Karolina
Majerowska*

* Junior SEO Specialist

Karola niedawno zaczęła swoją przygodę z SEO, ale to nie przeszkadza jej osiągać bardzo dobre wyniki. Oprócz obsługi klientów pisze i wysyła do Was kreatywnego Newslettera - co tydzień dawka informacji o SEO (warto się zapisać!).

Swoją karierę rozpoczęła, jako Marketing Specialist, ale tworzenie contentu nie jest dla niej, więc postanowiła pójść w SEO. Praca w naszym teamie jak sama mówi - stanowi dla niej możliwość ciągłego rozwoju.

Poza godzinami maluje, trenuje oraz dba o swoje rośliny. Prawdziwa fanka drzemek, dla niej drzemka 20 min nie istnieje - 2h to absolutne minimum. Jest w stanie zasnąć w każdym miejscu, ale w pracy jest zawsze wyspana i wypoczęta.

O Karoli na luzie:

Bardzo lubi poznawać nowe rzeczy, jeździła konno, występowała w teatrze, brała lekcje perkusji, trenowała pływanie, należała do drużyny siatkarskiej, latała szybowcem i cały czas próbuje kolejnych nowości. Ma uczulenie na laktozę i czekoladę.

Karolina Majerowska - Junior SEO specialist w Top Online

Klienci o Karolinie

Współpraca z Panią Karoliną to czysta przyjemność! Zawsze ma dla mnie czas, aby porozmawiać, wyjaśnić pewne wątpliwości. Do tego jest sympatyczną osobą. Od razu złapałyśmy wspólny język. Cierpliwie wyjaśnia mi każdy element naszej współpracy, aby mój sklep był coraz lepiej widoczny dla klientów.

Sandra Olszar - najsshop.pl