Marcin Kamiński*

*CEO

Współzałożyciel Top Online. Odpowiedzialny za działy SEO i marketingu, rozwój autorskich narzędzi i automatyzację procesów. Praktyk, nie teoretyk - wszystkie wdrażane dla klientów rozwiązania testował na własnej skórze.

Stały rozwój agencji, to dla niego najważniejszy zawodowy cel, choć - jak sam twierdzi - nic nie byłoby możliwe bez ludzi, z którymi pracuje na co dzień.

Z jego doświadczenia można wywnioskować jedno - nie potrafi usiedzieć w miejscu. W wieku 16 lat zrobił swoją pierwszą stronę internetową. Studiował informatykę, był programistą i freelancerem. W 2012 roku wraz z Dawidem postanowił założyć Top Online, gdzie początkowo tworzyli, ale również prowadzili własne sklepy internetowe. Z SEO związany od początku swojej kariery, czyli od 2010 roku.

Prywatnie fan piłki nożnej, w którą gra od małego. Każdą wolną chwilę poświęca żonie i synowi, którzy dają mu siłę w pokonywaniu wszystkich przeszkód.

O Marcinie na luzie:

Na drugie ma Narcyz, chociaż zawsze dla każdego znajdzie czas i pomoże. Jego drugim imieniem powinna być jednak Rywalizacja, bo zawsze chciałby grać o coś, nawet w marynarzyka. Najlepszy zawodnik FIFY w Top Online. Lubi rzucić żarcik, ewentualnie dziesięć. Plus jest taki, że jest zabawniejszy, niż wujek na weselu.

Marcin Kamiński - CEO w Top Online

Klienci o Marcinie

Z Marcinem jest zawsze konkretny kontakt. Dobrze rozumie biznes swoich klientów i to, jak może w nim pomóc swoimi działaniami. Dzięki temu rezultaty przychodzą szybciej, niż zakłada plan.

Krzysztof Bartnik - IMKER

Marcina znam już kilka lat. Często rozmawiamy o sklepach internetowych oraz ich promocji w internecie. Marcin ma bardzo obszerną i praktyczną wiedzę, którą z chęcią się dzieli. Specjalista i profesjonalista. Bardzo konkretny, szczery i zawsze przygotowany do spotkań. Świetnie zarządza projektami, dlatego zdecydowałem się powierzyć jego firmie kilka moich serwisów. Zawsze wykonuje to, co obiecuje.

Grzegorz Woźniczka - Involt Group

Współpraca z Marcinem to sama przyjemność. Profesjonalizm na bardzo wysokim poziomie. Zawsze dba o swoich klientów, a usługi które dostarcza pomagają wielu biznesom w ich rozwoju.

Grzegorz Lech - Shoplo i SumUp

Z Marcinem współpracuję od wielu lat. Jest zawsze w pełni profesjonalny i chętnie pomaga rozwiązać każdy problem. Osoba rzetelna i uczciwa, która zna się na tym, co robi. Oby jak najwięcej takich osób stanęło na drodze każdego przedsiębiorcy.

Paulina Pyszkiewicz - LEBRAND