Marysia
Malec*

* PR & Content Manager

Marysia to rodzynka w zespole Top Online. Odpowiada za marketing agencji - od komunikacji za pomocą treści i grafik, po relacje z mediami i partnerami. W swojej pracy docenia możliwość ciągłego rozwoju, zdobywanie doświadczeń oraz poznawanie nowych ludzi, którzy potrafią zainspirować, a niekiedy także zaskoczyć.

Doświadczenie zdobywała w agencji content marketingu, gdzie zajmowała się działaniami z zakresu digital PR oraz tworzeniem i wdrażaniem strategii marketingowych dla marek z branży urodowej, modowej czy motoryzacyjnej.

W wolnej chwili jeździ na rowerze lub rolkach. Zamiast kryminałów wybiera książki o samorozwoju i psychologii. Miłośniczka muzyki na żywo i kuchni włoskiej.

O Marysi na luzie:

Lubi wyskoczyć na weekend, dlatego została mianowana organizatorem imprez firmowych i nie przez przypadek jeździ Seatem Ibizą. Z pozoru spokojna, ale za kierownicą lepiej jej nie denerwować. Ekspertka od spraw językoznawstwa. Jej biurko ozdabia tabliczka “Bossy” :)

Marysia Malec - PR & Content Manager w Top Online

Współpracownicy o Marysi

Marysia dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu znajdzie błędy w każdym tekście, nawet tym już poprawionym, dlatego mamy pewność, że wszystkie treści stworzone w Top Online będą na najwyższym poziomie. Nie przechodzi obok problemów obojętnie, zawsze wtrąci swój komentarz, dzięki czemu możemy spojrzeć na sprawę z innej perspektywy. Jeśli chcesz zobaczyć jej prawdziwy uśmiech - wykonaj dla niej jakieś zadanie :)

Grzegorz Słoka

Marysia jest najbardziej skrupulatną osobą w naszej firmie. Zawsze chętna do pomocy. Ogromne doświadczenie w tworzeniu najwyższej jakości treści i wysokie kompetencje językowe sprawiają, że nowa komunikacja naszej marki jest w dobrych rękach.

Marcin Kamiński

Mistrzyni słowa pisanego. Content, komunikacja, social media - w skrócie cały marketing jest w jej (dobrych) rękach. Zawsze skupiona na laptopie, ale nie odmówi wychylenia zza niego głowy na małe śmieszki :)

Kamil Stasiak