Pozycjonowanie stron Koszalin*

*poznaj najlepsze i najbardziej
skuteczne metody pozycjonowania lokalnego

SEO
na luzie*

*Całkowicie za darmo przygotujemy wstępną analizę Twojej strony, sprawdzimy konkurencję i zaproponujemy skuteczną strategię działania. Wszystko w formie wideo, na przykładach, abyś nie musiał domyślać się o co chodzi.

Bezpłatna oferta
 • Odezwiemy się w 24h
 • Otrzymasz analizę strony i porównanie z konkurencją
 • Przygotujemy strategię SEO dla Twojego biznesu
 • Pokażemy Ci na przykładach, jak wygląda współpraca i raporty miesięczne
 • Otrzymasz ofertę w formie video, współpraca od 1999 zł/mc

Nasze metody

Pracujemy po swojemu i robimy to z głową*

*Mamy własne sposoby na to, by wypracować dobre wyniki dla Twojej strony internetowej. Przećwiczyliśmy je na setkach stron i na własnych sklepach. Wiemy, co działa, a co nie. Własne umiejętności i metody pracy wzmacniamy autorskim oprogramowaniem. I to wszystko włożymy w Twój serwis.

Miesięczne raporty
Pozycjonowanie stron internetowych - raportowanie

Szczegółowo informujemy nie tylko o samych wynikach, ale też o tym, co dokładnie w danym miesiącu zrobiliśmy, by je osiągnąć. Zobaczysz tu wszystkie wykonane przez nas czynności, przykładowe zaplecze, katalog tekstów ze wskazaniem na ich autora, wykaz pozycji monitorowanych słów kluczowych oraz statystyki widoczności strony w wyszukiwarce. Nasze raporty nie pozostawiają miejsca na domysły.

Opiekunem Klienta zawsze jest wykwalifikowany specjalista SEO, który zajmuje się Twoją stroną, zna ją na wylot, a Ty masz do niego bezpośredni kontakt.

Poznaj nasz zespoł

Merytoryczny kontakt
Reakcja w 24h
Pozycjonowanie stron internetowych - kontakt w 24h

Jesteśmy szybcy i zwinni. Reagujemy na każde Twoje zgłoszenia i każdy pojawiający się problem. Większość z nich rozwiązujemy już w ciągu doby.

Analiza strony

Przeprowadzamy cykliczne i dokładne analizy stron wspierane przez autorskie narzędzia. Ich efektem są konkretne wskazówki i wytyczne gotowe do wdrożenia.

Inteligentny asystent SEO

Tworzymy własne narzędzia do analizy stron, które stale ulepszamy. Dzięki nim działamy dokładniej, szybciej, widzimy więcej, a na problemy reagujemy natychmiastowo. Twój serwis jest pod stałą opieką nie tylko specjalisty SEO, ale również naszych autorskich narzędzi.
Zobacz

Monitorowanie

Prowadzimy zautomatyzowany cykliczny monitoring strony. Każdy wykryty problem natychmiast badamy i zgłaszamy Tobie sugerując konkretne rozwiązania.

Copywriting

Posiadamy własny zespół kilkunastu copywriterów o różnorodnych zainteresowaniach. Tworzymy wartościowe treści, dotrzymujemy terminów, uwzględniamy Twoje uwagi.

Poznaj nasz zespół

Własne zaplecze SEO

Prowadzimy własne serwisy tematyczne, na których cyklicznie tworzymy dedykowany content, stale analizujemy linki zwrotne, a dokładny wykaz zaplecza przekazujemy w raportach.

Bezpieczne metody

Stosujemy wyłącznie bezpieczne metody pozycjonowania. Nie kupujemy linków, nie stosujemy ukrytych treści ani niedopuszczalnych przez Google praktyk, tropimy linki z niepożądanych źródeł. Nasze metody sprawiają, że Twój serwis staje się bardziej wartościowy w oczach Google i Twoich Klientów.

Panel Klienta 24H/7

Dajemy Ci stały wgląd do najbardizej aktualnych danych dotyczących Twojej strony. Oprócz kluczowych informacji dotyczących współpracy znajdziesz tu najnowsze wyniki pozycjononanych słów kluczowych wraz z ich pełną historią. Uzyskasz dostęp do pełnej listy miesięcznych raportów, a także wykresów ogólnej widoczności strony w wyszukiwarkach. W łatwy sposób sprawdzisz dane kontaktowe Twojego opiekuna oraz wyślesz pilne zgłoszenie przez przycisk szybkiego kontaktu. I to wszystko w jednym miejscu.

