Pozycjonowanie stron Lublin *

* poznaj najlepsze i najbardziej
skuteczne metody pozycjonowania lokalnego

SEO
na luzie*

* Będziemy pracować dla Ciebie przez miesiąc zupełnie za darmo. Czy jesteśmy aż tak naiwni? Po prostu nie boimy się, że zrezygnujesz. Bo gdy już nas poznasz, zapewne wcale nie będziesz chciał.

Wypróbuj nas za darmo przez 30 dni. Bez zobowiązań, bez konsekwencji.

Zacznij darmowy miesiąc próbny

Nasze metody

Pracujemy po swojemu i robimy to z głową *

* Mamy własne sposoby na to, by wypracować dobre wyniki dla Twojej strony internetowej. Przećwiczyliśmy je na setkach stron i na własnych sklepach. Wiemy, co działa, a co nie. Własne umiejętności i metody pracy wzmacniamy autorskim oprogramowaniem. I to wszystko włożymy w Twój serwis.

Miesięczne raporty
Pozycjonowanie stron internetowych - raportowanie

Szczegółowo informujemy nie tylko o samych wynikach, ale też o tym, co dokładnie w danym miesiącu zrobiliśmy, by je osiągnąć. Zobaczysz tu wszystkie wykonane przez nas czynności, przykładowe zaplecze, katalog tekstów ze wskazaniem na ich autora, wykaz pozycji monitorowanych słów kluczowych oraz statystyki widoczności strony w wyszukiwarce. Nasze raporty nie pozostawiają miejsca na domysły.

Opiekunem Klienta zawsze jest wykwalifikowany specjalista SEO, który zajmuje się Twoją stroną, zna ją na wylot, a Ty masz do niego bezpośredni kontakt.

Poznaj nasz zespoł

Merytoryczny kontakt
Reakcja w 24h
Pozycjonowanie stron internetowych - kontakt w 24h

Jesteśmy szybcy i zwinni. Reagujemy na każde Twoje zgłoszenia i każdy pojawiający się problem. Większość z nich rozwiązujemy już w ciągu doby.

Analiza strony

Przeprowadzamy cykliczne i dokładne analizy stron wspierane przez autorskie narzędzia. Ich efektem są konkretne wskazówki i wytyczne gotowe do wdrożenia.

Inteligentny asystent SEO

Tworzymy własne narzędzia do analizy stron, które stale ulepszamy. Dzięki nim działamy dokładniej, szybciej, widzimy więcej, a na problemy reagujemy natychmiastowo. Twój serwis jest pod stałą opieką nie tylko specjalisty SEO, ale również naszych autorskich narzędzi.
Zobacz

Monitorowanie

Prowadzimy zautomatyzowany cykliczny monitoring strony. Każdy wykryty problem natychmiast badamy i zgłaszamy Tobie sugerując konkretne rozwiązania.

Copywriting

Posiadamy własny zespół kilkunastu copywriterów o różnorodnych zainteresowaniach. Tworzymy wartościowe treści, dotrzymujemy terminów, uwzględniamy Twoje uwagi.

Poznaj nasz zespół

Własne zaplecze SEO

Prowadzimy własne serwisy tematyczne, na których cyklicznie tworzymy dedykowany content, stale analizujemy linki zwrotne, a dokładny wykaz zaplecza przekazujemy w raportach.

Bezpieczne metody

Stosujemy wyłącznie bezpieczne metody pozycjonowania. Nie kupujemy linków, nie stosujemy ukrytych treści ani niedopuszczalnych przez Google praktyk, tropimy linki z niepożądanych źródeł. Nasze metody sprawiają, że Twój serwis staje się bardziej wartościowy w oczach Google i Twoich Klientów.

Panel Klienta 24H/7

Dajemy Ci stały wgląd do najbardizej aktualnych danych dotyczących Twojej strony. Oprócz kluczowych informacji dotyczących współpracy znajdziesz tu najnowsze wyniki pozycjononanych słów kluczowych wraz z ich pełną historią. Uzyskasz dostęp do pełnej listy miesięcznych raportów, a także wykresów ogólnej widoczności strony w wyszukiwarkach. W łatwy sposób sprawdzisz dane kontaktowe Twojego opiekuna oraz wyślesz pilne zgłoszenie przez przycisk szybkiego kontaktu. I to wszystko w jednym miejscu.

