Pozycjonowanie stron Zielona Góra*

*poznaj najlepsze i najbardziej
skuteczne metody pozycjonowania lokalnego

SEO
na luzie*

*Całkowicie za darmo przygotujemy wstępną analizę Twojej strony, sprawdzimy konkurencję i zaproponujemy skuteczną strategię działania. Wszystko w formie wideo, na przykładach, abyś nie musiał domyślać się o co chodzi.

Bezpłatna oferta
 • Odezwiemy się w 24h
 • Otrzymasz analizę strony i porównanie z konkurencją
 • Przygotujemy strategię SEO dla Twojego biznesu
 • Pokażemy Ci na przykładach, jak wygląda współpraca i raporty miesięczne
 • Otrzymasz ofertę w formie video, współpraca od 1999 zł/mc

Nasze metody

Pracujemy po swojemu i robimy to z głową*

*Mamy własne sposoby na to, by wypracować dobre wyniki dla Twojej strony internetowej. Przećwiczyliśmy je na setkach stron i na własnych sklepach. Wiemy, co działa, a co nie. Własne umiejętności i metody pracy wzmacniamy autorskim oprogramowaniem. I to wszystko włożymy w Twój serwis.

Miesięczne raporty
Pozycjonowanie stron internetowych - raportowanie

Szczegółowo informujemy nie tylko o samych wynikach, ale też o tym, co dokładnie w danym miesiącu zrobiliśmy, by je osiągnąć. Zobaczysz tu wszystkie wykonane przez nas czynności, przykładowe zaplecze, katalog tekstów ze wskazaniem na ich autora, wykaz pozycji monitorowanych słów kluczowych oraz statystyki widoczności strony w wyszukiwarce. Nasze raporty nie pozostawiają miejsca na domysły.

Opiekunem Klienta zawsze jest wykwalifikowany specjalista SEO, który zajmuje się Twoją stroną, zna ją na wylot, a Ty masz do niego bezpośredni kontakt.

Poznaj nasz zespoł

Merytoryczny kontakt
Reakcja w 24h
Pozycjonowanie stron internetowych - kontakt w 24h

Jesteśmy szybcy i zwinni. Reagujemy na każde Twoje zgłoszenia i każdy pojawiający się problem. Większość z nich rozwiązujemy już w ciągu doby.

Analiza strony

Przeprowadzamy cykliczne i dokładne analizy stron wspierane przez autorskie narzędzia. Ich efektem są konkretne wskazówki i wytyczne gotowe do wdrożenia.

Inteligentny asystent SEO

Tworzymy własne narzędzia do analizy stron, które stale ulepszamy. Dzięki nim działamy dokładniej, szybciej, widzimy więcej, a na problemy reagujemy natychmiastowo. Twój serwis jest pod stałą opieką nie tylko specjalisty SEO, ale również naszych autorskich narzędzi.
Zobacz

Monitorowanie

Prowadzimy zautomatyzowany cykliczny monitoring strony. Każdy wykryty problem natychmiast badamy i zgłaszamy Tobie sugerując konkretne rozwiązania.

Copywriting

Posiadamy własny zespół kilkunastu copywriterów o różnorodnych zainteresowaniach. Tworzymy wartościowe treści, dotrzymujemy terminów, uwzględniamy Twoje uwagi.

Poznaj nasz zespół

Własne zaplecze SEO

Prowadzimy własne serwisy tematyczne, na których cyklicznie tworzymy dedykowany content, stale analizujemy linki zwrotne, a dokładny wykaz zaplecza przekazujemy w raportach.

Bezpieczne metody

Stosujemy wyłącznie bezpieczne metody pozycjonowania. Nie kupujemy linków, nie stosujemy ukrytych treści ani niedopuszczalnych przez Google praktyk, tropimy linki z niepożądanych źródeł. Nasze metody sprawiają, że Twój serwis staje się bardziej wartościowy w oczach Google i Twoich Klientów.

Panel Klienta 24H/7

Dajemy Ci stały wgląd do najbardizej aktualnych danych dotyczących Twojej strony. Oprócz kluczowych informacji dotyczących współpracy znajdziesz tu najnowsze wyniki pozycjononanych słów kluczowych wraz z ich pełną historią. Uzyskasz dostęp do pełnej listy miesięcznych raportów, a także wykresów ogólnej widoczności strony w wyszukiwarkach. W łatwy sposób sprawdzisz dane kontaktowe Twojego opiekuna oraz wyślesz pilne zgłoszenie przez przycisk szybkiego kontaktu. I to wszystko w jednym miejscu.

