Pozycjonowanie stron Żywiec*

*poznaj najlepsze i najbardziej
skuteczne metody pozycjonowania lokalnego

SEO
na luzie*

*Całkowicie za darmo przygotujemy wstępną analizę Twojej strony, sprawdzimy konkurencję i zaproponujemy skuteczną strategię działania. Wszystko w formie wideo, na przykładach, abyś nie musiał domyślać się o co chodzi.

Bezpłatna oferta
 • Odezwiemy się w 24h
 • Otrzymasz analizę strony i porównanie z konkurencją
 • Przygotujemy strategię SEO dla Twojego biznesu
 • Pokażemy Ci na przykładach, jak wygląda współpraca i raporty miesięczne
 • Otrzymasz ofertę w formie video, współpraca od 1999 zł/mc

Nasze metody

Pracujemy po swojemu i robimy to z głową*

*Mamy własne sposoby na to, by wypracować dobre wyniki dla Twojej strony internetowej. Przećwiczyliśmy je na setkach stron i na własnych sklepach. Wiemy, co działa, a co nie. Własne umiejętności i metody pracy wzmacniamy autorskim oprogramowaniem. I to wszystko włożymy w Twój serwis.

Miesięczne raporty
Pozycjonowanie stron internetowych - raportowanie

Szczegółowo informujemy nie tylko o samych wynikach, ale też o tym, co dokładnie w danym miesiącu zrobiliśmy, by je osiągnąć. Zobaczysz tu wszystkie wykonane przez nas czynności, przykładowe zaplecze, katalog tekstów ze wskazaniem na ich autora, wykaz pozycji monitorowanych słów kluczowych oraz statystyki widoczności strony w wyszukiwarce. Nasze raporty nie pozostawiają miejsca na domysły.

Opiekunem Klienta zawsze jest wykwalifikowany specjalista SEO, który zajmuje się Twoją stroną, zna ją na wylot, a Ty masz do niego bezpośredni kontakt.

Poznaj nasz zespoł

Merytoryczny kontakt
Reakcja w 24h
Pozycjonowanie stron internetowych - kontakt w 24h

Jesteśmy szybcy i zwinni. Reagujemy na każde Twoje zgłoszenia i każdy pojawiający się problem. Większość z nich rozwiązujemy już w ciągu doby.

Analiza strony

Przeprowadzamy cykliczne i dokładne analizy stron wspierane przez autorskie narzędzia. Ich efektem są konkretne wskazówki i wytyczne gotowe do wdrożenia.

Inteligentny asystent SEO

Tworzymy własne narzędzia do analizy stron, które stale ulepszamy. Dzięki nim działamy dokładniej, szybciej, widzimy więcej, a na problemy reagujemy natychmiastowo. Twój serwis jest pod stałą opieką nie tylko specjalisty SEO, ale również naszych autorskich narzędzi.
Zobacz

Monitorowanie

Prowadzimy zautomatyzowany cykliczny monitoring strony. Każdy wykryty problem natychmiast badamy i zgłaszamy Tobie sugerując konkretne rozwiązania.

Copywriting

Posiadamy własny zespół kilkunastu copywriterów o różnorodnych zainteresowaniach. Tworzymy wartościowe treści, dotrzymujemy terminów, uwzględniamy Twoje uwagi.

Poznaj nasz zespół

Własne zaplecze SEO

Prowadzimy własne serwisy tematyczne, na których cyklicznie tworzymy dedykowany content, stale analizujemy linki zwrotne, a dokładny wykaz zaplecza przekazujemy w raportach.

Bezpieczne metody

Stosujemy wyłącznie bezpieczne metody pozycjonowania. Nie kupujemy linków, nie stosujemy ukrytych treści ani niedopuszczalnych przez Google praktyk, tropimy linki z niepożądanych źródeł. Nasze metody sprawiają, że Twój serwis staje się bardziej wartościowy w oczach Google i Twoich Klientów.

Panel Klienta 24H/7

Dajemy Ci stały wgląd do najbardizej aktualnych danych dotyczących Twojej strony. Oprócz kluczowych informacji dotyczących współpracy znajdziesz tu najnowsze wyniki pozycjononanych słów kluczowych wraz z ich pełną historią. Uzyskasz dostęp do pełnej listy miesięcznych raportów, a także wykresów ogólnej widoczności strony w wyszukiwarkach. W łatwy sposób sprawdzisz dane kontaktowe Twojego opiekuna oraz wyślesz pilne zgłoszenie przez przycisk szybkiego kontaktu. I to wszystko w jednym miejscu.

