Pozycjonowanie stron Włocławek*

*poznaj najlepsze i najbardziej
skuteczne metody pozycjonowania lokalnego

SEO
na luzie*

*Całkowicie za darmo przygotujemy wstępną analizę Twojej strony, sprawdzimy konkurencję i zaproponujemy skuteczną strategię działania. Wszystko w formie wideo, na przykładach, abyś nie musiał domyślać się o co chodzi.

Bezpłatna oferta
 • Odezwiemy się w 24h
 • Otrzymasz analizę strony i porównanie z konkurencją
 • Przygotujemy strategię SEO dla Twojego biznesu
 • Pokażemy Ci na przykładach, jak wygląda współpraca i raporty miesięczne
 • Otrzymasz ofertę w formie video, współpraca od 1999 zł/mc

Nasze metody

Pracujemy po swojemu i robimy to z głową*

*Mamy własne sposoby na to, by wypracować dobre wyniki dla Twojej strony internetowej. Przećwiczyliśmy je na setkach stron i na własnych sklepach. Wiemy, co działa, a co nie. Własne umiejętności i metody pracy wzmacniamy autorskim oprogramowaniem. I to wszystko włożymy w Twój serwis.

Miesięczne raporty
Pozycjonowanie stron internetowych - raportowanie

Szczegółowo informujemy nie tylko o samych wynikach, ale też o tym, co dokładnie w danym miesiącu zrobiliśmy, by je osiągnąć. Zobaczysz tu wszystkie wykonane przez nas czynności, przykładowe zaplecze, katalog tekstów ze wskazaniem na ich autora, wykaz pozycji monitorowanych słów kluczowych oraz statystyki widoczności strony w wyszukiwarce. Nasze raporty nie pozostawiają miejsca na domysły.

Opiekunem Klienta zawsze jest wykwalifikowany specjalista SEO, który zajmuje się Twoją stroną, zna ją na wylot, a Ty masz do niego bezpośredni kontakt.

Poznaj nasz zespoł

Merytoryczny kontakt
Reakcja w 24h
Pozycjonowanie stron internetowych - kontakt w 24h

Jesteśmy szybcy i zwinni. Reagujemy na każde Twoje zgłoszenia i każdy pojawiający się problem. Większość z nich rozwiązujemy już w ciągu doby.

Analiza strony

Przeprowadzamy cykliczne i dokładne analizy stron wspierane przez autorskie narzędzia. Ich efektem są konkretne wskazówki i wytyczne gotowe do wdrożenia.

Inteligentny asystent SEO

Tworzymy własne narzędzia do analizy stron, które stale ulepszamy. Dzięki nim działamy dokładniej, szybciej, widzimy więcej, a na problemy reagujemy natychmiastowo. Twój serwis jest pod stałą opieką nie tylko specjalisty SEO, ale również naszych autorskich narzędzi.
Zobacz

Monitorowanie

Prowadzimy zautomatyzowany cykliczny monitoring strony. Każdy wykryty problem natychmiast badamy i zgłaszamy Tobie sugerując konkretne rozwiązania.

Copywriting

Posiadamy własny zespół kilkunastu copywriterów o różnorodnych zainteresowaniach. Tworzymy wartościowe treści, dotrzymujemy terminów, uwzględniamy Twoje uwagi.

Poznaj nasz zespół

Własne zaplecze SEO

Prowadzimy własne serwisy tematyczne, na których cyklicznie tworzymy dedykowany content, stale analizujemy linki zwrotne, a dokładny wykaz zaplecza przekazujemy w raportach.

Bezpieczne metody

Stosujemy wyłącznie bezpieczne metody pozycjonowania. Nie kupujemy linków, nie stosujemy ukrytych treści ani niedopuszczalnych przez Google praktyk, tropimy linki z niepożądanych źródeł. Nasze metody sprawiają, że Twój serwis staje się bardziej wartościowy w oczach Google i Twoich Klientów.

