Pozycjonowanie stron Gorzów Wielkopolski*

*poznaj najlepsze i najbardziej
skuteczne metody pozycjonowania lokalnego

SEO
na luzie*

*Całkowicie za darmo przygotujemy wstępną analizę Twojej strony, sprawdzimy konkurencję i zaproponujemy skuteczną strategię działania. Wszystko w formie wideo, na przykładach, abyś nie musiał domyślać się o co chodzi.

Bezpłatna oferta
 • Odezwiemy się w 24h
 • Otrzymasz analizę strony i porównanie z konkurencją
 • Przygotujemy strategię SEO dla Twojego biznesu
 • Pokażemy Ci na przykładach, jak wygląda współpraca i raporty miesięczne
 • Otrzymasz ofertę w formie video, współpraca od 1999 zł/mc

Nasze metody

Pracujemy po swojemu i robimy to z głową*

*Mamy własne sposoby na to, by wypracować dobre wyniki dla Twojej strony internetowej. Przećwiczyliśmy je na setkach stron i na własnych sklepach. Wiemy, co działa, a co nie. Własne umiejętności i metody pracy wzmacniamy autorskim oprogramowaniem. I to wszystko włożymy w Twój serwis.

Miesięczne raporty
Pozycjonowanie stron internetowych - raportowanie

Szczegółowo informujemy nie tylko o samych wynikach, ale też o tym, co dokładnie w danym miesiącu zrobiliśmy, by je osiągnąć. Zobaczysz tu wszystkie wykonane przez nas czynności, przykładowe zaplecze, katalog tekstów ze wskazaniem na ich autora, wykaz pozycji monitorowanych słów kluczowych oraz statystyki widoczności strony w wyszukiwarce. Nasze raporty nie pozostawiają miejsca na domysły.

Opiekunem Klienta zawsze jest wykwalifikowany specjalista SEO, który zajmuje się Twoją stroną, zna ją na wylot, a Ty masz do niego bezpośredni kontakt.

Poznaj nasz zespoł

Merytoryczny kontakt
Reakcja w 24h
Pozycjonowanie stron internetowych - kontakt w 24h

Jesteśmy szybcy i zwinni. Reagujemy na każde Twoje zgłoszenia i każdy pojawiający się problem. Większość z nich rozwiązujemy już w ciągu doby.

Analiza strony

Przeprowadzamy cykliczne i dokładne analizy stron wspierane przez autorskie narzędzia. Ich efektem są konkretne wskazówki i wytyczne gotowe do wdrożenia.

Inteligentny asystent SEO

Tworzymy własne narzędzia do analizy stron, które stale ulepszamy. Dzięki nim działamy dokładniej, szybciej, widzimy więcej, a na problemy reagujemy natychmiastowo. Twój serwis jest pod stałą opieką nie tylko specjalisty SEO, ale również naszych autorskich narzędzi.
Zobacz

Monitorowanie

Prowadzimy zautomatyzowany cykliczny monitoring strony. Każdy wykryty problem natychmiast badamy i zgłaszamy Tobie sugerując konkretne rozwiązania.

Copywriting

Posiadamy własny zespół kilkunastu copywriterów o różnorodnych zainteresowaniach. Tworzymy wartościowe treści, dotrzymujemy terminów, uwzględniamy Twoje uwagi.

Poznaj nasz zespół

Własne zaplecze SEO

Prowadzimy własne serwisy tematyczne, na których cyklicznie tworzymy dedykowany content, stale analizujemy linki zwrotne, a dokładny wykaz zaplecza przekazujemy w raportach.

Bezpieczne metody

Stosujemy wyłącznie bezpieczne metody pozycjonowania. Nie kupujemy linków, nie stosujemy ukrytych treści ani niedopuszczalnych przez Google praktyk, tropimy linki z niepożądanych źródeł. Nasze metody sprawiają, że Twój serwis staje się bardziej wartościowy w oczach Google i Twoich Klientów.