Rozglądasz się z kimś, kto mógłby zająć się pozycjonowaniem Twojej strony www? Trafiłeś tu nieprzypadkowo. Top Online to agencja SEO z wieloletnim doświadczeniem. Kompleksowa optymalizacja stron Żywiec to nasza specjalność!

Zajmujemy się pozycjonowaniem stron i sklepów internetowych, oferujemy zarówno usługi lokalne, jak i ogólnopolskie. Współpracujemy z firmami z każdej branży, niezależnie od ich wielkości. Zaufało nam już ponad dwa tysiące polskich przedsiębiorców.

Jeśli działasz w Żywcu lub okolicach i chcesz zlecić komuś optymalizację oraz pozycjonowanie to świetnie się składa. Mamy dla Ciebie 30 darmowych dni próbnych naszych usług. Chcesz wiedzieć więcej? Odezwij się do nas, razem możemy pchnąć Twój biznes do przodu!

Spis treści:

 1. SEO, pozycjonowanie i optymalizacja stron Żywiec
 2. Dlaczego warto wybrać lokalne pozycjonowanie stron Żywiec?
 3. Pozycjonowanie Żywiec - podstawa marketingu internetowego
 4. Zalety i korzyści - optymalizacja stron Żywiec
 5. Ile zapłacisz za pozycjonowanie Żywiec?
 6. Czym jest optymalizacja stron Żywiec?
 7. Ile czasu zajmuje optymalizacja stron Żywiec?
 8. Optymalizacja stron Żywiec a link building
 9. Jak prowadzimy pozycjonowanie Żywiec?
 10. Ten opis to nie wszystko!

SEO, pozycjonowanie i optymalizacja stron Żywiec

SEO to dokładnie Search Engine Optimization, co można przetłumaczyć jako optymalizacja stron pod kątem wyszukiwarki internetowej. Jednocześnie jest to jednak także cała dziedzina nazywana w Polsce pozycjonowaniem. Wszystkie te trzy pojęcia mogą być więc używane zamiennie i w praktyce oznaczają dokładnie to samo, czyli zakres działań mający na celu budowanie widoczności (pozycji) witryny w wyszukiwarce.

Sama optymalizacja stron Żywiec może być też jednak rozumiana jako jeden z elementów pozycjonowania. W praktyce jednak jest to jednak jego główny i nierozłączny od SEO proces, na którym skupiamy większość naszych działań. Bez niego skuteczne pozycjonowanie stron Żywiec jest praktycznie niemożliwe. Jeśli nawiążemy współpracę, to będziemy prowadzić też optymalizację, to absolutna podstawa.

Dlaczego warto wybrać lokalne pozycjonowanie stron Żywiec?

Podstawowe pozycjonowanie szerokie to działania skupiające się na zwiększaniu widoczności w wyszukiwarce, niezależnie od lokalizacji szukających, w całym kraju. Lokalne pozycjonowanie stron Żywiec jest bardzo podobne, poprzez szereg dodatkowych i zmodyfikowanych zabiegów pozwala jednak zawęzić widoczność do jednego konkretnego regionu. W tym wypadku regionem tym jest teren Żywca i jego najbliższych okolic. To właśnie na nim promowana w wyszukiwarce będzie Twoja strona internetowa.

Taki wariant SEO może być prowadzony w dowolnej miejscowości, dowolnym powiecie czy województwie. Dzięki niemu można pozyskiwać wyłącznie ruch związany bezpośrednio z konkretną lokalizacją. Nie wymaga on walki o pozycje z biznesami całego kraju, jest więc z reguły nieco tańszy. Przy niewielkiej konkurencji pozwala też osiągać szybsze i lepsze efekty. Jeśli prowadzisz jakikolwiek stacjonarny biznes w Żywcu, to jest to opcja idealna do Twoich potrzeb.

