Pozycjonowanie stron Rzeszów*

*poznaj najlepsze i najbardziej
skuteczne metody pozycjonowania lokalnego

SEO
na luzie*

*Całkowicie za darmo przygotujemy wstępną analizę Twojej strony, sprawdzimy konkurencję i zaproponujemy skuteczną strategię działania. Wszystko w formie wideo, na przykładach, abyś nie musiał domyślać się o co chodzi.

Bezpłatna oferta
 • Odezwiemy się w 24h
 • Otrzymasz analizę strony i porównanie z konkurencją
 • Przygotujemy strategię SEO dla Twojego biznesu
 • Pokażemy Ci na przykładach, jak wygląda współpraca i raporty miesięczne
 • Otrzymasz ofertę w formie video, współpraca od 1999 zł/mc

Nasze metody

Pracujemy po swojemu i robimy to z głową*

*Mamy własne sposoby na to, by wypracować dobre wyniki dla Twojej strony internetowej. Przećwiczyliśmy je na setkach stron i na własnych sklepach. Wiemy, co działa, a co nie. Własne umiejętności i metody pracy wzmacniamy autorskim oprogramowaniem. I to wszystko włożymy w Twój serwis.

Miesięczne raporty
Pozycjonowanie stron internetowych - raportowanie

Szczegółowo informujemy nie tylko o samych wynikach, ale też o tym, co dokładnie w danym miesiącu zrobiliśmy, by je osiągnąć. Zobaczysz tu wszystkie wykonane przez nas czynności, przykładowe zaplecze, katalog tekstów ze wskazaniem na ich autora, wykaz pozycji monitorowanych słów kluczowych oraz statystyki widoczności strony w wyszukiwarce. Nasze raporty nie pozostawiają miejsca na domysły.

Opiekunem Klienta zawsze jest wykwalifikowany specjalista SEO, który zajmuje się Twoją stroną, zna ją na wylot, a Ty masz do niego bezpośredni kontakt.

Poznaj nasz zespoł

Merytoryczny kontakt
Reakcja w 24h
Pozycjonowanie stron internetowych - kontakt w 24h

Jesteśmy szybcy i zwinni. Reagujemy na każde Twoje zgłoszenia i każdy pojawiający się problem. Większość z nich rozwiązujemy już w ciągu doby.

Analiza strony

Przeprowadzamy cykliczne i dokładne analizy stron wspierane przez autorskie narzędzia. Ich efektem są konkretne wskazówki i wytyczne gotowe do wdrożenia.

Inteligentny asystent SEO

Tworzymy własne narzędzia do analizy stron, które stale ulepszamy. Dzięki nim działamy dokładniej, szybciej, widzimy więcej, a na problemy reagujemy natychmiastowo. Twój serwis jest pod stałą opieką nie tylko specjalisty SEO, ale również naszych autorskich narzędzi.
Zobacz

Monitorowanie

Prowadzimy zautomatyzowany cykliczny monitoring strony. Każdy wykryty problem natychmiast badamy i zgłaszamy Tobie sugerując konkretne rozwiązania.

Copywriting

Posiadamy własny zespół kilkunastu copywriterów o różnorodnych zainteresowaniach. Tworzymy wartościowe treści, dotrzymujemy terminów, uwzględniamy Twoje uwagi.

Poznaj nasz zespół

Własne zaplecze SEO

Prowadzimy własne serwisy tematyczne, na których cyklicznie tworzymy dedykowany content, stale analizujemy linki zwrotne, a dokładny wykaz zaplecza przekazujemy w raportach.

Bezpieczne metody

Stosujemy wyłącznie bezpieczne metody pozycjonowania. Nie kupujemy linków, nie stosujemy ukrytych treści ani niedopuszczalnych przez Google praktyk, tropimy linki z niepożądanych źródeł. Nasze metody sprawiają, że Twój serwis staje się bardziej wartościowy w oczach Google i Twoich Klientów.

