Pozycjonowanie stron Poznań*

*poznaj najlepsze i najbardziej
skuteczne metody pozycjonowania lokalnego

SEO
na luzie*

*Całkowicie za darmo przygotujemy wstępną analizę Twojej strony, sprawdzimy konkurencję i zaproponujemy skuteczną strategię działania. Wszystko w formie wideo, na przykładach, abyś nie musiał domyślać się o co chodzi.

Bezpłatna oferta
 • Odezwiemy się w 24h
 • Otrzymasz analizę strony i porównanie z konkurencją
 • Przygotujemy strategię SEO dla Twojego biznesu
 • Pokażemy Ci na przykładach, jak wygląda współpraca i raporty miesięczne
 • Otrzymasz ofertę w formie video, współpraca od 1999 zł/mc

Nasze metody

Pracujemy po swojemu i robimy to z głową*

*Mamy własne sposoby na to, by wypracować dobre wyniki dla Twojej strony internetowej. Przećwiczyliśmy je na setkach stron i na własnych sklepach. Wiemy, co działa, a co nie. Własne umiejętności i metody pracy wzmacniamy autorskim oprogramowaniem. I to wszystko włożymy w Twój serwis.

Miesięczne raporty
Pozycjonowanie stron internetowych - raportowanie

Szczegółowo informujemy nie tylko o samych wynikach, ale też o tym, co dokładnie w danym miesiącu zrobiliśmy, by je osiągnąć. Zobaczysz tu wszystkie wykonane przez nas czynności, przykładowe zaplecze, katalog tekstów ze wskazaniem na ich autora, wykaz pozycji monitorowanych słów kluczowych oraz statystyki widoczności strony w wyszukiwarce. Nasze raporty nie pozostawiają miejsca na domysły.

Opiekunem Klienta zawsze jest wykwalifikowany specjalista SEO, który zajmuje się Twoją stroną, zna ją na wylot, a Ty masz do niego bezpośredni kontakt.

Poznaj nasz zespoł

Merytoryczny kontakt
Reakcja w 24h
Pozycjonowanie stron internetowych - kontakt w 24h

Jesteśmy szybcy i zwinni. Reagujemy na każde Twoje zgłoszenia i każdy pojawiający się problem. Większość z nich rozwiązujemy już w ciągu doby.

Analiza strony

Przeprowadzamy cykliczne i dokładne analizy stron wspierane przez autorskie narzędzia. Ich efektem są konkretne wskazówki i wytyczne gotowe do wdrożenia.

Inteligentny asystent SEO

Tworzymy własne narzędzia do analizy stron, które stale ulepszamy. Dzięki nim działamy dokładniej, szybciej, widzimy więcej, a na problemy reagujemy natychmiastowo. Twój serwis jest pod stałą opieką nie tylko specjalisty SEO, ale również naszych autorskich narzędzi.
Zobacz

Monitorowanie

Prowadzimy zautomatyzowany cykliczny monitoring strony. Każdy wykryty problem natychmiast badamy i zgłaszamy Tobie sugerując konkretne rozwiązania.

Copywriting

Posiadamy własny zespół kilkunastu copywriterów o różnorodnych zainteresowaniach. Tworzymy wartościowe treści, dotrzymujemy terminów, uwzględniamy Twoje uwagi.

Poznaj nasz zespół

Własne zaplecze SEO

Prowadzimy własne serwisy tematyczne, na których cyklicznie tworzymy dedykowany content, stale analizujemy linki zwrotne, a dokładny wykaz zaplecza przekazujemy w raportach.

Bezpieczne metody

Stosujemy wyłącznie bezpieczne metody pozycjonowania. Nie kupujemy linków, nie stosujemy ukrytych treści ani niedopuszczalnych przez Google praktyk, tropimy linki z niepożądanych źródeł. Nasze metody sprawiają, że Twój serwis staje się bardziej wartościowy w oczach Google i Twoich Klientów.