Pozycjonowanie Żywiec - podstawa marketingu internetowego

Jeśli zależy Ci na tym, by Twoja strona www zaczęła cieszyć się zainteresowaniem użytkowników i przynosić realne zyski, to musisz ją jakoś promować. Samo założenie firmowej witryny bez zapewnienia jej promowania jest jak wydrukowanie ulotek i schowanie ich pod wycieraczkę. To nie ma prawa działać. Jeśli chcesz pozyskiwać Klientów, to muszą oni mieć jak się o Tobie dowiedzieć. Zacięta konkurencja w sieci sprawia, że marketing jest po prostu niezbędny.

Największe zyski przynoszą wielopoziomowe, korzystające z różnych źródeł dotarcia, kampanie reklamowe. Ze względu na ogromne koszty nie są one jednak w zasięgu każdego przedsiębiorstwa. Od czego najlepiej więc zacząć? Naszym zdaniem najlepszym wyborem na początek jest optymalizacja stron Żywiec. Nie pochłania ona ogromnych nakładów finansowych, a daje naprawdę duże możliwości. Pozyskany z wyszukiwarki ruch na stronie pozwala też stworzyć solidny, marketingowy grunt.

Z wyszukiwarki Google nie korzysta w naszym kraju zaledwie 4-5% wszystkich szukających. Tak duża przewaga sprawia, że skupiające się na niej pozycjonowanie stron Żywiec daje Ci możliwość dotarcia do praktycznie każdego internauty. Jako że Google wyznacza standardy usług wyszukiwania, zyskujesz dzięki niemu też pozycję w innych wyszukiwarkach. Zwiększanie widoczności w organicznych wynikach wyszukiwania to najlepszy sposób na promocję w sieci.

Zalety i korzyści - optymalizacja stron Żywiec

Niezależnie od tego, jaki rodzaj SEO wybierzesz, możesz wiele zyskać. Optymalizacja stron Żywiec to wiele mniejszych i większych procesów i czynności. Wszystkie z nich wpływają zarówno na Twoją witrynę, jak i jej widoczność. Odpowiednio wykorzystane mogą więc wspomóc rozwój Twojego biznesu. Nie tylko poprzez zwiększenie popularności. Zobacz, co możesz zyskać, prowadząc pozycjonowanie Żywiec.

 • Wzrost liczby odwiedzin - wyższe pozycja na listach wyników wyszukiwania dla poszczególnych, związanych z Twoją działalnością zapytań, to większe zainteresowanie użytkowników. Wszystko dzięki temu, że osoby szukające w sieci różnych usług, produktów i informacji najczęściej klikają w pierwsze, wyświetlające się na szczycie listy pozycje.
Pozycja Desktop Mobile
1 29.38% 23.82%
2 15.44% 15.41%
3 10.68% 9.5%
4 7.26% 6.48%
5 5.18% 4.63%
6 3.75% 3.37%
7 2.73% 2.57%
8 2.04% 1.99%
9 1.53% 1.54%
10 1.16% 1.17%

Ponad połowa szukających decyduje się na jedną z trzech pierwszych witryn. Poza pierwszą dziesiątkę dociera już tylko około 1/5 całego ruchu.

 • Pozytywny odbiór strony - optymalizacja stron Żywiec poprawia ich funkcjonalność i czytelność. Dzięki temu odwiedzający chętniej decydują się na zapoznanie się z treścią i przeglądanie serwisu. W przypadku stron firmowych wzrasta więc szansa na dokonanie zakupu lub zarezerwowanie usługi,
 • Korzyści wizerunkowe - wysoka pozycja na frazy branżowe jest odbierana przez użytkowników jako gwarancja jakości. Jeśli zdobędziesz pierwsze pozycje, to Twoja firma będzie podświadomie odbierana jako lider branży, najlepsza i najkorzystniejsza opcja na rynku. Dzięki działaniom content marketingowym możesz zyskać także wizerunek eksperta w swojej dziedzinie,
 • Większe zaufanie Klientów - estetyczna, funkcjonalna i zajmująca pierwsze pozycje strona firmowa świadczy o tym, że prowadzące ją przedsiębiorstwo jest solidne i godne zaufania. Wynika to z przyzwyczajenia użytkowników do tego, że wyszukiwarka z zasady przedstawia na pierwszych miejscach najbardziej użyteczne i wiarygodne witryny,
 • Przewaga na rynku - mając ugruntowaną pozycję w wyszukiwarce z czasem możesz zyskać równie korzystną pozycję na rynku. Wszyscy użytkownicy szukający oferty takiej, jak Twoja widzą Twoją stronę. Zyskujesz więc rozpoznawalność, a trafiający do Ciebie Klienci często zostają z Tobą na dłużej,
 • Nowe możliwości - organiczny ruch na stronie, rozpoznawalność w branży i pozytywny wizerunek, które może zapewnić Ci z czasem optymalizacja stron Żywiec, otwierają przed Twoją firmą nowe możliwości. Mając już użytkowników i ugruntowaną markę możesz na bieżąco testować nowe kierunki rozwoju i stosować dodatkową, wewnętrzną promocję, która jeszcze bardziej wzmocni konwersję ruchu na sprzedaż.

