Pozycjonowanie stron Olsztyn *

* poznaj najlepsze i najbardziej
skuteczne metody pozycjonowania lokalnego

SEO
na luzie*

* Będziemy pracować dla Ciebie przez miesiąc zupełnie za darmo. Czy jesteśmy aż tak naiwni? Po prostu nie boimy się, że zrezygnujesz. Bo gdy już nas poznasz, zapewne wcale nie będziesz chciał.

Wypróbuj nas za darmo przez 30 dni. Bez zobowiązań, bez konsekwencji.

Zacznij darmowy miesiąc próbny

Nasze metody

Pracujemy po swojemu i robimy to z głową *

* Mamy własne sposoby na to, by wypracować dobre wyniki dla Twojej strony internetowej. Przećwiczyliśmy je na setkach stron i na własnych sklepach. Wiemy, co działa, a co nie. Własne umiejętności i metody pracy wzmacniamy autorskim oprogramowaniem. I to wszystko włożymy w Twój serwis.

Miesięczne raporty
Pozycjonowanie stron internetowych - raportowanie

Szczegółowo informujemy nie tylko o samych wynikach, ale też o tym, co dokładnie w danym miesiącu zrobiliśmy, by je osiągnąć. Zobaczysz tu wszystkie wykonane przez nas czynności, przykładowe zaplecze, katalog tekstów ze wskazaniem na ich autora, wykaz pozycji monitorowanych słów kluczowych oraz statystyki widoczności strony w wyszukiwarce. Nasze raporty nie pozostawiają miejsca na domysły.

Opiekunem Klienta zawsze jest wykwalifikowany specjalista SEO, który zajmuje się Twoją stroną, zna ją na wylot, a Ty masz do niego bezpośredni kontakt.

Poznaj nasz zespoł

Merytoryczny kontakt
Reakcja w 24h
Pozycjonowanie stron internetowych - kontakt w 24h

Jesteśmy szybcy i zwinni. Reagujemy na każde Twoje zgłoszenia i każdy pojawiający się problem. Większość z nich rozwiązujemy już w ciągu doby.

Analiza strony

Przeprowadzamy cykliczne i dokładne analizy stron wspierane przez autorskie narzędzia. Ich efektem są konkretne wskazówki i wytyczne gotowe do wdrożenia.

Inteligentny asystent SEO

Tworzymy własne narzędzia do analizy stron, które stale ulepszamy. Dzięki nim działamy dokładniej, szybciej, widzimy więcej, a na problemy reagujemy natychmiastowo. Twój serwis jest pod stałą opieką nie tylko specjalisty SEO, ale również naszych autorskich narzędzi.
Zobacz

Monitorowanie

Prowadzimy zautomatyzowany cykliczny monitoring strony. Każdy wykryty problem natychmiast badamy i zgłaszamy Tobie sugerując konkretne rozwiązania.

Copywriting

Posiadamy własny zespół kilkunastu copywriterów o różnorodnych zainteresowaniach. Tworzymy wartościowe treści, dotrzymujemy terminów, uwzględniamy Twoje uwagi.

Poznaj nasz zespół

Własne zaplecze SEO

Prowadzimy własne serwisy tematyczne, na których cyklicznie tworzymy dedykowany content, stale analizujemy linki zwrotne, a dokładny wykaz zaplecza przekazujemy w raportach.

Bezpieczne metody

Stosujemy wyłącznie bezpieczne metody pozycjonowania. Nie kupujemy linków, nie stosujemy ukrytych treści ani niedopuszczalnych przez Google praktyk, tropimy linki z niepożądanych źródeł. Nasze metody sprawiają, że Twój serwis staje się bardziej wartościowy w oczach Google i Twoich Klientów.

Panel Klienta 24H/7

Dajemy Ci stały wgląd do najbardizej aktualnych danych dotyczących Twojej strony. Oprócz kluczowych informacji dotyczących współpracy znajdziesz tu najnowsze wyniki pozycjononanych słów kluczowych wraz z ich pełną historią. Uzyskasz dostęp do pełnej listy miesięcznych raportów, a także wykresów ogólnej widoczności strony w wyszukiwarkach. W łatwy sposób sprawdzisz dane kontaktowe Twojego opiekuna oraz wyślesz pilne zgłoszenie przez przycisk szybkiego kontaktu. I to wszystko w jednym miejscu.

Pozycjonowanie stron Olsztyn

Zastanawiasz się jak dotrzeć ze swoją ofertą do potencjalnych Klientów? Szukasz rozwiązań, dzięki którym będziesz mógł w końcu rozwinąć swój biznes? Postaw na pozycjonowanie Olsztyn! To jedna z najskuteczniejszych metod marketingu internetowego, dzięki której możesz nieustannie zdobywać nowych Klientów. Co ważne, możesz skorzystać z niej nawet wtedy, gdy Twój biznes jest w pełni stacjonarny.