Zdecyduj się na pozycjonowanie stron Lublin

Zacznijmy najpierw od tego, czym jest tak właściwie pozycjonowanie stron internetowych Lublin. Taka wiedza da nam pewien ogląd na całą sprawę. Pozycjonowanie zawiera w sobie różnorodne działania, mające sprawić by Twoja witryna osiągnęła jak najwyższe miejsca w wynikach wyświetlanych przez wyszukiwarkę. Jak można się domyślić, chodzi nam głównie o Google. Dlaczego? Google zbiera miliony użytkowników z całego świata, również z Polski. Użytkownicy wpisują codziennie setki tysięcy fraz, które "przerabia" wyszukiwarka. Pamiętajmy jednak, że pozycjonowanie Lublin prowadzi do sukcesu. Pożegnaj więc jednorazową usługę, tutaj obieramy podejście długofalowe.

Niejednokrotnie wpisywane frazy dostarczają firmom nowych klientów, gdy użytkownik poszukuje przykładowo jakiejś usługi lub produktu. Wtedy też wkracza pozycjonowanie stron Lublin. Sam zresztą na pewno możesz wcielić się w rolę klienta. Nieustannie poszukujemy konkretnych produktów i usług, odpowiadającym naszym preferencjom. Nowy odkurzacz, kuchenka, zabieg masażu, a może dorabianie kluczy. Zazwyczaj pierwszy krok stanowi wertowanie stron internetowych poprzez wyszukiwanie za pośrednictwem Google. Osoba czuje, że posiada wybór. Nikt nie bombarduje jej zewnętrznymi reklamami, których przeważnie po prostu nie chce. Pierwsze wyniki wyszukiwania wzbudzają zaufanie internautów, zazwyczaj nie scrollują kolejnych stron skoro mogą otrzymać to, czego potrzebują już w obrębie pierwszej strony.

Jeżeli nie wiesz z czym się je pozycjonowanie Lublin, my wytłumaczymy Ci wszystko. Pamiętajmy, że to przede wszystkim jedna z najskuteczniejszych form przyciągnięcia potencjalnych klientów. Bez reklamy ciężko zaistnieć w sieci. Zginiemy pośród innych, atrakcyjniejszych ofert. Marketing bez Internetu nie może wręcz płynnie funkcjonować. Klienci nie są w stanie dostrzec Twojej strony mimo chęci zaspokojenia konkretnych potrzeb pod postacią nabycia danego przedmiotu lub wykorzystania usługi, dlatego pozycjonowanie jest tak istotne.

Odwiedziny strony internetowej za pośrednictwem wyszukiwarki

Warto powtarzać jak mantrę fakt, że wyszukiwarki przyciągają wartościowy ruch na stronie. Aby potwierdzić dane stanowisko, spójrzmy na dane.

Pozycjonowanie stron Lublin - źródła ruchu na stronie

Okazuje się, że pozycjonowanie stron może skutkować 70% odwiedzin, pochodzącymi z wyszukiwarki. Bezsprzecznie wpisywane frazy kluczowe gromadzą wejścia zainteresowanych użytkowników.

Jednak musimy cały czas brać pod uwagę optymalizację strony internetowej. Same frazy nie wystarczą, by wybić się w Google. Potencjalni klienci nie będą poświęcać kilkunastu minut lub kilku godzin na przeszukanie wyszukiwarki, dlatego tak istotna jest pierwsza strona. Ponadto, odwiedziny bezpośrednie w postaci 18% zawdzięczamy pozostałym metodom promocji. Uwzględniamy tu przykładowo rozwieszanie plakatów czy rozdawanie ulotek. Niestety tradycyjne metody często zawodzą, ruch oraz zysk jest niewielki, a koszty pokrycia reklamy niebywałe.

Pozycjonowanie stron Bełchatów - metody promocji strony

Zaprezentowany wykres przedstawia wpływ różnorodnych form marketingowych. Sprawdzamy, jak duży ruch generuje konkretna metoda reklamy. Możemy momentalnie dostrzec, że pierwsze miejsce zajmuje wyszukiwarka. Kampanie AdWords czy E-mail marketing są równie skuteczne, ale nie bez powodu Google wygrywa. Nasza uwaga zostaje skupiona na wynikach, pochodzących z najefektywniejszej wyszukiwarki. Pozycjonowanie Lublin stanowi inwestycję wartą swojej ceny.

Jak możemy skorzystać decydując się na pozycjonowanie stron?