Ile zapłacisz za pozycjonowanie Żywiec?

To zależy, zarówno od samej wielkości Twojej strony, jak i branży, w której działasz, czy wybranego zakresu pozycjonowania. Wiemy, że taka odpowiedź nie jest szczególnie satysfakcjonująca, ale nie jesteśmy w stanie nic na to poradzić. Optymalizacja stron Żywiec jest usługą tak złożoną i indywidualną, że nie sposób podać tu jakichkolwiek obiektywnych widełek cenowych.

Miesięczna opłata może wynieść tu równie dobrze kilkaset, jak i kilka tysięcy złotych. Wszystko zależy od tego, jaką stronę posiadasz i jakich efektów oczekujesz. Uspokajamy jednak opłata jest stała przez cały okres umowy. Wielkość osiąganych wyników w żaden sposób nie wpłynie tu na koszty. Zlecając pozycjonowanie Żywiec, płacisz tylko za budowanie i utrzymywanie pozycji. To, ile osób może dzięki temu trafić na Twoją stronę, nie jest w żaden sposób uzależnione od nakładów.

Czym jest optymalizacja stron Żywiec?

Optymalizacja stron Żywiec rozumiana jako element ich pozycjonowania jest rozbudowanym procesem dostosowywania witryny. Proces ten ma na celu jak najlepiej dopasować Twoją stronę do wymagań wyszukiwarki i potrzeb użytkowników. Skupia się on zarówno na niewidocznych aspektach technicznych, jak i na zawartej w Twojej witrynie treści. Z tego powodu zwykło dzielić się go na dwie kategorie: optymalizację techniczną i optymalizację treści.

Same zmiany na stronie to jednak nie wszystko, by ich dokonywać, trzeba najpierw wiedzieć, co wymaga poprawy. Do tego niezbędny jest skrupulatny audyt SEO, który pozwala zdiagnozować wszelkie niedociągnięcia. Przeprowadzamy go na samym początku każdej współpracy, zaraz po dobraniu fraz kluczowych, na które będziemy docelowo pozycjonować.

Właściwa optymalizacja stron Żywiec, czyli modyfikowanie strony, nie ma ściśle określonych etapów. Wszystko zależy od tego, jakie obszary zostały wskazane jako wymagające poprawy. Cały proces optymalizacji, podobnie jak samo pozycjonowanie Żywiec, nie ma swojego końca, prowadzi się go ciągle. Wynika to z ciągłych zmian w mechanizmach dobierania wyników oraz otoczeniu strony, które wymuszają nieustanne poprawianie i modyfikowanie poszczególnych aspektów. Bez tego utrzymanie raz zdobytej pozycji nie jest możliwe.

Ile czasu zajmuje optymalizacja stron Żywiec?

Jak wspomnieliśmy w akapicie powyżej, zarówno sama optymalizacja stron Żywiec, jak i całe SEO, to długotrwały i wymagający ciągłości proces. Ze względu na ciągłą ewolucję i rozwój algorytmów Google, nieustannie powstające strony internetowe oraz zaciętą konkurencję nie da się zbudować widoczności na stałe. Raz zdobytych pozycji trzeba cały czas doglądać, inaczej ulegną one obniżeniu.

Pozycjonowanie stron Żywiec nie zadziała też natychmiastowo. Składa się na nie wiele czasochłonnych procesów, a ze względu na to, jak działają algorytmy, zmiany nie są odczytywane na bieżąco. Części czynności zwyczajnie nie da się także przyśpieszyć. Dla przykładu: zdobywanie odnośników wymaga ściśle określonej pod względem danej branży i konkurencji częstotliwości. Nadmierny pośpiech może tu doprowadzić do skutków odwrotnych od zamierzonych, czyli do spadku widoczności.

