Karolina
Majerowska*

*SEO Specialist

Karola niedawno zaczęła swoją przygodę z SEO, ale to nie przeszkadza jej osiągać bardzo dobre wyniki. Oprócz obsługi klientów pisze i wysyła do Was kreatywnego Newslettera - co tydzień dawka informacji o SEO (warto się zapisać!).

Swoją karierę rozpoczęła, jako Marketing Specialist, ale tworzenie contentu nie jest dla niej, więc postanowiła pójść w SEO. Praca w naszym teamie jak sama mówi - stanowi dla niej możliwość ciągłego rozwoju.

Poza godzinami maluje, trenuje oraz dba o swoje rośliny. Prawdziwa fanka drzemek, dla niej drzemka 20 min nie istnieje - 2h to absolutne minimum. Jest w stanie zasnąć w każdym miejscu, ale w pracy jest zawsze wyspana i wypoczęta.

O Karoli na luzie:

Bardzo lubi poznawać nowe rzeczy, jeździła konno, występowała w teatrze, brała lekcje perkusji, trenowała pływanie, należała do drużyny siatkarskiej, latała szybowcem i cały czas próbuje kolejnych nowości. Ma uczulenie na laktozę i czekoladę.

Karolina Majerowska - SEO specialist w Top Online

Klienci o Karolinie

Współpraca z Panią Karoliną to czysta przyjemność! Zawsze ma dla mnie czas, aby porozmawiać, wyjaśnić pewne wątpliwości. Do tego jest sympatyczną osobą. Od razu złapałyśmy wspólny język. Cierpliwie wyjaśnia mi każdy element naszej współpracy, aby mój sklep był coraz lepiej widoczny dla klientów.

Sandra Olszar - najsshop.pl

Współpraca z Top Online jest na prawdę strzałem w dziesiątkę jeśli chodzi o pozycjonowanie mojego sklepu internetowego. Jestem osobą w ruchu, skupiam się na tworzeniu produktów, potem na fotografowaniu i jego sprzedaży na przeróżnych targach. W związku, że ciągle brakuje mi czasu na akcje SEO, firma Top Online doskonale wyręcza mnie z tej pracy. Transparentność firmy, profesjonalizm i płynny kontakt wzbudza moje pełne zaufanie do nich.

Kinga Krzymowska - ekokinga.pl

Współpraca z Panią to czysta przyjemność. Pełen profesjonalizm. Bardzo dobry kontakt. Zadania wykonane zawsze na czas i rzetelnie.

Katarzyna Kloska - sanitti.pl

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panią. Mam poczucie, że angażuje się Pani w prace nad pozycjonowaniem mojej strony. Jest Pani również cierpliwa, wyczerpująco odpowiada Pani na wszelkie moje pytania i wątpliwości, a także z chęcią szuka Pani wspólnie ze mną rozwiązań, gdy pojawiają się jakieś przeszkody.

Monika Wronowska - e-atticus.pl