Pozycjonowanie stron Radom*

*poznaj najlepsze i najbardziej
skuteczne metody pozycjonowania lokalnego

SEO
na luzie*

*Całkowicie za darmo przygotujemy wstępną analizę Twojej strony, sprawdzimy konkurencję i zaproponujemy skuteczną strategię działania. Wszystko w formie wideo, na przykładach, abyś nie musiał domyślać się o co chodzi.

Bezpłatna oferta
 • Odezwiemy się w 24h
 • Otrzymasz analizę strony i porównanie z konkurencją
 • Przygotujemy strategię SEO dla Twojego biznesu
 • Pokażemy Ci na przykładach, jak wygląda współpraca i raporty miesięczne
 • Otrzymasz ofertę w formie video, współpraca od 1999 zł/mc

Nasze metody

Pracujemy po swojemu i robimy to z głową*

*Mamy własne sposoby na to, by wypracować dobre wyniki dla Twojej strony internetowej. Przećwiczyliśmy je na setkach stron i na własnych sklepach. Wiemy, co działa, a co nie. Własne umiejętności i metody pracy wzmacniamy autorskim oprogramowaniem. I to wszystko włożymy w Twój serwis.

Miesięczne raporty
Pozycjonowanie stron internetowych - raportowanie

Szczegółowo informujemy nie tylko o samych wynikach, ale też o tym, co dokładnie w danym miesiącu zrobiliśmy, by je osiągnąć. Zobaczysz tu wszystkie wykonane przez nas czynności, przykładowe zaplecze, katalog tekstów ze wskazaniem na ich autora, wykaz pozycji monitorowanych słów kluczowych oraz statystyki widoczności strony w wyszukiwarce. Nasze raporty nie pozostawiają miejsca na domysły.

Opiekunem Klienta zawsze jest wykwalifikowany specjalista SEO, który zajmuje się Twoją stroną, zna ją na wylot, a Ty masz do niego bezpośredni kontakt.

Poznaj nasz zespoł

Merytoryczny kontakt
Reakcja w 24h
Pozycjonowanie stron internetowych - kontakt w 24h

Jesteśmy szybcy i zwinni. Reagujemy na każde Twoje zgłoszenia i każdy pojawiający się problem. Większość z nich rozwiązujemy już w ciągu doby.

Analiza strony

Przeprowadzamy cykliczne i dokładne analizy stron wspierane przez autorskie narzędzia. Ich efektem są konkretne wskazówki i wytyczne gotowe do wdrożenia.

Inteligentny asystent SEO

Tworzymy własne narzędzia do analizy stron, które stale ulepszamy. Dzięki nim działamy dokładniej, szybciej, widzimy więcej, a na problemy reagujemy natychmiastowo. Twój serwis jest pod stałą opieką nie tylko specjalisty SEO, ale również naszych autorskich narzędzi.
Zobacz

Monitorowanie

Prowadzimy zautomatyzowany cykliczny monitoring strony. Każdy wykryty problem natychmiast badamy i zgłaszamy Tobie sugerując konkretne rozwiązania.

Copywriting

Posiadamy własny zespół kilkunastu copywriterów o różnorodnych zainteresowaniach. Tworzymy wartościowe treści, dotrzymujemy terminów, uwzględniamy Twoje uwagi.

Poznaj nasz zespół

Własne zaplecze SEO

Prowadzimy własne serwisy tematyczne, na których cyklicznie tworzymy dedykowany content, stale analizujemy linki zwrotne, a dokładny wykaz zaplecza przekazujemy w raportach.

Bezpieczne metody

Stosujemy wyłącznie bezpieczne metody pozycjonowania. Nie kupujemy linków, nie stosujemy ukrytych treści ani niedopuszczalnych przez Google praktyk, tropimy linki z niepożądanych źródeł. Nasze metody sprawiają, że Twój serwis staje się bardziej wartościowy w oczach Google i Twoich Klientów.

Panel Klienta 24H/7

Dajemy Ci stały wgląd do najbardizej aktualnych danych dotyczących Twojej strony. Oprócz kluczowych informacji dotyczących współpracy znajdziesz tu najnowsze wyniki pozycjononanych słów kluczowych wraz z ich pełną historią. Uzyskasz dostęp do pełnej listy miesięcznych raportów, a także wykresów ogólnej widoczności strony w wyszukiwarkach. W łatwy sposób sprawdzisz dane kontaktowe Twojego opiekuna oraz wyślesz pilne zgłoszenie przez przycisk szybkiego kontaktu. I to wszystko w jednym miejscu.