Panel Klienta 24H/7

Dajemy Ci stały wgląd do najbardizej aktualnych danych dotyczących Twojej strony. Oprócz kluczowych informacji dotyczących współpracy znajdziesz tu najnowsze wyniki pozycjononanych słów kluczowych wraz z ich pełną historią. Uzyskasz dostęp do pełnej listy miesięcznych raportów, a także wykresów ogólnej widoczności strony w wyszukiwarkach. W łatwy sposób sprawdzisz dane kontaktowe Twojego opiekuna oraz wyślesz pilne zgłoszenie przez przycisk szybkiego kontaktu. I to wszystko w jednym miejscu.

W odniesieniu do biznesu zwykło się mówić, że jeśli kogoś nie ma w Internecie, to po prostu nie istnieje. Poniekąd jest to prawda, ale właśnie, tylko poniekąd. W dzisiejszych czasach nie wystarczy już tylko posiadać stronę internetową, trzeba także zadbać o jej dostępność. Pomaga w tym pozycjonowanie Rzeszów. Witryna, która nie jest odpowiednio pozycjonowana, znika w tysiącach podobnych stron. Nawet najbardziej wyróżniająca się działalność nie zostanie zauważona, jeśli nie będzie odpowiednio wysoko w wynikach wyszukiwania.

Spis treści:

 1. Czym jest pozycjonowanie stron Rzeszów i co ma na celu?
 2. Jak działa pozycjonowanie stron internetowych Rzeszów?
 3. Jakie korzyści płyną z pozycjonowania stron Rzeszów?
 4. Czy optymalizacja jest konieczna?
 5. Dlaczego pozycjonowanie stron Rzeszów jest tak ważne?
 6. Ile trwa pozycjonowanie stron Rzeszów?
 7. Dlaczego warto pozycjonować pod Google?
 8. Chcesz skorzystać z tego, co oferuje pozycjonowanie stron internetowych?

Czym jest pozycjonowanie stron Rzeszów i co ma na celu?

Pozycjonowanie stron internetowych Rzeszów to zbiór przeróżnych zabiegów i działań prowadzonych zarówno na naszej stronie, jak i poza nią. Wszystkie z nich mają na celu poprawienie pozycji witryny w wynikach wyszukiwania. Poprzez optymalizację techniczną i dobór odpowiednich fraz kluczowych w publikowanych treściach zwiększamy widoczność naszej strony. Jeśli do tych wyselekcjonowanych słów dodamy „Rzeszów”, na stronę będą trafiać osoby zainteresowane konkretną usługą w obrębie tego miasta. Jest to niezwykle przydatne dla firm działających lokalnie, które chcą realizować pozycjonowanie na określony obszar geograficzny.

Przy tworzeniu strony internetowej dla naszej działalności powinniśmy od razu uwzględnić jej pozycjonowanie Rzeszów. Strona nie powinna być wydatkiem, a inwestycją. Musi na siebie zarabiać. Stworzenie witryny, na którą nikt nie będzie mógł trafić, mija się kompletnie z celem. W całym przedsięwzięciu chodzi przecież o to, żeby się zaprezentować, pokazać swoją ofertę i tym samym zwiększyć sprzedaż. Nie pozycjonowana strona jest jak baner reklamowy w środku lasu, jakkolwiek atrakcyjna by nie była, nikt jej nie zobaczy.

Tak samo dla baneru, jak i dla strony, najważniejsze jest odpowiednie miejsce. Ciężko o lepsze niż szczyt listy wyników wyszukiwania. Pozycjonowanie stron Rzeszów nie jest jednak prostą reklamą. Nie ma na celu trafić do wszystkich, a jedynie do tych, którzy są faktycznie zainteresowani przedstawioną ofertą. Dzięki takiemu selektywnemu poszerzaniu dostępności nie tylko zwiększamy liczbę osób, które odwiedzają stronę, ale zwiększamy także szansę na to, że odwiedzający będą jednocześnie naszymi potencjalnymi Klientami.