Panel Klienta 24H/7

Dajemy Ci stały wgląd do najbardizej aktualnych danych dotyczących Twojej strony. Oprócz kluczowych informacji dotyczących współpracy znajdziesz tu najnowsze wyniki pozycjononanych słów kluczowych wraz z ich pełną historią. Uzyskasz dostęp do pełnej listy miesięcznych raportów, a także wykresów ogólnej widoczności strony w wyszukiwarkach. W łatwy sposób sprawdzisz dane kontaktowe Twojego opiekuna oraz wyślesz pilne zgłoszenie przez przycisk szybkiego kontaktu. I to wszystko w jednym miejscu.

Tradycyjny marketing w dzisiejszych czasach nie jest już tak skuteczny. Drukowanie ulotek czy plakatów reklamowych w większości przypadków nie przynosi kompletnie żadnego efektu. Reklama przeniosła się do Internetu i to właśnie tutaj trzeba się promować. Można to robić na wiele sposobów, pozycjonowanie stron Włocławek znacznie się jednak wyróżnia.

Spis treści:

 1. Pozycjonowanie Włocławek jako skuteczna forma reklamy w Internecie
 2. Dlaczego pozycjonowanie stron Włocławek jest takie ważne?
 3. Co daje pozycjonowanie stron Włocławek?
 4. Ile trwa pozycjonowanie Włocławek?
 5. Jak wyszukiwarka dobiera wyniki?
 6. Jak przebiega pozycjonowanie stron internetowych Włocławek?
 7. Chcesz zobaczyć, jak pozycjonowanie działa w praktyce?

Pozycjonowanie Włocławek jako skuteczna forma reklamy w Internecie


Pozycjonowanie stron internetowych Włocławek jest częścią marketingu internetowego. Ma ono na celu zwiększać widoczność witryny w wyszukiwarce. Nie jest to jednak reklama w dosłownym tego słowa znaczeniu. Jest to proces polegający na ciągłym i skrupulatnym udoskonalaniu serwisów internetowych. Dzięki niemu Twoja strona ma szansę zostać zauważoną przez potencjalnych Klientów.

Pozycjonowanie ma na celu tak dostosować stronę internetową, by znalazła się ona jak najwyżej na liście wyników wyszukiwania. Dzięki temu osoby szukające konkretnych usług lub produktów w Internecie mogą po prostu na nią trafić. Wyniki pozycjonowania nie są jednak przypadkiem. Nie bez powodu jest ono często uznawane za fundament marketingu internetowego. Wiele specjalistów w branży wskazuje pozycjonowanie jako jedną z najskuteczniejszych i najważniejszych form reklamy internetowej.

Dlaczego pozycjonowanie stron Włocławek jest takie ważne?

Wraz z rozwojem Internetu zmienił się całkowicie sposób, w jaki konsumenci zaspokajają swoje potrzeby. Klient szukający oferty podobnej do Twojej nie rozpytuje już wśród znajomych, po prostu szuka w Internecie. Nawet jeśli dowie się on o firmie z ulotki czy ogłoszenia, najpierw sprawdza stronę internetową. A od czego zaczyna swoje poszukiwania? Właśnie od wyszukiwarki.

Strona internetowa to potężne narzędzie, które nie tylko dostarcza informacji Klientom, ale może też sprzedawać. By było to możliwe, nie wystarczy jednak po prostu ją mieć. Ilość witryn jest tak ogromna, że większość z nich nie ma żadnej szansy zostać zauważonymi. Pierwsza strona listy wyników generowanej przez Google mieści tylko 10 serwisów.

Pozycja Desktop Mobile
1 29.38% 23.82%
2 15.44% 15.41%
3 10.68% 9.5%
4 7.26% 6.48%
5 5.18% 4.63%
6 3.75% 3.37%
7 2.73% 2.57%
8 2.04% 1.99%
9 1.53% 1.54%
10 1.16% 1.17%

Powyżej widać, jak duży procent szukających klika w poszczególne pozycje. To właśnie ta czołowa dziesiątka cieszy się faktycznym zainteresowaniem. Reszta zostaje niemalże niezauważona. O widoczność w sieci trzeba więc zadbać, a to właśnie w tym pomaga pozycjonowanie Włocławek.

Co daje pozycjonowanie stron Włocławek?

