Wiadomości posprzedażowe – dlaczego warto je wprowadzić?
Kolejne firmy prześcigają się w pomysłach na to, jak zdobywać Klientów, dbać o nich i ich zaufanie. Promocje i rabaty to coś, co przyciąga Klienta tylko na chwilę. Jak sprawić, by Klient poczuł, że faktycznie o niego dbamy, wiązał się z marką i chciał wracać do naszej firmy/sklepu? Z pomocą przychodzi oczywiście personalizacja, ponieważ nie ma nic lepszego niż życzliwe i przyjazne podejście do Klienta, które sprawi, że poczuje się wyjątkowy i ważny.
Google Shopping Actions – kolejna innowacja w zakupach online
Google Shopping zna każdy, kto choć raz sprzedawał lub kupował produkty w internecie. Z jego pomocą można znaleźć oferty interesującego nas produktu wraz z odnośnikiem do konkretnego sklepu, wyświetlające się jako pierwsze w wynikach wyszukiwania. Teraz Google wprowadza aktualizację tej opcji, aby ułatwić zainteresowanym zakupami szybkie znalezienie najlepszej oferty. Na czym będzie ona polegać?
Google Pay – co warto o nim wiedzieć?
Z Google Pay możemy korzystać już od 2016 roku. Na początku był znany jako Android Pay, a dziś jest połączeniem usług płatniczych Androida i Google. Do Google Pay można dodać karty płatnicze, debetowe, lojalnościowe i podarunkowe. Dzięki tej rewolucji w płatnościach nie trzeba już nosić ze sobą gotówki lub karty – wystarczy telefon alb smartwatch, który przybliżamy do terminala zupełnie jak przy płatnościach zbliżeniowych. Wygodne? Oczywiście. Ale czy korzystanie z Google Pay jest proste, i co najważniejsze, bezpieczne? Odpowiedź na to pytanie znajduje się w poniższym artykule.
Jak tworzyć opisy kategorii wartościowe dla wyszukiwarki?
Dzisiaj pozycjonowanie to jeden z najważniejszych aspektów prowadzenia firmy w internecie. Bez wysokich pozycji w wyszukiwarce nie będziemy widoczni dla potencjalnego klienta. Działania optymalizacyjne gwarantują większy ruch na stronie, a co za tym idzie – większe możliwości sprzedaży usług i produktów. Aby dodatkowo zachęcić klienta do odwiedzin, warto zamieścić w witrynie wartościowe treści, które będą również przystosowane do wymagań wyszukiwarki i zapewnią nam wysokie pozycje. Jednym z rodzajów treści, wciąż jeszcze niedocenianym, jest opis kategorii.
Dropshipping - kiedy jest to dobre rozwiązanie, a kiedy duży problem?
Dziś piszemy o tym, jakie dropshipping ma zalety oraz wady oraz kiedy bywa dobrym rozwiązaniem, a kiedy staje się dużym problem. Przygotowaliśmy dla Was poradnik o tym, dla kogo dropshipping będzie przydatny. Jeśli stoisz właśnie przed decyzją o tym, czy dropshipping będzie korzystny dla Ciebie, to koniecznie sprawdź nasz artykuł.
Co generuje sprzedaż w sklepach internetowych? Porównanie najpopularniejszych form reklamy
Założenie sklepu internetowego to dopiero pierwszy krok w dążeniu do czerpania ze sprzedaży zysków. Żaden chyba jego właściciel nie ma dziś poczucia, że sama wysoka jakość oferowanych produktów wystarczy. Bez reklamy nie ma sprzedaży.
Ponieważ wśród najpopularniejszych form reklamy przewija się wiele rozwiązań, niemożliwych często ze względów finansowych do zastosowania jednocześnie, postanowiliśmy jasno odpowiedzieć na pytanie: co generuje sprzedaż w sklepach internetowych? Porównując możliwe różne sposoby reklamy, przygotowaliśmy ranking tych najbardziej opłacalnych.