Panel Klienta 24H/7

Dajemy Ci stały wgląd do najbardizej aktualnych danych dotyczących Twojej strony. Oprócz kluczowych informacji dotyczących współpracy znajdziesz tu najnowsze wyniki pozycjononanych słów kluczowych wraz z ich pełną historią. Uzyskasz dostęp do pełnej listy miesięcznych raportów, a także wykresów ogólnej widoczności strony w wyszukiwarkach. W łatwy sposób sprawdzisz dane kontaktowe Twojego opiekuna oraz wyślesz pilne zgłoszenie przez przycisk szybkiego kontaktu. I to wszystko w jednym miejscu.

Dlaczego warto wybrać właśnie pozycjonowanie stron Poznań jako skuteczną formę reklamy, są dwa. Pierwszy z nich to możliwość przyciągnięcia nowych Klientów. SEO jest jedną z form marketing internetowego. Co prawda wymaga ono czasu, ale przynosi największe korzyści. Przestrzeń internetowa już dawno nabrała wyraźnego znaczenia w marketingu. Dziś możemy śmiało mówić, że bez reklamy w internecie, biznes jest niewidoczny dla Klientów. Drugą korzyścią, którą przynosi pozycjonowanie stron internetowych Poznań jest skuteczność. Statystki wskazują, że jest to najskuteczniejsza forma reklamy internetowej. Pozwala ona nie tylko bardzo dokładnie określić swoją grupę docelową. Dodatkowo pozwala ona wpływać na to, żeby na Twoją stronę docierali Ci, ze ściśle określonymi potrzebami.

Spis treści:

 1. Dlaczego warto wybrać dla swojej działalności pozycjonowanie stron Poznań?
 2. Jakie efekty daje pozycjonowanie stron internetowych Poznań
 3. Odwiedziny strony z wyszukiwarki
 4. Algorytmy wyszukiwarki Google
 5. Liczba wejść na stronę a pozycja w Google
 6. Jakie korzyści daje pozycjonowanie lokalne? Pozycjonowanie stron Poznań
 7. Pozycjonowanie stron Poznań to idealna opcja dla Ciebie? Napisz lub zadzwoń!

Dlaczego warto wybrać dla swojej działalności pozycjonowanie stron Poznań?

Czym więc jest SEO? Prostym językiem jest to szereg działań, które mają na celu wypromować stronę internetową w Google. Efektem tego są wysokie pozycje w wyszukiwarce po wpisaniu konkretnych słów kluczowych, np. ,,pozycjonowanie stron Poznań". Warto dodać, że SEO nie ogranicza się do jednorazowej usługi. Jest to długotrwały proces, w którym najpierw chodzi o zdobycie wysokich pozycji, a potem ich utrzymanie.

Co robisz, kiedy szukasz produktu w Internecie? Zapewne wpisujesz swoje zapytanie w wyszukiwarkę. Czasem zaczynamy od ogólnego zapytania, np. ,,pozycjonowanie", a kiedy wyniki są nietrafione, to przybliżamy zapytanie. Wtedy używamy słów kluczowych z długiego ogona, np. ,,pozycjonowanie stron Poznań". Kiedy mamy różne potrzeby, to szukamy firmy, która pomoże nam je zaspokoić. Rodzajów zapytań jest bardzo dużo. W każdym przypadku użytkownik ma poczucie samodzielnych poszukiwań. Dlatego SEO nie działa na niego, jak standardowa reklama, Ona jest niesprecyzowana i niezwiązana z jego potrzebami, przez co darzy ją mniejszym zaufaniem. Firmy, które są pierwsze w wynikach wyszukiwania są lepiej postrzegane. Użytkownik ma do nich większe zaufanie, a często są one uważane za liderów w branży.

