Pozycjonowanie stron Kielce*

*poznaj najlepsze i najbardziej
skuteczne metody pozycjonowania lokalnego

SEO
na luzie*

*Całkowicie za darmo przygotujemy wstępną analizę Twojej strony, sprawdzimy konkurencję i zaproponujemy skuteczną strategię działania. Wszystko w formie wideo, na przykładach, abyś nie musiał domyślać się o co chodzi.

Bezpłatna oferta
 • Odezwiemy się w 24h
 • Otrzymasz analizę strony i porównanie z konkurencją
 • Przygotujemy strategię SEO dla Twojego biznesu
 • Pokażemy Ci na przykładach, jak wygląda współpraca i raporty miesięczne
 • Otrzymasz ofertę w formie video, współpraca od 1999 zł/mc

Nasze metody

Pracujemy po swojemu i robimy to z głową*

*Mamy własne sposoby na to, by wypracować dobre wyniki dla Twojej strony internetowej. Przećwiczyliśmy je na setkach stron i na własnych sklepach. Wiemy, co działa, a co nie. Własne umiejętności i metody pracy wzmacniamy autorskim oprogramowaniem. I to wszystko włożymy w Twój serwis.

Miesięczne raporty
Pozycjonowanie stron internetowych - raportowanie

Szczegółowo informujemy nie tylko o samych wynikach, ale też o tym, co dokładnie w danym miesiącu zrobiliśmy, by je osiągnąć. Zobaczysz tu wszystkie wykonane przez nas czynności, przykładowe zaplecze, katalog tekstów ze wskazaniem na ich autora, wykaz pozycji monitorowanych słów kluczowych oraz statystyki widoczności strony w wyszukiwarce. Nasze raporty nie pozostawiają miejsca na domysły.

Opiekunem Klienta zawsze jest wykwalifikowany specjalista SEO, który zajmuje się Twoją stroną, zna ją na wylot, a Ty masz do niego bezpośredni kontakt.

Poznaj nasz zespoł

Merytoryczny kontakt
Reakcja w 24h
Pozycjonowanie stron internetowych - kontakt w 24h

Jesteśmy szybcy i zwinni. Reagujemy na każde Twoje zgłoszenia i każdy pojawiający się problem. Większość z nich rozwiązujemy już w ciągu doby.

Analiza strony

Przeprowadzamy cykliczne i dokładne analizy stron wspierane przez autorskie narzędzia. Ich efektem są konkretne wskazówki i wytyczne gotowe do wdrożenia.

Inteligentny asystent SEO

Tworzymy własne narzędzia do analizy stron, które stale ulepszamy. Dzięki nim działamy dokładniej, szybciej, widzimy więcej, a na problemy reagujemy natychmiastowo. Twój serwis jest pod stałą opieką nie tylko specjalisty SEO, ale również naszych autorskich narzędzi.
Zobacz

Monitorowanie

Prowadzimy zautomatyzowany cykliczny monitoring strony. Każdy wykryty problem natychmiast badamy i zgłaszamy Tobie sugerując konkretne rozwiązania.

Copywriting

Posiadamy własny zespół kilkunastu copywriterów o różnorodnych zainteresowaniach. Tworzymy wartościowe treści, dotrzymujemy terminów, uwzględniamy Twoje uwagi.

Poznaj nasz zespół

Własne zaplecze SEO

Prowadzimy własne serwisy tematyczne, na których cyklicznie tworzymy dedykowany content, stale analizujemy linki zwrotne, a dokładny wykaz zaplecza przekazujemy w raportach.

Bezpieczne metody

Stosujemy wyłącznie bezpieczne metody pozycjonowania. Nie kupujemy linków, nie stosujemy ukrytych treści ani niedopuszczalnych przez Google praktyk, tropimy linki z niepożądanych źródeł. Nasze metody sprawiają, że Twój serwis staje się bardziej wartościowy w oczach Google i Twoich Klientów.

Panel Klienta 24H/7

Dajemy Ci stały wgląd do najbardizej aktualnych danych dotyczących Twojej strony. Oprócz kluczowych informacji dotyczących współpracy znajdziesz tu najnowsze wyniki pozycjononanych słów kluczowych wraz z ich pełną historią. Uzyskasz dostęp do pełnej listy miesięcznych raportów, a także wykresów ogólnej widoczności strony w wyszukiwarkach. W łatwy sposób sprawdzisz dane kontaktowe Twojego opiekuna oraz wyślesz pilne zgłoszenie przez przycisk szybkiego kontaktu. I to wszystko w jednym miejscu.

