Szybkie Q&A z właścicielami sklepów internetowych #7 - house2home.pl
W kolejnej odsłonie naszego Q&A mamy przyjemność gościć Panią Ewę Gronowską, założycielkę House2Home, ekskluzywnego sklepu, który oferuje niezwykłe elementy wyposażenia wnętrz w stylu prowansalskim i shabby chic. W butiku House to Home znajdziecie unikalne meble rzeźbione, meble drewniane, luksusowe oświetlenie i dużo innych wysokiej jakość elementów wyposażenia wnętrz.
Szybkie Q&A z właścicielami sklepów internetowych #6 - Xelka.sklep.pl
W kolejnej odsłonie naszego Q&A gościmy Panią Dominikę Balicką - Zelek, założycielkę wyjątkowego sklepu odzieżowego XELKA, który oferuje wysokiej jakości odzież dla kobiet w rozmiarach plus size. XELKA współpracuje z kilkudziestoma europejskimi projektantami, dzięki czemu posiada ciekawą i szeroką gamę produktów, a to pozwala jej perfekcyjnie wpasować się w różne oczekiwania klientów.
Szybkie Q&A z właścicielami stron internetowych #5 - Groupit.pl
Największym naszym sukcesem jest to, że udało nam się rozwinąć firmę w oparciu o klientów pozyskanych z polecenia i cały czas ich obsługujemy, a portfolio rośnie. Gościem naszego Q&A jest Pan Witold Laskowski, jeden z trójki założycieli poznańskiej firmy zajmującej się outsourcingiem It www.groupit.pl. Wywiad wyjątkowy, ponieważ pierwszy raz mamy przyjemność gościć osobę, reprezentującą branżę usługową.
Szybkie Q&A z właścicielami sklepów internetowych #4 - Wozimysie.pl
2020 rok sprawił, że jeszcze bardziej doceniliśmy zakupy w internecie, natomiast dynamika wzrostu nigdy nie była tak wysoka, jak to miało miejsce w ubiegłym roku. Dzisiaj wracamy do was z serią Szybkiego Q&A, a naszym gościem jest Pani Hania, właścicielka https://wozimysie.pl/, sklepu internetowego, który oferuje wysokiej jakości wózki i przyczepki rowerowe dla aktywnych rodziców.
Ile jest sklepów internetowych w Polsce i na świecie? Rynek ecommerce 2021
Obostrzenia i lockdowny pchnęły ecommerce do przodu. Sklepy internetowe rosną jak grzyby po deszczu. Część z nich nie jest w stanie przetrwać nawet pierwszego roku działalności, ale mała bariera wejścia sprawia, że na ich miejscu błyskawicznie pojawiają się nowe. Jak więc wygląda rynek ecommerce w Polsce i na świecie w 2021 roku? Zobacz, które platformy sklepowe są najpopularniejsze.
Ile zarabia sklep internetowy? - Czyli jak prowadzimy nasze sklepy internetowe
E-commerce rośnie w siłę od lat, zeszłoroczne ograniczenia w handlu i lockdowny były jednak dla branży prawdziwie przełomowe. Udział sprzedaży przez Internet w handlu wzrósł do aż 12%. Co więcej, na przestrzeni najbliższych pięciu lat prognozuje się co najmniej podwojenie tej wartości.