Panel Klienta 24H/7

Dajemy Ci stały wgląd do najbardizej aktualnych danych dotyczących Twojej strony. Oprócz kluczowych informacji dotyczących współpracy znajdziesz tu najnowsze wyniki pozycjononanych słów kluczowych wraz z ich pełną historią. Uzyskasz dostęp do pełnej listy miesięcznych raportów, a także wykresów ogólnej widoczności strony w wyszukiwarkach. W łatwy sposób sprawdzisz dane kontaktowe Twojego opiekuna oraz wyślesz pilne zgłoszenie przez przycisk szybkiego kontaktu. I to wszystko w jednym miejscu.

Chcesz zlecić pozycjonowanie swojej strony internetowej lub sklepu, ale nie chcesz korzystać z usług największych firm na rynku? Nie ograniczaj się wyłącznie do lokalnych przedsiębiorstw!

Spis treści:

 1. Wstęp do pozycjonowania stron Gorzów Wielkopolski
 2. Pozycjonowanie stron Gorzów Wielkopolski - czyli tak właściwie co?
 3. Pozycjonowanie Gorzów Wielkopolski w marketingu internetowym
 4. Dlaczego pozycjonowanie stron Gorzów Wielkopolski ma tak duże znaczenie?
 5. Jak wyszukiwarka dobiera wyniki?
 6. Jak działa pozycjonowanie stron Gorzów Wielkopolski?
 7. Zakres działań tworzących pozycjonowanie Gorzów Wielkopolski
 8. Nie tylko większy ruch! Pozycjonowanie stron Gorzów Wielkopolski - efekty
 9. Jak długo zajmuje pozycjonowanie stron Gorzów Wielkopolski?
 10. Sprawdź jak działamy!

Wstęp do pozycjonowania stron Gorzów Wielkopolski

Top Online to kilkunastoosobowa agencja SEO, która działa na rynku pozycjonerskim od prawie dziesięciu lat. Pozycjonujemy strony przedsiębiorstw lokalnych i tych działających w całym kraju. Zaufało nam już przeszło 2000 polskich firm. Opinie naszych Klientów mówią same za siebie.

Stawiamy na współpracę i wzajemne zaufanie. U nas masz pełny wgląd w to, jak pracujemy nad Twoją stroną internetową. Zapewniamy comiesięczne, szczegółowe raporty z wszystkich podjętych działań i stały kontakt z przypisanym opiekunem SEO, czyli osobą bezpośrednio odpowiedzialną z Twój serwis.

Wiemy, że wybór firmy, która ma prowadzić pozycjonowanie może być trudny. Skontaktuj się z nami za pomocą formularza, napisz lub zadzwoń i przekonaj się o tym, jak działamy.

Pozycjonowanie stron Gorzów Wielkopolski - czyli tak właściwie co?

Pozycjonowanie stron Gorzów Wielkopolski to złożony proces łączący w sobie elementy tworzenia stron, programowania, analityki internetowej i content marketingu. Jego celem jest systematyczne dostosowywanie witryn do zaleceń i wymagań stawianych przez największe światowe wyszukiwarki internetowe.

Poprzez pozycjonowanie stron Gorzów Wielkopolski możliwe jest wpływanie na ich pozycję w rankingu wyszukiwania. Wyższa pozycja na określone słowa kluczowe, czyli frazy, które wpisywane są w wyszukiwarce, przekłada się na większy ruch. Wszystko dlatego, że im wyżej pod danym zapytaniem znajdzie się witryna, tym większa szansa na to, że ktoś ją zauważy.

Jeśli Twoja strona znajdzie się na pierwszych pozycjach, to będą widzieć ją dosłownie wszyscy szukający, którzy wpiszą w wyszukiwarkę to, co masz do zaoferowania. To właśnie w ten sposób pozycjonowanie Gorzów Wielkopolski przekłada się napływ potencjalnych klientów. Jeśli SEO (Search Engine Optimization - czyli inaczej pozycjonowanie) działałoby w biznesie stacjonarnym, to można by przyrównać je do wszystkiego, co trzeba zrobić, by zająć lokal w ścisłym centrum Twojego miasta.