Prowadzisz firmę w Zielonej Górze lub okolicach i szukasz kogoś, kto mógłby zająć się pozycjonowaniem Twojej strony internetowej? Jeśli tak, to świetnie się składa! Zajmujemy się profesjonalnym pozycjonowaniem stron dla przedsiębiorstw z Zielonej Góry i innych polskich miast. Prowadzimy SEO witryn firmowych, sklepów internetowych i blogów. Pozycjonujemy lokalnie i globalnie, stawiamy na stały kontakt i współpracę, do każdej strony podchodzimy w pełni indywidualnie. Sprawdź, co mówią o nas nasi Klienci!

Spis treści:

 1. Lokalne pozycjonowanie stron Zielona Góra
 2. Do kogo kierujemy pozycjonowanie stron Zielona Góra?
 3. Ile kosztuje pozycjonowanie stron Zielona Góra?
 4. Dlaczego warto zainwestować w SEO Zielona Góra?
 5. Ile czasu zajmuje pozycjonowanie stron Zielona Góra?
 6. Jak przebiega pozycjonowanie stron Zielona Góra?
 7. Czy pozycjonowanie stron Zielona Góra zmienia ich wygląd?
 8. Kampania Google AdWords czy SEO Zielona Góra?
 9. Czy pozycjonowanie stron Zielona Góra można prowadzić samodzielnie?
 10. Co wyróżnia naszą agencję SEO?
 11. To jak, spróbujemy?

Lokalne pozycjonowanie stron Zielona Góra

Lokalne pozycjonowanie stron Zielona Góra to odmiana pozycjonowania pozwalająca na skuteczne budowanie widoczności na rynkach lokalnych. Jeśli prowadzisz swoją działalność wyłącznie na terenie Zielonej Góry lub jej okolic, to jest to opcja idealna do Twoich potrzeb. Dzięki niej możesz promować swój biznes lokalnie, tylko tam, gdzie znajdują się Twoi potencjalni Klienci.

Pozycjonowanie stron Zielona Góra ma na celu budowanie widoczności witryn w wyszukiwarce. Dzięki działaniom wchodzącym w zakres tej specyficznej dziedziny marketingu możliwe jest wpływanie na pozycję stron internetowych na liście wyników wyszukiwania. Głównym celem jest tu pozyskanie organicznego, darmowego ruchu z wyszukiwarki.

Klasyczne, ogólne SEO skupia się na widoczności niezależnej od lokalizacji użytkowników. Lokalne SEO Zielona Góra bierze na cel wyłącznie ściśle określony obszar. Korzystając z niego, będziesz pozyskiwać tylko tych klientów, których faktycznie możesz obsłużyć. Przy takiej opcji nie występuje konieczność walki o pozycję z konkurencją z całej Polski. W Twoim mieście nie ma przecież tylu firm z Twojej branży, co w całym kraju. Dzięki temu cały proces może być znacznie efektywniejszy.

Do kogo kierujemy pozycjonowanie stron Zielona Góra?

Z oferowanych przez nas usług może skorzystać każde przedsiębiorstwo posiadające własną stronę internetową. Nie ma znaczenia to, jak duża czy mała jest Twoja firma, nieważne też czym się zajmujesz. Pozycjonowanie stron Zielona Góra prowadzimy zarówno dla dużych ogólnopolskich firm, jak i dla osób prowadzących jednoosobowe działalności gospodarcze. Obsługujemy przedsiębiorstwa z praktycznie wszystkich branż i sektorów. Jeśli tylko masz stronę internetową i chcesz, żeby dowiedzieli się o niej Twoi potencjalni Klienci, to możemy Ci pomóc!

Ile kosztuje pozycjonowanie stron Zielona Góra?

Ceny naszych usług zależą od wielu czynników i są ustalane indywidualnie. Na pozycjonowanie stron Zielona Góra składa się wiele przeróżnych działań, zarówno na samej stronie jak i poza nią. Jako że każda stron internetowa jest inna, nie możemy wskazać jednej, uniwersalnej kwoty. Ostateczna cena zależy od tego, w jakiej sytuacji znajduje się Twoja strona, jak bardzo jest rozbudowana i jakich działań wymaga. Nie bez znaczenia jest też to, co chcesz osiągnąć. Na współpracę z nami nie musisz jednak decydować się w ciemno.

