Brajan
Pogwizd*

*SEO Specialist

Brajan wybrał SEO zmieniając branżę – bo od zawsze interesował się stronami internetowymi i contentem. Przedtem pracował z dziećmi, dzięki czemu wytłumaczenie prosto i przejrzyście nawet największych zawiłości SEO nie sprawia mu żadnego problemu. Był trenerem piłki nożnej, akrobatyki i gimnastyki.

W codziennej pracy najbardziej lubi analizować konkurencję – bo w tym może realizować swoje sportowe zacięcie. Uwielbia także optymalizować treści, a ostatnio zainteresował się poważniej sztuczną inteligencją. Głównie tym, jak sprytnie wykorzystać ją w pozycjonowaniu stron internetowych.

Prywatnie, poza SEO, w jego życiu przewija się też trochę innych trzyliterowych skrótów. Między innymi AWF (którego jest absolwentem), ale i KSW oraz UFC (których gale śledzi pilnie z wypiekami na twarzy). Co do tych ostatnich – jest pasjonatem sztuk walki. Mówi również, że mimo skończonej kariery trenera piłka nożna zawsze będzie mu bliska.

O Brajanie na luzie:

AWF = fan sportu. Brajan trenuje kick-boxing, zapasy i brazylijskie jiu-jitsu i nie wyobraża sobie bez nich tygodnia. W całym zespole Top Online najprawdopodobniej to właśnie on jest najbardziej rozciągnięty. Zresztą, nic dziwnego – gość potrafi zrobić pełne salto. Kazał nam tu też napisać, że mimo tych wszystkich sportów walki, ma anielską cierpliwość i nie skrzywdziłby nawet muchy.

Brajan Pogwizd - SEO specialist w Top Online