Bartosz
Gwizdek*

* New Business Specialist

Bartosz jest Doradcą Klienta. Odpowiada za pozyskiwanie nowych klientów oraz tworzenie ofert sprzedażowych. W pracy priorytetem dla niego jest profesjonalne i indywidualne podejście - zawsze stara się być wysokiej klasy doradcą, rozumiejącym potrzeby i oczekiwania każdego klienta.

Doświadczenie zdobywał w agencjach digital marketingu oraz pozycjonowania. W czasie swojej kariery wypracował w sobie takie cechy, jak rzetelność, komunikatywność, czy umiejętność aktywnego słuchania. Bartosz to osoba zdeterminowana - zawsze dąży do osiągnięcia najbardziej ambitnego celu.

W wolnych chwilach uwielbia podróżować, gotować, pasjonuje się historią, a czasem lubi zatracić się w fabule dobrego filmu lub serialu.

O Bartoszu na luzie:

Bartas! Najbardziej profesjonalna osoba w firmie, choć nie raz wolne w poniedziałek klepał już przed weekendem :) Zawsze w koszuli. Posterunkowy. W biurze zawsze najdłużej, a jego przygotowana kawa czeka przez kilka godzin na wypicie (i to regularnie).

Bartosz Gwizdek - New Business Specialist w Top Online

Klienci o Bartoszu

Pana Bartka jako Doradcę Klienta oceniam na 10. Byłam bardzo zadowolona i w zasadzie w dużej mierze, dzięki obsłudze Pana Bartka, zdecydowałam się na skorzystanie z usług firmy. Pan Bartek jest cierpliwy, uprzejmy, profesjonalny i wytrwały, a przy tym nienachalny.

Małgosia Kochanek - aniolyprzyjec.pl

Profesjonalny i kontaktowy doradca. Szybko odpowiada na maile i używa zrozumiałego dla laików słownictwa. Potrafi na spokojnie wszystko wytłumaczyć. Godny polecenia.

Ewa Kaszyńska - adept.pl

Skuteczny sprzedawca, nie dał rozmyślić się i odejść od dokończenia deala. Potrafił w prosty sposób odpowiedzieć na pytania tak by osoba spoza branży szeroko rozumianej jako internetowa nie miała niejasności jakie mi się urodziły podczas czytania oferty bądź umowy.

Olaf Wiszenko - laserwelder.net

Wczytaj więcej opinii