Optymalizacja stron Żywiec a link building

Jeśli zdarzyło Ci się kiedyś mieć już do czynienia z SEO, to mogłeś słyszeć, że link building, czyli pozyskiwanie linków do strony jest tutaj podstawą. Owszem, kiedyś faktycznie tak było, przed wprowadzeniem algorytmu Google Penguin dla wysokiej pozycji wystarczyło mieć jak najwięcej odnośników. To już jednak przeszłość, aktualnie ilość linków ma już marginalne znaczenie. O wiele bardziej liczy się ich jakość, mierzona m.in. autorytetem linkujących domen. Same linki nie są też już wystarczające. Fakt, przydają się, ale budowanie pozycji tylko na nich jest teraz niesamowicie trudne (o ile nie awykonalne).

Podstawą stała się skrupulatna optymalizacja stron Żywiec. To właśnie ona pozwala prowadzić skuteczne SEO. Co więcej, widoczność można budować kompletnie bez zewnętrznych odnośników, wyłącznie poprzez optymalizację. Potwierdziliśmy to pozycjonując z sukcesem w ten sposób nasz sklep internetowy - skarpetki.sklep.pl. Wyciągnięte wnioski przenieśliśmy też na strony naszych Klientów, czego efekty można zaobserwować w zakładce Opinie.

Jak prowadzimy pozycjonowanie Żywiec?

Każdą współpracę zaczynamy od doboru lub analizy słów kluczowych (w zależności od tego, czy serwis Klienta był już pozycjonowany). Na tym etapie powstaje lista słów, na które docelowo będzie widoczna strona. Etap ten jest kluczowy dla opłacalności całego procesu. Źle dobrane frazy mogą utrudniać zdobywanie pozycji lub skutkować zbieraniem ruchu, który nie przekłada się na wyniki sprzedażowe.

Następnym etapem jest już wspomniany audyt SEO. Po jego przeprowadzeniu zaczyna się właściwa optymalizacja stron Żywiec. Na podstawie przeprowadzonej analizy tworzymy dla Klienta wskazówki optymalizacyjne, sami również pracujemy nad stroną (według ustalonego wcześniej zakresu). Poprawie ulega aspekt techniczny, ale uwagę poświęcamy także treści. Już w pierwszym miesiącu współpracy dostarczamy także dodatkowe teksty na stronę.

Kolejno, zgodnie z wybranym pakietem, wprowadzamy linkowanie. Przez cały ten czas monitorujemy również efekty naszych działań. Co miesiąc wszyscy nasi Klienci otrzymują obszerne raporty z tego, jak przebiega pozycjonowanie stron Żywiec. W miarę postępowania prac przeprowadzamy także ponowne audyty i dostosowujemy pierwotną strategię. Przez cały ten czas, dzięki dostarczanym przez nas harmonogramom prac i raportom wiesz, jak pracujemy nad SEO Twojej strony. Jeśli tylko chcesz (do czego zachęcamy!), to jesteś też z nami w ciągłym kontakcie.

Ten opis to nie wszystko!

Top Online nie działa tak, jak każda agencja SEO. Nie świadczymy milczącej usługi i nie zasłaniamy się naszym know-how. Kładziemy duży nacisk na współpracę obu stron, zależy nam na szczerości i na tym, żeby Klient miał udział w budowaniu swojej widoczności. Z tego powodu, jeśli zdecydujesz się skorzystać z naszej oferty, będziesz mieć dostęp do naszych autorskich narzędzi i będziesz w stałym kontakcie z osobą, która pracuje u nas nad Twoją stroną - czyli z przypisanym opiekunem SEO.

W zanadrzu mamy wiele więcej, w tym sprawdzone w praktyce, nieoferowane przez nikogo innego autorskie rozwiązania, dzięki którym pozycjonowanie Żywiec będzie znacznie skuteczniejsze. Najlepsze zostawiliśmy na koniec, u nas nie musisz ryzykować. Skontaktuj się z nami i skorzystaj ze wstępnej analizy swojego serwisu całkowicie za darmo. Zanim podejmiesz jakiekolwiek decyzje, możesz przetestować nas w praktyce. Nie ma na co czekać!

Case studies

Stoją za nami duże sukcesy. A za nimi jeszcze większe liczby.

Zobacz wszystkie

Zapracujemy na sukces Twojej strony. Zobacz jak .

Sprawdzam