Pozycjonowanie stron Kalisz*

*poznaj najlepsze i najbardziej
skuteczne metody pozycjonowania lokalnego

SEO
na luzie*

*Całkowicie za darmo przygotujemy wstępną analizę Twojej strony, sprawdzimy konkurencję i zaproponujemy skuteczną strategię działania. Wszystko w formie wideo, na przykładach, abyś nie musiał domyślać się o co chodzi.

Bezpłatna oferta
 • Odezwiemy się w 24h
 • Otrzymasz analizę strony i porównanie z konkurencją
 • Przygotujemy strategię SEO dla Twojego biznesu
 • Pokażemy Ci na przykładach, jak wygląda współpraca i raporty miesięczne
 • Otrzymasz ofertę w formie video, współpraca od 1999 zł/mc

Nasze metody

Pracujemy po swojemu i robimy to z głową*

*Mamy własne sposoby na to, by wypracować dobre wyniki dla Twojej strony internetowej. Przećwiczyliśmy je na setkach stron i na własnych sklepach. Wiemy, co działa, a co nie. Własne umiejętności i metody pracy wzmacniamy autorskim oprogramowaniem. I to wszystko włożymy w Twój serwis.

Miesięczne raporty
Pozycjonowanie stron internetowych - raportowanie

Szczegółowo informujemy nie tylko o samych wynikach, ale też o tym, co dokładnie w danym miesiącu zrobiliśmy, by je osiągnąć. Zobaczysz tu wszystkie wykonane przez nas czynności, przykładowe zaplecze, katalog tekstów ze wskazaniem na ich autora, wykaz pozycji monitorowanych słów kluczowych oraz statystyki widoczności strony w wyszukiwarce. Nasze raporty nie pozostawiają miejsca na domysły.

Opiekunem Klienta zawsze jest wykwalifikowany specjalista SEO, który zajmuje się Twoją stroną, zna ją na wylot, a Ty masz do niego bezpośredni kontakt.

Poznaj nasz zespoł

Merytoryczny kontakt
Reakcja w 24h
Pozycjonowanie stron internetowych - kontakt w 24h

Jesteśmy szybcy i zwinni. Reagujemy na każde Twoje zgłoszenia i każdy pojawiający się problem. Większość z nich rozwiązujemy już w ciągu doby.

Analiza strony

Przeprowadzamy cykliczne i dokładne analizy stron wspierane przez autorskie narzędzia. Ich efektem są konkretne wskazówki i wytyczne gotowe do wdrożenia.

Inteligentny asystent SEO

Tworzymy własne narzędzia do analizy stron, które stale ulepszamy. Dzięki nim działamy dokładniej, szybciej, widzimy więcej, a na problemy reagujemy natychmiastowo. Twój serwis jest pod stałą opieką nie tylko specjalisty SEO, ale również naszych autorskich narzędzi.
Zobacz

Monitorowanie

Prowadzimy zautomatyzowany cykliczny monitoring strony. Każdy wykryty problem natychmiast badamy i zgłaszamy Tobie sugerując konkretne rozwiązania.

Copywriting

Posiadamy własny zespół kilkunastu copywriterów o różnorodnych zainteresowaniach. Tworzymy wartościowe treści, dotrzymujemy terminów, uwzględniamy Twoje uwagi.

Poznaj nasz zespół

Własne zaplecze SEO

Prowadzimy własne serwisy tematyczne, na których cyklicznie tworzymy dedykowany content, stale analizujemy linki zwrotne, a dokładny wykaz zaplecza przekazujemy w raportach.

Bezpieczne metody

Stosujemy wyłącznie bezpieczne metody pozycjonowania. Nie kupujemy linków, nie stosujemy ukrytych treści ani niedopuszczalnych przez Google praktyk, tropimy linki z niepożądanych źródeł. Nasze metody sprawiają, że Twój serwis staje się bardziej wartościowy w oczach Google i Twoich Klientów.

