Pozycjonowanie stron Katowice*

*poznaj najlepsze i najbardziej
skuteczne metody pozycjonowania lokalnego

SEO
na luzie*

*Całkowicie za darmo przygotujemy wstępną analizę Twojej strony, sprawdzimy konkurencję i zaproponujemy skuteczną strategię działania. Wszystko w formie wideo, na przykładach, abyś nie musiał domyślać się o co chodzi.

Bezpłatna oferta
 • Odezwiemy się w 24h
 • Otrzymasz analizę strony i porównanie z konkurencją
 • Przygotujemy strategię SEO dla Twojego biznesu
 • Pokażemy Ci na przykładach, jak wygląda współpraca i raporty miesięczne
 • Otrzymasz ofertę w formie video, współpraca od 1999 zł/mc

Nasze metody

Pracujemy po swojemu i robimy to z głową*

*Mamy własne sposoby na to, by wypracować dobre wyniki dla Twojej strony internetowej. Przećwiczyliśmy je na setkach stron i na własnych sklepach. Wiemy, co działa, a co nie. Własne umiejętności i metody pracy wzmacniamy autorskim oprogramowaniem. I to wszystko włożymy w Twój serwis.

Miesięczne raporty
Pozycjonowanie stron internetowych - raportowanie

Szczegółowo informujemy nie tylko o samych wynikach, ale też o tym, co dokładnie w danym miesiącu zrobiliśmy, by je osiągnąć. Zobaczysz tu wszystkie wykonane przez nas czynności, przykładowe zaplecze, katalog tekstów ze wskazaniem na ich autora, wykaz pozycji monitorowanych słów kluczowych oraz statystyki widoczności strony w wyszukiwarce. Nasze raporty nie pozostawiają miejsca na domysły.

Opiekunem Klienta zawsze jest wykwalifikowany specjalista SEO, który zajmuje się Twoją stroną, zna ją na wylot, a Ty masz do niego bezpośredni kontakt.

Poznaj nasz zespoł

Merytoryczny kontakt
Reakcja w 24h
Pozycjonowanie stron internetowych - kontakt w 24h

Jesteśmy szybcy i zwinni. Reagujemy na każde Twoje zgłoszenia i każdy pojawiający się problem. Większość z nich rozwiązujemy już w ciągu doby.

Analiza strony

Przeprowadzamy cykliczne i dokładne analizy stron wspierane przez autorskie narzędzia. Ich efektem są konkretne wskazówki i wytyczne gotowe do wdrożenia.

Inteligentny asystent SEO

Tworzymy własne narzędzia do analizy stron, które stale ulepszamy. Dzięki nim działamy dokładniej, szybciej, widzimy więcej, a na problemy reagujemy natychmiastowo. Twój serwis jest pod stałą opieką nie tylko specjalisty SEO, ale również naszych autorskich narzędzi.
Zobacz

Monitorowanie

Prowadzimy zautomatyzowany cykliczny monitoring strony. Każdy wykryty problem natychmiast badamy i zgłaszamy Tobie sugerując konkretne rozwiązania.

Copywriting

Posiadamy własny zespół kilkunastu copywriterów o różnorodnych zainteresowaniach. Tworzymy wartościowe treści, dotrzymujemy terminów, uwzględniamy Twoje uwagi.

Poznaj nasz zespół

Własne zaplecze SEO

Prowadzimy własne serwisy tematyczne, na których cyklicznie tworzymy dedykowany content, stale analizujemy linki zwrotne, a dokładny wykaz zaplecza przekazujemy w raportach.

Bezpieczne metody

Stosujemy wyłącznie bezpieczne metody pozycjonowania. Nie kupujemy linków, nie stosujemy ukrytych treści ani niedopuszczalnych przez Google praktyk, tropimy linki z niepożądanych źródeł. Nasze metody sprawiają, że Twój serwis staje się bardziej wartościowy w oczach Google i Twoich Klientów.

