Rekrutujemy! Zaindeksujemy nowego SEO Speca w naszej ekipie! Zobacz szczegóły i aplikuj czym prędzej .
Jesteś tutaj: Baza wiedzy / Blog i aktualności / Kalendarz marketingowy - Styczeń 2021

04-01-2021

Kalendarz marketingowy - Styczeń 2021

Przygotowaliśmy dla was zestaw najciekawszych dni i świąt w styczniu, które warto wykorzystać w swoich kanałach marketingowych. Początek stycznia przeważnie jest okresem podsumowania ubiegłego roku, a główne święta oraz dni, jakie zapewne kojarzycie to Nowy Rok, Dzień Babci i Dzień Dziadka.

Kalendarz marketingowy - Styczeń 2021 - SEO blog

 • Nowy Rok / Światowy Dzień Kaca - 1 Stycznia

  Nowy rok to chyba najbardziej rozpoznawalny dzień w styczniu, natomiast Światowy Dzień Kaca został spopularyzowany dość niedawno... W końcu niech pierwszy rzuci kamieniem ten, kto nigdy nie miał kaca 1 stycznia. ;)

 • Światowy Dzień Introwertyka - 2 Stycznia

  Zdecydowanie odradzamy, abyś próbował świętować ten dzień z Twoim znajomym, który jest przy okazji introwertykiem. W tym wypadku świetnym pomysłem może wydawać się dodanie nowego serialu na Netflixa czy HBO.

 • Trzech Króli - 6 Stycznia

  Większość społeczeństwa ma wtedy wolne i raczej będzie celebrować święto w domu. Może warto wprowadzić tego dnia darmową dostawę, jeśli jesteś właścicielem restauracji czy baru.

 • Dzień Sprzątania Biurka - 8 Stycznia

  Pytanie do osób pracujących w biurach i zakładach pracy. Czy macie w swojej ekipe pracowniczej osobę, której ten dzień na pewno się nie spodoba?

 • Dzień Polskiej Wódki - 13 Stycznia

  Wódka jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych towarów eksportowych. Dodatkowo, niezależnie od osobistych przekonań, stanowi mocny wyznacznik naszej kultury. Może zobaczymy na Facebookowych “wallach” reklamę Wyborowej?

 • Dzień Wikipedii - 15 Stycznia

  Wikipedia jest miejscem, gdzie szybko uzyskujemy odpowiedzi na nasze pytania po wpisaniu frazy w wyszukiwarkę Google. Jednak podczas tworzenia poważnej pracy lub gdy potrzebujemy sprawdzonych i niepodważalnych dowodów, warto skorzystać z innych źródeł.

 • Blue Monday - 18 Stycznia

  Termin ten został wprowadzony przez Cliffa Anralla, który według autora i jego “skomplikowanych” wyliczeń wyznacza najbardziej depresyjny dzień w roku. Pod względem czysto merytorycznym, termin ten i obliczenia są uważane za pseudonaukę. Jednak popkultura zdecydowanie spopularyzowała Blue Monday. Według nas jest to świetny materiał na ciekawą kampanię marketingową.

 • Premiera Gry Hitman III - 20 Stycznia

  Branża gamingowa oraz cała masa fanów gier czeka z niecierpliwością. Seria Hitman była “hitem” na początku lat dwutysięcznych. Zobaczymy, jak uplasuje się najnowsza seria.

 • Dzień Babci / Międzynarodowy Dzień Przytulania - 21 Stycznia

  Na temat powyższego dnia posiadasz wszystkie niezbędne informacje. Pod względem marketingowym zdecydowanie zalecamy rozpoczynać kampanie dużo wcześniej. W tym roku najważniejszym motywem tego wydarzenia będzie zdrowie.

 • Dzień Dziadka / Premiera Filmu Wonder Woman 2040 - 22 Stycznia

  Kopiuj..Wklej jak wyżej ;) + dla wielbicieli uniwersum DC ciekawa premiera.

 • Międzynarodowy Dzień Edukacji - 24 Stycznia

  Międzynarodowe święto edukacji - nasz polski odpowiednik w tym roku odbędzie się 14 października, ale radzimy mieć ten dzień również na oku.

 • Międzynarodowy Dzień Lego - 28 Stycznia

  Zdecydowana duma narodowa Danii. Jeśli prowadzisz sklep z zabawkami i masz w swoim asortymencie Lego, to koniecznie wykorzystaj tę okazję podczas tworzenia kampani reklamowej.

 • Finał WOŚP - 31 Stycznia

  Ten dzień pokazuje, dlaczego warto pomagać. Pamiętajcie, żeby wesprzeć WOŚP również w tym roku!

  Bez cienia wątpliwości, styczeń to miesiąc, w którym brak monotonii. Zachęcamy, by wejść “na pełnej”, żeby później nie gonić pracy ani konkurencji.

  Poprzedni kalendarz, według Google Analytics, wyjątkowo wam się spodobał, co było widoczne w odsłonach mini artykułu - za co bardzo dziękujemy ;)

  Do usłyszenia za miesiąc!


 • Artykuł się spodobał? Pamiętaj, żeby:

  Obserwować nasz profil na FB

  SEO, marketing, ecommerce, przedsiębiorczość. Bądź na bieżąco śledząc nas na FB.

  Zobacz profil
  Dopisać się do newslettera

  Tylko najważniejsze informacje. Zero spamu. Samo "mięso".

  Dołącz
  Dołączyć do naszej grupy na FB

  Zadawaj pytania, dyskutuj, ucz się.

  Zobacz grupę

  Przeczytaj również:

  Kampanie Marketingowe
  (Kolejne) 250 000 zł na marketing – podsumowanie sprzedażowe 2023 - SEO blog
  Kampanie Marketingowe
  Audyt newslettera – mój przepis na wysoki Open Rate - SEO blog