Wraz ze wzrostem zainteresowanie e-commerce w naszym kraju, pozycjonowanie stron internetowych Kielce staje się coraz częściej poruszanym tematem. Nie sposób jednak oddać całości w dwóch zdaniach. Najprościej byłoby powiedzieć, że pozycjonowanie to optymalizacja strony do wymagań stawianych przez wyszukiwarki internetowe. Dzięki czynnościom związanym z SEO (ang. Search Engine Optimization) możliwe jest umieszczenie konkretnej witryny lub jej podstrony w czołówce wyników wyszukiwania dla wybranych zapytań. Im bliżej szczytu tej listy znajdzie się strona, tym więcej osób będzie w nią klikać. Wzrośnie więc ruch, a co za tym idzie – sprzedaż.

Spis treści:

 1. Pozycjonowanie stron internetowych Kielce - wstęp
 2. Dlaczego pozycjonowanie stron Kielce jest tak ważne i jak to w ogóle działa?
 3. Jak przebiega pozycjonowanie stron internetowych Kielce?
 4. Czym jest optymalizacja strony internetowej?
 5. Dlaczego pozycjonowanie stron Kielce się opłaca?
 6. Ile trwa pozycjonowanie Kielce?
 7. Jak Google dyktuje standardy
 8. Czy można pozycjonować samodzielnie?
 9. Chcesz zlecić komuś pozycjonowanie Kielce?

Pozycjonowanie stron internetowych Kielce - wstęp

Dlaczego akurat pozycjonowanie Kielce? To proste, jeśli trafiłeś na tę stronę, to właśnie poznałeś moc lokalnego pozycjonowania. Dzięki dodaniu do listy fraz kluczowych nazwy miasta (w tym przypadku Kielc) zawężamy ruch zbierany na stronę do konkretnego regionu. Dzięki pozycjonowaniu pod określoną miejscowość z dobrodziejstw SEO mogą korzystać także przedsiębiorcy działający wyłącznie na określonym terenie. Pierwsze pozycje w wyszukiwarce to gwarancja błyskawicznego wzrostu zainteresowania. Tak samo lokalnie, jak i w skali całego kraju.

Dlaczego pozycjonowanie stron Kielce jest tak ważne i jak to w ogóle działa?

Widoczność to słowo klucz. To właśnie od widoczności strony w wyszukiwarce zależy to, czy jej prowadzenie jest opłacalne. Na pierwszej stronie wyników wyszukiwania może znaleźć się zaledwie 10 pozycji (nie licząc linków promowanych przez AdWords). Dlaczego to tak istotne? Statystycznie na drugą stronę zapuszcza się tylko 1 na 200 szukających, dalszych nikt nie próbował nawet badać. Znalezienie się poza czołową dziesiątką jest więc równoznaczne z pozostaniem w cieniu. Witryna, która nie trafi na pierwszą stronę wyników zwyczajnie ginie w czeluściach Internetu.

Pozycja Desktop Mobile
1 29.38% 23.82%
2 15.44% 15.41%
3 10.68% 9.5%
4 7.26% 6.48%
5 5.18% 4.63%
6 3.75% 3.37%
7 2.73% 2.57%
8 2.04% 1.99%
9 1.53% 1.54%
10 1.16% 1.17%

Jakkolwiek interesująca nie byłaby Twoja strona, jeśli nie będzie widoczna, nikt jej nie odwiedzi. Z tego powodu pozycjonowanie Kielce to konieczność, szczególnie dla biznesów takich jak sklepy internetowe. Przy tak dużej konkurencji w Internecie nie wystarczy już tylko mieć stronę, trzeba zadbać o to, by miała ona siłę przebicia. Utrzymywanie niepozycjonowanej witryny nie przynosi zazwyczaj żadnych zysków. Cóż z tego, że nasi stali Klienci będą mogli na nią wejść, jeśli nie trafi na nią nikt nowy? Warto spojrzeć na stronę jak na papierowe ulotki. Nie drukuje się ich po to, żeby leżały na półce. Trzeba je jakoś rozdać.

Jak przebiega pozycjonowanie stron internetowych Kielce?

Algorytmy wyszukiwarki składające się na mechanizm dobierania stron są projektowane tak, by wyniki wyszukiwania promowały strony najlepiej odpowiadające na konkretne pytania (frazy). Algorytm nie może jednak spojrzeć na witrynę tak jak człowiek, ocenia ją subiektywnie, zgodnie z konkretnymi wytycznymi. Według różnych źródeł podaje się, że jest ich nawet 200. Za podstawowe uznaje się jednak poprawność kodu, odpowiednią strukturę strony, jakość i spójność publikowanych treści oraz wysokiej jakości odnośniki zewnętrzne. To między innymi dzięki nim możliwe jest podniesienie autorytetu strony, a co za tym idzie, zajęcie lepszej pozycji w wynikach wyszukiwania.

