Pozycjonowanie stron Wrocław*

*poznaj najlepsze i najbardziej
skuteczne metody pozycjonowania lokalnego

SEO
na luzie*

*Całkowicie za darmo przygotujemy wstępną analizę Twojej strony, sprawdzimy konkurencję i zaproponujemy skuteczną strategię działania. Wszystko w formie wideo, na przykładach, abyś nie musiał domyślać się o co chodzi.

Bezpłatna oferta
 • Odezwiemy się w 24h
 • Otrzymasz analizę strony i porównanie z konkurencją
 • Przygotujemy strategię SEO dla Twojego biznesu
 • Pokażemy Ci na przykładach, jak wygląda współpraca i raporty miesięczne
 • Otrzymasz ofertę w formie video, współpraca od 1999 zł/mc

Nasze metody

Pracujemy po swojemu i robimy to z głową*

*Mamy własne sposoby na to, by wypracować dobre wyniki dla Twojej strony internetowej. Przećwiczyliśmy je na setkach stron i na własnych sklepach. Wiemy, co działa, a co nie. Własne umiejętności i metody pracy wzmacniamy autorskim oprogramowaniem. I to wszystko włożymy w Twój serwis.

Miesięczne raporty
Pozycjonowanie stron internetowych - raportowanie

Szczegółowo informujemy nie tylko o samych wynikach, ale też o tym, co dokładnie w danym miesiącu zrobiliśmy, by je osiągnąć. Zobaczysz tu wszystkie wykonane przez nas czynności, przykładowe zaplecze, katalog tekstów ze wskazaniem na ich autora, wykaz pozycji monitorowanych słów kluczowych oraz statystyki widoczności strony w wyszukiwarce. Nasze raporty nie pozostawiają miejsca na domysły.

Opiekunem Klienta zawsze jest wykwalifikowany specjalista SEO, który zajmuje się Twoją stroną, zna ją na wylot, a Ty masz do niego bezpośredni kontakt.

Poznaj nasz zespoł

Merytoryczny kontakt
Reakcja w 24h
Pozycjonowanie stron internetowych - kontakt w 24h

Jesteśmy szybcy i zwinni. Reagujemy na każde Twoje zgłoszenia i każdy pojawiający się problem. Większość z nich rozwiązujemy już w ciągu doby.

Analiza strony

Przeprowadzamy cykliczne i dokładne analizy stron wspierane przez autorskie narzędzia. Ich efektem są konkretne wskazówki i wytyczne gotowe do wdrożenia.

Inteligentny asystent SEO

Tworzymy własne narzędzia do analizy stron, które stale ulepszamy. Dzięki nim działamy dokładniej, szybciej, widzimy więcej, a na problemy reagujemy natychmiastowo. Twój serwis jest pod stałą opieką nie tylko specjalisty SEO, ale również naszych autorskich narzędzi.
Zobacz

Monitorowanie

Prowadzimy zautomatyzowany cykliczny monitoring strony. Każdy wykryty problem natychmiast badamy i zgłaszamy Tobie sugerując konkretne rozwiązania.

Copywriting

Posiadamy własny zespół kilkunastu copywriterów o różnorodnych zainteresowaniach. Tworzymy wartościowe treści, dotrzymujemy terminów, uwzględniamy Twoje uwagi.

Poznaj nasz zespół

Własne zaplecze SEO

Prowadzimy własne serwisy tematyczne, na których cyklicznie tworzymy dedykowany content, stale analizujemy linki zwrotne, a dokładny wykaz zaplecza przekazujemy w raportach.

Bezpieczne metody

Stosujemy wyłącznie bezpieczne metody pozycjonowania. Nie kupujemy linków, nie stosujemy ukrytych treści ani niedopuszczalnych przez Google praktyk, tropimy linki z niepożądanych źródeł. Nasze metody sprawiają, że Twój serwis staje się bardziej wartościowy w oczach Google i Twoich Klientów.