Jak działa pozycjonowanie stron iinternetowych Rzeszów?

Na pozycję konkretnej strony internetowej w wynikach wyszukiwania wpływa niemal 200 przeróżnych czynników. Pozycjonowanie Rzeszów polega w uproszczeniu na dostosowywaniu do nich strony. Wszystkie z nich znane są tylko osobom projektującym algorytmy usprawniające działanie wyszukiwarek. Co ciekawe, sama znajomość czynników nie jest jednak najważniejsza. Każdy algorytm oparty na jakiejś wariacji uczenia maszynowego, pomimo opierania się na konkretnych wytycznych, działa autonomicznie i nieustannie ewoluuje.

Proces ten jest do tego stopnia zaawansowany, że nawet osoby bezpośrednio odpowiedzialne za projekt algorytmu nie są w stanie precyzyjnie wyjaśnić całości jego działania. To, który z czynników jest najważniejszy w danym momencie pozostaje więc w pewnym stopniu tajemnicą. Skoro nie do końca wiadomo, czym się kierować, to, w jaki sposób działa pozycjonowanie stron Rzeszów?

Metody działania agencji SEO są efektem wiedzy, wieloletniego zbierania i analizowania informacji oraz doświadczenia. Dlatego każde przedsiębiorstwa z tej branży działa nieco inaczej. W pozycjonowaniu ogromne znaczenie ma ciągłość, zarówno w kwestii zbierania informacji i dostosowywania strategii, jak i samego prowadzenia działań. Można więc wyobrazić to sobie jak strojenie gitary. Powszechnie znane są podstawowe techniki i każdy mniej więcej wie o co chodzi, do osiągnięcia zadowalających efektów trzeba jednak doświadczenia, wiedzy, nieustannego sprawdzania i korygowania podjętych działań, a często również specjalistycznych narzędzi.

Na pozycjonowanie stron składa się między innymi:

 • Dobór słów kluczowych – poprzez analizę fraz, specjalista SEO dobiera listę tych najbardziej odpowiednich dla danej strony. Proces ten jest o tyle nieoczywisty, że najczęściej nie polega on jedynie o wyszczególnienie tych najpopularniejszych. Słowa kluczowe dobiera się pod kątem opłacalności pozycjonowania dla danej witryny.
 • Audyt SEO – drugie w kolejności działanie związane z pozycjonowaniem, polega na ocenie aktualnej sytuacji witryny Klienta. Na tym etapie formułuje się podstawową strategię działania, uwzględniając przy tym indywidualne potrzeby danej strony.
 • Optymalizacja techniczna – proces polegający na kompleksowym poprawieniu i skorygowaniu zawartości strony, zarówno tej dotyczącej kodu źródłowego oraz parametrów technicznych, jak i treści. Odpowiednie formatowanie, ustawienie parametrów takich jak title tag, meta description, czy ALT i poprawienie szybkości ładowania wpływa na ocenę strony przez algorytm.
 • Tworzenie i publikacja treści na stronie – proces bezpośrednio związany z content marketingiem. Na podstawie wyszczególnionych fraz tworzy się wysokiej jakości, sformatowane zgodnie z zasadami SEO treści. Ważne jest też to, by były one użyteczne dla użytkowników. Połączenie w jednym tekście wartości pozycjonującej i użytecznej jednocześnie poprawia pozycję strony i wizerunek firmy.
 • Pozyskiwanie zewnętrznych odnośników (link building) – polega na zdobywaniu odnośników do strony z innych witryn. W tym procesie niezwykle ważna jest jakość źródeł, w których strona będzie linkowana. Dawniej algorytm skupiał się na ilości linków, aktualnie uwzględnia przede wszystkim jakość miejsca, w którym się znalazły. Nadmiar odnośników z nisko ocenionych stron naraża pozycjonowaną witrynę na nałożenie kary przez Google.
 • Zbieranie informacji i tworzenie raportów – proces bezpośrednio związany z ciągłą ewolucją algorytmu. Nie ma jednego, skutecznego sposobu pozycjonowania. Pożądane efekty możemy uzyskać tylko poprzez stałe monitorowanie i dostosowywanie podejmowanych działań.