Jeśli chcesz sprawdzić, czy faktycznie oferujemy to, na czym Ci zależy lub nigdy nie zdarzyło Ci się jeszcze korzystać z tego rodzaju usług, to mamy uczciwą propozycję. Przygotujemy dla Ciebie wstępną analizę Twojej strony, w której zaproponujemy skuteczną strategię działania. Zanim podejmiesz jakiekolwiek zobowiązujące decyzje, będziesz więc wiedzieć, na czym tak naprawdę stoisz.

Dlaczego warto zainwestować w SEO Zielona Góra?

Wielu specjalistów zajmujących się marketingiem internetowych opiera swoje strategie na ruchu z wyszukiwarek. Pozycjonowanie uwzględniają też w swojej promocji wszystkie duże marki. Niezależnie od tego, czy działają w sieci, czy stacjonarnie.

Pozycjonowanie stron Zielona Góra jest powszechnie uważane za jeden z najskuteczniejszych sposobów na promocję w sieci. Wszystko dlatego, że ruch organiczny jest najbardziej opłacalny. Jeśli Klienci znajdują Cię sami, to nie musisz bez końca inwestować w to, by mogli się o Tobie dowiedzieć.

Za inwestycją w SEO Zielona Góra przemawiają:

 • Stałe i jednolite koszty - SEO nie wymaga zwiększania nakładów finansowych w celu osiągania lepszych wyników, wystarczy ciągłość działań i odpowiednia strategia. Żadna rzetelna agencja ani samodzielny specjalista nie pobiera dodatkowych opłat od wypracowanych efektów.
 • Efekty bez ograniczeń - w pozycjonowaniu nie ma barier, w miarę zwiększania pozycji i rozbudowywania witryny widoczność może wzrastać bez końca. Nawet jeśli wszystkie frazy znajdą się w TOP 10 wyników. Przy dobrze zaplanowanych działaniach zawsze można dodawać kolejne.
 • Korzyści wizerunkowe - dzięki wysokim pozycjom w wynikach wyszukiwania Twoją stronę widzi coraz to więcej użytkowników. Z czasem możesz zyskać więc znaczną rozpoznawalność, zarówno wśród potencjalnych Klientów, jak i w swojej branży. W ten sposób pozycjonowanie stron Zielona Góra może otwierać nowe możliwości.
 • Wysoka konwersja - przy prawidłowo dobranych frazach kluczowych ruch organiczny z wyszukiwarki cechuje się zazwyczaj najwyższym wskaźnikiem konwersji sprzedażowej. Dzięki temu SEO jest świetnym sposobem pozyskiwania Klientów. Trzeba tylko zadbać, by nic nie zawiodło po stronie witryny lub samej oferty.

  Pozycjonowanie stron Zielona Góra - metody promocji strony

 • Usprawnienie strony internetowej - jeśli wydaje Ci się, że Twojej strony internetowej nie da się bardziej rozbudować czy ulepszyć, to SEO pokaże Ci, że jesteś w błędzie. Zawsze znajdzie się coś, co można poprawić.
 • Nowe możliwości - więcej potencjalnych klientów na stronie to szansa na m.in. dodatkową wewnętrzną promocję, budowanie bazy stałych klientów i ciągłe rozszerzanie swojej działalności,

To tylko kilka najważniejszych zalet, przy aktywnej współpracy agencji SEO i Klienta pozycjonowanie stron Zielona Góra może mieć ich znacznie więcej. Trzeba jednak pamiętać, że efekty nie są tu natychmiastowe. By móc korzystać w pełni z tego, co oferuje SEO Zielona Góra, trzeba włożyć w nie trochę czasu i zaangażowania.

Ile czasu zajmuje pozycjonowanie stron Zielona Góra?

