Pozycjonowanie stron Wałbrzych*

*poznaj najlepsze i najbardziej
skuteczne metody pozycjonowania lokalnego

SEO
na luzie*

*Całkowicie za darmo przygotujemy wstępną analizę Twojej strony, sprawdzimy konkurencję i zaproponujemy skuteczną strategię działania. Wszystko w formie wideo, na przykładach, abyś nie musiał domyślać się o co chodzi.

Bezpłatna oferta
 • Odezwiemy się w 24h
 • Otrzymasz analizę strony i porównanie z konkurencją
 • Przygotujemy strategię SEO dla Twojego biznesu
 • Pokażemy Ci na przykładach, jak wygląda współpraca i raporty miesięczne
 • Otrzymasz ofertę w formie video, współpraca od 1999 zł/mc

Nasze metody

Pracujemy po swojemu i robimy to z głową*

*Mamy własne sposoby na to, by wypracować dobre wyniki dla Twojej strony internetowej. Przećwiczyliśmy je na setkach stron i na własnych sklepach. Wiemy, co działa, a co nie. Własne umiejętności i metody pracy wzmacniamy autorskim oprogramowaniem. I to wszystko włożymy w Twój serwis.

Miesięczne raporty
Pozycjonowanie stron internetowych - raportowanie

Szczegółowo informujemy nie tylko o samych wynikach, ale też o tym, co dokładnie w danym miesiącu zrobiliśmy, by je osiągnąć. Zobaczysz tu wszystkie wykonane przez nas czynności, przykładowe zaplecze, katalog tekstów ze wskazaniem na ich autora, wykaz pozycji monitorowanych słów kluczowych oraz statystyki widoczności strony w wyszukiwarce. Nasze raporty nie pozostawiają miejsca na domysły.

Opiekunem Klienta zawsze jest wykwalifikowany specjalista SEO, który zajmuje się Twoją stroną, zna ją na wylot, a Ty masz do niego bezpośredni kontakt.

Poznaj nasz zespoł

Merytoryczny kontakt
Reakcja w 24h
Pozycjonowanie stron internetowych - kontakt w 24h

Jesteśmy szybcy i zwinni. Reagujemy na każde Twoje zgłoszenia i każdy pojawiający się problem. Większość z nich rozwiązujemy już w ciągu doby.

Analiza strony

Przeprowadzamy cykliczne i dokładne analizy stron wspierane przez autorskie narzędzia. Ich efektem są konkretne wskazówki i wytyczne gotowe do wdrożenia.

Inteligentny asystent SEO

Tworzymy własne narzędzia do analizy stron, które stale ulepszamy. Dzięki nim działamy dokładniej, szybciej, widzimy więcej, a na problemy reagujemy natychmiastowo. Twój serwis jest pod stałą opieką nie tylko specjalisty SEO, ale również naszych autorskich narzędzi.
Zobacz

Monitorowanie

Prowadzimy zautomatyzowany cykliczny monitoring strony. Każdy wykryty problem natychmiast badamy i zgłaszamy Tobie sugerując konkretne rozwiązania.

Copywriting

Posiadamy własny zespół kilkunastu copywriterów o różnorodnych zainteresowaniach. Tworzymy wartościowe treści, dotrzymujemy terminów, uwzględniamy Twoje uwagi.

Poznaj nasz zespół

Własne zaplecze SEO

Prowadzimy własne serwisy tematyczne, na których cyklicznie tworzymy dedykowany content, stale analizujemy linki zwrotne, a dokładny wykaz zaplecza przekazujemy w raportach.

Bezpieczne metody

Stosujemy wyłącznie bezpieczne metody pozycjonowania. Nie kupujemy linków, nie stosujemy ukrytych treści ani niedopuszczalnych przez Google praktyk, tropimy linki z niepożądanych źródeł. Nasze metody sprawiają, że Twój serwis staje się bardziej wartościowy w oczach Google i Twoich Klientów.

Panel Klienta 24H/7

Dajemy Ci stały wgląd do najbardizej aktualnych danych dotyczących Twojej strony. Oprócz kluczowych informacji dotyczących współpracy znajdziesz tu najnowsze wyniki pozycjononanych słów kluczowych wraz z ich pełną historią. Uzyskasz dostęp do pełnej listy miesięcznych raportów, a także wykresów ogólnej widoczności strony w wyszukiwarkach. W łatwy sposób sprawdzisz dane kontaktowe Twojego opiekuna oraz wyślesz pilne zgłoszenie przez przycisk szybkiego kontaktu. I to wszystko w jednym miejscu.

