Pozycjonowanie stron Kraków *

* poznaj najlepsze i najbardziej
skuteczne metody pozycjonowania lokalnego

SEO
na luzie*

* Będziemy pracować dla Ciebie przez miesiąc zupełnie za darmo. Czy jesteśmy aż tak naiwni? Po prostu nie boimy się, że zrezygnujesz. Bo gdy już nas poznasz, zapewne wcale nie będziesz chciał.

Wypróbuj nas za darmo przez 30 dni. Bez zobowiązań, bez konsekwencji.

Zacznij darmowy miesiąc próbny

Nasze metody

Pracujemy po swojemu i robimy to z głową *

* Mamy własne sposoby na to, by wypracować dobre wyniki dla Twojej strony internetowej. Przećwiczyliśmy je na setkach stron i na własnych sklepach. Wiemy, co działa, a co nie. Własne umiejętności i metody pracy wzmacniamy autorskim oprogramowaniem. I to wszystko włożymy w Twój serwis.

Miesięczne raporty
Pozycjonowanie stron internetowych - raportowanie

Szczegółowo informujemy nie tylko o samych wynikach, ale też o tym, co dokładnie w danym miesiącu zrobiliśmy, by je osiągnąć. Zobaczysz tu wszystkie wykonane przez nas czynności, przykładowe zaplecze, katalog tekstów ze wskazaniem na ich autora, wykaz pozycji monitorowanych słów kluczowych oraz statystyki widoczności strony w wyszukiwarce. Nasze raporty nie pozostawiają miejsca na domysły.

Opiekunem Klienta zawsze jest wykwalifikowany specjalista SEO, który zajmuje się Twoją stroną, zna ją na wylot, a Ty masz do niego bezpośredni kontakt.

Poznaj nasz zespoł

Merytoryczny kontakt
Reakcja w 24h
Pozycjonowanie stron internetowych - kontakt w 24h

Jesteśmy szybcy i zwinni. Reagujemy na każde Twoje zgłoszenia i każdy pojawiający się problem. Większość z nich rozwiązujemy już w ciągu doby.

Analiza strony

Przeprowadzamy cykliczne i dokładne analizy stron wspierane przez autorskie narzędzia. Ich efektem są konkretne wskazówki i wytyczne gotowe do wdrożenia.

Inteligentny asystent SEO

Tworzymy własne narzędzia do analizy stron, które stale ulepszamy. Dzięki nim działamy dokładniej, szybciej, widzimy więcej, a na problemy reagujemy natychmiastowo. Twój serwis jest pod stałą opieką nie tylko specjalisty SEO, ale również naszych autorskich narzędzi.
Zobacz

Monitorowanie

Prowadzimy zautomatyzowany cykliczny monitoring strony. Każdy wykryty problem natychmiast badamy i zgłaszamy Tobie sugerując konkretne rozwiązania.

Copywriting

Posiadamy własny zespół kilkunastu copywriterów o różnorodnych zainteresowaniach. Tworzymy wartościowe treści, dotrzymujemy terminów, uwzględniamy Twoje uwagi.

Poznaj nasz zespół

Własne zaplecze SEO

Prowadzimy własne serwisy tematyczne, na których cyklicznie tworzymy dedykowany content, stale analizujemy linki zwrotne, a dokładny wykaz zaplecza przekazujemy w raportach.

Bezpieczne metody

Stosujemy wyłącznie bezpieczne metody pozycjonowania. Nie kupujemy linków, nie stosujemy ukrytych treści ani niedopuszczalnych przez Google praktyk, tropimy linki z niepożądanych źródeł. Nasze metody sprawiają, że Twój serwis staje się bardziej wartościowy w oczach Google i Twoich Klientów.

Panel Klienta 24H/7

Dajemy Ci stały wgląd do najbardizej aktualnych danych dotyczących Twojej strony. Oprócz kluczowych informacji dotyczących współpracy znajdziesz tu najnowsze wyniki pozycjononanych słów kluczowych wraz z ich pełną historią. Uzyskasz dostęp do pełnej listy miesięcznych raportów, a także wykresów ogólnej widoczności strony w wyszukiwarkach. W łatwy sposób sprawdzisz dane kontaktowe Twojego opiekuna oraz wyślesz pilne zgłoszenie przez przycisk szybkiego kontaktu. I to wszystko w jednym miejscu.