Zacznijmy od tego, że SEO nie jest jednorazową usługą jak kampania reklamowa czy wydrukowanie plakatu. Pozycjonowanie stron Zielona Góra to długotrwały proces, który nie kończy się po osiągnięciu założonych pierwotnie celów. Pierwsze wzrosty pozycji mogą pojawić się już w pierwszym miesiącu współpracy, zazwyczaj nie przekładają się one jednak od razu na sprzedaż. Wyniki w postaci sprzedaży przychodzą zwykle dopiero razem z dość wysokimi pozycjami, a te wymagają czasu, który jest różny w zależności od konkurencji i aktualnej sytuacji strony.

Realny czas pojawienia się efektów od początku współpracy to zazwyczaj od kilku miesięcy do roku. Wynika to bezpośrednio z działania algorytmów wyszukiwarki i złożoności działań. Wszystko, co robi się w celu budowania pozycji, musi być poparte rzetelną analizą i mieć odzwierciedlenie w przyjętej strategii. Już sama podstawowa optymalizacja wymaga często kilkuset godzin pracy. Pamiętaj, że dochodzą do tego jeszcze m.in. tworzenie treści, analityka i działania zewnętrzne.

“Ekosystem” Google wymusza też określoną intensywność działań. Pozycjonowanie stron Zielona Góra musi być prowadzone rozsądnie, próby sztucznego przyspieszania tego procesu kończą się zazwyczaj zmniejszeniem widoczności. Są uznawane za działania szkodzące użytkownikom.

Jak przebiega pozycjonowanie stron Zielona Góra?

Współpraca z Top Online zaczyna się zawsze stworzenia listy najbardziej opłacalnych słów kluczowych. Jeśli serwis był już pozycjonowany lub Klient posiada własną listę, to zaczynamy od jej przeanalizowania i zaproponowania ewentualnych zmian. Na samym początku przeprowadzamy też szczegółowy audyt SEO i przypisujemy do strony konkretnego specjalistę, który będzie za nią odpowiedzialny. Formułujemy także pierwotną strategię działań, a Klient otrzymuje szczegółowy raport wraz z pierwszymi wskazówkami optymalizacyjnymi.

Priorytetem, na którym opiera się pozycjonowanie stron Zielona Góra, jest optymalizacja, która dzieli się na optymalizację techniczną i optymalizację treści. Ten złożony i drobiazgowy proces jest kluczem do budowania trwałej widoczności, ma na celu kompleksowe dostosowanie witryny do wymagań wyszukiwarki. Jest on prowadzony ciągle, dużą rolę odgrywa w nim także zaangażowanie Klienta, który co dwa miesiące otrzymuje zalecenia optymalizacyjne. Regularne ich wprowadzanie znacznie przyspiesza cały proces i pozwala osiągać lepsze efekty.

Następnie zgodnie z wybranym pakietem, wprowadzamy link building, czyli pozyskiwanie zewnętrznych odnośników do strony. Zaczynamy przygotowywać też dodatkowe treści na stronę. Wszystkie te działania prowadzimy równolegle, a przez cały czas monitorujemy także ich efekty. Jeśli zajdzie taka potrzeba, modyfikujemy przyjętą strategię, co miesiąc opracowujemy również szczegółowy raport z naszej pracy. Dzięki niemu Klient wie, jakie działania były prowadzone w celu pozycjonowania jego serwisu.

Czy pozycjonowanie stron Zielona Góra zmienia ich wygląd?

Nie, optymalizacja skupia się przede wszystkim na niewidocznych dla użytkownika aspektach technicznych. Obejmuje między innymi naprawianie błędów w kodzie źródłowym, uzupełnianie meta tagów i tekstów alternatywnych, usprawnienie procesu indeksacji, wdrożenie odpowiednich przekierowań i danych strukturalnych. Żadna z tych ani innych, niewymienionych tutaj czynności nie wpływa na wygląd strony.

Jedyne widoczne gołym okiem zmiany, jakie zachodzą poprzez pozycjonowanie stron Zielona Góra, to zmiany w treści. Te nigdy nie są jednak wprowadzane bez wcześniejszej konsultacji z Klientem. Preferujemy nawet, żeby Klient lub osoba odpowiedzialna za jego stronę dokonywała ich samodzielnie. Nie musisz więc martwić się o to, że cokolwiek zmieni się na Twojej stronie.

Kampania Google AdWords czy SEO Zielona Góra?