Panel Klienta 24H/7

Dajemy Ci stały wgląd do najbardizej aktualnych danych dotyczących Twojej strony. Oprócz kluczowych informacji dotyczących współpracy znajdziesz tu najnowsze wyniki pozycjononanych słów kluczowych wraz z ich pełną historią. Uzyskasz dostęp do pełnej listy miesięcznych raportów, a także wykresów ogólnej widoczności strony w wyszukiwarkach. W łatwy sposób sprawdzisz dane kontaktowe Twojego opiekuna oraz wyślesz pilne zgłoszenie przez przycisk szybkiego kontaktu. I to wszystko w jednym miejscu.

Nasze wyszukiwania są zdominowane przez konkretne frazy, które nieustannie wpisujemy. Podczas procesu poszukiwań odpowiedniej firmy, użytkownicy postanawiają umieszczać czytelne zapytania. Mają one pomóc im w odnalezieniu dostosowanego do naszych potrzeb biznesu. Należy więc uświadomić sobie, że gigantyczna wyszukiwarka Google staje się idealnym miejscem reklamy. Posiadasz swoja własną stronę internetową i chcesz osiągnąć TOP3 prezentowanych wyników na stronie głównej? Wybierz pozycjonowanie stron Wrocław. Dzięki pozycjonowaniu możesz z czasem sięgać po rekordowe wyniki sprzedaży. Jednak potrzeba cierpliwości, jak również zróżnicowanych działań, by osiągnąć spodziewany sukces.

Spis treści:

 1. Jak prawidłowo zdefiniować pozycjonowanie stron Wrocław?
 2. Z czego składa się pozycjonowanie stron internetowych Wrocław?
 3. Prezentujemy efekty pozycjonowania stron internetowych Wrocław
 4. Google niewątpliwym gigantem wśród wyszukiwarek internetowych
 5. Jak celnie wyłaniać frazy kluczowe przy pozycjonowaniu stron we Wrocławiu?
 6. Najczęstsze błędy przy samodzielnym pozycjonowaniu
 7. Sięgnij po pozycjonowanie stron Wrocław i skontaktuj się z nami

Jak prawidłowo zdefiniować pozycjonowanie stron Wrocław?

Największe znaczenie przy pozycjonowaniu Wrocław mają słowa kluczowe. Zapewne niejednokrotnie, kiedy szukałeś jakiejś usługi, produktu lub miejsca, dopisywałeś obok zapytania miasto, w którym aktualnie się znajdujesz. To naturalny odruch, który ma wpływ na pozycjonowanie. Tym sposobem, uwzględniając pozycjonowanie stron internetowych Wrocław sprawiamy, że trafiają do nas potencjalni klienci, mający określone potrzeby.

Dlaczego tak ważne jest trafienie na pierwszą stronę wyszukiwań? Klienci przeważnie znajdują tam satysfakcjonujące wyniki, nie klikając w kolejne strony. Odbieramy także wrażenie, że skoro strona została wywindowana tak wysoko, to musi być wartościowa. Dalsze przeglądanie stanowi zbędny wysiłek. Właściciele biznesów odczuwają konkretne zagrożenie i konkurencję a tu wkracza właśnie pozycjonowanie Wrocław, mogące pomóc firmom zadbać o swój marketing.

Liczy się dostrzeżenie przez innych, co nie jest proste w natłoku otaczających nas informacji i możliwości. Atrakcyjne strony wykorzystują masę przydatnych narzędzi, czyniąc zadanie trudniejszym. Często nie wiemy, jak zabrać się za pozycjonowanie strony Wrocław. Nic dziwnego, doskonale to rozumiemy. Doświadczenie oraz ogromna wiedza stanowią warunek konieczny dla "bycia wyżej". Wiarygodna agencja SEO wyśmienicie przeanalizuje dostępne dane strony, biorąc pod uwagę widoczne błędy. Już sama ich eliminacja potrafi zdziałać wiele dobrego.

Z czego składa się pozycjonowanie stron internetowych Wrocław?

