Kamil
Stasiak*

* Senior SEO Specialist

Kamil poza wysokimi pozycjami w wynikach wyszukiwania, odpowiada za rozwój audytów, procesów optymalizacji stron oraz comiesięcznych raportów. Dodatkowo zajmuje się również Akademią SEO, edukowaniem i rozwojem juniorów SEO.

Pierwsze kroki zawodowe stawiał w public relations, jednak to właśnie SEO okazało się tym, co chce i lubi robić (i robi to dobrze). Dla Kamila SEO to brak sztywnych schematów, stały rozwój i pogłębianie wiedzy oraz łączenie w sobie dziedzin, którymi się interesuje m.in. PRu, programowania czy analityki.

Prywatnie fan ekonomii, piłki nożnej, esportu, szachów, ale również dobrego jedzenia. W wolnej chwili poszerza swoją wiedzę w różnych dziedzinach życia i świata.

O Kamilu na luzie:

Mistrz klawiatury i organizacji. Atmosferić i #SzefLożySzyderców. Choć ksywka “gaduła” nie wzięła się znikąd, to jego wypowiedzi są zawsze w punkt. Z wydarzeniami sportowymi na bieżąco. Ponoć robi 30% wszystkich odwiedzin na FlashScore.

Kamil Stasiak - Senior SEO specialist w Top Online

Klienci o Kamilu

Idealna współpraca! Pan Kamil ma ogromną wiedzę w zakresie pozycjonowana stron i nie tylko. Jest bardzo zaangażowany w pracę i pomoc na każdym etapie współpracy. Jest również niezwykle uprzejmy i pozytywny w kontakcie telefonicznym oraz mailowym. Wiele razy otrzymałam od pana Kamila mądre porady, które pomogły mi podjąć właściwe decyzje co do działania mojego sklepu.

Wiola Wołczyńska - wiolawolczynska.pl

Pan Kamil jest niezwykle pomocnym opiekunem! Cały czas czuwa nad moim sklepem internetowym pod kątem pozycjonowania - podsyła ciekawe rozwiązania i cały czas kontroluje sytuację. Przesyła jasne komunikaty i zadania do wykonania. Dziękuję!

Magdalena Aleksandrowicz - cart-art-wedding.com.pl

U Pana Kamila cienię sobie profesjonalne podejście do sprawy. Przede wszystkim, że potrafi doradzić gdzie ulokować środki, bądź kiedy tego nie robić, aby przyniosło to optymalne efekty. Również inicjatywę, jaką się Pan Kamil wykazuje. Podoba mi się też to, że każde pytanie nie pozostaje bez odpowiedzi.

Jakub Paluch - jakubpaluchphotography.pl