Bartosz Posmyk*

*New Business Specialist

Doradca Klienta i najbardziej energiczna osoba w Top Online.

Zajmuje się pozyskiwaniem nowych leadów, tworzeniem wideo prezentacji dla Klientów oraz innowację procesów sprzedażowych w firmie. Dużym obszarem zainteresowania zawodowego jest wdrażanie wideo do komunikacji z klientem. Z natury lubi rozmawiać, czasem traktując to jak sztukę. Zdobywał w tym doświadczenie będąc Doradcą Klienta m.in. w wywiadowni gospodarczej oraz kancelarii prawnej. Czasem jego rozmowy z klientami brzmią jak rozmowa dobrych znajomych.

Interesuje się również tematem inwestowania oraz kryptowalut, spośród książek wybiera te o tematyce psychologii człowieka i historii wojen światowych. Jeśli Top Online wyjdzie za granicę, to on będzie odpowiedzialny za rozmowy z klientami w języku angielskim.

O Bartoszu na luzie:

Na jego biurku zawsze jest porządek, nie może leżeć nic poza laptopem i telefonem. Poza gadaniem, wypala też ogrom swojej wewnętrznej energii na podnoszeniu ciężarów, dawniej na tańcu i bieganiu. Co dla wielu jest dziwne - lubi zanurzyć się w lodowatej wodzie i tam siedzieć... długo. Lubi wyzwania.

Bartosz Posmyk -New Business Specialist w Top Online

Klienci o Bartoszu

Spośród wielu doradców Pana Bartosza wyróżnia niezwykła łatwość w komunikacji oraz indywidualne podejście do klienta. Kiedy opowiada o sprzedawanych produktach i usługach robi to z ogromnym zaangażowaniem - potrafi w prosty sposób wytłumaczyć nawet najbardziej skomplikowane rzeczy, pozostając jednocześnie uważnym na potrzeby klienta. Takich doradców jak Pan Bartosz można ze świecą szukać :)

Ewelina Łuczyńska

Doceniam przede wszystkim zaangażowanie i podejście do mnie, jako klienta. Nie miałam specjalistycznej wiedzy, a dzięki wspólnej rozmowie wiedziałam co, jak i dlaczego. Poczucie pewności u klienta jest ważne i za to dziękuję :) Dodatkowo przypominanie się (nie nachalne) i oferowanie pomocy to dodatkowe plusy. Dostępność i szybkie odpowiadanie również!

Wiktoria Bednarczyk - n42.pl

Bardzo profesjonalne podejście do klienta, wykonywanie wszystkich ustaleń w terminowy i wręcz wzorowy sposób. Chęć pomocy i wyjaśnienia zagadnień swojej pracy mnie jako laikowi to na pewno cechy, które czynią p. Bartosza profesjonalistą w swojej dziedzinie.

Marcel Szczepaniak - sn-upadlosci.pl

Wczytaj więcej opinii