Jak tworzyć opisy kategorii wartościowe dla wyszukiwarki?
Dzisiaj pozycjonowanie to jeden z najważniejszych aspektów prowadzenia firmy w internecie. Bez wysokich pozycji w wyszukiwarce nie będziemy widoczni dla potencjalnego klienta. Działania optymalizacyjne gwarantują większy ruch na stronie, a co za tym idzie – większe możliwości sprzedaży usług i produktów. Aby dodatkowo zachęcić klienta do odwiedzin, warto zamieścić w witrynie wartościowe treści, które będą również przystosowane do wymagań wyszukiwarki i zapewnią nam wysokie pozycje. Jednym z rodzajów treści, wciąż jeszcze niedocenianym, jest opis kategorii.
Dropshipping - kiedy jest to dobre rozwiązanie, a kiedy duży problem?
Dziś piszemy o tym, jakie dropshipping ma zalety oraz wady oraz kiedy bywa dobrym rozwiązaniem, a kiedy staje się dużym problem. Przygotowaliśmy dla Was poradnik o tym, dla kogo dropshipping będzie przydatny. Jeśli stoisz właśnie przed decyzją o tym, czy dropshipping będzie korzystny dla Ciebie, to koniecznie sprawdź nasz artykuł.
Co generuje sprzedaż w sklepach internetowych? Porównanie najpopularniejszych form reklamy
Założenie sklepu internetowego to dopiero pierwszy krok w dążeniu do czerpania ze sprzedaży zysków. Żaden chyba jego właściciel nie ma dziś poczucia, że sama wysoka jakość oferowanych produktów wystarczy. Bez reklamy nie ma sprzedaży.
Ponieważ wśród najpopularniejszych form reklamy przewija się wiele rozwiązań, niemożliwych często ze względów finansowych do zastosowania jednocześnie, postanowiliśmy jasno odpowiedzieć na pytanie: co generuje sprzedaż w sklepach internetowych? Porównując możliwe różne sposoby reklamy, przygotowaliśmy ranking tych najbardziej opłacalnych.
5 sposobów pozyskiwania klientów w sklepie internetowym, które musisz znać!
Niezależnie od tego, czy dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z prowadzeniem sklepu internetowego, czy dawno już masz za sobą jego otwarcie – pozyskiwanie klientów w sklepie internetowym jest ważne tak długo, jak długo pragniesz czerpać zyski ze sprzedaży.

Dlatego dzisiaj przedstawiamy 5 sposobów pozyskiwania klientów w sklepie internetowym, które musisz znać!
Dlaczego warto prowadzić bloga przy sklepie internetowym?
Content is king - to powiedzenie przewija się od kilku lat w całym internecie i nie ma w nim ani trochę przesady - dla wyszukiwarki Google największe znaczenie ma content. Atrakcyjny content tworzyć można na wiele sposobów, a jednym ze skuteczniejszych jest prowadzenie bloga. Jeśli jeszcze nie jesteś przekonany czy warto prowadzić bloga firmowego - koniecznie przeczytaj ten artykuł.
Jak tworzyć opisy produktów w sklepie?
Optymalizacja SEO ma ogromne znaczenie, jeśli chcesz poprawić pozycję swojego sklepu w wynikach wyszukiwania Google. Trzeba jednak pamiętać, że zwiększenie ruchu na stronie to dopiero połowa sukcesu. Aby zwiększyć szansę na finalizację zamówienia, trzeba zatrzymać użytkownika na stronie i zachęcić go do zakupów. Ważne jest także, aby strona była przyjazna dla robotów Google. W tym pomogą dobre opisy produktów. Podpowiadamy, jak je tworzyć.