Panel Klienta 24H/7

Dajemy Ci stały wgląd do najbardizej aktualnych danych dotyczących Twojej strony. Oprócz kluczowych informacji dotyczących współpracy znajdziesz tu najnowsze wyniki pozycjononanych słów kluczowych wraz z ich pełną historią. Uzyskasz dostęp do pełnej listy miesięcznych raportów, a także wykresów ogólnej widoczności strony w wyszukiwarkach. W łatwy sposób sprawdzisz dane kontaktowe Twojego opiekuna oraz wyślesz pilne zgłoszenie przez przycisk szybkiego kontaktu. I to wszystko w jednym miejscu.

Co rozumiemy przez pozycjonowanie stron Katowice? Jakie znaczenie ma dla lokalnych biznesów? Lokalizacja jest niezwykle ważna, jeżeli mówimy o pozycjonowaniu, ponieważ zwiększa Twoją widoczność w konkretnym regionie. Lokalne pozycjonowanie stron Katowice opiera się między innymi na wykorzystaniu fraz kluczowych, zawierających właśnie nazwę miasta. Zobrazujemy to za pomocą przykładu. Wyobraźmy sobie, że Twoja firma zajmuje się sprzedażą świeżych ryb. Osoba, która pragnie zakupić pstrąga, łososia czy dorsza wpisze najprawdopodobniej w Google frazę: "świeże ryby Katowice". Użytkownik uwzględnia miasto, ponieważ to jego miejsce zamieszkania i nic dziwnego, że nie chce kupować ryb z Poznania, czy Lublina.

Spis treści:

 1. Pozycjonowanie stron Katowice tytułem wstępu
 2. Niezaprzeczalne efekty - pozycjonowanie stron internetowych Katowice, a korzyści
 3. Znaczenie wyszukiwarki internetowej
 4. Liczba odwiedzin uzależniona od wybranych fraz kluczowych
 5. Pozycjonowanie stron Katowice - poznaj fakty i mity
 6. Skontaktuj się z nami już teraz

Pozycjonowanie stron Katowice tytułem wstępu

Pozycjonowanie stron internetowych sprawi, że nasza firma będzie umiejscowiona o wiele wyżej w wyszukiwarce. Potencjalni klienci uzyskają szansę, by dostrzec Twoje produkty lub usługi. Ponadto, otrzymamy wartościowy ruch na stronie, a nie zbitek przypadkowych osób. Zwiększona sprzedaż gwarantowana!

Pamiętajmy, że pozycjonowanie Katowice obejmuje szereg czynności, a przede wszystkim optymalizację strony internetowej. Musimy przy tym trzymać się zasad SEO. To one mają największy wpływ na poprawność kodu HTML oraz cennych treści tekstowych. Powinniśmy zadbać o opisy produktów, kategorii, jak również regularne zamieszczanie specjalistycznych artykułów. Warto także rozpocząć kampanię link buildingową, która pomoże nam w rozwoju.

Pozycjonowanie stron internetowych może stać się pewnikiem wyprzedzenia wszelkiej konkurencji, o ile postawisz na cierpliwość i ciężką pracę. Osiąganie szczytowych pozycji ułatwi szybkie znalezienie Cię w sieci. Będziesz po prostu widoczny. Nie można wypozycjonować strony jeden raz oraz następnie zakończyć swoje działania. To długotrwały proces, ale efekty są z pewnością spektakularne.

Niezaprzeczalne efekty - pozycjonowanie stron internetowych Katowice, a korzyści

Niegdyś popularne rozliczanie agencji SEO za efekty odeszło do lamusa. Teraz pozycjonowanie stron wygląda zupełnie inaczej, zyskaliśmy pewną świadomość. Oczywiście to my mamy ogromny wpływ na wyniki pozycjonowania. Jednak ostateczna pozycja nie jest w pełni uzależniona od specjalistów. Agencja dokłada wszelkich starań, by rezultaty były znakomite i żeby pozycja Twojego biznesu dosięgała pierwszych miejsc. Jesteśmy pewni, że pozycjonowanie stron internetowych Katowice działa najintensywniej. Pozycja to jedna ze zdecydowanych zalet. Co stanowi resztę profitów?

