Grzegorz
Słoka*

* SEO Specialist

Grzesiek jest specjalistą SEO, ale w Top Online zajmuje się również rozwojem analityki i wprowadzaniem nowych narzędzi, aby usprawnić pracę całego zespołu. W pracy najczęściej spotkamy go podczas analizy danych i wyciągania z nich wniosków.

Branżę SEO wybrał dlatego, że tutaj wszystko nieustannie się zmienia i nie ma jednego sprawdzonego klucza, który jest za każdym razem skuteczny. Niejeden specjalista SEO może uczyć się od niego podejścia - SEO wymaga doskonalenia stron internetowych, ale też samego siebie.

Grzesiek poza pracą żyje głównie muzyką. Bardziej od biznesu i ekonomii, kręci go świat popkultury. Potrafi wydać wszystkie swoje oszczędności na koncerty i festiwale, dzięki czemu miał szansę zobaczyć już ponad 150 artystów.

O Grzegorzu na luzie:

Ponoć na Semstormie nie siedzi tylko na urlopie. Człowiek Excel - mówią, że to on stworzył ten program. Najbardziej skrupulatna osoba w firmie. Mógłby być księgowym.

Grzegorz Słoka - SEO Specialist w Top Online

Klienci o Grzegorzu

Współpraca z Panem Grzegorzem przebiega prawidłowo i powiedziałbym wzorowo. Szybko reaguje na nasze uwagi, bądź problemy z pozycjonowaniem naszego sklepu internetowego. Po zaledwie kilku miesiącach nasze wyniki są na wyższych pozycjach i znacząco wyprzedzamy konkurencję, a rynek jest olbrzymi.

Tomasz Kulczycki, właściciel Intymnosc24.pl

Skorzystałam z oferty Top Online po ponad rocznym mało skutecznym pozycjonowaniu w wykonaniu innej firmy z Warszawy. Otrzymałam wszystkie informacje potrzebne przy przekształceniu strony i osiągnęłam wreszcie skuteczność. Nie musiałam czekać na reakcje przy pojawiających się problemach, Pan Grzegorz zawsze był gotowy do pomocy. Jestem bardzo zadowolona, polecam.

Anna Kwiatuszyńska - zrozumiecemocje.com.pl

Współpraca z Grzegorzem w kwestii pracy nad pozycjonowaniem sklepu to czysta przyjemność - szybka i sprawna komunikacja, wyczerpujące odpowiedzi na zadane pytania oraz wspólne (prawie jak z pracownikiem) wypracowywanie najlepszej strategii pozycjonowania.

Michał Iwko - 79point.com