Pozycjonowanie Gorzów Wielkopolski w marketingu internetowym

Budowanie pozycji w wynikach wyszukiwania jest jedną z najskuteczniejszych metod marketingu internetowego. Przez wielu specjalistów bywa nawet uznawane za obowiązkowe. W przeciwieństwie do klasycznych reklam display nie jest ono jednak ograniczone przez nakłady finansowe. Opłata za pozycjonowanie Gorzów Wielkopolski jest stała, niezależnie od tego ile osób trafi na Twoją stronę. Ilość ruchu kierowanego do Twojej domeny zależy tu tylko i wyłącznie od obranej strategii, stosowanych słów kluczowych, wypracowanych pozycji i włożonej pracy.

Efekty skutecznego pozycjonowania rosną z czasem, nie ma tu też żadnych limitów. Widoczność strony internetowej można rozszerzać bez końca. Wystarczy w odpowiedni sposób systematycznie rozbudowywać ją o nowe podstrony i publikować treści. Pozycjonowanie Gorzów Wielkopolski może popchnąć Twój biznes do przodu i pozwolić Ci przebić się przez nawet bardzo intensywną konkurencję.

Dlaczego pozycjonowanie stron Gorzów Wielkopolski ma tak duże znaczenie?

Z wyszukiwarek internetowych korzystają dzisiaj wszyscy. Według danych statystycznych publikowanych przez serwis Statcounter, w Polsce ponad 96% wszystkich zapytań (w tym 98% zapytań z urządzeń mobilnych) trafia do wyszukiwarki Google. Większość poszukiwań jakichkolwiek informacji, produktów czy usług w sieci, zaczyna się właśnie od niej. To dlatego wyszukiwarka ta staje się najkorzystniejszym kanałem dotarcia do potencjalnych Klientów. Z tego samego powodu SEO jest też uznawane za fundament marketingu internetowego.

Pozycjonowanie stron Gorzów Wielkopolski to proces pozwalający budować widoczność w naturalnych (bezpłatnych) wynikach wyszukiwania. To nie tylko jeden ze sposobów na dotarcie do Klienta. SEO ma też ogromne znaczenie ze względu na rosnącą konkurencję. Liczba stron internetowych nieustannie rośnie, a to sprawia, że niepozycjonowane witryny firmowe giną w natłoku konkurencji i zwyczajnie nie zostają zauważone.

Pozycja Desktop Mobile
1 29.38% 23.82%
2 15.44% 15.41%
3 10.68% 9.5%
4 7.26% 6.48%
5 5.18% 4.63%
6 3.75% 3.37%
7 2.73% 2.57%
8 2.04% 1.99%
9 1.53% 1.54%
10 1.16% 1.17%

Jak widać powyżej, użytkownicy wybierają głównie z pierwszych dziesięciu stron. Jeśli chcesz skorzystać z ruchu, który “przewija się” przez wyszukiwarkę, musisz prowadzić pozycjonowanie Gorzów Wielkopolski. Bez tego żaden użytkownik Cię po prostu nie znajdzie.

Jak wyszukiwarka dobiera wyniki?

Google dobiera wyniki wyszukiwania na podstawie własnego indeksu i zaawansowanych mechanizmów sortujących. Roboty internetowe tej wyszukiwarki nieustannie przeczesują sieć w poszukiwaniu i katalogowaniu witryn. Odwiedzają one strony, pobierają ich zawartość, oceniają ją i dodają do indeksu. W oparciu o tę ocenę i dodatkową analizę pobranej zawartości główny algorytm dobiera później wyniki do poszczególnych zapytań. Dokładny sposób działania tego procesu jest jednak niejawny i zaskakująco złożony.

Szacuje się, że na ostateczną pozycję w rankingu rzutuje aktualnie około 200 czynników. To właśnie na ich podstawie roboty Google oceniają użyteczność witryn dla użytkowników i ich jakość. Na pierwszych pozycjach znajdują się zawsze te, które w ich “oczach” przedstawiają największą wartość.

Jak działa pozycjonowanie stron Gorzów Wielkopolski?