 • Zwróć uwagę na większą konwersję sprzedażową

  Pozycjonowanie stron internetowych Katowice wyróżnia jeden główny fakt. Potencjalni klienci trafiają na stronę tak naprawdę sami. Wszystko pokierowane jest ich potrzebami oraz zainteresowaniem przedstawioną ofertą. Poprzez wpisaną frazę użytkownicy docierają do naszej firmy. Nie jest to nachalna forma reklamy, a wybór internauty, dlatego większość osób bardzo docenia sposób funkcjonowania wyszukiwarki. Zauważamy obecność osób, które rzeczywiście chcą skorzystać z konkretnych usług bądź nabyć jakiś produkt.

  Zaprezentowany poniżej wykres idealnie pokazuje, jak pozycjonowanie Katowice oddziałuje na zwiększoną sprzedaż:

  Pozycjonowanie stron Katowice - metody promocji strony

  Jak widać, pierwsze miejsce zajmuje pozycjonowanie stron. Jednak tuż za nim dostrzeżemy AdWords czy E-mail marketing. Warto wziąć pod uwagę, że obie metody nawiązują bezpośrednio do pozycjonowania. Wszystkie trzy formy marketingowe chcą, abyś osiągnął jak najwyższą pozycję w Google. Użytkownik zostaje automatycznie przyciągnięty.

 • Maksymalny wzrost zaufania do marki

  Pierwsze pozycje w Google powodują wzrost zaufania do firmy. Trudno zaprzeczyć temu zdaniu, ponieważ przeważnie tak jest. Wyniki z pierwszej strony wydają się dla nas wiarygodniejsze. Nie szukamy podstępu, a postrzegamy biznes jako godny zaufania. Zyski rosną, natomiast odbiorcy są zachwyceni poziomem profesjonalizmu witryny. Wypracowany prestiż zapewnia ogromne doświadczenie i pomaga pójść o krok wyżej.

 • Nieustający rozwój

  Zawsze podchodzimy do każdej pozycjonowanej strony w spersonalizowany i indywidualny sposób. Nie ma uniwersalnego przepisu na sukces, dlatego musimy dobrze poznać specyfikę działania Twojej firmy. Dopiero wykorzystanie określonego potencjału przyniesie zasłużone efekty, a my będziemy mogli zaproponować skuteczne rozwiązania.

  Dzięki szczegółowej analizie oraz zaangażowaniu, pozycjonowanie stron Katowice może przynieść niebywały triumf.

Znaczenie wyszukiwarki internetowej

Chyba nikogo nie zdziwi, że w Polsce dominuje głównie Google. Oczywiście nie negujemy innych wyszukiwarek, ale Google nie ma obok siebie większej konkurencji, generując pozycję giganta. Jako agencja SEO skupiamy się więc przede wszystkim na wytycznych Google. Odnotowujemy wiele czynników, które wpływają na pozycjonowanie Katowice, a baczna obserwacja pomaga naszym specjalistom przebadać mechanizmy działania wyszukiwarki, by móc odnieść je do funkcjonowania Twojej strony.

Niektórzy użytkownicy Internetu nie korzystają z Google i mają do tego prawo. Bing bądź Yahoo nie cieszą się może ogromnym zainteresowaniem internautów, ale część z nich decyduje się, by sięgnąć po coś innego. Co ciekawe, pozycjonowanie Katowice w Google sprawia, że nasza widoczność w innych wyszukiwarkach również będzie większa. To bez wątpienia plus.

Pozycjonowanie stron Katowice - porównanie wyszukiwarek

Liczba odwiedzin uzależniona od wybranych fraz kluczowych

Początki współpracy wiążą się najpierw z dokładnym wytłumaczeniem zasad oraz mechanizmów wprowadzanych przez nas działań. Ważne, abyś był świadomy tego, co robimy dla Twojej firmy. Wskazujemy wtedy także na błędy w myśleniu klientów. Jednym z takich przykładów jest przekonanie, że tylko te największe i najpopularniejsze frazy dostarczą spodziewanych zysków. Nic bardziej mylnego!

Przeważnie zaczynamy od tych mniejszych fraz nastawionych na lokalność. Jeśli chcesz osiągnąć sukces wyżej, zaczynaj od najniższych stopni, by móc potem wspinać się dalej. Dopiero gdy zmieciesz tę mniejszą konkurencję, możesz wziąć pod uwagę pokaźne i silne korporacje.

