Pozycjonowanie lokalne

Ile kosztuje pozycjonowanie strony internetowej? Połowę!

Halving SEO

Halving SEO to promocja dzięki której płacąc Bitcoinem uzyskasz 50% zniżki na usługę pozycjonowania strony internetowej! Promocja ważna do końca maja.

lub zadzwoń: (+48) 512 920 019

Pozycjonowanie stron internetowych - co to jest?

Zobacz czym jest pozycjonowanie stron internetowych i dlaczego jest tak ważne.

Co to jest pozycjonowanie stron internetowych

Pozycjonowanie stron ma na celu zapewnienie Twojej stronie wzrostu wartości w wyszukiwarce Google. Na pozycjonowanie składa się szereg czynności prowadzonych zarówno na Twojej stronie, jak i poza nią. Wysokie pozycje w wyszukiwarce, które w ten sposób uzyskuje strona generują na niej duży ruch – w końcu im wyżej znajduje się Twój link, tym chętniej będzie klikany! Można więc założyć, że pozycjonowanie pomoże sprowadzić dużą ilość potencjalnych Klientów na Twoją stronę.

Musisz pamiętać, że pozycjonowanie stron internetowych to proces długofalowy. Efekty działań nierzadko widoczne są dopiero po kilku miesiącach, ponieważ pozycjonowanie nie działa jak reklama, która wyświetla się konkretnym osobom przeglądającym Internet. Reklama w końcu wygasa – jeśli w ten sam sposób myślałoby się o pozycjonowaniu, wyniki w końcu zaczęłyby spadać. Bo konkurencja korzysta z pozycjonowania cały czas. Wyobraź sobie to jak jazdę na rowerze: jedziesz przed siebie, dopóki pedałujesz. Gdy przestajesz, zwalniasz, aż w końcu się zatrzymujesz, a wszyscy Cię wyprzedzają.

Wyszukiwarek jest wiele, Google, Yahoo!, Bing i inne, ale w Polsce niemal cały rynek kontroluje Google. Według statystyk kontroluje około 95-98% rynku (wg różnych danych), dlatego warto skupić się głównie na tej wyszukiwarce. Warto jednak pamiętać, że pozycjonowanie stron internetowych wpływa również na wzrost pozycji Twojej strony w innych wyszukiwarkach.

Korzyści jakie daje pozycjonowanie

Zobacz co zyskują nasi Klienci.

Korzyści z pozycjonowania stron internetowych - większy ruch

Większy ruch na stronie

Większa widoczność w wyszukiwarce to również większy ruch na Twojej stronie.

Korzyści z pozycjonowania stron internetowych - większa sprzedaż

Większa sprzedaż

Zwiększony ruch zawsze skutkuje zwiększoną sprzedażą Twoich produktów lub usług.

Korzyści z pozycjonowania stron internetowych - niezależność

Niezależność

Od tej chwili Twój e-biznes będzie niezależny od innych źródeł sprzedaży, np. Allegro.

Korzyści z pozycjonowania stron internetowych - stały rozwój biznesu

Stały rozwój

Twój biznes rośnie razem z całą branżą z roku na rok.

Korzyści z pozycjonowania stron internetowych - lider rynku

Lider rynku

Tylko strony, które się pozycjonują mają szansę zostać liderami rynku.

Przykładowe efekty pozycjonowania

Zobacz przykładowe efekty pozycjonowania jakie wypracowaliśmy wspólnie z naszymi Klientami

Ruch: 5,2 tys.
Top50: 658
Top10: 179
Efekty pozycjonowania skarpetki sklep
Kluczowe frazy dla sklepu skarpetki.sklep.pl:
skarpetki: 1 pozycja, skarpety: 2 pozycja, kolorowe skarpetki: 1 pozycja, skarpetki damskie: 1 pozycja, kolorowe stopki: 1 pozycja, śmieszne skarpetki: 1 pozycja, kolorowe skarpety: 1 pozycja, skarpetki na prezent: 1 pozycja, many mornings: 2 pozycja, skarpetki dla dzieci: 1 pozycja, modne skarpetki: 1 pozycja

Jak przebiegawspółpraca

Pozycjonowanie stron internetowych krok po kroku

Cieszymy się efektami współpracy

Widoczność Twojej strony rośnie z miesiąca na miesiąc a Ty wszystko monitorujesz za pomocą naszego Panelu Klienta.

5

Optymalizujemy cały serwis

Optymalizacja Twojej strony nie jest prostą sprawą ale konieczną. Bez niej trudno będzie zdobyć czołowe miejsca w wyszukiwarce.

3

Dobieramy słowa kluczowe

Startujemy! Na samym początku współpracy pomożemy Ci dobrać odpowiednie słowa kluczowe.

1

Proponujemy kolejne rozwiązania

Mamy autorskie, skuteczne i sprawdzone metody pozycjonowania każdego rodzaju strony. Spokojnie, pomożemy Ci przy ich implementacji.

6

Wprowadzamy linkbuilding

Budowa odpowiedniego zaplecza pozycjonerskiego to jeden z elementów działań off-site.

4

Przeprowadzamy audyt i dobieramy strategię

Audyt strony oraz dobór odpowiedniej strategii jest kluczowym elementem współpracy.

2

2000+
Zaufało nam już ponad dwa tysiące polskich firm

Top Online od 2012 roku skutecznie pozycjonuje strony internetowe, tworzy przepiękne sklepy i narzędzia wspierające sprzedaż. Z naszych aplikacji i szablonów każdego dnia korzysta ponad tysiąc sklepów internetowych.

Zobacz co mówią o nas Klienci

Wyszukiwarka Google to nasze największe źródło klientów. Współpraca z TOP ONLINE znacząco zwiększyła naszą ogólną widoczność w wyszukiwarce, a tym samym ilość potencjalnych klientów trafiających na naszą stronę, co znacznie zwiększyło naszą sprzedaż.

Polecamy firmę Top Online w zakresie optymalizacji i pozycjonowania w wyszukiwarce Google. Od początku współpracy dostajemy szereg wskazówek i propozycji odnośnie rozbudowy sklepu oraz dostosowania go do wymogów Google. Przekłada się to na bardzo dobre efekty w naturalnych wynikach wyszukiwania.

(...) Już po 3 miesiącach od podpisania umowy z Top Online pozycja naszego sklepu zaczęła się skutecznie odbudowywać a klienci ponownie zaczęli trafiać na naszą stronę. Ukłony w stronę ekipy Top Online za wykonanie profesjonalnej analizy strony oraz raport, który pozwolił na poprawienie wielu niedociągnięć.

Poznajmy się bliżej

Kim jesteśmy i co robimy

Pozycjonowanie stron z toponline

Na rynku działamy od 2012 roku, w ciągu siedmiu lat naszej działalności zostaliśmy wyróżniającymi się ekspertami i partnerami licznych platform sklepowych takich jak Shoplo, Shopper czy Sky-Shop, a ponad 2000 firm zdecydowało się skorzystać z naszego wsparcia. Tworzymy skuteczne rozwiązania i dobieramy je indywidualnie do potrzeb Klienta. Chcesz dowiedzieć się więcej?

Chcę otrzymać ofertę