Wiele osób zainteresowanych naszymi usługami zadaje nam pytanie dotyczące tego, w czym SEO Zielona Góra jest lepsze od kampanii Google Adwords. Prawda jest taka, że każda forma promocji ma swoje wady i zalety. W pozycjonowaniu największą wadą jest czasochłonność, a największą zaletą możliwość nieograniczonego zwiększania wyników przy jednostajnym koszcie. W kampaniach AdWords wyniki są widoczne od razu, zwiększenie ich wymaga jednak ponoszenia coraz to większych kosztów.

Przy kampanii reklamowej ruch na stronie znika też zaraz po zakończeniu finansowania. Jeśli zrezygnujesz z SEO Zielona Góra, to efekty wysokiej pozycji zostaną z Tobą przez dość długo. Nie ma rozwiązania idealnego. Najlepsze wyniki można osiągnąć tylko poprzez promocję wielokanałową, co zresztą zawsze rekomendujemy naszym Klientom.

Czy pozycjonowanie stron Zielona Góra można prowadzić samodzielnie?

Oczywiście, co więcej, polecamy spróbować. Praktyka jest najlepszym sposobem na zrozumienie SEO. Nauka pozycjonowania niesie ze sobą masę praktycznych umiejętności i przydatnej wiedzy. Skorzystać może na niej praktycznie każdy, niezależnie od tego, czym się na co dzień zajmuje. Z odpowiednim przygotowaniem pozycjonowanie stron Zielona Góra można z powodzeniem prowadzić jednoosobowo. Trzeba tylko liczyć się z tym, że wymaga to masy pracy i czasu. No i najważniejsze, nigdy nie ucz się na stronie, od której zależy działanie Twojego biznesu. Błędy na początku są nieuniknione, a część z nich może zaprzepaścić szansę na wysokie pozycje.

Jeśli masz stronę firmową, sklep internetowy lub bloga, na którym opierasz swoją działalność, to wstrzymaj się z samodzielnym pozycjonowaniem. Przynajmniej dopóki nie będziesz mieć stuprocentowej pewności co do swojej wiedzy i strategii. Naprawienie popełnionych błędów może być czasem droższe niż założenie nowej strony. Jeśli prowadzisz biznes, to skup się na zarządzaniu firmą, a SEO Zielona Góra zleć profesjonalistom. Zyskasz w ten sposób znacznie więcej.

Co wyróżnia naszą agencję SEO?

W Top Online niczego nie ukrywamy. Kładziemy duży nacisk na współpracę obu stron i regularnie informujemy Klienta o wszystkich podejmowanych działaniach. Jesteśmy dostępni praktycznie zawsze i nigdy nie uciekamy od niewygodnych pytań. Zaufaniem obdarzyło nas już przeszło 2000 Klientów. Pozycjonowanie stron Zielona Góra to nasza specjalność. Znamy się na tym co robimy, ciągle poszerzamy nasze kompetencje i szukamy nowych rozwiązań.

Posiadamy autorski panel Klienta pozwalający na śledzenie naszych działań i szybki kontakt. Zapewniamy pełne wsparcie i doradztwo w kwestii SEO oraz całodobowy monitoring strony. U nas możesz porozmawiać też z osobą bezpośrednio odpowiedzialną za Twoją witrynę, czyli Opiekunem SEO, co wcale nie jest w naszej branży takie oczywiste.

Posiadamy własne zaplecza pozycjonerskie i nie korzystamy z żadnych szkodliwych praktyk. Mamy także do zaoferowania kilka autorskich rozwiązań, dzięki którym możesz znacznie wyprzedzić swoją konkurencję. Nie rzucamy słów na wiatr.

To jak, spróbujemy?

Wierzymy, że wypracowana przez nas jakość usług broni się sama, dlatego proponujemy analizę Twojego serwisu całkowicie za darmo. Jeśli chcesz zobaczyć, jak działamy w praktyce, skontaktuj się z nami za pomocą formularza, napisz maila lub zadzwoń.

Jeśli podasz nam adres swojej strony, to od razu się jej przyjrzymy i przygotujemy wstępną ofertę. Im szybciej zaczniesz się pozycjonować, tym szybciej zobaczysz efekty, nie ma na co czekać!

Case studies

Stoją za nami duże sukcesy. A za nimi jeszcze większe liczby.

Zobacz wszystkie

Zapracujemy na sukces Twojej strony. Zobacz jak .

Sprawdzam