Jakie efekty daje pozycjonowanie stron internetowych Poznań

W przypadku SEO mamy dwa efekty, które świadczą o dobrze wykonywanej usłudze. Pierwszy efekt to zwiększanie widoczności. Co to oznacza w praktyce? Zwiększa się ilość słów, na które wyświetla się nasza strona w wyszukiwarce. Np. nie jest to tylko ,,pozycjonowanie stron internetowych Poznań", ale także ,,pozycjonowanie Poznań", czy ,,SEO Poznań". Drugim znakiem, że nasza usługa idzie w dobrym kierunku, to wzrosty pozycji na poszczególnych frazach. W momencie, kiedy zaliczamy awanse na pozycjach i zwiększamy widoczność, to możemy mówić o sukcesach. Jednym z pobocznych efektów SEO, to budowanie wizerunku. Reklama nie jest nachalna, a kiedy zajmujemy wyższe pozycje, jesteśmy uważani za liderów w branży.

 1. Sprawna i atrakcyjna dla odbiorców strona internetowa

  Efektywne pozycjonowanie Poznań nie jest możliwe bez wcześniej przeprowadzonej optymalizacji. Wtedy eliminuje się błędy w kodzie HTML, które zastępujemy innymi rozwiązaniami. Dzięki temu mają one wpływ nie tylko na pozycjonowanie, ale na samo działanie strony. Właściwie zoptymalizowana strona staje się atrakcyjna dla odbiorców, a także dla wyszukiwarki. Wpływa to też na to, że potencjalni Klienci częściej decydują się na nasz produkt lub usługę. Reasumując, pozycjonowanie stron Poznań wpływa pozytywnie na jakość naszej strony firmowej.

 2. Możliwość udoskonalania prowadzonych działań

  Pozycjonowanie stron internetowych Poznań wymaga stałego monitorowania. Musimy stale sprawdzać rezultaty prowadzonych działań oraz je podtrzymywać. Dzięki temu jesteśmy w stanie udoskonalać prowadzone do tej pory działania, a także wprowadzać nowe. Wykorzystujemy do tego profesjonalne narzędzia, które dają możliwość sprawdzenia, w co faktycznie warto inwestować. Tym też różni się pozycjonowanie stron od innych form reklamy. Daje ono możliwość stworzenia rzetelnego raportu, a także zminimalizowania ryzyka złej inwestycji. 

 3. Wizerunek firmy

  Wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania mają wpływ na postrzeganie naszej firmy w oczach Klientów. Działa to nie tylko na Klientów lokalnych, a także na inne działalności. Pozycjonowanie stron Poznań pozwala więc zyskać przewagę w branży, a także utrwalać pozytywny wizerunek. Przekłada się to na ogólny sukces firmy, która nie tylko dobrze sprzedaje w Internecie. Jednocześnie inni postrzegają nas, jako liderów w danej branży. Tym samym można uznać, że SEO jest częścią marketingu, ale przynosi efekty na kilku płaszczyznach.

 4. Wartościowy ruch na stronie

  Wartościowym ruchem określamy tych, którzy trafiają na stronę z zamiarem skorzystania z dostępnej na niej oferty. Trudno o lepsze zwiększanie ruchu na stronie niż właśnie poprzez pozycjonowanie strony Poznań. Na początku współpracy określa się słowa kluczowe, które sprawdza się pod kątem potencjału wyszukiwań. Kiedy wybór jest dokonany prawidłowo to dużo na tym zyskamy. Wtedy na naszą stronę trafiają Klienci, którzy mają sprecyzowaną wizję zakupową. Nie przyciągamy na stronę tych ludzi, którzy chcą sobie tylko poprzeglądać produkty. Tym samym nasza konwersja jest na wyższym poziomie, aniżeli przy innych formach reklamy internetowej.