Podstawową i najważniejszą korzyścią, jaką niesie ze sobą pozycjonowanie stron internetowych Włocławek, jest zwiększenie ruchu na stronie. Dzięki wyższej pozycji na liście wyników wyszukiwania pozycjonowana witryna jest odwiedzana przez więcej osób. Większy ruch to większe zainteresowanie usługami, a więc i większa sprzedaż.

Osiągnięcie wyższej pozycji wymaga jednak podjęcia wielu działań, a te niosą ze sobą dodatkowe korzyści. Samo pozycjonowanie Włocławek jest też prowadzone ciągle, a to też ma swoje zalety. Poniżej przedstawiamy kilka z nich:

 • wzrost konwersji sprzedażowej – Ruch organiczny to ludzie szukający w sieci konkretnych, interesujących ich rzeczy. Dzięki pozycjonowaniu na odpowiednio dobrane frazy kluczowe, czyli wyszukiwane przez użytkowników słowa, na stronę nie trafiają osoby przypadkowe. Ruch generowany przez pozycjonowanie to osoby zainteresowane już w jakiś sposób tym, co dana witryna ma do zaoferowania. Spora część z nich jest więc skora dokonać zakupu,
 • skalowalność wynikówPozycjonowanie Włocławek musi być prowadzone nieustannie. Dzięki temu może ono jednak praktycznie bez końca zwiększać wyniki. Zarówno pod względem samej pozycji, jak i sprzedaży. Ważne w tej kwestii jest też to, że koszty prowadzonych działań zawsze pozostają stałe. Osiągnięcie lepszych wyników jest efektem wyłącznie długotrwałego i prawidłowo prowadzonego procesu,
 • lepsza pozycja rynkowa firmy – Lepsza pozycja w wynikach wyszukiwania przekłada się nie tylko na większy ruch. Dzięki niej firma ma realną szansę stać się rozpoznawalną w branży. Wzrastająca popularność to duży potencjał do rozwoju. Powszechniej znane firmy cieszą się też większym zaufaniem ze strony Klientów. Mając ugruntowaną pozycję rynkową, łatwiej jest także prowadzić dodatkową promocję,
 • potencjał do rozwojuPozycjonowanie stron Włocławek polega m.in. na wszechstronnym usprawnieniu strony. Współpraca ze specjalistą daje właścicielowi witryny możliwość rozwijania i ulepszania tego kanału promocji niemalże bez końca. Ciągłe reagowanie na zmiany znacznie poprawia wyniki. Samo pozycjonowanie można też świetnie łączyć z innymi formami reklamy.

Ile trwa pozycjonowanie Włocławek?

Pytanie na temat tego, ile trzeba czekać na wyniki działań związanych z pozycjonowaniem, pada zdecydowanie najczęściej. Niestety, nie ma na nie jednoznacznej odpowiedzi. Jak już wspomnieliśmy, pozycjonowanie Włocławek to proces. Jak każdy proces, potrzebuje ono czasu, ten jest jednak zależny od wielu czynników. Nie każda strona wygląda przecież tak samo, nie w każdej branży jest też identyczna konkurencja.

Na czas oczekiwania na pierwsze wyniki składają się m.in.:

 • stan techniczny strony (ilość pracy koniecznej do wykonania),
 • aktualna pozycja strony,
 • wiek strony (pozycjonowanie nieaktualizowanych od dawna stron trwa dłużej),
 • konkurencja w branży,
 • ilość i jakość treści na stronie.

Nie chcemy w ten sposób uciekać od podawania konkretnych informacji. Pozycjonowanie stron Włocławek jest po prostu na tyle złożone, że nie da się działać rzetelnie i podawać jednocześnie konkretnych terminów. Wyniki mogą pojawić się już po miesiącu od rozpoczęcia współpracy, ale pozycja może zacząć rosnąć też dopiero po kilku miesiącach.

Współpracując z Top Online, nad całym procesem masz jednak kontrolę. Za pomocą naszego autorskiego Panelu Klienta wszystkie podejmowane działania można śledzić na bieżąco. Nie ukrywamy tego, co robimy, wręcz przeciwnie. Staramy się jak najmocniej wtajemniczyć naszych Klientów w cały proces. U nas jesteś też w ciągłym kontakcie z osobą, która zajmuje się Twoją stroną.