Jak wygląda pozycjonowanie stron internetowych Wrocław i jakie przynosi efekty:

Na pozycjonowanie stron Wrocław składają się m.in.:

 • Rozpoczynamy od audytu SEO. Bez jego wykonania nie ma możliwości, by uzyskać podstawowe informacje o stronie. Specjaliści badają potrzeby strony. Pamiętajmy, że żaden przypadek nie jest taki sam, dlatego indywidualne podejście to klucz. W audycie wskazujemy elementy, które są zarówno dobre, jak i te, które wymagają poprawy.
 • Następnie bierzemy pod uwagę wcześniej wspomniane słowa kluczowe. Każdy przypadek rządzi się swoimi prawami. Musimy sformułować listę fraz. Pozycjonowanie stron internetowych Wrocław jest skuteczne, gdy właściwie dopasujemy frazy pod spersonalizowanych odbiorców strony.
 • Po wszystkim przechodzimy do optymalizacji strony internetowej. Wyszukiwarki mają własne zasady działania a przy tym wymagania. To my musimy się dostosować poprzez dopieszczenie treści, ustawienie title tagów, meta description, nagłówków H1-H6, czy szybkości witryny. Równie ważna jest przykładowo optymalizacja kodu HTML. Rozmaite opcje pozwalają wdrażać innowacyjne rozwiązania.
 • Content - bez wartościowych treści nie ma odbiorców. Zgromadź zebrane frazy kluczowe, by móc wykorzystać je na swojej stronie. Treść powinna obejmować zasady SEO, ale też być jednocześnie pomocna. Te dwa komponenty sprawią, że pozycjonowanie stron Wrocław odniesie oczekiwany sukces. Dodatkowo z perspektywy marketingowej postrzeganie naszej firmy ulegnie znacznej poprawie.
 • Rzeczą niezwykle istotną są kampanie link buildingowe. Jak sama nazwa wskazuje - wykorzystujemy linki w użytecznych tekstach, opisach czy na stronach, by te mogły przekierować internautę do witryny klienta. System jest skuteczny, gdy całość jest jakościowa. Nagromadzenie masowej ilości odnośników nie przynosi większych efektów.
 • Obserwacja wprowadzonych rozwiązań, przygotowywanie regularnych raportów oraz ciągłe usprawnianie strony przez zespół specjalistów stanowi klucz. Jeżeli pojawią się jakieś nieprawidłowości, kwestie warte przedyskutowania czy zmiany, agencja zawsze skonsultuje to z klientem.

Fachowcy bez przerwy analizują algorytmy wyszukiwarki, które bezpośrednio wpływają na pozycjonowanie. Należy podkreślić, że to nie jedyne uwarunkowania, dlatego miejmy otwarty umysł - śledźmy narastające trendy. Bacznie obserwujmy błyskawicznie, zachodzące zmiany, by móc natychmiastowo zareagować. Trzeba przyznać, że algorytmy są zaskakujące. Jednak my musimy być zawsze w gotowości.

Pozycjonowanie Wrocław to nie sprint a maraton, przygotuj się na długą pracę. Cierpliwość i zaangażowanie pomoże wytrwać w postanowieniu. Następuje czasochłonny proces, dlatego zapomnij o jednorazowej usłudze.

Prezentujemy efekty pozycjonowania stron internetowych Wrocław

Szereg działań przynosi zasłużone rezultaty. Wysoka pozycja to nie jedyny plus współpracy. Dowiedz się, co obejmuje pozycjonowanie stron internetowych Wrocław:

 • Pozytywny wizerunek firmy

  Wysokie pozycje naszej strony automatycznie czynią wywindowaną firmę godną zaufania. Użytkownik staje się pewny i ma wrażenie, że wybiera rzetelną opcję. Nie pomijajmy tej kwestii w trakcie lokalnego pozycjonowania, gdzie najwięksi toczą batalię o skupienie uwagi potencjalnego klienta.