Pozycjonowanie stron Kraków - kilka słów wstępu

W obecnych czasach obracamy się wokół Internetu oraz możliwości, które oferuje. Kiedyś, gdy szukaliśmy jakiegoś produktu lub usługi, chodziliśmy najpierw godzinami po sklepach lub poprzez pocztę pantoflową zasięgaliśmy opinii na temat wcześniej wspomnianej usługi. Otrzymywaliśmy wtedy pewność, wybierając jedną z dostępnych opcji.

Teraz wystarczy zapytanie w wyszukiwarce. To przy okazji doskonała reklama dla biznesu, ale uwaga - musisz osiągnąć TOP10 wyświetlanych wyników. Inaczej nie zostaniesz zauważony. Najwyższe wyniki zapewniają też znaczący wzrost sprzedaży. Właściciele stron często zastanawiają się, jak przekroczyć oczekiwany pułap i tu z pomocą przychodzi pozycjonowanie stron Kraków, obejmujące określone działania. Wbrew pozorom, bardzo ważne będzie dla Ciebie uwzględnianie słowa "Kraków" podczas układania fraz kluczowych. Dlaczego? Skoro Twoje przedsiębiorstwo ma swoją siedzibę w Krakowie, to zakładamy, że mieszkańców miasta i okolic chcesz przyciągnąć jako pierwszych. Na stronę trafią osoby, które są rzeczywiście oraz szczerze zainteresowana usługą.

Pamiętajmy, że pierwsza strona wyświetlana przez Google prezentuje przeważnie zaledwie 10 wyników, a i tak te poza pierwszą trójką zostają niejednokrotnie pomijane, dlatego należy zrozumieć, że pozycjonowanie stron Kraków uzależnia od siebie Twoją pozycję marketingową w sieci.

Trzeba oczywiście rozwijać oraz inwestować w naszą stronę, ale sama atrakcyjność wizualna nie przyniesie nam większych zysków - pozostaniemy niedostrzegalni. Szybko również odczujemy brak ruchu na stronie i potencjalnych klientów. Jednocześnie tracimy swoje pieniądze, zaczynając generować straty. Sytuację odmieni pozycjonowanie. Kraków to ogromne miasto, więc konkurencja także nie śpi. Zadbaj o widoczność swojej strony już teraz. Doświadczone agencje SEO służą nieocenionym wsparciem.

Jakie efekty przyniesie pozycjonowanie stron internetowych Kraków?

Tak jak powiedzieliśmy, chodzi nam przede wszystkim o doścignięcie topki w Google. Jednak pozycjonowanie strony może pochwalić się szeregiem różnorodnych profitów:

Pozycjonowanie stron internetowych Kraków poskutkuje:

 1. Wypracowaniem pozycji lidera w branży

  Najwyższe pozycje łączą się niejednokrotnie z osiągniętym sukcesem. Strony internetowe są pojmowane przez innych jako niewątpliwi giganci we własnym fachu. Jeżeli uwzględnimy pozycjonowanie lokalne, staje się to jeszcze ważniejsze. Regionalni właściciele biznesów nieustannie ze sobą konkurują o uwagę klienta.

 2. Większą liczbą odwiedzin na stronie

  Widoczność w Google przysparza nam także dodatkowych wejść. Jednak co najważniejsze - tych wartościowych wejść ludzi, którzy chcą nabyć konkretny produkt lub skorzystać z określonej usługi. Nie przeważa przypadkowość, a osoby, posiadające realne potrzeby do spełnienia, co oddziałuje na konwersję sprzedażową.

  Nagromadzone dane z około 1000 sklepów internetowych świetnie ukazują dany wpływ. Dokładnie widzimy, które formy marketingu internetowego odnoszą sukcesy, gwarantując bezsprzeczne zyski. Sklepy, uzyskujące wysoką sprzedaż zawdzięczają to w dużej mierze wyszukiwarce, która przoduje. Tuż za nią znajdują się AdWords i E-mail marketing. Całość pokazuje, że pozycjonowanie stron internetowych Kraków jest bardzo skuteczne.

 3. Zaufaniem klientów

  Popularność i profesjonalizm to dwa komponenty, które pozwalają zwiększyć zaufanie klientów. Trudno jest zawierzyć nieznanej i przede wszystkim niewidocznej firmie. Użytkownicy sieci czują wtedy pewien niepokój. Pozycjonowanie Kraków plasuje firmę zdecydowanie wyżej, a pozytywny wizerunek wpływa wyśmienicie na odczucia odbiorców, którzy dzielą się opiniami, dotyczących firmy ze znajomymi oraz bliskimi osobami.