Niezależnie od tego, gdzie prowadzisz swoją działalność, Twoja strona internetowa wymaga odpowiedniego marketingu i reklamy. Jeśli chcesz przyciągnąć do siebie użytkowników, to sam atrakcyjny i funkcjonalny serwis nie wystarczy. Musisz go odpowiednio promować, bez tego ani rusz. Twoja strona www to nie tylko firmowa wizytówka. To także narzędzie, za pomocą którego możesz pozyskiwać Klientów, musisz tylko pozwolić im na jej znalezienie.

Spis treści:

 1. Pozycjonowanie stron Radom
 2. Co zmienia pozycjonowanie stron Radom?
 3. Lokalne pozycjonowanie Radom a pozycjonowanie szerokie
 4. Dlaczego warto prowadzić pozycjonowanie stron internetowych Radom?
 5. Pozycjonowanie Radom - zalety
 6. Jakie wady ma pozycjonowanie stron internetowych Radom?
 7. Jak przebiega pozycjonowanie stron Radom?
 8. Dlaczego warto nas wybrać?

Pozycjonowanie stron Radom

Pozycjonowanie Radom to lokalna odmiana pozycjonowania dedykowana wszystkim przedsiębiorstwom działającym na terenie Radomia i jego okolic. Dzięki niemu możesz regularnie zwiększać widoczność swojej strony w lokalnych wynikach wyszukiwania. Widoczność ta przekłada się bezpośrednio na zainteresowanie Twoją ofertą.

Co zmienia pozycjonowanie stron Radom?

Zastanawiasz się czasem, dlaczego Twoja strona internetowa nie cieszy się zbyt dużym zainteresowaniem? Problemem zazwyczaj nie jest wygląd czy Twoja oferta. Po prostu ciężko na nią trafić. Osoby szukające usług czy produktów w Internecie są zasypywane setkami różnych stron firmowych. Nikt nie przegląda przecież wszystkich, wybór pada zazwyczaj na którąś z pierwszych, które się pojawią. Miejsce na liście wyników nie musi być jednak poza Twoją kontrolą.

Pozycjonowanie stron Radom podnosi ich pozycję w SERP (Search Engine Result Page), czyli na stronie wyników wyszukiwania. Dzięki niemu możliwe jest zwiększenie widoczności i prawdopodobieństwa tego, że szukający zobaczą Twoją witrynę. Wyższa pozycja w rankingu wyników przekłada się większe zainteresowanie i większy ruch na stronie. To właśnie dzięki temu poprzez pozycjonowanie Radom możesz zapewnić sobie stały dopływ nowych Klientów.

Pozycja Desktop Mobile
1 29.38% 23.82%
2 15.44% 15.41%
3 10.68% 9.5%
4 7.26% 6.48%
5 5.18% 4.63%
6 3.75% 3.37%
7 2.73% 2.57%
8 2.04% 1.99%
9 1.53% 1.54%
10 1.16% 1.17%

Pierwsza dziesiątka wyników na dane zapytanie zdobywa zazwyczaj prawie 80% całego ruchu. Trzy pierwsze strony są wybierane przez ponad połowę użytkowników. To właśnie dlatego Twój serwis nie cieszy się zainteresowaniem, brakuje Ci odpowiednich pozycji. Jeśli Twoja strona znajduje się poza czołówką, to praktycznie nie ma szans na to, że ktokolwiek ją znajdzie.

Lokalne pozycjonowanie Radom a pozycjonowanie szerokie

W przeciwieństwie do pozycjonowania szerokiego, lokalne pozycjonowanie Radom nie skupia się na użytkownikach z całej Polski. Jego celem jest dotarcie wyłącznie do osób znajdujących się lub szukających usług czy produktów na terenie Radomia i jego okolic. Taki wariant pozwala korzystać z SEO wszystkim biznesom stacjonarnym. Nie trzeba tu konkurować o widoczność z biznesami z całego kraju, dzięki temu usługa może być znacznie skuteczniejsza, a jednocześnie tańsza.

Wyszukiwarka Google dostosowuje wyniki wyświetlane poszczególnym użytkownikom na podstawie ich aktualnej lokalizacji. To właśnie na tym mechanizmie bazuje pozycjonowanie Radom. Podstawy są tutaj identyczne jak z pozycjonowaniem szerokim, poprzez ich modyfikację i dodatkowe działania możliwe jest jednak skupienie się właśnie na konkretnym regionie.

