Grzegorz
Słoka*

*Senior SEO Specialist

Grzesiek jest specjalistą SEO, ale w Top Online zajmuje się również rozwojem analityki i wprowadzaniem nowych narzędzi, aby usprawnić pracę całego zespołu. W pracy najczęściej spotkamy go podczas analizy danych i wyciągania z nich wniosków.

Branżę SEO wybrał dlatego, że tutaj wszystko nieustannie się zmienia i nie ma jednego sprawdzonego klucza, który jest za każdym razem skuteczny. Niejeden specjalista SEO może uczyć się od niego podejścia - SEO wymaga doskonalenia stron internetowych, ale też samego siebie.

Grzesiek poza pracą żyje głównie muzyką. Bardziej od biznesu i ekonomii, kręci go świat popkultury. Potrafi wydać wszystkie swoje oszczędności na koncerty i festiwale, dzięki czemu miał szansę zobaczyć już ponad 300 artystów.

O Grzegorzu na luzie:

Ponoć na Semstormie nie siedzi tylko na urlopie. Człowiek Excel - mówią, że to on stworzył ten program. Najbardziej skrupulatna osoba w firmie. Mógłby być księgowym.

Grzegorz Słoka - SEO Specialist w Top Online

Klienci o Grzegorzu

Współpraca i kontakt z Panem Grzegorzem to pełen profesjonalizm. Na bieżąco otrzymujemy informacje na temat prowadzonych działań i ich efektów. Mam poczucie, że nasza firma ma dobrą i solidną opiekę, a jej pozycja w internecie systematycznie rośnie.

Marek Schmidt, właściciel Msled.pl

Z Top Online współpracuję od pół roku. Jest to pierwsza agencja z branży marketingu online, z współpracy z którą jestem zadowolona w 100 %. Z miesiąca na miesiąc widzę wymierne efekty pracy agencji, które przekładają się na moją pozycję w Google. Mój opiekun p. Grzegorz to osoba bardzo kompetentna zarówno w temacie SEO, jak i relacji interpersonalnych. Zawsze znajduje rozwiązanie problemów oraz wychodzi na przeciw moim oczekiwaniom oraz pomysłom. Polecam ogromnie współpracę z agencją Top Online!

Justyna Magic, losgehts-deutsch.com

Skorzystałam z oferty Top Online po ponad rocznym mało skutecznym pozycjonowaniu w wykonaniu innej firmy z Warszawy. Otrzymałam wszystkie informacje potrzebne przy przekształceniu strony i osiągnęłam wreszcie skuteczność. Nie musiałam czekać na reakcje przy pojawiających się problemach, Pan Grzegorz zawsze był gotowy do pomocy. Jestem bardzo zadowolona, polecam.

Anna Kwiatuszyńska - zrozumiecemocje.com.pl

Współpraca z Grzegorzem w kwestii pracy nad pozycjonowaniem sklepu to czysta przyjemność - szybka i sprawna komunikacja, wyczerpujące odpowiedzi na zadane pytania oraz wspólne (prawie jak z pracownikiem) wypracowywanie najlepszej strategii pozycjonowania.

Michał Iwko - 79point.com

Polecam współpracę z firmą Top Online. Zasady współpracy są bardzo jasno określone i przestrzegane. Od pierwszego kontaktu czujemy się zaopiekowani i informowani o wszystkim co się dzieje. Raporty są bardzo pomocne i pozwalają monitorować efekty współpracy. Pan Grzegorz, nasz opiekun jest w stałym kontakcie, udziela rad, wskazówek oraz wdraża na bieżąco zmiany. Profesjonalizm, terminowość, rzetelność i serdeczność to określenia, które bardzo pasują do firmy Top Online.

Katarzyna Świątkowska - cognitus.pl