 • Przybywająca liczba odwiedzin

  Widoczność równa się zwiększonej liczbie odwiedzin. Jeżeli mamy do czynienia z niewygenerowanym sztucznie ruchem, działania nabierają korzystniejszego wymiaru. Przeważnie wtedy osoby odwiedzające faktycznie chcą nabyć dany produkt lub wyrażają zainteresowanie usługą. Przedstawiony wykres zawiera dane nagromadzone z około 1000 sklepów internetowych. Łatwo dostrzec miarodajne formy marketingu, które rzeczywiście przyczyniają się do wzrostu sprzedaży. Spójrzcie na wynik wyszukiwarki, według wykresu to ona ma największą siłę sprawczą, doprowadzając do finalnej transakcji.

  Pozycjonowanie stron Wrocław - metody promocji strony

 • Szansa na rozwój

  Jako agencja SEO wykorzystujemy wszystkie możliwe narzędzie oraz atrybuty, by szczegółowo przeanalizować stronę. Pozycjonowanie stron internetowych Wrocław daje Ci szansę, by dostrzec więcej. Monitorowanie dostarcza kluczowych informacji na temat klientów i ich zachowań, co obserwujemy przez przykładowo spore ilości nagminnie wpisywanych fraz. Możemy zareagować - zmienić dotychczasową taktykę. Pozycjonowanie Wrocław nie narzuca ograniczeń, a stwarza okoliczności, dzięki którym promujemy także naszą działalność.

 • Wzmożone zaufanie do marki

  Im większa popularność witryny oraz potwierdzone opinie zadowolonych klientów, tym większe zaufanie ze strony nowo przybyłych. Innowacyjne podejście oraz przyjazny panel kontaktowy wzbudzają pozytywne odczucie a zaufanie do firmy rośnie.

Google niewątpliwym gigantem wśród wyszukiwarek internetowych

Bilion - tak, to niemała liczba, ale Google stał się pionierem w kwestii ilości wyszukiwań. Polacy używają najczęściej właśnie tej wyszukiwarki. Algorytmy Google sprawiają, że pozycjonowanie Wrocław jest całkowicie realne. Wypadałoby tu złożyć podziękowania właśnie agencjom SEO, które pochłaniają nieustannie aktualizowaną wiedzę, by zapewnić precyzyjną optymalizację.

Frazy i ich wysokie pozycje mogą wpływać na pojawienie się ich w innych wyszukiwarkach takich jak Bing czy Yahoo. Jednak warunkiem koniecznym jest rzeczywista przydatność strony dedykowanej określonemu odbiorcy. Wyświetlenia ulegają zwiększeniu, a Ty prawdopodobnie ujrzysz też swoją witrynę.

Pozycjonowanie stron Wrocław - porównanie wyszukiwarek

Jak celnie wyłaniać frazy kluczowe przy pozycjonowaniu stron we Wrocławiu?

Bezsprzecznie Wrocław jest jednym z największych miast w Polsce. Nic dziwnego, że popularność fraz kluczowych osiąga tak duże wyniki. Zależy nam byś zaoszczędził zarówno pieniądze, jak i czas. Jako specjaliści opracujemy plan, uwzględniając konkretną taktykę dostosowaną do określonych potrzeb oraz poświęconą Twojej branży. Pozycjonowanie stron Wrocław opiera się o opracowany schemat. Jednak najpierw musimy dokładnie poznać target, a także specyfikę marki.

Pozycjonowanie fraz z długiego ogona, czyli long tail prowadzi do wygranej. Same ogólne frazy nie dadzą nam oczekiwanych rezultatów. Konkurencja pochłonie nasze działania. Jeżeli oferujesz produkt skierowany do pewnego typu klienta - świetnie. O wiele łatwiej będzie nam stworzyć rozbudowaną frazę. Użytkownicy rzadziej sięgają po podobne słowa kluczowe, ale ma to swoje profity. Największym atutem okazuje się szybki wzrost pozycji. Wyobraźnia i przy tym śmiałe metody są mile widziane. Jak widać, pozycjonowanie stron we Wrocławiu wymaga kompetencji, jak również dużej praktyki.

