samodzielnego specjalistę. Ze względu na złożoność, którą cechuje się pozycjonowanie Gliwice, jest on ustalany indywidualnie. Pamiętaj, że płacisz tu za usługę, nie za efekt. Skuteczne SEO potrafi być żyłą złota, zbudowanie widoczności wymaga jednak czasu, dlatego z perspektywy przedsiębiorcy trzeba traktować je jako inwestycję.

Ogromny budżet nie jest tu kluczowy, liczy się odpowiednia strategia i ciągłość działań. Jeśli chcesz pozyskiwać ruch organiczny, to pozycjonowanie musi być prowadzone ciągle. Bez tego nigdy nie uda Ci się wypracować skutecznej widoczności.

Ile czasu trzeba na pozycjonowanie Gliwice?

Czas potrzebny na zdobycie widoczności w wyszukiwarce potrafi być dość długi. Pierwsze efekty działań mogą pojawić się już w pierwszym miesiącu, ale na efekty w postaci wyraźnie większego ruchu czy sprzedaży przyjdzie poczekać co najmniej kilka miesięcy. Niestety, Google nie reaguje na zmiany natychmiastowo, a większość działań musi być prowadzona z określoną częstotliwością.

Może wydawać się to dziwną antyreklamą, ale takie jest pozycjonowanie Gliwice. Mówimy o tym wprost tylko dlatego, że zależy nam na naszych Klientach. Nie zamierzamy niczego ukrywać. Każda forma marketingu internetowego ma swoje wady i zalety. Skuteczne SEO nigdy nie będzie szybkie. Jeśli zależy Ci na stabilnym rozwoju firmy, to musisz uzbroić się w cierpliwość.

Ile wejść na stronę zapewnia pozycjonowanie Gliwice?

Na to pytanie nie da się odpowiedzieć jednoznacznie. Ilość osób odwiedzających Twoją stronę dzięki SEO zależy od popularności dobranych fraz, zajmowanych pozycji, sezonowości branży, aktualnych trendów i wielu innych czynników. Kilkukrotne zwiększenie ruchu nie jest tu jednak czymś rzadkim. Już pojedyncze słowa kluczowe takie jak “fryzjer Gliwice” lub “restauracja Gliwice” są wyszukiwane nawet kilka tysięcy razy miesięcznie.

Warto jednak mieć z tyłu głowy, że liczba odwiedzających nie zawsze ma przełożenie na wyniki finansowe. Przy bardzo precyzyjnych frazach kluczowych kilkadziesiąt wejść w miesiącu może być o wiele bardziej opłacalne niż kilkaset przy samych frazach ogólnych. Przecież nie każdy, kto wejdzie na Twoją stronę, zdecyduje się na zakup. Najważniejsze, żeby zbierany z wyszukiwarki ruch był wartościowy, a to może zapewnić Ci tylko profesjonalny dobór słów kluczowych. Pamiętaj, że w konwertowaniu ruchu na wyniki liczy się też jakość obsługi Klienta czy konkurencyjność oferty.

Co wyróżnia oferowane przez nas pozycjonowanie Gliwice?

Choć w teorii pozycjonowanie stron Gliwice zawsze przebiega podobnie, to każda agencja SEO świadczy usługi kompletnie inaczej. By dać Ci jakiś ogląd na to, jak działamy, prezentujemy listę kilku istotnych według nas wyróżników.

 • Wskazówki optymalizacyjne - zależy nam na tym, by oferowane przez nas pozycjonowanie Gliwice było prawdziwą współpracą, dlatego każdy z naszych Klientów regularnie otrzymuje wskazówki optymalizacyjne. Jest to zbiór czynności, które możesz wykonać w celu usprawnienia swojej strony i wsparcia prowadzonego przez nas SEO,
 • Raportowanie - co miesiąc przygotowujemy szczegółowy wykaz wszystkich działań podjętych w celu pozycjonowania Twojej strony. Dzięki niemu masz stały wgląd w prowadzone przez nas prace, jesteś więc na bieżąco i zwyczajnie - wiesz, za co dokładnie płacisz,
 • Opiekun SEO - każdy Klient (i jego strona) ma u nas przypisanego na stałe opiekuna SEO. Jest to specjalista bezpośrednio odpowiedzialny za konkretną witrynę. Pracuje on nad Twoją stroną, koordynuje pracę innych, jest też z Tobą w stałym kontakcie,
 • Autorskie rozwiązania - posiadamy autorski panel Klienta pozwalający m.in. na śledzenie pracy nad stroną i szybki kontakt. Mamy też w zanadrzu unikalne rozwiązania w zakresie pozycjonowania, dzięki którym możesz zyskać znaczną przewagę nad konkurencją,

Chcesz spróbować?

Jeśli chcesz zacząć pozycjonowanie swojej strony w wyszukiwarce, odezwij się do nas. Skorzystaj z formularza kontaktowego lub zadzwoń. Przyjrzymy się Twojej stronie i przedstawimy Ci wstępne propozycje.

Naprodukowaliśmy się nie lada. A czy szczena opada? (D)oceń nas!

Aktualna ocena:

5 / 5

Liczba ocen: 1

Twoja ocena:

Case studies

Stoją za nami duże sukcesy. A za nimi jeszcze większe liczby.

Zobacz wszystkie

Zapracujemy na sukces Twojej strony. Zobacz jak .

Sprawdzam