Panel Klienta 24H/7

Dajemy Ci stały wgląd do najbardizej aktualnych danych dotyczących Twojej strony. Oprócz kluczowych informacji dotyczących współpracy znajdziesz tu najnowsze wyniki pozycjononanych słów kluczowych wraz z ich pełną historią. Uzyskasz dostęp do pełnej listy miesięcznych raportów, a także wykresów ogólnej widoczności strony w wyszukiwarkach. W łatwy sposób sprawdzisz dane kontaktowe Twojego opiekuna oraz wyślesz pilne zgłoszenie przez przycisk szybkiego kontaktu. I to wszystko w jednym miejscu.

Pod nazwą pozycjonowanie stron internetowych Kalisz kryje się specyficzna gałąź marketingu internetowego, skupiająca się na zwiększaniu widoczności poszczególnych witryn w wyszukiwarkach internetowych. Umożliwia ona właścicielom stron internetowych wpływanie na to, na którym miejscu listy wyników wyszukiwania i na jakie zapytania wyświetli się ich serwis.

Spis treści:

 1. Pozycjonowanie stron internetowych Kalisz - wstęp
 2. Dlaczego pozycjonowanie stron Kalisz jest tak popularne?
 3. Na czym opiera się pozycjonowanie stron internetowych Kalisz?
 4. Czym jest optymalizacja strony internetowej?
 5. Co można zyskać przez pozycjonowanie stron internetowych Kalisz?
 6. Czy samo pozycjonowanie stron internetowych Kalisz wystarczy?
 7. Ile czasu trzeba na pozycjonowanie stron internetowych Kalisz?
 8. Co wyróżnia oferowane przez nas pozycjonowanie stron Kalisz?
 9. Pozycjonowanie stron dostosowane do potrzeb

Pozycjonowanie stron internetowych Kalisz - wstęp

Miejsce to, czyli inaczej pozycja (stąd nazwa pozycjonowanie) przekłada się bezpośrednio na ruch na stronie. Im wyżej znajduje się portal internetowy, tym większa szansa na to, że zostanie zauważony. Odpowiedni dobór zapytań, czyli słów kluczowych pozwala z kolei trafiać do określonych grup użytkowników, zainteresowanych przedmiotem działalności serwisu lub jego ofertą.

Pozycjonowanie Kalisz jest powszechnie uważane za jeden z głównych elementów marketingu internetowego. Swoje strategie pozyskiwania użytkowników opierają na nim praktycznie wszystkie sklepy internetowe i platformy sprzedażowe. Aktywnie stosują je także firmy z dosłownie każdej branży, z lokalnymi, jednoosobowymi przedsiębiorstwami włącznie.

Dlaczego pozycjonowanie stron Kalisz jest tak popularne?

Pozycja w wynikach wyszukiwania nie jest jedynie drobiazgiem pomagającym w promocji strony. W związku z rosnącą nieustannie konkurencją staje się ona czynnikiem kluczowym. To od niej zależy to, czy strona internetowa będzie mogła zostać w ogóle zauważona przez potencjalnych Klientów.

Pozycja Desktop Mobile
1 29.38% 23.82%
2 15.44% 15.41%
3 10.68% 9.5%
4 7.26% 6.48%
5 5.18% 4.63%
6 3.75% 3.37%
7 2.73% 2.57%
8 2.04% 1.99%
9 1.53% 1.54%
10 1.16% 1.17%

Powyższa tabela prezentuje rozkład użytkowników korzystających z wyszukiwarki Google pomiędzy poszczególne, wybierane przez nich pozycje z listy wyników wyszukiwania. Jak widać, ponad połowa ludzi szukających czegoś w Internecie wybiera z trzech pierwszych miejsc. Na drugą czy trzecią stronę wyników wyszukiwania nie zagląda już prawie nikt, a to pozwala wyciągnąć istotne wnioski.

Jeśli Twoja witryna znajdzie się poza pierwszymi dziesięcioma miejscami na zapytania dotyczące oferowanych przez Ciebie usług czy produktów, to oprócz osób wiedzących o jej istnieniu nie trafi na nią nikt. Nie zdobędziesz więc z wyszukiwarki żadnego ruchu ani potencjalnych Klientów. Jedynym sposobem na zainteresowanie użytkowników będzie opłacanie tradycyjnych, internetowych reklam.