Odwiedziny strony z wyszukiwarki

Jak wspominamy wyżej, wyszukiwarki przyciągają na stronę wiele zainteresowanych osób. Prowadzi to do zwiększenia wartościowego ruchu na stronie. Niedawno został opublikowany raport dotyczący odwiedzin na stronach internetowych. Wynika z niego, że 70% ruchu w internecie pochodzi właśnie z pozycjonowania stron Poznań.

Pozycjonowanie stron Poznań - źródła ruchu na stronie

Diagram wskazuje, że jest to nawet około 70% wszystkich odwiedzin. Dla każdej branży ta wartość jest inna. Przyjmuje się, że pełny zakres oscyluje w graniach 70-80%. To wystarczająco dużo, by móc powiedzieć, że pozycjonowanie stron ma kluczowe znaczenie w funkcjonowaniu strony.

Bardzo istotnym elementem pozycjonowania jest optymalizacja strony internetowej. Bez tego Klienci nie będą mieli szansy, aby trafić na witrynę. Odwiedziny bezpośrednie, których według diagramu jest 18%, to sukces innych firm marketingu. Może to być roznoszenie ulotek lub przekierowanie z profili w social mediach. Koszty, które trzeba przeznaczyć na te formy reklamy są często nieopłacalne. Ich koszty są nieproporcjonalne do zysków, które mają przynieść. Dodatkowym minusem tych firm jest brak możliwości określenia przybliżonej grupy docelowej.

Analizę skuteczności innych metod reklamy internetowej widać na niżej zamieszczonym wykresie. Brane pod uwagę jest nie źródło odwiedzin, ale ich skuteczność, czyli wcześniej przywoływany wartościowy ruch na stronie. Tu znów przodują wyszukiwarki. Również kampania AdWords, choć różni się od pozycjonowania stron, umieszcza link do sponsorowanej strony wśród pierwszych wyników wyszukiwania. Kolejny raz widzimy, że ruch z wyszukiwarek jest nie tylko największy, ale i najskuteczniejszy. To dobry dowód na to, by powiedzieć, że pozycjonowanie Poznań się opłaca.

Pozycjonowanie stron Poznań - metody promocji strony

Algorytmy wyszukiwarki Google

Kto jest wyżej, a kto niżej? Kto decyduje o kolejności stron w wynikach wyszukiwania w Google? Odpowiedź jest prosta i brzmi - algorytmy wyszukiwarki. Czynników, które mają na to wpływ jest ponad 200. Część z nich została podana przez firmy, które tworzą te algorytmy. Inna część została odkryta, a z doświadczeniem SEO, można umieć w pełni je wykorzystać. Dobra agencja SEO uwzględni wszystkie zmienne i sprawiają, że wyniki pozycjonowania są satysfakcjonujące.

Pozycjonowanie stron Poznań - porównanie wyszukiwarek

Liczba wejść na stronę a pozycja w Google

Zajmowana w Google pozycja wpływa bezpośrednio na to, jaką liczbą wejść na stronę może się ona pochwalić. Liczby sięgają nawet dziesiątek tysięcy, jednak ważne jest, by nie ograniczać się jedynie do jednych czy dwóch fraz. Najbardziej efektywne jest jednoczesne pozycjonowanie strony Poznań na wiele różnych haseł, co pozwala wykorzystać potencjał również tych mniej popularnych fraz.

Z tego właśnie powodu zaleca się dla firm działających lokalnie wybieranie fraz związanych z danym regionem. Pozycjonowanie Poznań to szereg różnych działań, których celem jest przeniesienie strony na wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania na dane frazy lokalne.

Poniżej pokazane jest wyraźne, jak silna jest walka o uwagę odbiorcy wśród wyświetlanych nawet w tak upragnionym Top10. Okazuje się, że miejsce 10. nie gwarantuje zazwyczaj więcej niż 1% wszystkich odwiedzin przy danym wyszukiwaniu. Popularne frazy liczone są miesięcznie w milionach, dzięki czemu nawet 1% potrafi przełożyć się na uzyskane tysiące nowych Klientów.