Lokalne pozycjonowanie stron Olsztyn to oferta skierowana do wszystkich przedsiębiorstw działających na terenie Olsztyna i okolic. Jeśli prowadzisz biznes w tym rejonie i chcesz w końcu skutecznie się zareklamować, to jest to opcja idealna do Twoich potrzeb. Dzięki niej przekształcisz swoją stronę internetową w potężne narzędzie sprzedażowe!

Do czego potrzebne ci pozycjonowanie stron Olsztyn?

Choć możesz nie być tego świadomym, to Twoi potencjalni Klienci szukają Cię właśnie w sieci. Liczba osób korzystających z Internetu w celu poszukiwania usług czy konkretnych produktów rośnie z roku na rok. Według GUS-u, na koniec 2020 roku było to już ponad 75% wszystkich internautów w Polsce. Przyzwyczajenia konsumentów się zmieniają, ulotki, plakaty czy billboardy to dzisiaj zdecydowanie za mało.

Pozycjonowanie stron Olsztyn - porównanie wyszukiwarek

Z wyszukiwarki Google korzysta w całej Polsce przeszło 96% wszystkich szukających (w niektórych miesiącach liczba ta sięga nawet 98%!). Jeśli chcesz zdobyć nowych Klientów, to po prostu nie ma na to lepszego miejsca. Nie bez powodu pozycjonowanie stron Olsztyn jest uznawane za trzon e-marketingu. Dbanie o pozycję w wyszukiwarkach to dzisiaj absolutna podstawa!

Jeśli jeszcze nie pozycjonujesz swojej strony firmowej, to najwyższy czas zacząć. Twoja konkurencja już to robi, jesteśmy tego bardziej niż pewni. Jeśli chcesz mieć szansę na pozyskanie ruchu (w tym Klientów) na swoją stronę, to nie ma czasu do stracenia.

O co chodzi z tą pozycją?

Pozycjonowanie Olsztyn to zbiór działań skupiających się na budowaniu pozycji strony w wynikach wyszukiwania Google. Dzięki niemu możesz wpływać na to, na którym miejscu listy wyników znajdzie się Twoja strona. Ma to ogromne znaczenie. Im wyżej znajdzie się witryna Twojej firmy, tym większa szansa na to, że szukający ją zauważą.

Pozycja Desktop Mobile
1 29.38% 23.82%
2 15.44% 15.41%
3 10.68% 9.5%
4 7.26% 6.48%
5 5.18% 4.63%
6 3.75% 3.37%
7 2.73% 2.57%
8 2.04% 1.99%
9 1.53% 1.54%
10 1.16% 1.17%

Bez pozycjonowania Twoja witryna może być wręcz nie do znalezienia. Na pierwszej stronie wyników dla danego zapytania wyświetlane jest zawsze 10 stron. Powyżej widzisz, jak duży odsetek szukających klika w poszczególne miejsca listy. Jeśli na Twojej stronie praktycznie nie ma ruchu, to prawdopodobnie tutaj leży przyczyna, znajdujesz się za daleko od czołówki.

Niepozycjonowany serwis internetowy jest jak sklep na drugim piętrze bez szyldu i żadnego oznaczenia. Nikt, kto o nim jeszcze nie wie, do niego nie trafi, ba, nawet nie zauważy, że tam jest. Zastanów się, czy prowadzenie firmy, o której nikt nie może się dowiedzieć ma jakikolwiek sens? Właśnie dlatego powinieneś zainwestować w solidne pozycjonowanie Olsztyn! Czas pokazać się potencjalnym Klientom!

Co zyskujesz poprzez pozycjonowanie Olsztyn?

Lokalne pozycjonowanie stron Olsztyn ma wiele zalet, większa widoczność, dzięki której zyskasz przewagę nad konkurencją to tutaj tylko początek. Liczba i złożoność działań wchodzących w usługę budowania pozycji pociąga za sobą masę dodatkowych korzyści. Poniżej możesz poznać najważniejsze z nich.

Lokalne pozycjonowanie Olsztyn:

 • pozwala osiągać efekty nieosiągalne dla klasycznej reklamy lokalnej,
 • jest tańsze od pozycjonowania na całą Polskę,
 • przyczynia się do budowania rozpoznawalności Twojej marki,
 • umożliwia stałe zwiększanie zainteresowania Twoją ofertą,
 • pozwala budować zaufanie potencjalnych Klientów,
 • wpływa korzystnie na wizerunek firmy,
 • daje nieskończone możliwości dodatkowej promocji wewnętrznej.