Pozycjonowanie stron Kalisz pozwala internautom samodzielnie dowiedzieć się o Twojej działalności. Nie polega na tymczasowym publikowaniu komunikatów reklamowych. Ma sprawić, by Twoja strona (oraz oferta) były jak najłatwiejsze do znalezienia. Nie chodzi tu o bezustanne zachęcanie użytkowników, a pozwolenie im na samodzielnie trafienie na stronę poprzez stanie się jak najbardziej widocznym.

Na czym opiera się pozycjonowanie stron internetowych Kalisz?

Pozycjonowanie stron internetowych Kalisz to inaczej SEO, czyli zorientowana na mechanizmy wyszukiwarek optymalizacja witryn internetowych (ang. Search Engine Optimization). To złożony proces mający na celu strategiczne oddziaływanie na czynniki rankingowe stron, tzn. elementy brane pod uwagę w dobieraniu wyników wyszukiwania.

Na pozycjonowanie Kalisz składają się działania wewnętrzne i zewnętrzne (prowadzone na stronie i poza nią). Czynności prowadzone na stronie to wieloetapowa optymalizacja techniczna i optymalizacja treści. Działania prowadzone poza nią mogą być różnorodne, praktycznie zawsze mają jednak na celu pozyskiwanie odnośników zewnętrznych. Oprócz nich, w SEO duże znaczenie ma także analityka internetowa i powiązany z optymalizacją treści content marketing.

Czym jest optymalizacja strony internetowej?

Optymalizacja to szereg zabiegów mających poprawić działanie i użyteczność strony internetowej. Jest ona podstawą, bez której praktycznie niemożliwe jest skuteczne pozycjonowanie Kalisz. Jej celem jest nie tylko dostosowanie witryny do potrzeb użytkowników, ale także przygotowanie jej do procesu indeksacji i umożliwienie prawidłowego skanowania zawartości przez wyszukiwarkę.

Optymalizacja techniczna skupia się na aspektach niewidocznych dla użytkownika, takich jak dostosowanie adresacji, zarządzanie indeksacją, wdrożenie odpowiednich znaczników czy usprawnienie ładowania witryny. Optymalizacja treści skupia się z kolei na tekście, jego układzie, formatowaniu i nasyceniu słowami kluczowymi.

Oba rodzaje optymalizacji są prowadzone ciągle i muszą być poprzedzone szczegółową analizą. Zarówno pierwotnej sytuacji witryny, jak i efektywności wprowadzonych zmian. Ze względu na zmienność sposobów oceniania stron przez wyszukiwarki nie da się przeprowadzić ich jednorazowo. Podlegają im też wszystkie nowe, powstające w miarę rozbudowy serwisu podstrony.

Co można zyskać przez pozycjonowanie stron internetowych Kalisz?

Szeroki zakres działań składających się na pozycjonowanie stron internetowych Kalisz sprawia, że możesz zyskać dzięki niemu znacznie więcej niż tylko widoczność w wyszukiwarce. Zdobywanie lepszych pozycji jest tu głównym celem, ale wypracowanie go wymaga jednak wielu złożonych procesów, a te często niosą ze sobą dodatkowe korzyści. Poniżej przedstawiamy zalety pozycjonowania stron.

 • Wzrost widoczności na różne frazy kluczowe

  Pozycjonowanie Kalisz przekłada się na wyższe pozycje głównych, promowanych zapytań. Prawidłowo prowadzony content marketing wraz z odpowiednią optymalizacją może skutkować jednak także zdobywaniem widoczności na wiele fraz bardziej precyzyjnych. Wszystko dzięki naturalnemu, mimowolnemu lub zaplanowanemu, ujęciu ich w przygotowywanych treściach. Obecność na takie dokładne i mniej popularne zapytania również przyczynia się do generowania ruchu.

