Dawid Szajner*

*CEO & Head of Sales

Współzałożyciel Top Online, gdzie odpowiada za dział sprzedaży i finanse spółki. We współpracy z klientami stawia na skuteczne i sprawdzone działania - zdecydowanie częściej od efektownych, wybiera te efektywne.

Doświadczenie zdobywał jako doradca i sprzedawca usług z zakresu marketingu internetowego i właściciel kilku sklepów internetowych.

Zakładając agencję SEO miał jeden cel - odczarować branżę, sprawić, aby nie kojarzyła się klientom tylko z negatywnymi doświadczeniami.

Po pracy spędza czas z rodziną, jeździ na motocyklu, gra w squasha. Fan żużlu, motocrossu, ekonomii i biznesu.

O Dawidzie na luzie:

Człowiek skarbonka. Dzięki niemu firma od samego początku jest rentowna, a każdy wydatek skrupulatnie analizowany. Wystarczy słowo na temat gospodarki lub ekonomii, a Dawid pojawia się z kubkiem kawy w prawej ręce. Nawet, jak śpi, to myśli o sprzedaży i wysłaniu maila do Klienta.

Dawid Szajner - CEO & Head of SEO w Top Online

Klienci o Dawidzie

Doradca kompetentny, posiada dużą wiedze w swojej dziedzinie, zawszę mogę na nim polegać :)

Szczepan Niklasz - urbanvegan.pl

Idealny opiekun klienta, który jest gotowy na pomoc w każdym momencie. Potrafiący znaleźć źródło problemu i go wyeliminować. Dysponuje ogromnym doświadczeniem w zakresie proponowanych usług.

Paweł Kołakowski - magnificientcoffee.pl

Z perspektywy klienta najważniejsza jest dla mnie szybka i zrozumiała komunikacja. Dawid Szajner, jako nasz doradca klienta SEO z Top Online w 100% spełnia to wymaganie. Otrzymujemy odpowiedzi na wszystkie pytania. Do tej pory nie spotkaliśmy się z sytuacją, gdzie czekaliśmy informację zwrotną dłużej niż 2 godziny.

Bartek Malinowski - fifteensecmedia.pl

Wczytaj więcej opinii