Prowadzisz biznes w Wałbrzychu i szukasz kogoś, komu można powierzyć promocję Twojej strony internetowej? A może zastanawiasz się dopiero, o co chodzi z tym całym pozycjonowaniem Wałbrzych? Nie trafiasz tu przypadkiem! Mamy dla Ciebie coś naprawdę wyjątkowego.

Top Online to wrocławska agencja SEO z wieloletnim doświadczeniem, naszą specjalnością jest pozycjonowanie stron internetowych. Obsługujemy Klientów nie tylko z całego województwa dolnośląskiego, ale i z całego kraju. Oferujemy SEO ogólnopolskie i SEO regionalne. Pomagamy w budowaniu widoczności lokalnych biznesów od 2012. Jeśli działasz w Wałbrzychu lub okolicy i potrzebujesz skutecznego marketingu internetowego, to możemy Ci pomóc.

Zwiększenie widoczności w Google jest aktualnie jednym z najlepszych sposobów na dotarcie do potencjalnych Klientów. Nie tylko dla firm działających w całym kraju. Jeśli prowadzisz biznes stacjonarny, to lokalne pozycjonowanie Wałbrzych pozwoli Ci pozyskać zainteresowanie osób z Twojego miasta. To najbardziej opłacalny sposób na promocję w sieci. Tradycyjny marketing nie ma z nim szans!

Spis treści:

 1. Dlaczego warto wybrać lokalne pozycjonowanie stron Wałbrzych?
 2. Czym tak właściwie jest pozycjonowanie stron Wałbrzych?
 3. Do czego potrzebne Ci pozycjonowanie Wałbrzych?
 4. Od czego zależy pozycja w Google?
 5. Co wyróżnia oferowane przez nas pozycjonowanie stron Wałbrzych?
 6. Co da Ci pozycjonowanie Wałbrzych?
 7. W czym pozycjonowanie Wałbrzych jest lepsze od reklamy?
 8. Do kogo kierujemy pozycjonowanie Wałbrzych
 9. Chcesz zacząć pozycjonować swoją stronę?

Dlaczego warto wybrać lokalne pozycjonowanie stron Wałbrzych?

Poprzez lokalne pozycjonowanie stron Wałbrzych zwiększa się ich widoczność w regionalnych wynikach wyszukiwania. Podobnie jak pozycjonowanie szerokie, taka opcja pozwala pozyskiwać ruch na stronę. Różnica polega tu jednak na tym, że ruch ten to wyłącznie osoby z Wałbrzycha (i okolic), lub te, które szukają usług właśnie w nim.

Dzięki takiemu rozwiązaniu możesz wykorzystać pozycjonowanie Wałbrzych w promocji biznesu stacjonarnego. Nie będziesz też przy tym przepłacać za widoczność w całej Polsce, czyli za usługę, której nie potrzebujesz. To rozwiązanie “uszyte na miarę”, w sam raz do Twoich potrzeb. Co więcej, regionalne frazy są także zazwyczaj mniej oblegane przez konkurencję, cały proces może być więc łatwiejszy i szybszy.

Żeby zrozumieć, jak duże możliwości daje lokalne pozycjonowanie Wałbrzych, wystarczy spojrzeć na popularność przykładowych zapytań. Frazy takie jak “fryzjer Wałbrzych”, “mechanik Wałbrzych” czy “kwiaciarnia Wałbrzych” są wpisywane w Google od kilkuset do ponad tysiąca razy miesięcznie. Podobnie jest w praktycznie każdej branży. Te liczby to nie tylko statystyka, to osoby, które mogą trafić na Twoją stronę, czyli Twoi potencjalni Klienci. Jeśli zaczniesz dbać o widoczność w wyszukiwarce, to napływ nowych użytkowników będzie tylko kwestią czasu.

Czym tak właściwie jest pozycjonowanie stron Wałbrzych?

Oferowane przez nas pozycjonowanie stron Wałbrzych to znacznie więcej niż tylko prosta reklama. Działania wchodzące w skład SEO (pozycjonowania) tworzą proces skupiający się na wszechstronnym dostosowywaniu Twojej witryny do najwyższych standardów internetowych. Dzięki temu wzrasta jej funkcjonalność, bezpieczeństwo, przyjazność dla użytkownika i w efekcie - pozycja w wynikach wyszukiwania.

SEO to przede wszystkim optymalizacja, czyli odpowiednie modyfikowanie stron pod kątem użytkowników i mechanizmów rządzących wyszukiwarkami internetowymi. Optymalizację tą dzieli się na techniczną i dotyczącą treści. To jednak także pozyskiwanie odnośników zewnętrznych, analityka internetowa i content marketing. Zakres działań jest tu ogromny, ale cel jest jeden: jak największa i jak najbardziej opłacalna widoczność w wyszukiwarce.

