Hubert
Szajner*

* Junior SEO Specialist

Junior wśród teamu Top Online. Pomimo młodego wieku może pochwalić się kilkuletnim doświadczeniem w SEO oraz e-commerce. Stawia na stały rozwój z zakresu pozycjonowania, pomagając i wspierając tym samym specjalistów SEO.

Doświadczenie zdobywał w sklepie internetowym, którym miał okazję zarządzać. W pracy zawodowej najważniejszy jest dla niego ciągły rozwój, zdobywanie doświadczenia oraz nauka pracy z ludźmi.

Po pracy zatraca się w książkach o tematyce psychologicznej. Pływa, gra w siatkówkę, jeździ na nartach. W wolnej chwili lubi również obejrzeć ciekawy film dokumentalny.

O Hubercie na luzie:

Elegancik, modniś. Za pierwszą wypłatę kupił najdroższego iPhone’a :) Niby junior SEO, ale optymalizacje robi z zamkniętymi oczami. Wykonał ich już kilkaset. Najlepszy korespondent Igrzysk Olimpijskich w firmie. Podczas IO zna każdą dyscyplinę i dokładny harmonogram startów.

Hubert Szajner - Junior SEO Specialist w Top Online

Współpracownicy o Hubercie

Młody, zdolny specjalista SEO. Skrupulatny i dokładny. Bardzo szybko się uczy, dobrze odnajduje się w świecie pozycjonowania, więc nic tylko czekać, aż będzie osiągał najlepsze rezultaty w samodzielnej pracy przy SEO.

Kamil Stasiak

Hubert jest zaangażowany i punktualny. Pomimo swojego młodego wieku wykazuje się bardzo dużą samodzielnością. Jestem pod wielkim wrażeniem postępów jakie robi.

Marcin Kamiński