Dawid Szajner*

* CEO & Head of Sales

Współzałożyciel Top Online, gdzie odpowiada za dział sprzedaży i finanse spółki. We współpracy z klientami stawia na skuteczne i sprawdzone działania - zdecydowanie częściej od efektownych, wybiera te efektywne.

Doświadczenie zdobywał jako doradca i sprzedawca usług z zakresu marketingu internetowego i właściciel kilku sklepów internetowych.

Zakładając agencję SEO miał jeden cel - odczarować branżę, sprawić, aby nie kojarzyła się klientom tylko z negatywnymi doświadczeniami.

Po pracy spędza czas z rodziną, jeździ na motocyklu, gra w squasha. Fan żużlu, motocrossu, ekonomii i biznesu.

O Dawidzie na luzie:

Człowiek skarbonka. Dzięki niemu firma od samego początku jest rentowna, a każdy wydatek skrupulatnie analizowany. Wystarczy słowo na temat gospodarki lub ekonomii, a Dawid pojawia się z kubkiem kawy w prawej ręce. Nawet, jak śpi, to myśli o sprzedaży i wysłaniu maila do Klienta.

Dawid Szajner - CEO & Head of SEO w Top Online

Klienci o Dawidzie

Doradca kompetentny, posiada dużą wiedze w swojej dziedzinie, zawszę mogę na nim polegać :)

Szczepan Niklasz - urbanvegan.pl

Idealny opiekun klienta, który jest gotowy na pomoc w każdym momencie. Potrafiący znaleźć źródło problemu i go wyeliminować. Dysponuje ogromnym doświadczeniem w zakresie proponowanych usług.

Paweł Kołakowski - magnificientcoffee.pl

Współpraca z Panem Dawidem z Top Online przebiega zawsze sprawnie, w miłej atmosferze. Gdy tylko mam problem, potrafi pomóc i doradzić w sprawie SEO i zawsze znajdzie na to czas. Ma dużą wiedzę na temat pozycjonowania i potrafi się z nią podzielić, tak by widoczność mojej strony w internecie była jak najlepsza.

Ewelina Mackiewicz - stronki.pl

Wczytaj więcej opinii