Czynności podejmowane w ramach pozycjonowania można podzielić na trzy grupy:

 • przygotowawcze (wstępne),
 • prowadzone wewnętrznie (na stronie, tzw. SEO on-site),
 • prowadzone zewnętrznie (poza stroną, tzw. SEO off-site).

Czynności wstępne to dobór słów kluczowych z uwzględnieniem potrzeb konkretnej firmy, audyt strony i opracowanie strategii działania. Przeprowadzenie audytu pozwala określić sytuację strony i wyznaczyć obszary wymagające największej uwagi. Od stworzenia odpowiedniej listy fraz zależy skuteczność i opłacalność podejmowanych działań. Sformułowanie strategii jest po prostu zebraniem informacji i stworzeniem planu tego, jak pozycjonowanie Kielce będzie przebiegać.

Działania on-site to przede wszystkim kompleksowa optymalizacja techniczna strony i zawartych w niej treści. Bez niej praktycznie niemożliwe jest zdobycie pierwszych miejsc wyników dla konkretnych fraz. Są to także działania bezpośrednio związane z content marketingiem. Przykładowo: tworzenie materiałów na stronę i prowadzenie bloga firmowego wspomagającego komplementarność i użyteczność treści.

Działania off-site to głównie zdobywanie zewnętrznych odnośników do witryny i jej podstron. Link building, bo tak nazywa się ta czynność, jest to dzisiaj uznawany za jeden z najważniejszych aspektów pozycjonowania. Co ciekawe, od jakiegoś czasu liczy się w nim nie ilość odnośników, ale jakość źródeł, w których się znajdą. Skutecznie pozycjonowanie stron internetowych Kielce jest możliwe tylko przy równowadze pomiędzy działaniami on- i off-site. Nie da się promować strony wyłącznie poprzez linkowanie.

Czym jest optymalizacja strony internetowej?

Optymalizacja to zbiór działań mających na celu wyłapać i naprawić wszystkie błędy. W jego skład wchodzi także wprowadzenie rozwiązań mających na celu poprawienie indeksowania i oceniania strony przez algorytmy. Piszemy o tym dlatego, że wielu "specjalistów" bagatelizuje wpływ optymalizacji na pozycjonowanie, a jak pokazują nasze doświadczenia, jest to spory błąd.

Czynności podejmowane w ramach optymalizacji to między innymi:

 • poprawienie struktury logicznej strony,
 • naprawienie błędów w kodzie źródłowym,
 • formatowanie treści poprzez znaczniki H1-H6,
 • uzupełnienie atrybutów ALT grafik i obrazków,
 • nasycenie treści słowami kluczowymi,
 • stworzenie meta description i meta title dla podstron,
 • linkowanie wewnętrzne,
 • weryfikacja unikalności treści.

Dlaczego pozycjonowanie stron Kielce się opłaca?

Najważniejszą zaletą, którą daje pozycjonowanie jest charakter generowanego ruchu i jego opłacalność. Wysoka pozycja w wyszukiwarce samoczynnie przyciąga do nas potencjalnych klientów. Nie musimy dopłacać, żeby zwiększyć czy utrzymać zainteresowanie, jak ma to miejsce w przypadku reklam. Jeśli tylko pozycjonowanie Kielce będzie ciągłe, ilość osób wchodzących na stronę będzie systematycznie wzrastać.

Taki naturalny ruch z wyszukiwarki ma też znacznie większy odsetek konwersji sprzedażowej. Wynika to z tego, że odpowiednio zoptymalizowana strona lepiej odpowiada na związane z konkretnymi frazami pytania użytkowników. Kupuje tym samym ich zaufanie. Poniżej można zobaczyć, w jaki sposób ruch z poszczególnych źródeł promocji przekłada się na sprzedaż.

Pozycjonowanie stron Kielce - metody promocji strony

Kampanie reklamowe są dobrym rozwiązaniem na początek działalności, opieranie ruchu wyłącznie na nich jest jednak zbyt kosztowne. Pozycjonowanie stron Kielce pociąga za sobą także poprawę wizerunku. Firma, której strona zajmuje wysokie miejsce w wynikach wyszukiwania, jest odbierana jako ważny gracz w swojej branży. Nie mogła się tam przecież znaleźć przypadkiem.