 4. Ciągłym rozwojem strony

  Pozycjonowanie stron Kraków opiera się również o nieustanne ulepszanie strony. Pozycjonowanie nie ma tak naprawdę końca, dlatego powinniśmy wprowadzać coraz to nowe działania, prowadzące do znakomitych wyników. Specjaliści monitorują postępy naszej strony, śledzą zachowanie klientów oraz wpisywane przez nich frazy. Dzięki rozległej analizie sprawdzamy wszystkie trendy, jak również wdrażamy poszczególne do pozycjonowania. Rozwój pozwala nie zniknąć w natłoku konkurencji. Nawet kiedy zajmiemy już wymarzone pozycje TOP3, czy TOP1, to nadal powinniśmy pozycjonować stronę. Algorytmy stale się zmieniają, a konkurencja nigdy nie śpi i musimy trzymać rękę na pulsie poprzez monitoring i kolejne kroki, które rozwiną naszą stronę internetową.

Siła wyszukiwarki internetowej

Google szczyci się bilionową liczbą wyników, a my zdecydowanie w to nie wątpimy. Co więcej, Google jest najpopularniejszą wyszukiwarką w Polsce, dlatego pozycjonowanie Kraków obejmuje głównie ją. Musimy też zwracać uwagę na algorytmy narzędzia, profesjonaliści z agencji SEO doskonale wiedzą jak je wykorzystać.

Wysokie pozycje osiągamy dzięki frazom kluczowym. Zajmujemy się głównie Google, ale ma to także swój pozytywny wydźwięk, gdy weźmiemy pod uwagę inne wyszukiwarki. Bing czy Yahoo mogą wyświetlać wyżej Twoją stronę dzięki kompleksowemu pozycjonowaniu w Google. Osoby, które preferują inne wyszukiwarki, znajdą witrynę.

Pozycjonowanie stron Kraków - porównanie wyszukiwarek

Wybrane frazy kluczowe a liczba odwiedzin na stronie

Jak powszechnie wiadomo, Kraków stanowi jedno z największych miast. Odnajdziemy więc mnóstwo fraz kluczowych połączonych z królewskim miastem. Bez odpowiedniej strategii się nie obędzie. Likwidujemy straty, a oszczędzamy pieniądze i czas - takie są założenia. Nasz zespół dokładnie analizuje branżę, nic nie jest przypadkowe. Poznając specyfikę i pewne schematy działania firmy, określamy target. Dopiero wtedy możemy uskuteczniać pozycjonowanie stron w Krakowie.

Najczęstszym błędem klientów jest zakładanie, że to te największe i najpopularniejsze frazy przyniosą ruch na stronie. Nic bardziej mylnego - ogólne frazy zawężają wyniki do największych biznesów - gigantów. Natomiast my chcemy zacząć od promocji Twojej strony małymi kroczkami, by móc potem osiągnąć realny szczyt.

Zaproponowane przez agencję frazy będą szczegółowe. Trzeba pozycjonować frazy, zawierające przykładowo nazwy produktów. Klient niejednokrotnie wie, czego potrzebuje, a my ułatwimy mu tylko drogę do Twojej strony. Wyświetlenia przytoczonej frazy mogą być mniejsze, ale za to Ty wybijesz się pośród nich, pozostawiając konkurencję daleko za sobą. Kreatywne podejście staje się niezbędne. Musimy obierać różne kierunki działań. Nie narzucajmy sobie żadnych ograniczeń - doświadczenie i znajomość SEO są fundamentalne.

Pozycja Desktop Mobile
1 29.38% 23.82%
2 15.44% 15.41%
3 10.68% 9.5%
4 7.26% 6.48%
5 5.18% 4.63%
6 3.75% 3.37%
7 2.73% 2.57%
8 2.04% 1.99%
9 1.53% 1.54%
10 1.16% 1.17%

Postanowiliśmy zamieścić tabelę, która perfekcyjnie obrazuje rozkład uwagi użytkowników Google. Pierwsze trzy pozycje zdobywają ogromną ilość odwiedzin. Niestety reszta nie może pochwalić się tym samym. Procenty drastycznie spadają. Zazwyczaj właśnie z tego względu proponujemy pozycjonowanie lokalne, by móc zaistnieć w miejscu siedziby firmy oraz okolicach. Stworzona popularność doprowadza do chęci sięgania po więcej - i słusznie! Jednak początkowo należy postawić na cierpliwość.