Nie ma się co oszukiwać, wyszukiwarka internetowa stała się prawdziwym oknem na świat. To od niej zaczyna się większość akcji podejmowanych w sieci. Mało kto wchodzi dzisiaj bezpośrednio na konkretną stronę internetową, wszystko wpisujemy w Google. To właśnie z tego powodu wyszukiwarka może być niezwykle przydatna pod względem prowadzenia biznesu. W jaki sposób? To proste, skoro wpisujemy w nią wszystko, wpisujemy również nazwy produktów czy usług, których potrzebujemy. Od tego, jak wysoko wyświetli się strona danej firmy, zależy to, jak dużo potencjalnych Klientów na nią wejdzie.

Spis treści:

 1. Dlaczego pozycjonowanie stron Koszalin ma sens?
 2. Jak działa pozycjonowanie stron internetowych Koszalin?
 3. Czy warto pozycjonować? Dlaczego?
 4. Jak przebiega pozycjonowanie stron Koszalin?
 5. Korzyści, jakie daje pozycjonowanie stron Koszalin
 6. Zasady skutecznego pozycjonowania stron Koszalin
 7. Pozycjonowanie, AdWords, Social Media, E-mail marketing, Afiliacja - co wybrać?
 8. Pozycjonowanie stron Koszalin - Chcesz spróbować?

Dlaczego pozycjonowanie stron Koszalin ma sens?

Pozycjonowanie Koszalin to szereg czynności pozwalających wywierać wpływ na miejsce strony internetowej w wynikach wyszukiwania. Możemy dzięki niemu skutecznie zwiększać swoją widoczność. Jeśli witryna będzie w czołówce wyników, automatycznie zyska na popularności. Więcej osób klikających w link naszej strony to większy ruch, a większy ruch to większa sprzedaż. Jest to więc pewien rodzaj reklamy, ale nie tylko.

Jak działa pozycjonowanie stron internetowych Koszalin?

Na miejsce na liście ma wpływ ponad 200 różnych czynników. Pozycjonowanie stron internetowych Koszalin ma na celu tak dostosować witrynę, by wpisywała się ona w jak najwięcej z nich. Jeśli strona ma zostać umieszczona bardzo wysoko, musi zostać prawidłowo zoptymalizowana, tak samo pod względem czysto technicznym, jak i zawartych w niej treści. Musi prowadzić też do niej jak najwięcej odnośników zewnętrznych. W kwestii tej niezwykle ważna jest jakość źródeł, z których pochodzą. Algorytm sortujący ocenia strony linkujące podobnie jak strony brane pod uwagę przy układaniu wyników.

Bardzo istotną kwestią SEO jest też dobór odpowiednich słów kluczowych i umiejętne ich wykorzystanie. Nie wystarczy zebrać najczęściej wyszukiwanych fraz. Trzeba też zastanowić się nad tym, które z nich będą najbardziej opłacalne. W przypadku pozycjonowania strony dla firmy działającej w Koszalinie warto dodać do nich nazwę miasta. Dzięki temu ruch na witrynę będzie zbierany w dużej mierze z najbliższej okolicy. Wraz z wprowadzeniem algorytmu Possum, adres firmy przestał być kluczowy. Przy układaniu wyników wyszukiwania liczy się głównie miejsce świadczenia usług i fizyczna lokalizacja szukającego. Pozycjonowanie lokalne stało się dzięki temu jeszcze bardziej skuteczne.

Wracając jeszcze do odnośników, bezmyślne zamieszczanie ich na zasadzie "byle jak najwięcej" jest aktualnie bardziej szkodliwe niż skuteczne. Od momentu wprowadzenia algorytmu Panda w 2012 roku, Google nakłada kary na strony linkowane w ten sposób. Podobnie zresztą karane są zbyt szybkie przyrosty odnośników, plagiaty i wewnętrzne duplikacje treści oraz nieadekwatne do charakteru danej strony artykuły. Jeśli pozycjonowanie stron Koszalin ma być skuteczne i bezpieczne, trzeba po prostu wiedzieć, co się robi i ciągle trzymać rękę na pulsie. Zmiany zachodzą nieustannie.

Czy warto pozycjonować? Dlaczego?

