Rekrutujemy! Zaindeksujemy nowego SEO Speca w naszej ekipie! Zobacz szczegóły i aplikuj czym prędzej .
Jesteś tutaj: Baza wiedzy / Słownik SEO / Semstorm

Semstorm

Dzisiejsze zagadnienie, które poruszymy w słowniku SEO Samodzielni – Semstorm. Polskie narzędzie wykorzystywane w procesie budowania widoczności w wyszukiwarce internetowej.

Co to jest Semstorm?

Semstorm to jedno najpopularniejszych i najchętniej wykorzystywanych narzędzi do pozycjonowania na polskim rynku. Klienci mogą liczyć zatem na pomoc techniczną w języku polskim – co, jak wiadomo, nie zdarza się w przypadku innych rozbudowanych narzędzi SEO, gdyż większość z nich pochodzi zza granicy.

Semstorm jest dość łatwy w obsłudze i nie potrzeba zaawansowanej wiedzy technicznej, aby przeprowadzić wartościową analizę.

Co oferuje narzędzie Semstorm?

Rozbudowany system narzędzia Semstorm pomaga w planowaniu i realizowaniu kampanii w wyszukiwarce. Twórcy przekonują, że jest to narzędzie kompleksowe, jednak najczęściej wykorzystywane jest do analizowania i szukania słów kluczowych, sprawdzania pozycji na poszczególne frazy, a także analizowania konkurencji.

Narzędzie pozwala sprawdzić nie tylko średnią liczbę wyszukiwań danego słowa, ale również CPC (koszt za kliknięcie). Dlatego można je wykorzystać zarówno przy pozycjonowaniu organicznym, jak i przy płatnych kampaniach Google Ads.

Ile kosztuje narzędzie Semstorm?

Najtańszy pakiet Semstorm kosztuje 129 zł na miesiąc, a najdroższy 899 zł na miesiąc. Różnią się one m.in. innymi liczbą słów, które można przeanalizować i liczbą wyników w raporcie.

Semstorm – podsumowanie

W dzisiejszym wpisie wyjaśniliśmy, czym jest Semstorm. To narzędzie z pewnością sprawdzi się do szukania słów kluczowych dla kampanii w wyszukiwarce, jednak do analizowania linków i pozostałych czynników SEO lepiej skorzystać z innych programów.

Społeczność

SEO Samodzielni

Narzędzia tworzone są z myślą o naszej społeczności SEO Samodzielnych. Dołączysz do nas?

Dołącz do społeczności

Kurs SEO

Przygotowaliśmy poukładane, praktyczne, wyczerpujące temat, po prostu kompleksowe artykuły o pozycjonowaniu.

SEO Samodzielni
Jak sprawdzić pozycjonowanie strony?
Kamil Stasiak, Adam Przybyłowicz, 20-11-2023
Jak sprawdzić pozycjonowanie strony? - SEO blog
SEO Samodzielni
Eksploracja swobodna w GA4
Grzegorz Słoka, Adam Przybyłowicz, 06-11-2023
Eksploracja swobodna w GA4 - SEO blog
SEO Samodzielni
Wyszukiwanie obrazem a SEO
Kamil Stasiak, Adam Przybyłowicz, 23-10-2023
Wyszukiwanie obrazem a SEO - SEO blog