Co ważne, można wykorzystać je nie tylko w biznesach działających stacjonarnie. Ze względu na mniejszą konkurencję na lokalnych rynkach sprawdza się ono także jako w budowaniu widoczności dla biznesów działających w całym kraju. Stopniowe zdobywanie pozycji w wynikach dla poszczególnych regionów może być dobrą strategią poszerzania widoczności. W Top Online pozycjonujemy zarówno lokalnie, jak i na całą Polskę. Mamy rozwiązania dostosowane do każdych potrzeb.

Dlaczego warto prowadzić pozycjonowanie stron internetowych Radom?

Jeśli chcesz reklamować się w Internecie, to wyszukiwarka jest na to najlepszym miejscem. Używa jej praktycznie każdy, to właśnie od niej zaczyna się większość działań w sieci. W wyszukiwarkach szukamy nie tylko informacji czy rozrywki, ale także potrzebnych nam produktów i usług. Według raportów Głównego Urzędu Statystycznego w zeszłym roku korzystało z nich w tym celu przeszło 75% wszystkich Polaków korzystających na co dzień z Internetu!

Pozycjonowanie stron Radom - porównanie wyszukiwarek

Powyżej widać, jak duży odsetek zapytań z naszego kraju trafia do poszczególnych wyszukiwarek. Nie bez powodu pozycjonowanie Radom skupia się właśnie na Google. To ona zbiera większość użytkowników, nie tylko z Polski, ale i z całego świata. Jeśli szukasz miejsca, w którym jest najwięcej Twoich potencjalnych Klientów, to jest nim wyszukiwarka Google. Media społecznościowe również mogą być użyteczne, ale w zdobywaniu nowych użytkowników najlepsze jest pozycjonowanie w wyszukiwarce. Tak dużej bazy użytkowników nie znajdziesz nigdzie indziej.

Pozycjonowanie Radom - zalety

Każdy rodzaj pozycjonowania składa się z wielu różnorodnych, prowadzonych równolegle działań. To nie tylko dostosowanie technicznych aspektów strony, ale także pozyskiwanie odnośników, analityka, link building i wiele innych czynności. Dzięki tej kompleksowości pozycjonowanie Radom ma wiele zalet, ale tak samo, jak każda forma marketingu, ma też swoje wady.

Zalety pozycjonowania to przede wszystkim:

 • Jednolite koszty - w miarę pozyskiwania kolejnych użytkowników pozycjonowanie Radom nie wymaga zwiększania nakładów finansowych. Jak duży nie byłby w efekcie ruch na Twojej stronie, opłata pozostaje identyczna. Jeśli nie zmienia się zakres działań, nie zmieniają się też koszty,
 • Ciągle rosnące wyniki - zdobywanie wyższych pozycji wymaga przede wszystkim ciągłości działań, nie trzeba tutaj ciągłego zwiększania ich intensywności. Dzięki temu wyniki osiągane przez Twoją stronę mogą rosnąć bez końca,
 • Wysoka konwersja ruchu - zdobywany dzięki pozycjonowaniu ruch organiczny z wyszukiwarki cieszy się jednym z największych współczynników konwersji sprzedażowej. Użytkownicy znajdują Cię tutaj tylko dlatego, że szukają potrzebnych im usług czy towarów, oczywiste więc, że chętniej dokonują zakupu,
 • Rosnące zaufanie użytkowników - działania obejmowane przez pozycjonowanie stron Radom wpływają bezpośrednio na ich funkcjonalność i intuicyjność. Dostosowanie witryny do najwyższych standardów UX jest niezbędne dla budowania pozycji, ale wpływa też pozytywnie na zaufanie użytkowników odwiedzających stronę,
 • Przewaga konkurencyjna - zajęcie wysokich pozycji na zapytania związane bezpośrednio z Twoją działalnością wpływa pozytywnie na wizerunek Twojej firmy. Dzięki nim, z czasem, Twój biznes staje się rozpoznawalny w branży i może zyskać znaczną przewagę nad konkurencją.

Jakie wady ma pozycjonowanie stron internetowych Radom?

Jedyna wada, jaką cechuje się pozycjonowanie stron internetowych Radom jest czas oczekiwania na pierwsze efekty. Niestety, trwała i efektywna widoczność w wyszukiwarce wymaga masy pracy, wiedzy i dokładności. Algorytmy wyszukiwarek odpowiedzialne za ocenianie stron nie działają w czasie rzeczywistym, a całość wydłuża jeszcze rosnąca w ogromnym tempie konkurencja.

