Rekrutujemy! Zaindeksujemy nowego SEO Speca w naszej ekipie! Zobacz szczegóły i aplikuj czym prędzej .
Jesteś tutaj: Baza wiedzy / Blog i aktualności / Kalendarz marketingowy - Luty 2021

02-02-2021

Kalendarz marketingowy - Luty 2021

Przygotowaliśmy dla was zestaw najciekawszych dni i świąt w Lutym, które warto wykorzystać w waszych kanałach komunikacji. Drugi miesiąc roku zazwyczaj kojarzy nam się z Walentynkami bądź Tłustym Czwartkiem, jednak gwarantuję wam, że znajdziecie równie wartościowe pod względem marketingowym daty. Zaczynajmy!

Kalendarz marketingowy - Luty 2021 - SEO blog

 • Dzień Pozytywnego Myślenia - 2 Luty

  Mocno trzymam kciuki, żeby każdy wdrożył to w życie i trzymał się tego już cały czas. Zdecydowanie w każdy dzień powinniśmy obchodzić dane święto!

 • Światowy Dzień Nutelli - 5 Luty

  Jeden z najbardziej spopularyzowanych smakołyków na całym świecie obchodzi swoje święto w lutym.

 • Finał Super Bowl - 7 Luty

  Największe święto sportowe w Stanach Zjednoczonych. Oczy milionów osób zwrócone są w kierunku amerykańskiego sportu, co starają się wykorzystać marketerzy, którzy na ten dzień przygotowywują naprawdę inspirujące akcje marketingowe.

 • Tłusty Czwartek - 11 Luty

  Wyścig rozstrzygający to, kto zje więcej pączków mamy wszyscy za sobą (chyba) ;) Warto w tym dniu zwrócić uwagę na cukiernie, które mocno ucierpiały podczas pandemii i je wesprzeć, nawet darmową promocją lub zorganizowaniem akcji marketingowej.

 • Ostatnia Sobota Karnawału / Światowy Dzień Radia - 13 Luty

  Tutaj dużo dodawać nie trzeba :)

 • Walentynki - 14 Luty

  Najbardziej rozpoznawalna data w tym miesiącu. Firmy, zajmujące się sprzedażą produktów, dopasowywaniem prezentów, będą mocno walczyć kampaniami marketingowymi o konsumenta. Warto spojrzeć na ten dzień nieco inaczej i poszukać niekonwencjonalnych sposobów, by pozyskać klientów.

 • Dzień Singla - 15 Luty

  Popularność tej daty przez ostatnie lata znacznie wzrosła, więc nie przechodziłbym obok niej obojętnie. Jeśli nie macie pomysłu na walentynki, to warto spróbować dzień później zorganizować ciekawą kampanię.

 • Dzień Kota - 17 Luty

  Właściciele czworonogów mogą spodziewać się rozmaitych kampani Ad Words, gdzie będą zasypywani reklamami różnych produktów specjalnie tworzonych pod zwierzaki. W ostatnich latach zauważyliśmy niewątpliwy wzrost sklepów internetowych z wieloma rodzajami akcesoriów dla zwierząt.

 • Premiera Fry Cry 6 - 18 Luty

  Jeden z głośniejszych tytułów w świecie gamingowym, na pewno usłyszymy nieco więcej o tej produkcji parę dni przed premierą. Jednak pojawia się pytanie do fanów serii - czy Far Cry to dalej ta sama gra co kiedyś?

 • Ogólnopolski Dzień Walki z Depresją - 23 Luty

  Choroba cywilizacyjna, której jesteśmy z roku na rok coraz bardziej świadomi. W ten dzień możemy spodziewać się bardzo ciekawych kampani społecznych, nagłaśniających problem.

  Jak widać, najkrótszy miesiąc w roku ma do zaoferowania kilka wartościowych oraz przydatnych dni. Mamy nadzieję, że nasz kalendarz pomoże wam zaplanować posty, kampanie, reklamy, mailling lub inne sposoby dotarcia do klientów, z których korzystacie.

  Do usłyszenia za miesiąc!


 • Artykuł się spodobał? Pamiętaj, żeby:

  Obserwować nasz profil na FB

  SEO, marketing, ecommerce, przedsiębiorczość. Bądź na bieżąco śledząc nas na FB.

  Zobacz profil
  Dopisać się do newslettera

  Tylko najważniejsze informacje. Zero spamu. Samo "mięso".

  Dołącz
  Dołączyć do naszej grupy na FB

  Zadawaj pytania, dyskutuj, ucz się.

  Zobacz grupę

  Przeczytaj również:

  Kampanie Marketingowe
  (Kolejne) 250 000 zł na marketing – podsumowanie sprzedażowe 2023 - SEO blog
  Kampanie Marketingowe
  Audyt newslettera – mój przepis na wysoki Open Rate - SEO blog