Sebastian
Srebrny*

*SEO Specialist

Sebastian to specjalista SEO w Top Online, odpowiedzialny za prowadzenie realizacji usług dla naszych klientów. Swoją przygodę z pozycjonowaniem zaczął stażem w jednym z większych e-commerce’ów z Wrocławia. Doświadczenie zdobywał też prowadząc własne projekty.

W pozycjonowaniu ceni sobie bardzo to, że pozwala mu ono poznać od środka wiele różnych branż. Uwielbia też to, że w tej pracy może wykazać się kreatywnością, no i że nie ma tutaj dwóch takich samych dni. Szeroko pojętym marketingiem zainteresował się na studiach inżynierskich z logistyki (dlatego po nich studiował jeszcze zarządzanie ze specjalizacją marketing internetowy i e-commerce). No i jak na rasowego logistyka przystało, zawsze wie, jak dowieźć efekty na czas :) Wolny czas lubi spędzać aktywnie: jazda na rowerze, siatkówka, wszelkie aktywności wodne i sporty walki. Ducha rywalizacji pielęgnuje też w e-sporcie.

O Sebastianie na luzie:

Człowiek wielu talentów. Jako jedyny w Top Online może w 100% zgodnie z prawdą powiedzieć „zaufaj mi, jestem inżynierem”. W trakcie studiów był barberem – więc na pierwszy rzut oka wie, że wybrałeś niezbyt dobrego fryzjera. Ale spokojnie, nie skrytykuje – doradzi. Dogada się z każdym i ma zaskakująco rozbudowaną sieć kontaktów. Ma słuchawki? Na 95% leci w nich właśnie jakiś podcast biznesowy. Twierdzi że imię zobowiązuje, dlatego trenuje boks.

Sebastian Srebrny - SEO specialist w Top Online