Jak wyszukiwarka dobiera wyniki?

By zrozumieć proces pozycjonowania i związane z nim kolejne etapy, trzeba wiedzieć, na czym polega dobieranie wyników przez wyszukiwarkę. Warto też wspomnieć przy okazji, że wyszukiwarek jest wiele, prowadzone przez nas pozycjonowanie Włocławek opiera się jednak na Google. To właśnie z niej korzysta globalnie najwięcej użytkowników. Ze względu na swoją wielkość i zaawansowanie, to ona wyznacza też standardy. Poniżej przedstawiamy rozkład użytkowników pomiędzy najpopularniejszymi wyszukiwarkami w Polsce.

Pozycjonowanie stron Włocławek - porównanie wyszukiwarek

Szacuje się, że Google dobiera wyniki wyszukiwania w oparciu o nawet dwieście różnych, przenikających się wzajemnie czynników. Większość z nich nie jest jednak jawna, a sam proces jest prowadzony poprzez algorytmy, czyli programy oparte na sztucznej inteligencji. Praktycznie bez przerwy sprawdzają one strony w poszukiwaniu zmian.

Najwyższe pozycje zyskują strony, które są w oczach robotów najbardziej użyteczne i wartościowe dla użytkowników. Istotne są więc nie tylko kwestie związane z samym funkcjonowaniem strony, ale także te związane z jej zawartością. Nie bez znaczenia są też odnośniki do danej witryny umieszczane przez użytkowników na innych stronach.

Wyszukiwarka sprawdza więc m.in.:

 • poprawność kodu strony,
 • znajdujące się na stronie linki,
 • szybkość ładowania się poszczególnych elementów,
 • obecność i zastosowanie nagłówków H1-H6,
 • poprawność formatowania treści,
 • poprawność wyświetlania się na urządzeniach mobilnych,
 • ilość odnośników do witryny z uwzględnieniem jakości ich źródła,
 • ilość i jakość treści,
 • poprawność tekstu i jego zrozumiałość,
 • powiązania tematyczne treści z przedmiotem działalności,
 • nasycenie strony frazami kluczowymi.

Oczywiście sprawdzanych elementów jest znacznie więcej, a nie każdy z nich jest tak samo istotny. Wszystkie jednak tworzą jeden obraz strony. Nie da się więc pozycjonować, skupiając się tylko na kilku z nich. Trzeba zadbać o wszystkie.

Jak przebiega pozycjonowanie stron internetowych Włocławek?

Każda współpraca rozpoczyna się od stworzenia lub sprawdzenia istniejącej już listy fraz kluczowych. Pierwszym etapem jest optymalizacja. Składa się na nią audyt SEO, czyli kompleksowe sprawdzenie sytuacji strony. Na jego podstawie przygotowujemy dla Klienta wskazówki optymalizacyjne, formułujemy też strategię działania.

Po ich wdrożeniu przechodzimy do przygotowywania pierwszych treści na stronę i link buildingu (zdobywania odnośników). Równolegle kontynuujemy też samą optymalizację. Efekty całego procesu śledzimy także na bieżąco za pomocą narzędzi analitycznych. Zbieranie danych pozwala nam wyciągać wnioski, na podstawie których ciągle poprawiamy, modyfikujemy i ulepszamy strategię.

Chcesz zobaczyć, jak pozycjonowanie działa w praktyce?

Zajmujemy się pozycjonowaniem od 2012, mamy doświadczenie, wiedzę i umiejętności. Dzięki nim działamy naprawdę skutecznie, o czym świadczą zresztą opinie naszych Klientów. Jeśli chcesz przekonać się, jak pozycjonowanie działa w praktyce, skontaktuj się z nami. Nie pożałujesz!

Naprodukowaliśmy się nie lada. A czy szczena opada? (D)oceń nas!

Aktualna ocena:

5 / 5

Liczba ocen: 1

Twoja ocena:

Case studies

Stoją za nami duże sukcesy. A za nimi jeszcze większe liczby.

Zobacz wszystkie

Zapracujemy na sukces Twojej strony. Zobacz jak .

Sprawdzam