Do czego potrzebne Ci pozycjonowanie Wałbrzych?

Zarówno szerokie, jak i lokalne pozycjonowanie Wałbrzych jest świetnym sposobem na pozyskiwanie Klientów w sieci. Dzięki niemu możesz zapewnić sobie stały ruch na stronie i systematyczny wzrost wyników sprzedażowych. W miarę zmian zachodzących w naszym społeczeństwie to jednak nie tylko ciekawa opcja, ale coraz częściej wręcz konieczność.

Pozycja Desktop Mobile
1 29.38% 23.82%
2 15.44% 15.41%
3 10.68% 9.5%
4 7.26% 6.48%
5 5.18% 4.63%
6 3.75% 3.37%
7 2.73% 2.57%
8 2.04% 1.99%
9 1.53% 1.54%
10 1.16% 1.17%

Powyżej można zobaczyć, jak duży odsetek całego ruchu przechodzącego przez wyszukiwarkę pozyskują poszczególne pozycje. Większość użytkowników wybiera z pierwszej strony wyników. Na drugą czy trzecią nie przechodzi prawie nikt. Biznesy o małej widoczności w Google są więc praktycznie odcięte od możliwości pozyskiwania bezpłatnego ruchu.

Jeśli chcesz realnie konkurować w sieci i korzystać z zalet darmowego ruchu organicznego, musisz dać użytkownikom szansę na odnalezienie Twojej strony. To właśnie do tego potrzebne Ci pozycjonowanie Wałbrzych. Bez widoczności w wyszukiwarce nikt nie będzie mógł dowiedzieć się o Twoim istnieniu, stracisz więc dużą szansę na rozwój swojej firmy.

Od czego zależy pozycja w Google?

Choć możesz o tym nie wiedzieć, to Twoją stronę regularnie odwiedzają roboty internetowe. Pobierają one jej zawartość, oceniają ją według złożonych wytycznych i przesyłają do indeksu wyszukiwarki. Indeks ten to baza danych, z której dobierane są na bieżąco wyniki wyszukiwania. Twoja pozycja zależy więc od tego, jak dobrze “wypadnie” Twoja strona w oczach robotów, czyli programów komputerowych.

Wspomniane wytyczne opierają się na ponad dwustu nie do końca jawnych czynnikach, które ulegają ciągłym zmianom i modyfikacjom. Poprzez strategiczne wpływanie na poszczególne z nich można wpływać na ostateczną pozycję. Wymaga to jednak sporej wiedzy, doświadczenia i ogromu pracy. Ze względu na ciągłe zmiany trzeba też ciągle trzymać rękę na pulsie i dostosowywać prowadzone działania.

Co wyróżnia oferowane przez nas pozycjonowanie stron Wałbrzych?

W SEO nadal pokutuje przekonanie, że widoczność w Google zależy przede wszystkim od liczby odnośników zewnętrznych, czyli linków prowadzących do strony. Rzeczywiście, kiedyś tak było, w miarę rozwoju wyszukiwarki nie jest to już jednak prawdą. Odnośniki są istotne, ale nie są niezbędne. Podstawą jest skrupulatna optymalizacja, zarówno techniczna, jak i treści. Tym właśnie wyróżnia się nasza usługa, niecodziennym, ale za to zaskakująco skutecznym podejściem, skupiającym się przede wszystkim na optymalizacji.

To dzięki niemu prowadzone przez nas pozycjonowanie stron Wałbrzych jest nie tylko skuteczne, ale i trwałe. To bardzo ważne, zdobycie pozycji to przecież tylko początek drogi. Jeśli SEO ma przynosić wymierne efekty w postaci rosnącej sprzedaży, to widoczność trzeba ciągle poszerzać i utrzymywać.

Co da Ci pozycjonowanie Wałbrzych?

Decydując się na pozycjonowanie Wałbrzych, zyskujesz nie tylko więcej wejść na stronę. Oczywiście, do tego zmierzamy, ale to tylko początek. Szereg działań i procesów prowadzonych w celu budowania widoczności witryny sprawia, że odpowiednio prowadzone SEO ma do zaoferowania znacznie więcej.

Pozycjonowanie stron Wałbrzych skupia się wyłącznie na określonym z góry terenie i odpowiednio dobranych frazach. Dzięki temu, korzystając z niego, będziesz trafiać do osób zainteresowanych już zakupem czy skorzystaniem z usługi. Osoby wchodzące na Twoją stronę z wyszukiwarki odwiedzą ją tylko dlatego, że szukały tego, co możesz im zaoferować. To m.in. stąd bierze się ta słynna skuteczność pozycjonowania i wysoka w porównaniu z innymi formami marketingu internetowego konwersja sprzedażowa.