Oprócz oczywistego wzrostu pozycji, pozycjonowanie stron internetowych Lublin niesie za sobą szereg korzyści. Coraz większa ilość fraz kluczowych oraz TOP3 wyszukiwań to tylko jedne z profitów. Pozwól, że przedstawimy Ci pozostałe plusy:

 1. Przyciągająca strona internetowa

  Całość polega na optymalizacji, bez której ciężko poczynić jakiekolwiek postępy. Właściwe pozycjonowanie pozbywa się wszystkich błędów w kodzie HTML. Wprowadzone rozwiązania poprawiają pozycję w wyszukiwarce oraz usprawniają działanie witryny. Optymalizacja powoduje, że treść na stronie jest atrakcyjna dla odbiorcy, jak i samego Google. Perfekcyjne pozycjonowanie Lublin zachęca odbiorców do sięgnięcia po więcej. Algorytmy stanowią podstawę dla zwiększenia jakości strony, ale użytkownicy także zauważają zachodzące zmiany.

 2. Nieustanne polepszanie kompleksowych działań

  Specjaliści ciągle analizują oraz obserwują efekty dotychczasowych prac. Jednak nie można na tym poprzestać. Dzięki dynamicznie zmieniającej się sytuacji warto wprowadzać innowacyjne rozwiązanie, które polepszą pozycjonowanie stron internetowych Lublin. Agencje dysponują różnorodnymi narzędziami, których właściciele sklepów przeważnie nie posiadają. Fachowcy monitorują aktualne wyniki, przygotowując jednocześnie przydatne raporty. Nasze pieniądze z pewnością nie pójdą w błoto.

 3. Pielęgnowanie wizerunku firmy

  Należy uwzględnić, że pozycjonowanie strony wpływa pozytywnie na postrzeganie Twojego biznesu przez użytkowników. Jak wcześniej wspomnieliśmy, zaufanie internautów rośnie, gdy widzą stronę na pierwszych pozycjach Google. Poza tym odnotowujesz dużo większe zyski, a sprzedaż osiąga coraz wyższe wyniki. To daje Ci przewagę wśród konkurencji. Zacznij od konkurowania z mniejszymi markami. Jeśli tutaj będziesz miał ścisłą przewagę, mocarne, ogromne biznesy stoją przed Tobą otworem.

 4. Zdwojony ruch na stronie

  I to nie byle jaki, ponieważ jest on bardzo wartościowy. Co rozumiemy przez wartościowy ruch? Generują go osoby, które wchodzą na stronę z ewidentnym zamiarem zakupu produktu bądź skorzystania z jakiejś usługi. Nietrudno zebrać sztuczne, nieprzydatne wejścia, o wiele trudniej zgromadzić potencjalnych klientów, lecz pozycjonowanie stron Lublin poradzi sobie wyśmienicie z tą kwestią. Zyskasz klientów, którzy rzeczywiście wpisali frazę kluczową poprzez wyszukiwarkę Google.

Bez algorytmów ani rusz

Google poprzez algorytmy decyduje, która strona jest najbardziej atrakcyjna. Zgromadzilibyśmy ponad 200 czynników, od których zależy ostateczny werdykt giganta. Znajomość choćby części z algorytmów daje nam przewagę, ponieważ wiemy, jak osiągnąć pierwsze pozycje wyszukiwarki. Wyszkolone agencje SEO bardzo dobrze znają mechanizm działania Google. Należy więc opracować taktykę, którą będziemy śmiało i sukcesywnie realizować.

Pozycjonowanie stron Lublin - porównanie wyszukiwarek

Pomimo tego, że Google wiedzie prym, wysokie wyniki mogą doprowadzić także do częstszego pojawiania się w innych wyszukiwarkach. Mamy na myśli Bing, czy Yahoo. Nie każdy musi być zwolennikiem tradycyjnego rozwiązania a wtedy pozostali użytkownicy także nas dostrzegą.

Zalety, jakie daje pozycjonowanie lokalne Lublin

Pozycjonowanie stron Lublin może pochwalić się kilkoma konkretnymi profitami. Przede wszystkim ze względu na zasięg lokalny, łatwiej jest zająć te wyższe pozycje. Konkurencja pozostaje w tyle, a my zdobywamy nowych, zaufanych klientów. No i oczywiście zyski ulegają znacznemu powiększeniu. Co więcej, pozycjonowanie Lublin gwarantuje:

 • Regionalne wzmocnienie wizerunku

  Odbiór firmy zmienia się, pozycjonowanie stron Lublin sprawia, że potencjalni klienci uważają nas za pionierów w branży. Zależność jest prosta. Im większa pozycja, tym większe zaufanie. Pozytywny wizerunek łączymy z szansą na długofalowy rozwój.