 • Więcej osób odwiedzających Twój serwis

  Dzięki pozycjonowaniu wielu słów kluczowych masz szansę dotrzeć do licznych użytkowników wyszukiwarki. Może to przynieść znaczny wzrost ruchu na stronie, a ten przełoży się na większe zainteresowanie ofertą. Co więcej, w ramach SEO, wzmianki o Twoim serwisie będą pojawiać się też na innych stronach, użytkownicy będą mogli trafić do Ciebie również z nich. Dzięki budowaniu widoczności w wyszukiwarce możesz więc pozyskiwać ruch z kilku różnych źródeł.

 • Dotarcie do szerszej grupy potencjalnych Klientów

  Pozycjonowanie stron Kalisz często prowadzi się także na frazy bardziej opisowe, niezawierające profesjonalnego słownictwa. Dzięki temu do Twojego serwisu mogą trafić osoby nie do końca zaznajomione z branżą, ale chcące skorzystać z oferty. Mówiąc inaczej, poprzez pozycjonowanie Kalisz możesz trafiać do różnych grup klientów. Nie tylko tych, które znają już produkty czy usługi, ale i tych, które pomimo braku tej wiedzy mogą być nimi zainteresowane.

 • Przewaga konkurencyjna

  Zajęcie najwyższych pozycji w wynikach wyszukiwania to nie tylko większy ruch na stronie. To także szansa na zapadnięcie w pamięć i trwałe powiązanie Twojego serwisu z oferowanym produktem czy usługą. Dzięki niemu możesz zyskać stałych użytkowników, którzy zapamiętają nazwę Twojej firmy czy adres strony i w miarę potrzeby będą wchodzić na nią bezpośrednio, bez konieczności skorzystania z wyszukiwarki. Pozycjonując, możesz zyskać więc rozpoznawalność i tym samym znaczną przewagę nad konkurencją.

 • Zwiększone zaufanie użytkowników

  Większa rozpoznawalność marki przekłada się na większe zaufanie. Użytkownicy szukający konkretnych usług czy produktów znacznie chętniej decydują się na skorzystanie z oferty znanych im już przedsiębiorstw. Dzięki temu skuteczne i długotrwałe pozycjonowanie stron Kalisz może przekładać się na systematyczny wzrost konwersji sprzedażowej.

Czy samo pozycjonowanie stron internetowych Kalisz wystarczy?

Wyszukiwarka jest jednym z najbardziej opłacalnych źródeł ruchu w marketingu internetowym. Musisz mieć jednak świadomość, że najlepsze wyniki osiągniesz tylko poprzez stosowanie różnych sposobów dotarcia. Samo pozycjonowanie stron internetowych Kalisz może być bardzo skuteczne, ale zawsze warto wspomóc je działaniami dodatkowymi.

Widoczność w wyszukiwarce jest świetną podstawą marketingu internetowego, zbudowanie jej wymaga jednak czasu, a samo wejście użytkowników na stronę nie gwarantuje sprzedaży. To dlatego warto zadbać też o inne kanały dotarcia i promocję konsumencką. Jeśli zastosujesz dodatkowo np. e-mail marketing, zadbasz o obecność w social mediach czy okresowe kampanie AdWords, to efekty będą znacznie lepsze. Wszelkie rabaty, premie od zakupów, loterie, czy programy lojalnościowe mogą też pomóc Ci w zwiększaniu konwersji, czyli przekształcaniu ruchu na stronie w realne zyski.

Jeśli tylko pozwala na to budżet, to działania reklamowe zawsze warto dywersyfikować. Pozycjonowanie stron Kalisz to solidna podstawa, ale nie ograniczaj się wyłącznie do niego.

Ile czasu trzeba na pozycjonowanie stron internetowych Kalisz?

Kwestia czasu potrzebnego na to, by pozycjonowanie stron internetowych Kalisz przyniosło efekty, jest dość drażliwa i kończy się często złymi wyborami. Wszystko dlatego, że firmy pozycjonujące często przekłamują rzeczywistość. Kończy się to później rozczarowaniem i trwałym zrażeniem do SEO, na czym można dużo stracić. My nie zamierzamy niczego ukrywać.