Naszym zdaniem jak najbardziej. Pozycjonowanie stron internetowych Koszalin jest aktualnie jedną z najbardziej opłacalnych form reklamowania się w Internecie. Oprócz opinii naszych klientów mamy też na to bardziej naukowe dowody. Przed wami rozkład kliknięć użytkowników na poszczególne pozycje w wynikach wyszukiwania:

Pozycja Desktop Mobile
1 29.38% 23.82%
2 15.44% 15.41%
3 10.68% 9.5%
4 7.26% 6.48%
5 5.18% 4.63%
6 3.75% 3.37%
7 2.73% 2.57%
8 2.04% 1.99%
9 1.53% 1.54%
10 1.16% 1.17%

Trzy pierwsze pozycje zbierają ponad 50% całego ruchu! Jeśli chcemy skorzystać z tego, jak wiele ludzi szuka usług podobnych do naszych w wyszukiwarce, musimy znaleźć się na pierwszej stronie. Im wyżej, tym lepiej. Według badań "New User Behavior Study" przeprowadzonych na grupie 1801 użytkowników Google w Stanach, zaledwie 0,5% szukających odwiedza drugą stronę wyników. Strach pomyśleć o tym, jak odosobnionym miejscem muszą być kolejne.

Strona znajdująca się poza pierwszą dziesiątką nie ma praktycznie żadnych szans na uzyskanie naturalnych wejść. Nie trudno więc połączyć kropki i dojść do wniosku, że taka niewidoczna witryna jest w większości przypadków stratą pieniędzy. To trochę tak, jakby zamiast wrzucania ulotek do skrzynki pocztowej chować je pod wycieraczką. Potencjał strony można jednak wykorzystać, właśnie poprzez pozycjonowanie Koszalin.

Jak przebiega pozycjonowanie stron Koszalin?

Współpraca z naszą agencją zawsze zaczyna się od stworzenia listy fraz kluczowych i audytu strony. To właśnie na tym etapie powstaje pierwotna strategia. Po szczegółowym przebadaniu witryny Klienta zawsze przeprowadzamy optymalizację strony internetowej. Proces ten jest niezwykle czasochłonny i drobiazgowy, nie można go jednak bagatelizować. Nawet najprecyzyjniej linkowana strona nie dostanie się na wynikowe podium, jeśli będzie zawierać źle sformatowane treści, czy błędy w kodzie.

Skoro o linkowaniu mowa, następnym etapem jest właśnie link building. Mamy spore doświadczenie w zdobywaniu odnośników. Nie występuje więc tutaj ryzyko, o którym pisaliśmy powyżej. Gdy oba procesy zostaną już wdrożone, comiesięcznie sprawdzamy wyniki i w zależności od potrzeb, korygujemy przebieg działań. Współpracując z nami, masz stały dostęp do tego, jak przebiega pozycjonowanie Twojej strony. Jeśli zajdzie potrzeba, możemy zaoferować też usługi wspomagające, takie jak prowadzenie bloga firmowego, czy tworzenie treści na stronę. Jakkolwiek dobrze by nie szło, zawsze można zrobić coś lepiej.

Korzyści, jakie daje pozycjonowanie stron Koszalin

 1. Zwiększenie ruchu z wyszukiwarki na stronie

  Pozycjonowanie Koszalin zwiększa liczbę osób wchodzących na Twoją stronę prosto z wyszukiwarki. Taki ukierunkowany pod względem konkretnych potrzeb ruch skutkuje znacznie większym odsetkiem osób decydujących się na zakup. Zwiększamy więc równolegle i popularność strony, i sprzedaż.

  Pozycjonowanie stron Koszalin - metody promocji strony

 2. Budowanie pozycji lidera w swojej branży

  Czołówka wyników wyszukiwania jest uznawana za najważniejszych graczy w swojej branży. Taki wizerunek lidera wpływa pozytywnie nie tylko na to jak patrzą na nas Klienci. Jest to też większa szansa na uzyskanie nowych partnerów biznesowych i poszerzenie swojej działalności. Korzystają na tym szczególnie przedsiębiorstwa lokalne.

 3. Dodatkowe możliwości rozwoju

  Pozycjonowanie stron Koszalin to także ciągłe zbieranie informacji przez narzędzia takie jak Google Analytics. Dzięki analizie tych danych strona internetowa może być ciągle rozwijana, poprawiana i dostosowywana do potrzeb użytkowników. Wartościowy ruch na stronie to także szansa na wprowadzenie dodatkowej, wewnętrznej promocji.

