Daniel
Sieczkowski*

*SEO Specialist

Daniel jest specjalistą SEO. Opiekuje się klientami i odpowiada za realizację usługi. Z natury przywiązuje dużą uwagę do szczegółów, ale jest też przy tym świetny w dopinaniu projektów na czas. Dba o detale, ale zawsze wie, kiedy powiedzieć „dość”. Studiował komunikację wizerunkową, a na SEO trafił trochę przypadkiem, bo pierwszy raz w życiu te trzy literki zobaczył dopiero podczas przeglądania ofert pracy w marketingu. Uważa jednak, że był to bardzo szczęśliwy zbieg okoliczności.

W pozycjonowaniu najbardziej podoba mu się, że ta praca jest taka jak on: połączenie kreatywności z konkretami. Nie straszne mu też wykresy, chociaż mówi, że zdecydowanie woli analizować te, które rosną. Prywatnie wielki fan filmowania, fotografii, gier komputerowych i squasha.

O Danielu na luzie:

SEOwiec-filmowiec. Za obiektywem już od podstawówki. W swojej karierze poza nieskończoną ilością własnych projektów robił zdjęcia do dowodów, nagrywał i montował filmy ślubne, a nawet realizował teledyski czy relacje z eventów. Zresztą, ciągle to robi. O SEO zaczął nawet pisać pracę licencjacką… i wytrwale przekonuje wszystkich, że wierzy, że jeszcze kiedyś ją skończy.

Daniel Sieczkowski - SEO specialist w Top Online