Zamieszczamy tabelę, która przedstawia jak wygląda poziom rozproszenia uwagi wśród internautów w związku z wyświetlaną zawartością. Pierwsze trzy pozycje odnotowują najwyższe wyniki. Przy kolejnych dostrzegamy już tylko spadek, dlatego pozycjonowanie lokalne zyskuje tak duże zainteresowanie i uznanie. Prawdopodobieństwo wybicia się jest wręcz namacalne. Witryna będzie również popularniejsza a wtedy my mamy dostęp do tych kluczowych fraz, na których nam wyjątkowo zależy.

Pozycja Desktop Mobile
1 29.38% 23.82%
2 15.44% 15.41%
3 10.68% 9.5%
4 7.26% 6.48%
5 5.18% 4.63%
6 3.75% 3.37%
7 2.73% 2.57%
8 2.04% 1.99%
9 1.53% 1.54%
10 1.16% 1.17%

Do pozycjonowania trzeba zabrać się z rozwagą. Jeśli nie miałeś wcześniej doświadczenia w tej dziedzinie, bardzo łatwo jest zrobić sobie oraz swojej stronie krzywdę. Działając niezgodnie z zasadami Google, może czekać Cię kara ze strony giganta. Razem z naszą ekipą poświęcimy czas na pozycjonowanie Wrocław, by efekty wręcz szokowały skutecznością i pomysłowością. Nie dopuścimy też do łamania żadnych reguł wyszukiwarki.

Najczęstsze błędy przy samodzielnym pozycjonowaniu

Chęć zaoszczędzenia pieniędzy bywa ogromna. Jednocześnie pojawia się spore pragnienie wybicia poprzez wyszukiwarkę Google. Jak taką kwestię rozwiązują niektóre osoby? Stawiają na pozycjonowanie stron internetowych Wrocław w pojedynkę. Niejednokrotnie zauważamy taką praktykę. Teoretycznie nie jesteśmy przeciwni, ale przeważnie brak tu podstawowej, a co dopiero rozwiniętej, specjalistycznej wiedzy. Zaczynając nawet od wymagań Google, które są zazwyczaj pomijane - te wbrew pozorom już mówią nam dużo, pozwalają przestrzegać konkretnych zasad.

Jakie błędy towarzyszą początkującym pozycjonerom?

 1. Nieprzemyślane frazy kluczowe

  Podstawowym błędem jest uwzględnianie tylko i wyłącznie ogólnych, nieskonkretyzowanych fraz. Przykładowo, jeśli Twoja firma zajmuje się sprzedażą etui na telefon, pozycjonerzy chcą promować frazę "etui". Błąd! Musimy uściślić wpisywane słowo kluczowe. Przecież, nawet, gdy sam dokonywałbyś zakupu, dodałbyś jeszcze model swojego telefonu, kolor, wzór czy motyw przewodni. Teraz porównaj "etui harry potter iPhone 7" do wcześniej wspomnianego "etui". Powinieneś myśleć jak realny, potencjalny klient. To samo dotyczy lokalizacji. Pozycjonowanie stron Wrocław zawiera nie bez powodu miasto. Ważne, by przyciągnąć także okolicznych użytkowników.

 2. Kopiowanie poszczególnych treści

  To jeden z największych i tak często powielanych grzechów. Niestety, większość samouków myśli, że wystarczy skopiować opis produktu od producenta. Taka droga na skróty nie przynosi pozytywnych efektów. Google widzi wszystko, wymieniona praktyka jest dla wyszukiwarki chlebem powszednim - nic nowego. Musimy sprawić, by nasza strona była zauważalna, dlatego twórzmy całkowicie odautorskie opisy okraszone frazami kluczowymi. Mamy nadzieję, że zmotywuje Cię możliwa kara od samego giganta za metodę kopiuj-wklej. Zbanowanie okaże się niemałym problemem.

