Jakub
Kitel*

* Junior SEO Specialist

Jakub zna branżę marketingu z każdej strony. Przygodę z SEO rozpoczął jako copywriter, później pracując jako specjalista SEO - najpierw w agencji, następnie jako freelancer.

Jego doświadczenie obejmuje także organizację eventów, konferencji, produkcję materiałów reklamowych i szkoleniowych, ustalanie strategii komunikacji wraz z content marketingiem, oraz edycję audio i video. Nowym obszarem rozwoju jest dla niego analityka big data – z dnia na dzień coraz lepiej wychodzi mu zaklinanie Pythona.

W branży SEO lubi różnorodność klientów, każda nowa strona wymaga zapoznania się z branżą, a to także okazja do poszerzenia kolekcji faktów, którymi lubi zasypywać niczego nie spodziewających się współpracowników. W wolnych chwilach lubi czytać książki historyczne, gotować i bawić się ze swoim kotem – Marianem.

O Jakubie na luzie:

SEOwiec z natury, myśli indeksem i mówi frazami – równie łatwo wyciągnąć od niego fakty o ewolucji pszczół (wraz z mrówkami pochodzą od osy), teorii strun (najprawdopodobniej błędna – nie warto wchodzić w szczegóły) czy nowych zaleceń dla webmasterów od Google. Mył szyby na Islandii, czyścił piece w elektrociepłowni Łagisza i budował bary na festiwalach – z łatwością położy tynki, zrobi drinki i dobre pozycje w SERP. Na pewno zgłosimy go do "Jeden z dziesięciu"! :)

Jakub Kitel - Junior SEO Specialist w Top Online

Klienci o Jakubie

Po kilku miesiącach współpracy możemy śmiało polecić Top Online. Zaangażowanie widać od pierwszych dni. Wspólnie decydujemy o dalszych krokach w cotygodniowych rozmowach, w których zyskujemy sporą dawkę nowej wiedzy o SEO. Efekty po prostu widać, a to dopiero początek.

Kuba Urbański - fcspolska.pl