Rekrutujemy! Dołącz do nas.

Napisz do nas na biuro@toponline.pl.

Specjalista ds. Marketingu internetowego

MIEJSCE PRACY: WROCŁAW, ul. Krzemieniecka

Dzień dobry!

Nadszedł czas na zwiększenie naszego zespołu. Aktualnie rozglądamy się za specjalistą ds. marketingu internetowego. Doświadczenie jest tutaj ważne lecz nie najważniejsze. U nas masz się od kogo uczyć, więc wiele spraw ogarniesz błyskawicznie. Jeżeli więc interesujesz się marketingiem internetowym i chciałbyś rozwijać się w tej dziedzinie, zapraszamy do nas!

Twoje zadania będą dotyczyły głównie sklepów internetowych. Będziesz specjalistą, który pomoże przedostać im się na sam szczyt! :)

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Wynagrodzenie rosnące wraz z umiejętnościami
  • Elastyczne godziny pracy
  • Pracę w młodym i wyluzowanym zespole

Zakres obowiązków:

  • Nadzór nad sklepami internetoywmi, administrowanie, drobne zmiany
  • Prowadzenie działań z zakresu content marketingu
  • Realizacja kampanii e-mail marketingowych
  • Koordynowanie obecności w social media
  • Pozyskiwanie wartościowego ruchu na nasze strony internetowe
  • Testowanie, monitorowanie i optymalizacja prowadzonych działań

KEY ACCOUNT MANAGER - Doradca Klienta Biznesowego

Właśnie szukamy urodzonego sprzedawcy który uszczęśliwi naszych nowych Klientów. Co więcej - podamy Ci ich na tacy! Twoim zadaniem będzie przygotowanie ofert i przekonanie, że to właśnie my pomożemy Klientowi osiągąć wysokie pozycje w wyszukiwarce Google, co przełoży się na jego większą sprzedaż. Proste, prawda?

Dzisiaj każda firma ma stronę internetową więc ich nie sprzedajemy. Natomiast musisz wiedzieć, że około 90% tych stron jest bezużytecznych i nie pozyskuje nowych Klientów. Ty będziesz od tego, aby uświadomić to naszym Klientom i pokazać im, że mogą zarabiać więcej dzięki naszym działaniom marketingowym.

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • stałą podstawę + wysokie premie od sprzedaży
  • elastyczne godziny pracy
  • pracę w młodym i wyluzowanym zespole
  • pracę w jednej z najszybciej rozwijających się branży (SEO, e-commerce, marketing internetowy)

Oczekujemy:

  • choćby minimalnego doświadczenia w sprzedaży telefonicznej np.: windykacja, call center itp.
  • zaangażowania w pracę
  • optymistycznego nastawienia
  • otwartości na wiedzę i ludzi
  • wytrwałości w działaniu

Czym się wyróżniamy?

  • Otrzymasz od nas kontakty do firm, które wyraziły zainteresowanie naszymi usługami. Nie musisz samodzielnie ich wyszukiwać!
  • Średnia pensja w dziale sprzedażowym to 4191,08 zł brutto
  • Najwyższa pensja uzyskana w dziale sprzedażowym to 8802,41 zł brutto

Copywriter z zamiłowania

Chcielibyśmy, aby do naszego zespołu dołączyła kolejna osoba - copywriter z zamiłowania. Jeśli lubisz pisać i interesuje Cię e-marketing, ta praca jest dla Ciebie!

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie płatne co miesiąc
  • Przeszkolenie do pisania artykułów pod wymogi wyszukiwarki
  • Pomoc przy realizacji zadań
  • Zyskanie przydatnej wiedzy na temat SEO oraz czynników rankingowych wyszukiwarki Google
  • Przyjazną atmosferę

Oczekujemy:

  • Zamiłowanie do pisania tekstów
  • Znajomość zasad ortografii i interpunkcji
  • Pracowitość, otwartość na uczenie się nowych rzeczy
  • Mile widziana znajomość blogosfery, systemu CMS WordPress oraz podstawowa wiedza na temat SEO
Chcę otrzymać ofertę  →