Od początku pozycjonowania do pojawienia się pierwszych przekładających się na sprzedaż efektów mija zazwyczaj kilka miesięcy. W zależności od sytuacji strony i konkurencji w branży może to być zaledwie dwa lub trzy miesiące, ale może być to też i prawie rok. Żadna firma oferująca pozycjonowanie stron internetowych Kalisz nie powinna gwarantować terminów osiągnięcia efektów. Nigdy nie ma tu stuprocentowej pewności.

Z tego względu uczulamy, by przy wyborze agencji SEO nie kierować się obietnicami pozycji czy szybkich efektów. Najważniejsze są opinie Klientów i przykłady efektów, równie ważny jest też stały wgląd w działania. Dzięki opiniom możesz mieć pewność, że wybrana przez Ciebie firma naprawdę wie, co robi. Dzięki raportowaniu prac będziesz z kolei wiedzieć, że nie wydajesz pieniędzy na działania, które w rzeczywistości nie mają miejsca.

Co wyróżnia oferowane przez nas pozycjonowanie stron Kalisz?

Nie każda agencja SEO działa tak samo, dlatego nie każda usługa wygląda identycznie. Zdajemy sobie sprawę ze znaczenia tych różnic, dlatego zawsze staramy się być maksymalnie przejrzyści i otwarci na Klienta. Zależy nam na współpracy i wzajemnym zaufaniu, z tego powodu udostępniamy trzydzieści dni darmowego okresu testowego. Jeśli chcesz sprawdzić, jak działamy i zobaczyć, jak przebiega u nas pozycjonowanie stron Kalisz, to możesz to zrobić całkowicie bezpłatnie, bez ryzyka i zobowiązań.

Oprócz darmowego okresu testowego dla każdego Klienta zapewniamy także:

 • Szybki i sprawny kontakt - zależy nam na tym, żeby Klient był z nami w stałym kontakcie, dlatego zapewniamy szybkie odpowiedzi na maile i kontakt telefoniczny. Zarówno z biurem, odpowiedzialnym za wszelkie sprawy formalne, jak i z opiekunem SEO, czyli specjalistą odpowiedzialnym za pracę nad Twoją stroną,
 • Całodobowy monitoring strony - to co robimy, traktujemy poważnie, dlatego, by móc reagować na wszelkie niespodziewane sytuacje, pozycjonowane przez nas strony monitorujemy co 40 minut, 24/7,
 • Comiesięczne raporty z podjętych działań - chcemy, żeby Klienci wiedzieli, za co płacą i mieli pełny obraz sytuacji, dlatego co miesiąc wysyłamy szczegółowe raporty z naszej pracy nad stroną. Każdy raport zawiera m.in. dokładny opis podjętych czynności, przegląd stworzonych tekstów pozycjonujących, wykresy skuteczności i aktualną widoczność serwisu,
 • Harmonogramy prac - zależy nam na tym, żeby Klient wiedział, jak będzie przebiegać pozycjonowanie Kalisz jego witryny, dlatego udostępniamy harmonogramy prac i wszystkich pobocznych czynności, które planujemy podjąć w celu budowania widoczności strony,

Pozycjonowanie stron dostosowane do potrzeb

W Top Online zajmujemy się pozycjonowaniem szerokim oraz lokalnym, pozycjonujemy nie tylko wszelkie strony, ale także sklepy internetowe. Współpracujemy zarówno z dużymi przedsiębiorstwami, jak i samodzielnymi przedsiębiorcami lokalnymi. Działamy nieprzerwanie od 2012 roku, dzięki czemu mamy niezbędne doświadczenie i wiemy, jak prowadzić skuteczne SEO.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej i skorzystać z darmowej analizy strony, skontaktuj się z nami. Nieważne, jak duże czy małe jest Twoje przedsiębiorstwo, z pewnością znajdziemy grunt do współpracy. Sprawdź, jak pozycjonowanie może pomóc Twojemu biznesowi!

Case studies

Stoją za nami duże sukcesy. A za nimi jeszcze większe liczby.

Zobacz wszystkie

Zapracujemy na sukces Twojej strony. Zobacz jak .

Sprawdzam