Dlaczego powinieneś spróbować Event Stormingu w swojej firmie?
Event Storming pozwala na usprawnienie pracy w prosty sposób, oszczędność czasu i lepszą komunikację na wszystkich szczeblach wdrażania lub tworzenia nowego projektu. Już jedna kilkugodzinna sesja może sprawić, że Event Storming stanie się sposobem, który zechcesz wykorzystywać w swojej firmie dłużej.
LeBRAND: tworzymy piękne sklepy internetowe
Top Online zajmuje się nie tylko pozycjonowaniem, ale również tworzeniem sklepów internetowych. Jedną z naszych ostatnich realizacji jest LeBRAND.pl, sklep z ekskluzywną odzieżą. W naszych projektach stawiamy na funkcjonalność i prostotę. Tak, by to Twoja marka i Twój produkt przykuwały uwagę.
Badanie zadowolenia Klientów – na co zwrócić uwagę?
O tym, że klient zadowolony, to klient, który wraca, wiadomo nie od dziś. Negatywny feedback to coś, co łatwiej uzyskać od Klienta, ponieważ osoba niezadowolona chętniej mówi o swoich problemach niż ktoś, w kogo przypadku wszystko przebiegło bezproblemowo. W związku z tym negatywny feedback jest w sieci bardziej widoczny. Jak więc przeprowadzić badanie zadowolenia Klienta, żeby było to skuteczne? Rozmawiamy o tym z Justyną, specjalistką ds. sprzedaży skarpetki.sklep.pl!
Wiadomości posprzedażowe – dlaczego warto je wprowadzić?
Kolejne firmy prześcigają się w pomysłach na to, jak zdobywać Klientów, dbać o nich i ich zaufanie. Promocje i rabaty to coś, co przyciąga Klienta tylko na chwilę. Jak sprawić, by Klient poczuł, że faktycznie o niego dbamy, wiązał się z marką i chciał wracać do naszej firmy/sklepu? Z pomocą przychodzi oczywiście personalizacja, ponieważ nie ma nic lepszego niż życzliwe i przyjazne podejście do Klienta, które sprawi, że poczuje się wyjątkowy i ważny.
Google Shopping Actions – kolejna innowacja w zakupach online
Google Shopping zna każdy, kto choć raz sprzedawał lub kupował produkty w internecie. Z jego pomocą można znaleźć oferty interesującego nas produktu wraz z odnośnikiem do konkretnego sklepu, wyświetlające się jako pierwsze w wynikach wyszukiwania. Teraz Google wprowadza aktualizację tej opcji, aby ułatwić zainteresowanym zakupami szybkie znalezienie najlepszej oferty. Na czym będzie ona polegać?
Google Pay – co warto o nim wiedzieć?
Z Google Pay możemy korzystać już od 2016 roku. Na początku był znany jako Android Pay, a dziś jest połączeniem usług płatniczych Androida i Google. Do Google Pay można dodać karty płatnicze, debetowe, lojalnościowe i podarunkowe. Dzięki tej rewolucji w płatnościach nie trzeba już nosić ze sobą gotówki lub karty – wystarczy telefon alb smartwatch, który przybliżamy do terminala zupełnie jak przy płatnościach zbliżeniowych. Wygodne? Oczywiście. Ale czy korzystanie z Google Pay jest proste, i co najważniejsze, bezpieczne? Odpowiedź na to pytanie znajduje się w poniższym artykule.