Jakie korzyści płyną z pozycjonowania stron Rzeszów?

 1. Wartościowy ruch na stronie

  Pozycjonowanie Rzeszów przy użyciu odpowiednio dobranych fraz kluczowych pozwala skutecznie zwiększać wartościowy ruch. Jest to znacznie lepsza forma promocji niż klasyczna reklama ze względu na to, że osoby wyszukujące określonych słów są faktycznie zainteresowane tym, co oferuje dana witryna. Jak nie trudno się domyślić, taki ruch przekłada się bardzo szybko na wzrost konwersji sprzedażowej.

 2. Lepsza pozycja – lepszy odbiór przez Klientów

  Dzięki pozycjonowaniu strona internetowa staje się bardziej dostępna. Wyższa pozycja w wyszukiwarce przekłada się na łatwość odnalezienia strony przez klientów, zarówno nowych, jak i stałych. Pierwsze miejsca gwarantują także wzrost zaufania potencjalnych Klientów, zajmujące je strony tworzą bowiem wizerunek lidera branży. Można więc stwierdzić, że inwestycja w pozycjonowanie strony to także inwestycja w wizerunek firmy.

 3. Dodatkowe możliwości rozwoju i promocji

  Pozycjonowanie Rzeszów sprawia, że strona jest coraz bardziej znana. Rozpoznawalność w połączeniu z dużym ruchem sprawia, że strona, oprócz bycia wizytówką, staje się też świetnym narzędziem do aktywnego promowania swoich usług. Pieniądze wyłożone na pozycjonowanie dają dodatkowe możliwości, za które musielibyśmy słono zapłacić agencjom reklamowym. Jest to więc w pewnym sensie oszczędność i podwójna korzyść.

Czy optymalizacja jest konieczna?

Pozycjonowanie stron internetowych Rzeszów to nie tylko słowa kluczowe i link building. W przeciwieństwie do konkurencji kładziemy bardzo duży nacisk na kompleksową optymalizację. To właśnie od niej zaczynamy pozycjonowanie konkretnej strony. Z naszych doświadczeń wynika, że jest ona równie ważna co link building i content marketing.

Nieprawidłowo zaprojektowana strona nie zajmie pierwszych miejsc w wynikach wyszukiwania, nawet przy niezwykle intensywnym linkowaniu. Ta niepopularna, bardziej zrównoważona strategia przekłada się na wymierne korzyści, co widać na przykładzie opinii naszych Klientów. Nie bez powodu zdobyliśmy zaufanie ponad dwóch tysięcy polskich firm.

Dlaczego pozycjonowanie stron Rzeszów jest tak ważne?

Wraz z globalnymi zmianami w naszym życiu, zmienił się sposób, w jaki poszukujemy usług czy produktów. Nikt nie szuka już potrzebnej mu firmy w gazecie czy poprzez rozpytywanie wśród znajomych. Każdy zaczyna od wyszukiwarki Internetowej. Z tego powodu pozycjonowanie Rzeszów jest jednym z najlepszych sposobów na pozyskanie nowych Klientów.

Od pozycji strony danej firmy w wynikach wyszukiwania zależy to, ile potencjalnych Klientów do niej trafi. W rzeczywistości liczy się tylko pierwsza strona wyników, a szczególnie jej czołówka. Drugą stronę odwiedza mniej niż 0.5% wszystkich szukających, a 90% z nich nie dociera nawet do końca pierwszej. Dokładny rozkład procentowy kliknięć pomiędzy pozycjami na liście wyników przedstawia poniższa tabela.

