Rekrutujemy! Zaindeksujemy nowego SEO Speca w naszej ekipie! Zobacz szczegóły i aplikuj czym prędzej .
Jesteś tutaj: Baza wiedzy / Blog i aktualności / #SEOnaLUZIE - Poznaj szczegóły oferty specjalnej!

25-01-2021

#SEOnaLUZIE - Poznaj szczegóły oferty specjalnej!

Zastanawiasz się nad pozycjonowaniem własnej strony internetowej? Skorzystaj z naszej oferty #SEOnaLUZIE. O tym, co wchodzi w jej skład, piszemy poniżej.

#SEOnaLUZIE - Poznaj szczegóły oferty specjalnej! - SEO blog

Specjalna oferta Top Online, czyli #SEOnaLUZIE jest idealną okazją do wypróbowania prezentowanych usług i pozostania z nami na dłużej. Tym sposobem chcemy pokazać Ci, jak przebiegałaby ewentualna współpraca oraz ile jesteś w stanie zyskać dzięki wsparciu profesjonalistów.

Podstawowe założenia promocji

Z naszej strony otrzymasz 30 dni całkowicie darmowego pozycjonowania. Co więcej, istnieje możliwość rezygnacji w każdym momencie bieżącego miesiąca. Jeżeli podejmiesz taką decyzję, to nie poniesiesz absolutnie żadnych kosztów. Nie chcemy zatrzymać Cię za wszelką cenę, a ukazać nasze umiejętności oraz kompetencje. Jesteśmy przekonani, że te obronią się same, skutecznie wywołując Twoje zainteresowanie. Ponadto, po upływie okresu promocyjnego wszystko, co dla Ciebie do tej pory zrobiliśmy, jest Twoją własnością.

Najpierw to my zainwestujemy w Ciebie

Nasza promocja jest wyjściem naprzeciw potrzebom mniejszych biznesów, które nie miały wcześniej do czynienia z SEO. Dzięki miesiącowi próbnemu dowiesz się więcej na temat wykonywanych działań oraz płynących korzyści. W razie jakichkolwiek wątpliwości możesz cały czas śmiało pytać. Podczas darmowego miesiąca współpracy wykonujemy pełny audyt SEO. Kompleksowa ocena witryny internetowej dostarcza istotnych informacji, wskazując błędy na stronie. Poświęcamy więc czas, by pomóc Ci dostrzec nieścisłości. Bez analizy elementów optymalizacyjnych oraz ich dalszej realizacji, zdobycie potencjalnych klientów z wyszukiwarek takich jak Google będzie utrudnione. Jeżeli zmiany optymalizacyjne zostają wdrożone, to nasi specjaliści SEO przesyłają kolejne wskazówki. Te dobierane są indywidualnie w zależności od potrzeby Twojej strony.

Czy 30 dni wystarczy na wypozycjonowanie strony?

Stanowczo nie, co należy jasno i klarownie podkreślić. Aby osiągnąć spodziewane wyniki potrzeba długotrwałej współpracy. Cierpliwość stanowi klucz, a wtedy nadejdzie oczekiwany sukces. Przedstawiona promocja daje Ci szansę na skontaktowanie się z naszym zespołem. Poznasz dokładne zasady wspólnego działania oraz przyszłego opiekuna, sprawującego opiekę nad Twoją stroną. Sprawdzisz, jak wygląda kontakt z firmą, a także stwierdzisz, czy taki rodzaj współpracy jest dla Ciebie satysfakcjonujący. Wieloletnie doświadczenie w branży sprawia, że 91% klientów podejmuje decyzję o kontynuacji współpracy.

Podsumowanie

W trakcie trwania promocji #SEOBEZRYZYKA otrzymujesz od nas:

  • 30 dni za darmo
  • Pełny audyt SEO
  • Dostęp do Panelu Klienta, w którym możesz monitorować wyniki 24/7
  • Wskazówki optymalizacyjne
  • Szansę na zapoznanie się z zespołem oraz zasadami działania współpracy
korzysci promocji #seobezryzyka

Co dalej, jeśli zostaniesz z Top Online? Wciąż kontynuujemy działania w ramach optymalizacji strony. Pracujemy nad rozbudową treści na obecnej stronie oraz proponujemy nowe rozwiązania, które są indywidualnie dopasowane do Ciebie. Wtedy też przygotowujemy strategię linkowania i w pełni rozpoczynamy proces link buildingu.

Gwarantujemy jakość i doświadczenie odzwierciedlane długofalowymi efektami. Przekonaj się sam - postaw na #SEOBEZRYZYKA! Zobacz też opinie tych, którzy z nami zostali


Artykuł się spodobał? Pamiętaj, żeby:

Obserwować nasz profil na FB

SEO, marketing, ecommerce, przedsiębiorczość. Bądź na bieżąco śledząc nas na FB.

Zobacz profil
Dopisać się do newslettera

Tylko najważniejsze informacje. Zero spamu. Samo "mięso".

Dołącz
Dołączyć do naszej grupy na FB

Zadawaj pytania, dyskutuj, ucz się.

Zobacz grupę

Przeczytaj również: