Kamil
Stasiak*

*Head of SEO

Kamil poza wysokimi pozycjami w wynikach wyszukiwania, odpowiada za rozwój audytów, procesów optymalizacji stron oraz comiesięcznych raportów. Dodatkowo zajmuje się również Akademią SEO, edukowaniem i rozwojem juniorów SEO.

Pierwsze kroki zawodowe stawiał w public relations, jednak to właśnie SEO okazało się tym, co chce i lubi robić (i robi to dobrze). Dla Kamila SEO to brak sztywnych schematów, stały rozwój i pogłębianie wiedzy oraz łączenie w sobie dziedzin, którymi się interesuje m.in. PRu, programowania czy analityki.

Prywatnie fan ekonomii, piłki nożnej, esportu, szachów, ale również dobrego jedzenia. W wolnej chwili poszerza swoją wiedzę w różnych dziedzinach życia i świata.

O Kamilu na luzie:

Mistrz klawiatury i organizacji. Atmosferić i #SzefLożySzyderców. Choć ksywka “gaduła” nie wzięła się znikąd, to jego wypowiedzi są zawsze w punkt. Z wydarzeniami sportowymi na bieżąco. Ponoć robi 30% wszystkich odwiedzin na FlashScore.

Kamil Stasiak - Head of SEO w Top Online

Klienci o Kamilu

Współpracujemy z firmą Top Online już ponad dwa lata i jesteśmy zachwyceni wynikami! Ich nieszablonowe podejście oraz innowacyjność w działaniu przyczyniły się do widocznego wzrostu ruchu organicznego na naszej stronie, co jest dla nas niezwykle ważne i buduje naszą pozycję na rynku.

Paweł Kołakowski - magnificentcoffee.pl

Szczerze polecam agencję Top Online! Od pierwszego kontaktu współpraca z agencją Top Online układa się bardzo dobrze. Moje początkowe obawy, po złych doświadczeniach z innymi firmami, zostały bardzo szybko rozwiane. To nie tylko profesjonalizm, również ludzkie i bardzo indywidualne podejście do nas jako klienta, sprawiły, że moje wątpliwości szybko zniknęły. Niewątpliwie jest to zasługa naszego opiekuna, p. Kamila Stasiaka, z którym zawsze jest sprawny kontakt, otwartość na uwagi i zaangażowanie oraz który zawsze chętnie dzieli się wiedzą i pomaga w każdej sytuacji. Bardzo dobry i wnikliwy audyt techniczny na początku współpracy pokazał, że specjaliści z Top Online znają się na swojej pracy. Zadbali o dopracowanie każdego szczegółu, a wytyczne zostały jasno przedstawione tak, że optymalizacja poszła bardzo sprawnie. Nasz serwis internetowy znacznie się rozwinął i dzięki wskazówkom p. Kamila stale zmienia się na lepsze. Wszystkie statystyki, słupki i liczby pokazują wzrost liczby osób odwiedzających nasz serwis dzięki organicznemu wyszukiwaniu w google, a pozycje większości fraz kluczowych są na szczytach wyszukiwań. A co najważniejsze po nawiązaniu współpracy z Top Online nasza firma wyraźnie odczuła przyrost klientów i zamówień. Jesteśmy bardzo zadowoleni z dotychczasowej współpracy!

Agnieszka Marciniak - spasja.pl

Przy współpracy z Top Online najbardziej cenie sobie transparentność. Bałem się współpracy z agencją SEO, ze względu na złą sławę tej branży. Bezpłatna konsultacja, na której przedstawili nam dokładna strategię przekonała mnie w 100%. Byłbym w stanie zapłacić kilkaset złotych za takie spotkanie.

Podczas samej współpracy dalej jest bardzo transparentnie. Ich platforma do raportów jest rewelacyjna i sam planuje wdrożyć taka do swojej organizacji. Cykliczne omówienie raportów w formie video jest na wagę złota, gdy nie masz czasu czytać obszernego raportu.

Po 6 miesiącach zdobyliśmy pierwsze miejsce w Google na najważniejszej dla nas frazie. Oprócz tego zdobyliśmy już klientów prosto z SEO i ciągle odnotujemy wzrost zapytań. Gorąco polecam Top Online!

Bartosz Malinowski - fifteensecmedia.pl

Idealna współpraca! Pan Kamil ma ogromną wiedzę w zakresie pozycjonowana stron i nie tylko. Jest bardzo zaangażowany w pracę i pomoc na każdym etapie współpracy. Jest również niezwykle uprzejmy i pozytywny w kontakcie telefonicznym oraz mailowym. Wiele razy otrzymałam od pana Kamila mądre porady, które pomogły mi podjąć właściwe decyzje co do działania mojego sklepu.

Wiola Wołczyńska - wiolawolczynska.pl

Pan Kamil jest niezwykle pomocnym opiekunem! Cały czas czuwa nad moim sklepem internetowym pod kątem pozycjonowania - podsyła ciekawe rozwiązania i cały czas kontroluje sytuację. Przesyła jasne komunikaty i zadania do wykonania. Dziękuję!

Magdalena Aleksandrowicz - cart-art-wedding.com.pl

U Pana Kamila cienię sobie profesjonalne podejście do sprawy. Przede wszystkim, że potrafi doradzić gdzie ulokować środki, bądź kiedy tego nie robić, aby przyniosło to optymalne efekty. Również inicjatywę, jaką się Pan Kamil wykazuje. Podoba mi się też to, że każde pytanie nie pozostaje bez odpowiedzi.

Jakub Paluch - jakubpaluchphotography.pl