 • Okoliczna popularność

  Dzięki pozycjonowaniu z Twoją firmą zapozna się o wiele więcej osób. Zadowolony klient przekazuje niejednokrotnie pocztą pantoflową informacje na temat rzetelnej i dobrej firmy. Warto więc pielęgnować kontakty lokalne.

 • Możliwość poznania wartościowych ludzi

  Poszerzanie nowych kontaktów jest niezwykle ważne. Pozycjonowanie Lublin przysparza klientów, ale też potencjalnych partnerów do współpracy. Mieszkańcy często lubią wspierać lokalne inicjatywy, czują, że mogą mieć w czymś aktywny udział. Skorzystaj z tego typu naturalnych okazji.

 • Nieprzerwany rozwój

  Najpierw warto sięgać po frazy lokalne, te dadzą firmie rozgłos i uznanie wśród klientów. Dopiero wtedy lećmy wyżej - na spokojnie i małymi kroczkami. Nikt przecież nie twierdzi, że frazy krajowe są złym rozwiązaniem, ale zdecydowanie późniejszym.

Kilka faktów i mitów o pozycjonowaniu stron Lublin

 1. Frazy ogólne zawsze wygrywają

  Ten mit nieustannie krąży wśród klientów nastawionych na jak najszybsze efekty. Niestety łączy się z tym także brak podstawowej wiedzy. Pozycjonowanie Lublin wymaga użycia o wiele bardziej szczegółowych fraz. Nie możemy pominąć miasta, a czasami nawet dzielnicy czy osiedla. Wcielmy się w rolę potencjalnych klientów. Wyobraź sobie, że szukasz dobrego fryzjera. Co wpiszesz w Google? No właśnie - "fryzjer Lublin", bo przecież nie wyjedziesz specjalnie do Gdańska, by mieć ostrzyżone włosy. Ważne jest więc miejsce zamieszkania.

 2. Wystarczy umieścić opisy produktów ze strony producenta, by te dobrze się pozycjonowały

  Znowu, wielki błąd. W tym momencie powielasz treści, nie tworząc niestety nic nowego. Google lubi oryginalne, urozmaicone teksty. Odautorskie i ciekawe pomysły są doceniane także przez użytkowników. Poza tym, bez problemu rozmieścisz odpowiednią ilość słów kluczowych. Te ściągną niezbędny ruch na stronie. Dostrzeżesz zwiększoną sprzedaż oraz zyski. Kto zajmuje się tworzeniem opisów czy artykułów w agencji SEO? Przede wszystkim copywriterzy, których zadaniem jest wykreowanie nietuzinkowego contentu.

 3. Pozycjonowanie lokalne przynosi szczególnie na początku zdecydowanie lepsze efekty

  Prawda! Jeśli posiadasz niewielką firmę, zaczynaj od podstaw. Ciężko będzie Ci w końcu konkurować z największymi gigantami przykładowo branży meblarskiej, kiedy posiadasz dopiero co rozwijający się, mały sklepik internetowy. Każdy kiedyś stawiał pierwsze kroki, dlatego chcemy Ci pomóc. Jednak klienci mają często błędne myślenie, uważając, że ogólne frazy będą o niebo korzystniejsze. Czy na pewno? Skoro zależy nam, by pozycjonowanie stron Lublin osiągnęło sukces, uwzględniajmy właśnie tak istotną lokalizację.

 4. Wykorzystując pozycjonowanie, mogę zostać ukarany przez Google

  Trudno jest tu zaprzeczyć, ale tylko w przypadku, gdy nasze działania są przypadkowe i nieumiejętne. Dzieje się tak najczęściej, kiedy działamy całkowicie na własną rękę. Nieznajomość zasad funkcjonowania Google może wręcz zaszkodzić Twojej stronie, obniżając znacznie jej pozycję. Najczęściej osoba niedoświadczona "upycha" frazy kluczowe, gdzie tylko może. My wręcz zabraniamy takich poczynań! Utworzone teksty są mało wartościowe, a gigant ostatecznie wykluczy witrynę poprzez zbanowanie. Warto zasięgnąć opinii rzetelnych specjalistów, którzy wiedzą jak wygląda świat SEO.

 5. Pozycjonowanie stron internetowych Lublin wiąże się z pojedynczą usługą

  Niestety każdy, kto tak twierdzi, kłamie lub nie posiada należytej wiedzy. Pozycjonowanie Lublin nigdy nie ma końca. Oczywiście możemy osiągnąć określony pułap, ale łatwo też z niego po prostu spaść. Poza tym, kiedy już będziemy posiadać TOP1 na określoną frazę, trzeba dbać o nią, jak i o kolejne słowa kluczowe. Działania długofalowe sprawdzają się wyśmienicie. Spokój oraz cierpliwość, tylko tyle, a dla niektórych aż tyle. Pomożemy Ci wytrwać oraz zyskać oczekiwaną widoczność w sieci.