Jak długo zajmuje pozycjonowanie stron Olsztyn?

Pozycjonowanie stron Olsztyn to długotrwały proces, który nigdy się nie kończy. Firmy cały czas prześcigają się w budowaniu pozycji, dlatego nie da się wypozycjonować strony na stałe. Ze względu na różnorodność serwisów internetowych i konkurencji w poszczególnych branżach nie da się też precyzyjnie określić czasu potrzebnego na osiągnięcie pierwszych efektów. Zazwyczaj jest to kilka miesięcy, w szczególnie trudnych przypadkach może to być też jednak rok lub więcej.

Google to zewnętrzna firma i żadna agencja ani żaden specjalista nie ma nad nią pełnej kontroli. Sposoby oceniania i dobierania witryn do wyników wyszukiwania ciągle się zmieniają, z tego powodu w pozycjonowaniu trzeba ciągle być na bieżąco i trzymać rękę na pulsie. Raz zdobytej pozycji trzeba ciągle “doglądać”. Jeśli efekty mają być stałe, to stałe musi być też samo pozycjonowanie Olsztyn. Niestety, nie da się tego przeskoczyć.

Pozycjonowanie Olsztyn czy Google Ads?

Skoro pozycjonowanie Olsztyn jest tak czasochłonne, to zastanawiasz się pewnie, czy nie lepiej byłoby zainwestować po prostu w Google Ads. Nie będziemy ukrywać, obie opcje są skuteczne i z obu warto korzystać. Łączenie poszczególnych form marketingu internetowego jest najrozsądniejsze.

Pamiętaj jednak, że w Google Ads płacisz za efekty, a w pozycjonowaniu za usługę. Korzystając z reklamy w wyszukiwarce, zdobędziesz Klientów niemalże od razu, ale będziesz ograniczony nakładem finansowym. Z czasem pozyskiwanie nowych użytkowników będzie wymagać coraz to większych wydatków.

Pozycjonowanie Olsztyn wymaga czasu, ale ma stałą opłatę. Jeśli w miarę zdobywania widoczności ruch na Twojej stronie się podwoi lub potroi, to nikt nie będzie tu wymagał od Ciebie dodatkowych opłat. Jeśli zrezygnujesz z usługi, to efekty pozycjonowania nie znikną, widoczność będzie spadać, ale stopniowo.

Korzystając z Google Ads, możesz zapewnić sobie szybki zastrzyk nowych Klientów, korzystając z pozycjonowania lokalnego, możesz zapewnić stały ich dopływ. Wybór należy do Ciebie, ale z doświadczenia wiemy, że najlepiej korzystać z obu opcji. Szczególnie jeśli Twój biznes jest sezonowy i w niektórych miesiącach cieszy się znacznie większym zainteresowaniem.

Pozycjonowanie Olsztyn a wskaźnik konwersji

Różne źródła pozyskiwania ruchu na stronę cechują się różnym wskaźnikiem konwersji. Wskaźnik ten to w najprostszej formie liczba zamówień podzielona przez ilość wizyt użytkowników. Może to być jednak także stosunek dowolnych akcji, takich jak zapisanie się do newslettera, umówienie wizyty czy skorzystanie z formularza kontaktowego do wejść na stronę. Wskaźnikiem tym mierzy się skuteczność działań marketingowych.

Co ciekawe, statystycznie, według analiz prowadzonych w sklepach internetowych korzystających z różnych form promocji internetowej, najwyższym wskaźnikiem konwersji cieszy się właśnie pozycjonowanie stron Olsztyn. Poniżej możesz zobaczyć, jak prezentuje się przeciętny wskaźnik konwersji pomiędzy poszczególnymi źródła ruchu.

Pozycjonowanie stron Olsztyn - metody promocji strony

Przewaga pozycjonowania nad innymi źródłami wynika z charakteru ruchu organicznego. Osoby znajdujące Twoją stroną za pomocą wyszukiwarki Google są już zainteresowane tym, co masz do zaoferowania. W dużej mierze nie trzeba więc już ich dodatkowo zachęcać. Wystarczy zadbać o to, by spełnić oczekiwania i zapewnić jak najwyższy poziom usługi w konkurencyjnych cenach. Jeśli dbasz o jakość obsługi, to pozyskiwanie Klientów z wyszukiwarki nie może się nie udać.

Na czym polega budowanie widoczności lokalnej?