Pozycja Desktop Mobile
1 29.38% 23.82%
2 15.44% 15.41%
3 10.68% 9.5%
4 7.26% 6.48%
5 5.18% 4.63%
6 3.75% 3.37%
7 2.73% 2.57%
8 2.04% 1.99%
9 1.53% 1.54%
10 1.16% 1.17%

Ilość wejść uzyskiwanych poprzez pozycjonowanie stron internetowych Rzeszów jest zależna również od specyfiki branży, w której działa dany przedsiębiorca. Im węższa specjalizacja i większa lokalność działalności, tym łatwiej znaleźć się na szczycie. Przy silnej konkurencji i działalności obejmującej cały kraj dostanie się na pierwszą stronę wyników jest znacznie trudniejsze i o wiele bardziej czasochłonne.

Ile trwa pozycjonowanie stron Rzeszów?

Jak już wspominaliśmy, pozycjonowanie stron Rzeszów jest procesem długotrwałym. Jeśli konkurencja w branży Klienta jest duża, pierwsze efekty mogą pojawić się dopiero po kilku miesiącach. Mimo wszystko naprawdę warto. Pozycjonowanie nie jest bowiem jednorazowe jak inne formy reklamy. Jeśli będziemy pozycjonować ciągle, wyniki będą systematycznie wzrastać. Nie ma tutaj mowy o jednorazowym „skoku” zainteresowania i szybkich spadkach.

Pozycjonowanie stron Rzeszów - metody promocji strony

Przedstawiony wykres przedstawia porównanie skuteczności poszczególnych form reklamy w sieci. Jak widać, pozycjonowanie Rzeszów jest jedną z najskuteczniejszych, ma największy wpływ na wzrost konwersji sprzedażowej. Nie warto jednak ograniczać się wyłącznie do niego. Bardzo skuteczną strategią e-marketingu jest właśnie stałe pozycjonowanie wraz z kampanią AdWords i dodatkowymi działaniami w innych sektorach. To właśnie takie wielopoziomowe podejście pozwala osiągać najlepsze wyniki. Pozycjonowanie, ze względu na swoją długofalowość i skuteczność, powinno być jednak podstawą.

Dlaczego warto pozycjonować pod Google?

Istnieje wiele różnych wyszukiwarek internetowych. Pozycjonowanie Rzeszów ma wpływ na wyniki prezentowane przez każdą z nich, działania można jednak ukierunkować. Większość zapytań z naszego kraju trafia do wyszukiwarki Google. To właśnie ona, poprzez stawianie na pierwszym miejscu użyteczności treści, wyznacza główne trendy pozycjonowania. Jeśli działamy na rynku krajowym, zdecydowanie warto pozycjonować właśnie pod Google.

Pozycjonowanie stron Rzeszów - porównanie wyszukiwarek

Chcesz skorzystać z tego, co oferuje pozycjonowanie stron internetowych?

Jesteśmy agencją SEO, która działa na rynku od 2012 roku. Posiadamy wiedzę i doświadczenie, dzięki którym działamy naprawdę skutecznie. Ciągle rozwijamy swoje kompetencje, by nadążyć za zmianami. Oferujemy również prowadzenie kampanii reklamowych, blogów i tworzenie sklepów internetowych.

Napisz do nas lub zadzwoń i przekonaj się, jak wiele korzyści niesie ze sobą profesjonalne pozycjonowanie. Jeśli nigdy nie korzystałeś z takich usług, lepszego momentu nie będzie. Nie czekaj, konkurencja nie śpi.

Naprodukowaliśmy się nie lada. A czy szczena opada? (D)oceń nas!

Aktualna ocena:

5 / 5

Liczba ocen: 1

Twoja ocena:

Case studies

Stoją za nami duże sukcesy. A za nimi jeszcze większe liczby.

Zobacz wszystkie

Zapracujemy na sukces Twojej strony. Zobacz jak .

Sprawdzam