Pozycja Desktop Mobile
1 29.38% 23.82%
2 15.44% 15.41%
3 10.68% 9.5%
4 7.26% 6.48%
5 5.18% 4.63%
6 3.75% 3.37%
7 2.73% 2.57%
8 2.04% 1.99%
9 1.53% 1.54%
10 1.16% 1.17%

Przy dobieraniu fraz kluczowych warto w pełni zdać się na profesjonalizm agencji SEO, w której ręce powierzamy naszą stronę. Zdobyte doświadczenie pozwala najlepiej oszacować, jakie rozwiązania potrafią zminimalizować koszty, zwiększając przy tym zyski.

Jakie korzyści daje pozycjonowanie lokalne? Pozycjonowanie stron Poznań

Istnieje kilka cech, które odróżniają pozycjonowanie Poznań od takiego, które działać ma na cały kraj. Przede wszystkim dużą zaletą jest fakt, że łatwiej o znalezienie się na najwyższych pozycjach, ponieważ konkurencyjność fraz lokalnych jest mniejsza. To z kolei pociąga za sobą możliwości zdobycia zaufania Klientów ze swojego środowiska, wyprzedzając tym samym konkurencję i wpływając na własne zyski.

Korzyści, które daje pozycjonowanie stron Poznań:

 • Wzmocnienie wizerunku firmy w swoim regionie

  Jak wiemy, pozycjonowanie Poznań wpływa bezpośrednio na to, jak odbierana jest przez innych nasza firma. Jeśli zajmujemy najwyższe pozycje, odbierani jesteśmy jako liderzy w swojej branży. W przypadku pozycjonowania lokalnego ma to dodatkowe znaczenie, ponieważ dobry wizerunek firmy odbija się również w świecie rzeczywistym, pozwalając firmie na dalszy rozwój.

 • Możliwość poznania nowych osób ze swojej okolicy

  Wysokie pozycje sprawiają, że widoczny stajesz się nie tylko dla potencjalnych Klientów, ale i osób, które mogłyby być zainteresowane nawiązaniem współpracy. Pozycjonowanie stron Poznań daje szanse na to, by poznały Cię osoby z Twojego miasta. Ma to przy tym również wpływ na Klientów, dla których bardzo ważne jest, by firma znajdowała się niedaleko domu.

 • Więcej Klientów

  O tym już wspominaliśmy, ale pozycjonowanie lokalne ma wpływ na liczbę Klientów. Kiedy Klient jest zadowolony z naszej usługi lub produktu, to często wraca. Staje się on wtedy wartościowym i stałym Klientem, który poleca Cię dalej wśród swoich znajomych. Dzięki temu zyskujesz kolejną formę reklamy, czyli marketing szeptany,

 • Szansa na dalszy rozwój

  Niewykluczone jest przy tym to, że pozycjonowanie lokalne może być wstępem do pozycjonowania na większą skalę. Kiedy już uda się zdobyć wysokie pozycje wśród wyników dla danego regionu, to łatwiej będzie potem osiągnąć cel związany z ogólnymi frazami.

Pozycjonowanie stron Poznań to idealna opcja dla Ciebie? Napisz lub zadzwoń!

Skontaktuj się z nami i uzyskaj więcej informacji. Wytłumaczymy Ci, jak wygląda pozycjonowanie stron Poznań, objaśnimy jak będzie przebiegać współpraca. Kiedy poznamy Twoją stronę i firmę, to wtedy będziemy mogli udzielić szczegółów. W nich zawarte będą cena naszej oferty oraz potencjał, który kryje się za skuteczną optymalizacją strony.

Napisz do nas wiadomość lub zadzwoń pod podany numer telefonu.

Case studies

Stoją za nami duże sukcesy. A za nimi jeszcze większe liczby.

Zobacz wszystkie

Zapracujemy na sukces Twojej strony. Zobacz jak .

Sprawdzam