Pozycjonowanie Olsztyn to inaczej SEO - Search Engine Optimization, czyli w wolnym tłumaczeniu przystosowywanie stron do wymagań wyszukiwarki internetowej. Proces ten składa się z wielu czynności prowadzonych zarówno na stronie www, jak i poza nią. Wszystkie z nich mają jednak jeden cel - wpływanie na czynniki rankingowe i to, jak zostaną one odczytane.

To właśnie od tych czynników zależy miejsce Twojej witryny na liście wyników wyszukiwania. Cała istota SEO opiera się jednak na tym, że nie wszystkie z nich są znane. Sama ich hierarchia i istotność ulega też nieustannym zmianom. Z tego powodu pozycjonowanie Olsztyn wymaga doświadczenia, stałego śledzenia i analizowania zachodzących zmian oraz odpowiedniej, opartej na tym wszystkim strategii.

W zakres pozycjonowania stron wchodzi między innymi:

 • optymalizacja techniczna,
 • optymalizacja treści,
 • śledzenie pozycji i skuteczności działań,
 • pozyskiwanie linków do strony.

Każda z tych czterech czynności jest podrzędnie złożona i składa się z wielu mniejszych, wymagających czasu, wiedzy, uwagi i maksymalnej dokładności procesów. Sama podstawowa lista wstępnych czynności podejmowanych w celu ustalenia aktualnej sytuacji witryny może liczyć ponad 100 zadań! Pamiętajmy, że to dopiero początek, punkt wyjścia do jakichkolwiek działań. Opisanie wszystkiego wymagałoby stworzenia niemałej encyklopedii.

Pozycjonowanie Olsztyn od kuchni, czyli jak to robimy

Każda współpraca w Top Online zaczyna się od kompleksowego audytu SEO, w którego trakcie dokładnie prześwietlamy sytuację strony. Na tym etapie ustalamy, co wymaga poprawy i na których obszarach należy skupić się najbardziej. Weryfikujemy też używane frazy kluczowe pod kątem ich potencjału i opłacalności. Na podstawie audytu i oczekiwań Klienta formułujemy strategię działań.

Następnie przechodzimy równolegle do optymalizacji technicznej i optymalizowania treści. W przeciwieństwie do wielu innych agencji SEO, na tym aspekcie skupiamy się najmocniej. Nasze doświadczenia pokazują, że to właśnie optymalizacja jest najważniejsza. Co ważne, nie wprowadzamy żadnych zmian na stronie bez Twojej wiedzy.

W miarę postępowania optymalizacji wprowadzamy także działania zewnętrzne. Poprzez nie pozyskujemy dla Twojej witryny wysokiej jakości odnośniki. Przygotowujemy też dla Ciebie dodatkowe treści na stronę, a wszystkie te czynności prowadzimy równolegle. Cały czas monitorujemy efekty naszych działań, a w miarę potrzeb dostosowujemy ich przebieg i intensywność.

Co zyskujesz, zlecając nam pozycjonowanie Olsztyn?

W Top Online zależy nam na współpracy i stałym kontakcie z Klientem. U nas na bieżąco wiesz, jak pracujemy nad Twoją stroną, sam zresztą również masz w tym udział. Jeśli podejmiesz z nami współpracę, to co miesiąc będziesz otrzymywać od nas szczegółowe raporty z podjętych działań i ich efektów. Będziemy dostarczać Ci także wskazówki optymalizacyjne, dzięki którym będziesz mieć możliwość znacznego wspomagania nas w budowaniu pozycji Twojej strony.

Przez całą współpracę będziesz też w stałym kontakcie z przydzielonym Opiekunem SEO, czyli osobą odpowiadającą za Twoją stronę. U nas zawsze możesz liczyć na liczne porady, wskazówki, wyjaśnienie wszelkich niejasnych kwestii i odpowiedź na dosłownie każde pytanie. Mamy też w zanadrzu autorskie rozwiązania, a to wszystko to dopiero początek!

Nie wybieraj firmy pozycjonującej w ciemno!

Top Online działa nieprzerwanie od 2012 roku. Ciągle się rozwijamy, poszerzamy naszą wiedzę i opracowujemy nowe rozwiązania. Jeśli chcesz przekonać się, jak działamy, odezwij się do nas. Mamy dla Ciebie darmowy miesiąc testowy, podczas którego zobaczysz, jak działamy w praktyce. Koniecznie sprawdź też opinie naszych Klientów. Czekamy na Ciebie!

Case studies

Stoją za nami duże sukcesy. A za nimi jeszcze większe liczby.

Zobacz wszystkie

Zapracujemy na sukces Twojej strony. Zacznij darmowy miesiąc próbny .

Sprawdzam