Adam
Przybyłowicz*

*SEO Copywriter

Copywriter/contentowiec Top Online. Przez jego ręce przechodzi wszystko, co publikujemy na blogu. Twórca SEO Newsów, współautor SEO Samodzielnych i gość, który dosłownie napisał naszą książkę.

Zaczynał na giełdach copywriterskich, ale nie zagrzał tam miejsca i już po miesiącu poszedł dalej. Z każdego pomysłu wyczaruje coś poczytnego. Kreatywny, konkretny i skrupulatny do bólu – ale dzięki temu ostatniemu wie, że dla Top Online napisał już ponad 6 milionów znaków. No i zawsze wyrabia się w terminie :)

Skończył licencjat z marketingu, ale mówi, że w kwestii studiowania to nie jest jeszcze jego ostatnie słowo. Gotuje, piecze, czyta sporo faktu (literatury faktu, nie mylić z gazetą!) i biega jak szalony. Maraton ma za sobą, a w planach już pierwsze ultra.

O Adamie na luzie:

Człowiek-widmo, niewidzialna ręka copywritingu. W firmie pojawił się po raz pierwszy po ponad roku współpracy, ale do dzisiaj nikt nie ma pewności czy nie był to hologram. Mentalny emeryt: lubi krzyżówki i gazetki promocyjne, prenumeruje fizyczne czasopisma.

Adam Przybyłowicz - SEO Copywriter w Top Online