Pozycjonując swoją stronę, zdobędziesz też większa popularność, zaczniesz więc realnie budować wizerunek swojej firmy. Jeśli wszystkie osoby szukające w Wałbrzychu usług takich jak Twoje będą widzieć Twoją stronę, to z czasem zaczną Cię zwyczajnie kojarzyć. Większa rozpoznawalność to spora przewaga nad konkurencją i szansa na dodatkowe pozyskiwanie oraz utrzymywanie przy sobie Klientów.

Co więcej, optymalizacja połączona z content marketingiem pozwoli Ci dodatkowo wykorzystać Twoją stronę w promocji i budowaniu marki. Usprawniony i zgodny ze standardami UX serwis będzie sprzedawał znacznie skuteczniej. Użyteczne, aktualne i merytoryczne treści będą z kolei dodatkowo angażować Twoich potencjalnych Klientów i budować ekspercki wizerunek Twojej firmy. Wszystko to możesz przekuć na rosnące z miesiąca na miesiąc wyniki finansowe.

W czym pozycjonowanie Wałbrzych jest lepsze od reklamy?

SEO jest podstawą strategii marketingu internetowego większości sklepów internetowych i wielu dużych przedsiębiorstw. Najlepszym dowodem skuteczności są tu opinie naszych Klientów. Jeśli nadal zastanawiasz się jednak nad tym, czy pozycjonowanie Wałbrzych to na pewno dobry sposób na marketing dla Twojej firmy, to poniżej przedstawiamy kilka najważniejszych zalet.

 • Jednostajna opłata - pozycjonowanie stron Wałbrzych to bezpieczna współpraca, w której trakcie nie musisz martwić się nagłym wzrostem kosztów. Osiągnięcie zamierzonych efektów wymaga to tylko kwestia czasu, nikt nie powie Ci tutaj, że “jednak musisz zapłacić więcej”. Zwiększanie nakładów może być bardzo pomocne, ale nigdy nie jest niezbędne,
 • Niskie koszty - w porównaniu z innymi formami marketingu internetowego pozyskiwanie ruchu z pomocą SEO jest zaskakująco korzystne. Co prawda nie przynosi efektów natychmiast, ale wydatki zwracają się tu z czasem. W miarę prowadzenia działań ta forma marketingu będzie sama na siebie zarabiać,
 • Brak ograniczeń - pozycjonowanie Wałbrzych nie kończy się ze zdobyciem pozycji dla pierwotnie dobranych fraz. Poprzez rozbudowę serwisu widoczność można zwiększać bez końca, zdobywając tym samym coraz to większą bazę potencjalnych Klientów,
 • Wysoka konwersja - analizy źródeł ruchu wskazują, że to właśnie użytkownicy trafiający na stronę z organicznych wyników wyszukiwania najchętniej decydują się na zakup lub skorzystanie z usługi. Wszystko dlatego, że zazwyczaj są oni zainteresowani tym, co oferuje dana strona na długo przed jej odwiedzeniem,

  Pozycjonowanie stron Wałbrzych - metody promocji strony

Do kogo kierujemy pozycjonowanie Wałbrzych

Z tego, co oferuje pozycjonowanie Wałbrzych, może skorzystać dosłownie każdy przedsiębiorca. Współpracujemy z firmami małymi, średnimi i dużymi, z każdej branży, niezależnie od zakresu terytorialnego prowadzonej działalności. Możemy pozycjonować lokalnie lub na całą Polskę, wszystko zależy tylko od tego, czego potrzebuje Twoja firma. Do każdego Klienta podchodzimy w pełni indywidualnie, na pewno znajdziemy więc rozwiązanie idealne do Twoich potrzeb.

Chcesz zacząć pozycjonować swoją stronę?

Odezwij się do nas! Top Online to rzetelna i naprawdę dynamicznie rozwijająca się agencja SEO. Zależy nam na naszych Klientach, dlatego bardzo mocno stawiamy na współpracę. Niczego nie ukrywamy, u nas na bieżąco będziesz wiedzieć, jak przebiega praca nad Twoją stroną. Będziemy też w stałym kontakcie.

Nasz zespół to pasjonaci, którzy mają nie tylko niezbędną wiedzę i doświadczenie, ale także zapał i nieustanny głód rozwoju. Ciągle opracowujemy nowe rozwiązania, śledzimy trendy i każde, nawet najdrobniejsze zmiany. Zależy nam na Twoim sukcesie!

Case studies

Stoją za nami duże sukcesy. A za nimi jeszcze większe liczby.

Zobacz wszystkie

Zapracujemy na sukces Twojej strony. Zobacz jak .

Sprawdzam