Hubert
Szajner*

*SEO Specialist

Junior wśród teamu Top Online. Pomimo młodego wieku może pochwalić się kilkuletnim doświadczeniem w SEO oraz e-commerce. Stawia na stały rozwój z zakresu pozycjonowania, pomagając i wspierając tym samym specjalistów SEO.

Doświadczenie zdobywał w sklepie internetowym, którym miał okazję zarządzać. W pracy zawodowej najważniejszy jest dla niego ciągły rozwój, zdobywanie doświadczenia oraz nauka pracy z ludźmi.

Po pracy zatraca się w książkach o tematyce psychologicznej. Pływa, gra w siatkówkę, jeździ na nartach. W wolnej chwili lubi również obejrzeć ciekawy film dokumentalny.

O Hubercie na luzie:

Elegancik, modniś. Za pierwszą wypłatę kupił najdroższego iPhone’a :) Optymalizacje robi z zamkniętymi oczami. Wykonał ich już kilkaset. Najlepszy korespondent Igrzysk Olimpijskich w firmie. Podczas IO zna każdą dyscyplinę i dokładny harmonogram startów.

Hubert Szajner - SEO Specialist w Top Online

Klienci o Hubercie

Kontakt na dobrym, a wręcz na bardzo dobrym poziomie. Odpowiada Pan na wszelkie nasze pytania. Jeżeli chodzi o współpracę z Panem to jest naprawdę czysta przyjemność.

Wojciech Hadacz - sklep.pszczelarz-kozacki.pl

Profesjonalna i proponująca konkretne rozwiązania firma, które przynoszą wymierne efekty. Bardzo dobry i transparentny kontakt z opiekunem.

Wojciech - sklep.bio4life.com.pl

Serdecznie dziękuję za całą naszą aktualną współpracę! Dzięki Pana rzetelności, skrupulatności oraz otwartości, nasza współpraca od samego początku przebiega wzorowo, efektywnie i przede wszystkim bardzo miło! Na trudne (dla mnie) pytania odpowiada mi Pan w prosty sposób. Prowadzi mnie Pan za rękę w tej nieznanej mi kompletnie dżungli Google’a, dzięki temu czuję, że Idziemy w dobrym i jasnym kierunku. Naprawdę dziękuję!

Jakub Budaj - jakubbudaj.pl

Zaangażowanie oraz wysokiej jakości poziom obsługi przez Top Online to solidny fundament do współpracy. Nasz sklep osiąga dobre wyniki w pozycjonowaniu po krótkim okresie od rozpoczęcia współpracy. To co zasługuje na wyróżnienie to bardzo dobry kontakt oraz transparentne i czytelne miesięczne raporty. Wszystkie aspekty są szczegółowo uzgadniane z opiekunem, a nasze sugestie uwzględniane. Jesteśmy bardzo zadowoleni z dotychczasowej współpracy, jednym słowem polecamy Top Onine!

Maciej Lemański - dachowe24.pl