 6. W Internecie nie ma miejsca dla moich klientów

  To oczywiście kłamstwo! Teraz Internet jest przesycony różnorodnymi odbiorcami. Wbrew pozorom, dostrzeżemy obecność nie tylko grupy młodych dorosłych czy nastolatków, a także ludzi dojrzałych bądź seniorów. Technologie pędzą nieustannie wprzód - wraz z nimi ludzie, czyli użytkownicy. Nie wolno obierać takiego toku myślenia, ponieważ coraz więcej grup przekonuje się do korzystania z Internetu. Jesteśmy pewni, że zbierzesz kolebkę swoich zaufanych klientów.

 7. Pozycjonowanie wymaga szeregu rozmaitych rozwiązań

  Jasne, że tak. Samo linkowanie nie wystarczy. Optymalizacja strony internetowej, porządne frazy kluczowe, doskonałe opisy produktów, kategorii i do tego artykuły na bloga. To tylko jedne z przykładowych poczynań. Sama analiza strony zajmuje dużo czasu. Musimy więc maksymalnie wykorzystać potencjał witryny oraz branży, którą się zajmujesz.

Liczba wejść na stronę, a pozycja w wyszukiwarce Google

Gigant niewątpliwie w dużym stopniu przyczynia się do zwiększonej liczby wejść ze względu na swoją popularność. Użytkownicy wpisują multum różnych haseł, które nazywamy frazami kluczowymi. Dzięki nim pozycjonowanie strony Lublin jest efektywne. Jednak stworzenie zaledwie kilku fraz przyniesie marne wyniki. Trzeba wykorzystać potencjał nie tylko tych popularnych kluczowych haseł, a także tych mniej znanych. Tak jak powiedzieliśmy - łatwiej jest wybić się dzięki mniej popularnym rozwiązaniom.

Pozycjonowanie Lublin pomoże zaistnieć Ci w twoim mieście oraz okolicach. Wbrew pozorom, to Twój własny rejon może przynieść znaczą ilość profitów i wzrost sprzedaży.

Toczy się ciągła walka. Wykres poniżej pokazuje, jak cenne są pierwsze pozycje w Google. Tak naprawdę, tylko pierwsze trzy miejsca stają się istotne. Reszta nie przyciąga tak dużego zainteresowania, a co dopiero wyniki na dalszych stronach. Miejsce 9 i 10 nie dosięga nawet 2%. Mało, prawda? Musisz zrozumieć, że priorytetowe są najwyższe pozycje, ale proces pozycjonowania wymaga czasu.

Pozycja Desktop Mobile
1 29.38% 23.82%
2 15.44% 15.41%
3 10.68% 9.5%
4 7.26% 6.48%
5 5.18% 4.63%
6 3.75% 3.37%
7 2.73% 2.57%
8 2.04% 1.99%
9 1.53% 1.54%
10 1.16% 1.17%

Specjaliści doskonale wiedzą, co zrobić, by zdobyć oczekiwane rezultaty. Wspólnie z klientem opracowują plan działania, jak również strategię. Ciężko jest działać w pojedynkę. Potrzeba świeżego podejścia profesjonalistów, których doświadczenie wyprzedza nasze.

Wypróbuj pozycjonowanie stron Lublin i skontaktuj się z nami

Nasz zespół wytłumaczy Ci na czym polega pozycjonowanie stron Lublin. Nie musisz obawiać się wątpliwości. Jeśli takie zaistnieją, pytaj śmiało o wszystko. Chcemy sprawić, by Twoja strona zaczęła osiągać pierwsze pozycje w Google. Najpierw wykonamy pełny audyt SEO. Pozyskując określone informacje zaczniemy wprowadzać optymalizację, porozmawiamy o kampanii link buildingowej oraz uwzględnianiu wartościowych treści.

Jeżeli pozycjonowanie jest dla Ciebie niczym czarna magia, tym lepiej. Wytłumaczymy Ci wszystko od A do Z. Napisz za pomocą formularza kontaktowego lub zadzwoń - czekamy na Ciebie!

Case studies

Stoją za nami duże sukcesy. A za nimi jeszcze większe liczby.

Zobacz wszystkie

Zapracujemy na sukces Twojej strony. Zacznij darmowy miesiąc próbny .

Sprawdzam