Pozycjonowanie stron internetowych Radom to długotrwały proces, nie da się go przyspieszyć. Sprawdzi się świetnie, jeśli zależy Ci na trwałym pozyskiwaniu nowych Klientów i systematycznym rozwijaniu biznesu. Nie będzie jednak najlepszym wyborem, gdy potrzebujesz jak najszybszego i jednorazowego zastrzyku ruchu. W takiej sytuacji najlepiej połączyć pozycjonowanie z innymi formami e-marketingu, np. kampaniami Google Ads lub e-mail marketingiem.

Jak przebiega pozycjonowanie stron Radom?

Przebieg pozycjonowania jest uzależniony od sytuacji strony, konkurencji w branży, założonych celów, wiedzy specjalisty i w efekcie obranej strategii. Oferowane przez nas pozycjonowanie stron Radom składa się jednak zawsze z kilku podstawowych, niezmiennych procesów. Uwzględniamy je w każdej usłudze, w zależności od potrzeb konkretnej strony zmienia się tylko ich zakres i intensywność.

 • Dobór słów kluczowych - to pierwszy etap, od którego zaczyna się każde pozycjonowanie stron internetowych Radom. Od prawidłowego dobrania słów kluczowych, tj. zapytań, na które ma być widoczna docelowo strona, zależy opłacalność całego przedsięwzięcia i trudność jego realizacji,
 • Audyt SEO - to kompleksowe badanie strony, w którego trakcie ustala się sytuację witryny pod kątem wyszukiwarki i znajduje wszystkie niedociągnięcia. To on jest podstawą formułowania zakresu działań i strategii. Przeprowadza się go nie tylko na początku pozycjonowania, ale i w trakcie,
 • Optymalizacja techniczna - złożony proces dostosowywania technicznych aspektów serwisu internetowego do wymagań wyszukiwarki. Wraz z optymalizacją treści stanowi podstawę pozycjonowania, bez której zdobywanie pozycji jest niemal niemożliwe. W przeciwieństwie do niektórych agencji SEO przykładamy do niego bardzo dużą uwagę,
 • Optymalizacja treści - proces dostosowania treści pod kątem wyszukiwarki, obejmuje nie tylko modyfikację i rozbudowę tekstów zawartych już na stronie, ale także tworzenie nowych. Równie ważny, jak optymalizacja techniczna i równie często bagatelizowany. Pozwala budować trwałą widoczność i wpływa pozytywnie na wrażenia użytkowników,
 • Link building - zestaw czynności pozwalających na zdobywanie odnośników przychodzących od witryny. Niegdyś podstawa, na której opierało się pozycjonowanie stron Radom, aktualnie użyteczne działanie pomocnicze. Nie należy skupiać się wyłącznie na nim, ponieważ świetnie dopełnia on pozostałe działania,
 • Monitoring strony i analiza efektów - zbiór działań analitycznych polegający na ciągłym zbieraniu i analizowaniu danych dotyczących sytuacji pozycjonowanej strony. To niezbędny proces pozwalający na ciągłe ulepszanie strategii, dostosowywanie przebiegu prowadzonych działań i szybkie reagowanie na nieprzewidziane sytuacje.

Dlaczego warto nas wybrać?

W Top Online pozycjonujemy skutecznie już od początku 2012 roku. Współpracujemy z małymi, średnimi i dużymi przedsiębiorstwami z wielu miast. Mamy doświadczenie w SEO praktycznie każdej branży i nie boimy się wyzwań. Obsługujemy zarówno strony, jak i sklepy internetowe. Zapewniamy stały kontakt, raporty z bieżących działań, całodobowy monitoring Twojej witryny, autorskie rozwiązania i wiele więcej.

Jeśli szukasz godnej zaufania agencji, której możesz zlecić lokalne pozycjonowanie stron internetowych Radom lub pozycjonowanie szerokie, to nie mogłeś lepiej trafić. Nie musisz nam wierzyć na słowo, skontaktuj się z nami i skorzystaj z 30 darmowych dni naszych usług. Bez żadnych zobowiązań. Zobacz, jak działamy w praktyce. #SEONALUZIE

Naprodukowaliśmy się nie lada. A czy szczena opada? (D)oceń nas!

Aktualna ocena:

5 / 5

Liczba ocen: 1

Twoja ocena:

Case studies

Stoją za nami duże sukcesy. A za nimi jeszcze większe liczby.

Zobacz wszystkie

Zapracujemy na sukces Twojej strony. Zobacz jak .

Sprawdzam