Pozycjonowanie stron Gorzów Wielkopolski ma na celu tak oddziaływać na poszczególne z czynników, by witryny mogły osiągać jak najlepsze pozycje. Co ważne, nie jest to “oszukiwanie” wyszukiwarki, a precyzyjne optymalizowanie stron pod kątem ich użyteczności i bezpieczeństwa. Pozycjonowanie Gorzów Wielkopolski to także tworzenie treści oraz rozbudowywanie serwisów.

Choć może nie brzmieć to zbyt przekonująco, to naprawdę tak jest. Prawdziwe i bezpieczne dla stron SEO od lat nie jest już próbą przechytrzenia mechanizmu wyszukiwarki. To przede wszystkim precyzyjne dostosowywanie się do oficjalnych wytycznych w strategiczny sposób, który niesie ze sobą wymierne korzyści. Ogromną rolę grają tu techniczne niuanse i analiza danych. Coraz większe znaczenie ma też prowadzony odpowiednio content marketing.

Zakres działań tworzących pozycjonowanie Gorzów Wielkopolski

Jeśli Twoja strona ma znaleźć się jak najwyżej, to po pierwsze musi zostać prawidłowo zoptymalizowana. Zarówno pod względem technicznym, jak i pod względem treści. Ważnym aspektem jest też zdobywanie linków, czyli odnośników prowadzących do witryny. Pozycjonowanie stron Gorzów Wielkopolski przez lata opierało się na linkach. Wraz z nieustannymi aktualizacjami wyszukiwarki sytuacja uległa jednak zmianie. Nie da się budować trwałej widoczności poprzez same odnośniki. Podstawą jest szeroko pojęta optymalizacja.

W zakres działań składających się na pozycjonowanie stron Gorzów Wielkopolski wchodzi m.in.:

 • analiza i dobór fraz kluczowych,
 • audyt SEO, czyli kompleksowa analiza strony,
 • optymalizacja techniczna,
 • optymalizacja treści,
 • tworzenie odpowiednich treści na stronę,
 • monitoring pozycji,
 • pozyskiwanie odnośników zewnętrznych,
 • dostosowywanie prowadzonych działań.

Większość z tych działań jest prowadzona równolegle i ciągle. Wypracowane pozycje trzeba ciągle utrzymywać, a samą widoczność trzeba ciągle rozszerzać o nowe słowa kluczowe. Pozycjonowanie stron Gorzów Wielkopolski nie jest jednorazową usługą, to nieustanny proces.

Nie tylko większy ruch! Pozycjonowanie stron Gorzów Wielkopolski - efekty

Złożoność działań wchodzących w zakres SEO sprawia, że pozycjonowanie stron Gorzów Wielkopolski przynosi efekty na wielu poziomach. Wyższa pozycja i związany z nią ruch to główny cel. Osiągnięcie go wymaga wielu systematycznego osiągania wielu związanych z poszczególnymi działaniami celów pomniejszych. Każdy z nich ma pozytywny wpływ na ostateczny kształt Twojej strony i to, jak odbierają ją potencjalni Klienci.

Poniżej kilka przykładów na to, jak pozycjonowanie Gorzów Wielkopolski może wspierać Twój biznes:

 • Zwiększenie wartościowego ruchu na stronie

  Zdobywanie pozycji, czyli główny cel SEO, przekłada się bezpośrednio na większy ruch. Dzięki odpowiedniemu dobraniu słów kluczowych, czyli zapytań, ruchem tym nie są jednak osoby przypadkowe. To ludzie, którzy są już w jakimś stopniu zainteresowani tym, co masz do zaoferowania. Za każdą frazą kluczową kryją się intencje użytkownika, dlatego precyzyjny dobór pozwala na kierować na Twoją stronę potencjalnych Klientów.

 • Poprawa doświadczeń użytkowników

  Optymalizacja techniczna, czyli jeden z najważniejszych aspektów SEO skupia się na dostosowaniu funkcjonowania strony pod kątem tego, jak odczytują ją roboty wyszukiwarek. Przekłada się to jednak także na sprawność jej działania, bezpieczeństwo i użyteczność. W połączeniu z optymalizacją treści, czyli przystosowaniem jej do potrzeb czytających i wyszukiwarek może to skutkować zatrzymaniem użytkowników na stronie i wzrostem sprzedaży.