 3. Optymalizacja? Kto to widział, kto to słyszał...

  No właśnie, kto widział i słyszał, ten wie, że jest ona niezbędna w trakcie pozycjonowania. Takie czynniki jak czytelność kodu bądź prędkość wysyłania strony są niezwykle istotne. Te czynią witrynę przyjemną dla odbiorcy oraz potencjalnego klienta. Nagłówki, czy meta tagi title oraz description robią dużą robotę. Nasi specjaliści wiedzą, co należy wdrożyć, by dobrze zoptymalizować Twoją stronę. Czasami warto więc zaufać wiedzy, a także wieloletniemu doświadczeniu.

 4. Przesadna ilość słów kluczowych w tekście

  Niestety mamy tendencję do przesady, sądząc, że więcej znaczy lepiej. Niestety tak jak w życiu, zazwyczaj trzeba znać po prostu umiar. Artykuły lub opisy przesycone frazami są uznawane przez Google za niewłaściwe. Tutaj znowu, jesteśmy zagrożeni banem bądź zerowym efektem. Poza tym całość wygląda sztucznie. Użytkownicy nie są głupi, więc dostrzegą nienaturalnie stworzoną treść od razu. Odpowiednie dopasowanie słów kluczowych to jedyne wyjście. Nie produkuj 10 fraz na tekst, mający 2500 znaków, a 3-4 mocne. Wtedy ujrzysz poprawę.

 5. Stosowanie nietematycznych fraz kluczowych

  Niestety dobrze to znamy i nieustannie widzimy. Musisz mieć świadomość tego, że na Twoją stronę zaglądają ludzie. Pomyślisz sobie - "Oczywista oczywistość". No właśnie, więc nie traktujmy ich jako anonimowych użytkowników, a jednostki myślące. Widząc tekst, dotyczący tego, jak skutecznie wyczyścić auto, oczekujemy porad. Wyobraź sobie umieszczenie w nim frazy - "różowy plecak szkolny dla dziewczynki". Nie wiadomo skąd pojawia się bezsensowne wyrażenie. Internauta będzie miał swoje podejrzenia oraz straci do Ciebie zaufanie. Czy warto ryzykować?

  Dzięki agencji SEO zyskasz nie tylko doskonałe pozycjonowanie stron internetowych Wrocław, ale też zaczerpniesz odrobiny, przydatnej nauki. Tłumaczymy zasadność wprowadzanych rozwiązań, poszerzając jednocześnie wiedzę. Unikniesz niefortunnych wpadek, otrzymując oczekiwany efekt. Zwiększona widoczność, duża ilość odwiedzin na stronie, wzrost sprzedaży i namacalna sława przyniosą pełne zadowolenie. Razem stworzymy coś niesamowitego, a także unikatowego.

Sięgnij po pozycjonowanie stron Wrocław i skontaktuj się z nami

Nasza firma działa już od kilku lat. Nie osiadamy na laurach, stawiamy na naukę oraz bezwzględne doświadczenie. Chcemy dostarczać Ci jak najlepsze usługi, które rzeczywiście pomogą Twojej stronie wspiąć się na wyżyny. Każdy oczywiście popełnia błędy, ale my wyciągamy z nich cenne lekcje. Jesteśmy przekonani, że będziesz usatysfakcjonowany, natomiast współpraca będzie owocna. Zwiększona widoczność, wysokie pozycje w Google, a także niemała popularność - czyny urzeczywistnią obiecane słowa.

Nie czekaj! Z naszej strony możesz liczyć na ekspresowy odzew a przy tym miłe, jak również profesjonalne podejście. Spróbuj i po prostu zadzwoń bądź napisz. W razie wątpliwości pytaj o wszystko. Razem sprostamy Twoim wymaganiom!

Case studies

Stoją za nami duże sukcesy. A za nimi jeszcze większe liczby.

Zobacz wszystkie

Zapracujemy na sukces Twojej strony. Zobacz jak .

Sprawdzam