Niezwykle ważne jest też to, że pozycjonowanie otwiera przed firmą nowe ścieżki rozwoju. Oprócz tego, że zwiększa się sprzedaż, dostajemy zbiór informacji dotyczący tego, jak zachowują się użytkownicy naszej strony. Pozwala to wyczytać ich potrzeby i odpowiednio zmodyfikować zarówno samą strategię SEO, portal, jak i całą ofertę. Pozycjonowanie stron internetowych Kielce jest więc w pewnym sensie procesem rozwojowym, tworzącym niemal nieskończone możliwości.

Ile trwa pozycjonowanie Kielce?

Napomnieliśmy już o ciągłości procesu i czasochłonności optymalizacji. Jeśli chodzi jednak o pierwsze efekty, trudno podać dokładne informacje. Każda branża i strona jest inna, wyniki mogą pojawić się równie dobrze po kilku tygodniach, jak i po kilku miesiącach. Jeśli jakaś Agencja SEO obiecuje błyskawiczne wzrosty, prawdopodobnie nie ma zielonego pojęcia o tym, co robi. W pozycjonowaniu liczy się przede wszystkim wysoka jakość i dokładność.

Obie te cechy nie idą w parze z pośpiechem. Co więcej, zbyt szybkie pozycjonowanie stron Kielce może mieć efekt przeciwny do zamierzonego. Powierzchowna optymalizacja może oszukać użytkownika, nie oszuka jednak algorytmu. Google ucina także zasięgi stronom o nienaturalnie szybkim przyroście odnośników. Podobnie karane są także plagiaty treści i sztucznie zamieszczane słowa kluczowe. Jeśli działanie ma być skuteczne, musi być prowadzone systematycznie, ale rozważnie.

Jak Google dyktuje standardy

Świat SEO nie kończy się na jednej wyszukiwarce, ale to właśnie jedna nim rządzi. Mówimy to oczywiście w przenośni, ale wyszukiwarka Google faktycznie jest najpopularniejsza i najbardziej rozwinięta pod względem analizowania i dobierania treści. Z tego powodu lwia część pozycjonerskiego światka skupia się właśnie na niej. Dostosowywanie stron pod oczekiwania algorytmów Google jest najbardziej wszechstronne i zwyczajnie - rentowne. W Polsce nie korzysta z niej tylko kilka procent użytkowników.

Pozycjonowanie stron Kielce - porównanie wyszukiwarek

Czy można pozycjonować samodzielnie?

Oczywiście! Trzeba jednak liczyć się z tym, że pozycjonowanie stron Kielce to proces. Proces z definicji wymaga czasu, a tak złożony, jak pozycjonowanie wymaga także sporych nakładów pracy i wiedzy. Wiedza z kolei wymaga nauki, a nauka... czasu. Chyba widzisz, dokąd to zmierza. Jeśli prowadzisz stronę hobbystycznie, nic nie stoi na przeszkodzie. Nawet jeśli nie odniesiesz spektakularnego sukcesu, to to, czego się nauczysz, z pewnością zaprocentuje. Jeśli jesteś jednak przedsiębiorcą, samodzielne pozycjonowanie może okazać się dość problematyczne. Choćby dlatego, że masz na głowie prowadzenie swojego biznesu. Każdy, kto zarządza firmą dobrze wie, że nie powinno się robić wszystkiego samemu. Czasem trzeba pozwolić komuś się wyręczyć.

Chcesz zlecić komuś pozycjonowanie Kielce?

Nasza agencja to długoletnie doświadczenie, fachowa wiedza i sprawdzone metody. Mamy na koncie ponad 2000 zadowolonych Klientów. Nie zaufali nam bez powodu, efekty naszych działań możesz sprawdzić w zakładce Opinie. Wierzymy, że poprzez ciągłe poszerzanie wiedzy i współpracę można osiągnąć wszystko. Sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić. Użyj formularza kontaktowego lub zadzwoń. Przedstawimy Ci ofertę.

Jeśli zaprezentujesz nam wcześniej swoją stronę, powiemy Ci od razu, co możemy zrobić. Nie czekaj, im szybciej zaczniesz pozycjonować, tym szybciej na tym zyskasz. Pierwsze 30 dni gratis!

Case studies

Stoją za nami duże sukcesy. A za nimi jeszcze większe liczby.

Zobacz wszystkie

Zapracujemy na sukces Twojej strony. Zobacz jak .

Sprawdzam