 • Budowanie rozpoznawalności marki

  Pozycjonowanie Gorzów Wielkopolski na frazy związane z branżą, w której działasz, skutkuje tym, że Twoja strona jest znacznie częściej wyświetlana użytkownikom zainteresowanym w jakiś sposób tym konkretnym sektorem. Dzięki temu Twoja marka staje się z czasem coraz bardziej rozpoznawalna.

 • Realna szansa na rozwój działalności

  Systematyczne pozycjonowanie stron Gorzów Wielkopolski wymaga ich ciągłego rozbudowywania. W miarę tworzenia nowych podstron i zdobywania pozycji ciągle zwiększa się ruch, który możesz przekształcać w sprzedaż. Dzięki temu mogą rosnąć też Twoje zyski, a sama konieczność poszerzania serwisu może dodatkowo pchać Cię w kierunku poszerzania swojej oferty. Ciągła analiza ruchu i konwersji jest świetnym źródłem inspiracji i pozwala odnajdywać opłacalne nisze.

 • Budowanie relacji z Klientami i dodatkowa promocja

  Ruch z wyszukiwarki pozwala tworzyć bazę potencjalnych klientów. Dzięki temu pozycjonowanie stron Gorzów Wielkopolski może być dobrym punktem wyjścia do dodatkowej promocji i zwiększania konwersji. Mając wartościowy ruch na swojej stronie, możesz prowadzić dodatkowy marketing znacznie taniej.

To tylko kilka przykładów, w miarę rosnącej popularności stronę internetową możesz wykorzystać na wiele różnych sposobów. Możesz wprowadzić newsletter, reklamę bezpośrednią, precyzyjny, skierowany na konkretną grupę odbiorców content marketing, promocję sprzedaży, system lojalnościowy i wiele innych. Inwestycja w pozycjonowanie stron Gorzów Wielkopolski otwiera masę możliwości. To, jak je wykorzystasz, zależy tylko od Ciebie.

Jak długo zajmuje pozycjonowanie stron Gorzów Wielkopolski?

Pozycjonowanie stron internetowych Gorzów Wielkopolski to inwestycja, która zwraca się z czasem. Niestety, na efekty trzeba tu trochę poczekać. Zarówno optymalizacja, jak i tworzenie treści czy zdobywanie odnośników wymagają czasu. Dokładność jest tu kluczowa, a ze względu na działanie algorytmów Google część działań musi też być rozłożona w czasie. Sama reakcja wyszukiwarki na wprowadzane zmiany również nie jest natychmiastowa i potrafi zajmować do kilku tygodni.

W zależności od branży, aktualnej sytuacji strony, konkurencyjności wybranych słów kluczowych i wielu innych zmiennych pierwsze wymierne efekty mogą pojawić się po kilku miesiącach lub dopiero w okolicach roku. W miarę prowadzenia SEO mogą one jednak rosnąć bez końca. To dlatego nie warto wybierać firmy pozycjonującej w ciemno.

Sprawdź jak działamy!

W Top Online stawiamy na współpracę. Nasze usługi to nie tylko pusta obietnica wyższych pozycji. Wychodzimy naszym Klientom naprzeciw, przekazujemy liczne wskazówki optymalizacyjne, doradzamy i pomagamy w ich wdrożeniu. Zawsze jesteśmy “pod ręką” i odpowiadamy na każde pytanie.

Jesteśmy pewni jakości, jaką oferujemy, dlatego udostępniamy trzydziestodniowy okres testowy, bez żadnych opłat i zobowiązań. Zadzwoń do nas, napisz lub zostaw swoje dane kontaktowe w formularzu. Przekonaj się, jak pozycjonowanie może pomóc Ci w rozwoju Twojego biznesu!

Naprodukowaliśmy się nie lada. A czy szczena opada? (D)oceń nas!

Aktualna ocena:

5 / 5

Liczba ocen: 1

Twoja ocena:

Case studies

Stoją za nami duże sukcesy. A za nimi jeszcze większe liczby.

Zobacz wszystkie

Zapracujemy na sukces Twojej strony. Zobacz jak .

Sprawdzam