Zasady skutecznego pozycjonowania stron Koszalin

 • Ciągłość

  Jeśli pozycjonowanie strony Koszalin ma być skuteczne, musi być prowadzone ciągle. Zaczynając współpracę z agencją lub samodzielne działania trzeba być świadomym tego, że pozycjonowanie jest procesem długotrwałym. Nie da się "wykupić" lepszego miejsca w wynikach wyszukiwania tak, jak wykupuje się reklamę. Pozycję trzeba zdobyć.

  Ze względu na wspomniane wyżej kary i konieczność ciągłego dostosowywania działań nie da się tego przyśpieszyć. Na pierwsze efekty, w zależności od aktualnej sytuacji strony i specyfiki branży, przychodzi czasem poczekać nawet kilka miesięcy. Główną zaletą jest tu jednak ciągłość i stabilność wzrostów, której nie oferuje żadna inna forma reklamy. Jednorazowe dostanie się do pierwszej trójki pod określoną frazą nie gwarantuje też tego miejsca na zawsze. Jeśli pozycjonowanie Koszalin nie będzie kontynuowane, konkurencja w końcu zepchnie nas niżej.

 • Optymalizacja

  Niezwykle istotna jest też prawidłowa optymalizacja strony, co często jest pomijane. Jeśli chcemy mieć pewność osiągnięcia większego ruchu, nie możemy wyłącznie linkować. Musimy zadbać, by witryna była jak najbliższa perfekcji. Zarówno pod względem technicznym, jak i pod względem znajdujących się na niej treści. Nie można pomijać formatowania tekstu, zamieszczania odnośników wewnętrznych czy odpowiedniego nasycenia treści frazami kluczowymi.

 • Kierunkowanie

  Bardzo ważne jest też precyzyjne ukierunkowanie podejmowanych działań. O ile pozycjonowanie stron internetowych Koszalin wpływa na wszystkie wyszukiwarki, o tyle w Polsce zdecydowanie nie warto skupiać się na innej niż Google. To właśnie z niej korzysta większość użytkowników z naszego kraju, pozycjonowanie pod nią jest więc zwyczajnie najbardziej opłacalne. Oprócz tego jest ona też najbardziej zaawansowana pod względem technologii filtrowania treści. Stała się więc w pewnym sensie globalnym wyznacznikiem trendów SEO.

  Pozycjonowanie stron Bełchatów - porównanie wyszukiwarek

Pozycjonowanie, AdWords, Social Media, E-mail marketing, Afiliacja - co wybrać?

Jeśli nie chcemy promować się ciągle, a potrzebujemy tylko jednorazowego zastrzyku ruchu (na przykład w celu wyzerowania stanów magazynowych), najszybszym rozwiązaniem będzie kampania AdWords. Trzeba jednak mieć na względzie to, że nie zwiększa ona liczby wizyt bez końca. Im więcej ruchu chcemy uzyskać, tym więcej pieniędzy musimy włożyć. Wygaśnięcie reklamy jest też równoznaczne z nagłym spadkiem zainteresowania.

Najlepiej wybrać zarówno pozycjonowanie, jak i reklamę. Działanie wielopoziomowe jest najskuteczniejsze. SEO zwiększa ruch, ale przygotowuje też na niego stronę, poprzez optymalizację i zwiększenie zaufania. Podnosi się więc również opłacalność działań takich jak Kampania Google AdWords czy reklama w Social Mediach. Jeśli nigdy nie prowadziliśmy promocji w sieci, pozycjonowanie stron internetowych Koszalin będzie dobrym punktem zaczepienia. Skutecznie wesprze też prowadzony już marketing.

Pozycjonowanie stron Koszalin - Odbierz darmową analizę

Napisz do nas. Top Online to agencja SEO z wieloletnim doświadczeniem. Mamy wiedzę, mamy narzędzia, wiemy też jak ich używać. Jeśli pokażesz nam swoją stronę, przyjrzymy się jej i przekażemy darmową analizę. Konsultacja do niczego Cię nie zobowiązuje, to Ty decydujesz.

Nie czekaj zbyt długo. Sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić!

Naprodukowaliśmy się nie lada. A czy szczena opada? (D)oceń nas!

Aktualna ocena:

5 / 5

Liczba ocen: 1

Twoja ocena:

Case studies

Stoją za nami duże sukcesy. A za nimi jeszcze większe liczby.

Zobacz wszystkie

Zapracujemy na sukces Twojej strony. Zobacz jak .

Sprawdzam