Klaudia
Gajowa*

*Content SEO Specialist

Klaudia odpowiada za content, czyli czuwa nad procesem powstawania treści dla naszych Klientów. Przygotowuje wytyczne dla copywriterów, sprawdza napisane przez nich teksty, a gdy trzeba to i odsyła je do dopracowania. Jest niezwykle skrupulatna i przywiązuje uwagę do szczegółów – jeśli coś jej nie odpowiada, nie przymyka na to oka.

Studiowała politologię i komunikację wizerunkową, dlatego marketing polityczny (i ten klasyczny) oraz PR nie są jej obce. Gdyby nie SEO, mogłaby zostać zawodową opiekunką psów. Otworzyłaby ośrodek z basenem, gdzie zapracowani właściciele codziennie rano przywoziliby swoje czworonogi.

O Klaudii na luzie:

Elżbieta Zapendowska copywritingu. Sama pisze rzadko, ale nie przeszkadza jej to w krytyce tekstów, które czyta. Niby nie lubi gier, ale wystarczy, że ktoś przyniesie Dobble. Uwielbia naturę, co widać szczególnie po tym, jak zacięcie promuje Dolinę Baryczy, z której pochodzi.

Klaudia Gajowa - Content SEO Specialist w Top Online

Klienci o Klaudii

Od kilku miesięcy Klaudia obsługuje nas z ramienia Top Online i cieszę się, że mam okazję z nią współpracować. Wykazuje się sumiennością i rzetelnością, co przekłada się na terminowe dostarczanie projektów. Zawsze dba o jakość realizowanych treści, co jest bardzo ważne w dzisiejszych czasach, gdy jakość jest kluczowa dla sukcesu każdej firmy, a o uwagę odbiorców trzeba zabiegać. Gorąco polecam Klaudię, jak i całe Top Online jako niezawodnego partnera biznesowego.

Magdalena Bednarz - IMKER.pl