Bartosz Posmyk*

* New Business Specialist

Doradca Klienta i największy wulkan energii w Top Online. Zajmuje się pozyskiwaniem nowych leadów, tworzy oferty sprzedażowe, jest urodzonym gadułą, ale potrafi również wysłuchać - zwłaszcza, jeśli chodzi o potrzeby klientów. Nauczył się tego, zdobywając doświadczenie m.in. jako Doradca Klienta w kancelarii prawnej.

Interesuje się tematem inwestowania i kryptowalut, spośród książek wybiera te o tematyce psychologii człowieka i historii I Wojny Światowej. Lubi nieoczywiste wyzwania. Zimą bez kurtki, a może kąpiel w wannie wypełnionej lodem? Bartek odpowiada: TAK!

O Bartoszu na luzie:

Nie potrafi przejść obojętnie obok drążka. Na klatę bierze co najmniej Fiata 126p. Ponoć to dla niego Top Online zainwestowało we własną kuchnię i większą lodówkę. Najbardziej opalony, nawet zimą. Tam gdzie inny sprzedawca nie da rady, Bartek podejmuje temat.

Bartosz Posmyk -New Business Specialist w Top Online

Klienci o Bartoszu

Spośród wielu doradców Pana Bartosza wyróżnia niezwykła łatwość w komunikacji oraz indywidualne podejście do klienta. Kiedy opowiada o sprzedawanych produktach i usługach robi to z ogromnym zaangażowaniem - potrafi w prosty sposób wytłumaczyć nawet najbardziej skomplikowane rzeczy, pozostając jednocześnie uważnym na potrzeby klienta. Takich doradców jak Pan Bartosz można ze świecą szukać :)

Ewelina Łuczyńska

Doceniam przede wszystkim zaangażowanie i podejście do mnie, jako klienta. Nie miałam specjalistycznej wiedzy, a dzięki wspólnej rozmowie wiedziałam co, jak i dlaczego. Poczucie pewności u klienta jest ważne i za to dziękuję :) Dodatkowo przypominanie się (nie nachalne) i oferowanie pomocy to dodatkowe plusy. Dostępność i szybkie odpowiadanie również!

Wiktoria Bednarczyk - n42.pl

Bardzo profesjonalne podejście do klienta, wykonywanie wszystkich ustaleń w terminowy i wręcz wzorowy sposób. Chęć pomocy i wyjaśnienia zagadnień swojej pracy mnie jako laikowi to na pewno cechy, które czynią p. Bartosza profesjonalistą w swojej dziedzinie.

Marcel Szczepaniak - sn-upadlosci.pl

Wczytaj więcej opinii