Dosyć łatwo można stwierdzić, jakie frazy warto byłoby wypozycjonować. Jeśli wprowadzimy frazę związaną z naszą branżą i nie ujrzymy wyniku na pierwszej stronie, działamy. Z kolei dostrzeżenie frazy na pierwszej stronie to dobry znak, ale wciąż chcemy dążyć do wspomnianego TOP3.

Działanie w pojedynkę często przynosi odwrotne efekty, pozycjonowanie stron internetowych Kraków wymaga wiedzy. Poświęciliśmy lata pracy, by pochłonąć wszelkie tajniki SEO, a wciąż nie osiadamy na laurach. Uczestniczymy w licznych szkoleniach, jak również sami poszukujemy innowacyjnych rozwiązań.

Podstawowe błędy w samodzielnym pozycjonowaniu - pozycjonowanie Kraków

Błędy pojawiają się ze względu na małe doświadczenie i nierozeznanie w tej dziedzinie. Głównie kieruje nami chęć zaoszczędzenia pieniędzy. Nie poświęcamy czasu na poznanie zasad Google oraz metod skutecznego pozycjonowania. Jednak to przynosi przeważnie odwrotny skutek - tracimy cenne oszczędności i sam budżet firmy cierpi.

Idziemy poniekąd na żywioł, utrwalając typowe błędy wielu początkujących pozycjonerów. Wymienimy kilka z nich:

 1. Odwieczny problem kopiowania treści

  Wielu właścicieli stron ma świadomość tego, jak istotne okazuje się dodawanie treści. Jednak zamieszczony content powinien być przede wszystkim oryginalny i pomysłowy. Największym błędem jest kopiowanie opisu producenta produktu oraz zamieszczanie go pod oferowanym obiektem. Wejścia na stronę będą wręcz spadać.

 2. Niewłaściwy dobór fraz kluczowych

  Niewielka ilość fraz kluczowych bądź ich ogólny charakter oddziałuje negatywnie. Nie jesteśmy w stanie przebić się przez inne, większe firmy. Dla przykładu: "plecak" - zła fraza, "różowy plecak z nadrukiem" - dobra fraza. Oczywiście zestawiliśmy dwa dosyć skrajne przypadki. Jednak chcemy podkreślić, jak ważne są szczegóły. Specjaliści SEO często pomijają też lokalizację tak jak pozycjonowanie stron Kraków. Tu niestety wychodzi brak specjalistycznej analizy. To samo tyczy się usług, jeszcze lepiej ujrzysz dzięki nim zależność. Fraza "fryzjer" i "fryzjer ruczaj Kraków", niby chodzi nam o to samo, ale tutaj zawarliśmy kluczową rzecz - lokalizację (dzielnicę oraz miasto).

 3. Co z optymalizacją?

  No właśnie, co z optymalizacją? Dlaczego tak często jest pomijana przy samodzielnym pozycjonowaniu? Podejrzewamy, że to głównie kwestia niewiedzy. Profesjonalne pozycjonowanie strony nie może prawidłowo funkcjonować bez optymalizacji. Efekty nie będą zadowalające, a my przeżyjemy tylko zawód. Prędkość ładowania strony czy czytelność kodu są przecież równie istotne. Witryna musi działać dobrze także technicznie, dlatego poszukujemy użytecznych wskaźników oraz nowych rozwiązań.

Pozycjonowanie stron Kraków - uzyskaj więcej informacji

Naszą agencję cechuje przede wszystkim profesjonalizm, dlatego tacy są też pracujący u nas specjaliści. Działamy skutecznie i rzetelnie dzięki długoletniemu doświadczeniu. Umiejętności oraz kompetencje są więc poparte praktyką, a także teoretyczną wiedzą. Opracujemy plan, który wdrożymy w życie tuż po uzgodnieniu wszystkich szczegółów współpracy. Nie zostawimy Cię z niczym!

Niezależnie od przypadku, poradzimy sobie ze wszystkim. Nie mamy obaw, ponieważ jesteśmy przekonani, że razem osiągniemy sukces. Natomiast, jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości, zadzwoń lub napisz. Odpowiemy na pytania i doradzimy, co dalej. Zapraszamy!

Case studies

Stoją za nami duże sukcesy. A za nimi jeszcze większe liczby.

Zobacz wszystkie

Zapracujemy na sukces Twojej strony. Zacznij darmowy miesiąc próbny .

Sprawdzam