Pozycjonowanie stron Katowice perfekcyjnie sprawdzi się wobec mniejszych, lokalnych firm ze względu na istotną, promocję tak bardzo przydatną podczas pierwszych kroków działalności. Z kolei ogólne frazy utrudniłyby włożony trud. Wtedy mamy do czynienia z niebotyczną konkurencją, którą trudno pokonać. Efekty będą marne, nie zauważymy ich wcale lub okres oczekiwania na jakikolwiek ruch zostanie stanowczo wydłużony. Często więc podejmujemy decyzję o wymieszaniu fraz szczegółowych z tymi ogólnymi.

Poniższa tabela świetnie prezentuje, jak ważne są pierwsze pozycje. Użytkownik klika głównie w pierwsze trzy opcje. Reszta niestety niknie, dlatego należy zadbać o większą ilość fraz kluczowych. Nie wystarczy kilka ogólnikowych słów kluczowych, a dobrze dobrane frazy pod branżę, którą zajmuje się firma. Trzeba weryfikować powstałe błędy od razu, by nie tracić zbędnie czasu oraz pieniędzy.

Pozycja Desktop Mobile
1 29.38% 23.82%
2 15.44% 15.41%
3 10.68% 9.5%
4 7.26% 6.48%
5 5.18% 4.63%
6 3.75% 3.37%
7 2.73% 2.57%
8 2.04% 1.99%
9 1.53% 1.54%
10 1.16% 1.17%

Pozycjonowanie stron Katowice - poznaj fakty i mity

 1. Rozliczanie się z agencją SEO tylko za konkretne efekty

  Niestety, ten mit jest powielany wyjątkowo często. Przeważająca ilość firm zrezygnowała z tego typu rozliczenia. Jednak ciężko zapomnieć o czasach, gdy było to bardzo modne, stąd czasami błędny kierunek myślenia klientów. Nikt nie może zagwarantować Ci pierwszego miejsca w Google.

  To wyszukiwarka ma tak naprawdę przysłowiowe ostatnie słowo. Działania algorytmów nie są do końca znane nikomu (oczywiście poza twórcami Google). Już dawno temu uznano, że usługa abonamentowa będzie o wiele lepszym i uczciwszym rozwiązaniem dla obu stron. Pozycjonowanie stron Katowice stanowi nieustanne wdrażanie nowych zmian. Za pomocą długoterminowej pracy możemy ulepszać i poprawiać elementy strony.

  Nie wolno poprzestać na osiągnięciu topowej pozycji, liczy się jej utrzymanie oraz inwestowanie w zróżnicowane frazy.

 2. Google może wystawić karę za niewłaściwe pozycjonowanie

  Zdecydowana prawda. Niejednokrotnie zdarza się tak, kiedy działamy na własną rękę - całkowicie samodzielnie i bez doświadczenia czy wiedzy. Całość naszych poczynań może poskutkować negatywnym oddziaływaniem wobec witryny. Głównym problemem jest nagromadzenie słów kluczowych w jednym miejscu, jak również zbyt duże natężenie linków.

  Bywa, że Google banuje stronę, która nie przestrzega ustalonych reguł. Odbiorcy tracą więc dostęp do strony firmy.

  Zachęcamy do skonsultowania się ze specjalistami, którzy pomogą nam obrać właściwy kierunek. Jednak mimo wszystko zalecamy, by to profesjonaliści przejęli pozycjonowanie stron Katowice. Zależy nam, abyś unikał niepotrzebnych strat.

 3. Wystarczy skorzystać raz z usługi, a pozycjonowanie stron internetowych Katowice będzie skuteczne

  Kompletna bzdura! Każdy, kto tak mówi, próbuje wprowadzić Cię w błąd i po prostu wykorzystać Twoją niewiedzę. Pozycjonowanie stron internetowych Katowice składa się z nieustannego monitorowania oraz raportowania przebiegu zmian. Poza tym musimy cały czas usprawniać stronę. Pozycjonowanie to nie jednorazowa usługa, a miesiące lub lata samozaparcia oraz nieustannej aktywności.

  Niejednokrotnie przyciągają nas także niskie ceny niektórych agencji SEO. Zazwyczaj wiąże się to niestety z niską jakością. Należy cenić swoją pracę, jak również włożony wysiłek. Skoro wymagamy wysokich pozycji, miejmy świadomość całokształtu. Specjaliści muszą opracować dla Ciebie plan i konkretną strategię. Dopiero jej bieżąca realizacja przynosi skutki.

 4. Frazy kluczowe powinny być jak najbardziej ogólne, by dotrzeć do dużej liczby odbiorców

  Nieprawda. Klienci proszą agencje o wykorzystywanie popularnych, niezłożonych fraz. Uważają, że dopiero wtedy mają szansę na jakikolwiek sukces i wzrost zysków. Niestety, nic bardziej mylnego. Należy sięgać głównie po frazy lokalne, które zgarną grono zainteresowanych klientów w obrębie miasta czy województwa. Pozycjonowanie stron Katowice ściągnie potencjalnie zainteresowane osoby Twoimi produktami lub usługami.

 5. Dzięki pozycjonowaniu lokalnemu pozyskujemy nowe, potrzebne kontakty

  Oczywiście, że tak! Poznanie konkretnych osób z okolicy miejsca zamieszkania może zaowocować nieocenionym wsparciem naszej firmy. Patrzmy na to przyszłościowo. Stajemy się rozpoznawalni, a co za tym idzie - jesteśmy w stanie podejmować różnorodne, korzystne współprace. Klienci niejednokrotnie wolą zresztą lokalne biznesy, niżeli wielkie koncerny. Trendy ulegają coraz większym zmianom.

 6. Moi klienci nie korzystają z Internetu

  Kompletny mit! Większość społeczeństwa obecnie czerpie rozmaite informacje właśnie z sieci. Wydawałoby się, że kwestia ta dotyczy głównie młodych. Zgadzamy się, ale osoby w średnim wieku, bądź starsze zaczynają niezwykle intensywnie wertować Internet, poszukując określonych usług bądź produktów. Możliwość przeczytania dokładnego opisu produktu, obejrzenie zdjęć, przejrzenie recenzji. To zdecydowany plus, który przykuwa uwagę użytkowników.

 7. Już samo linkowanie przyniesie niebywałe efekty

  Pamiętajmy, że pozycjonowanie stron Katowice to nie pojedyncze działanie, a szereg tych złożonych. Dopiero one zapewniają sukces i satysfakcję. Klienci często wykorzystują niebotyczne ilości linków. Otrzymujemy odwrotny skutek w postaci bana od Google. Poczynania muszą być celowe oraz przemyślane. Kroki po omacku dokładają problemów, a także nie poprawiają Twojej pozycji. Pożegnaj się ze zwiększoną sprzedażą lub zmień tor swojego myślenia na lepszy.

 8. Nieważne jaka treść - aby była

  Spory błąd, który może Cię dużo kosztować. Skoro wstawiamy treści na stronę, to niech będą one wartościowe. Atrakcyjna merytoryka połączona z frazami kluczowymi potrafi zdziałać cuda i zachęcić odbiorców do działania. Warto okalać artykuły czy opisy zdjęciami, a nawet materiałami wideo. Całość okaże się zdecydowanie przyjemniejsza dla oka i wyszukiwarki Google - gwarantujemy.

Skontaktuj się z nami już teraz

Jesteśmy firmą, która działa na rynku od wielu lat. Odznacza nas rzetelne i nowatorskie podejście. Nie zamykamy się, a nieprzerwanie poznajemy rozmaite metody pozycjonowania. Pozyskujemy nowe, przydatne umiejętności. Cały czas poszerzamy kompetencje i czerpiemy naukę z ewentualnych błędów. W końcu każdy je popełnia. Nasi specjaliści są sumienni oraz odpowiedzialni za własną pracę. Jesteśmy przekonani, że spełnią Twoje wymagania.

Sprawdź, jak funkcjonujemy i jak wygląda nasza codzienność. Zadzwoń lub napisz, a z pewnością się do Ciebie odezwiemy! W razie wątpliwości rozwiejemy też wszystkie wątpliwości oraz odpowiemy na nurtujące Cię pytania.

Case studies

Stoją za nami duże sukcesy. A za nimi jeszcze większe liczby.

Zobacz wszystkie

Zapracujemy na sukces Twojej strony. Zobacz jak .

Sprawdzam