Zbigniew Obara*

*Senior SEO Specialist

Zbyszek nie tylko opiekuje się zespołem copywriterów, stale podnosząc jakość dostarczanych treści, ale szuka również nowych, a zarazem skutecznych technik pozyskiwania linków zwrotnych do stron wszystkich naszych klientów.

Jego początki w SEO pamiętają czasy kiedy standardem było wymienianie się banerami na stronach internetowych, a pozycjonowanie było dzikim zachodem, w którym m.in. liczyła się ilość linków, a nie ich jakość. Doświadczenie zdobywał jako copywriter SEO, dzięki czemu mógł poznać tajniki pozycjonowania, optymalizacji i link buildingu.

Jego zawodowy cel? Aby w wynikach dla klientów zawsze było “na zielono”.

Prywatnie miłośnik czapek z daszkami, filmów dokumentalnych (które jak twierdzi "zjadają" mu mnóstwo czasu), a także długich spacerów z żoną i "blabladorem".

O Zbyszku na luzie:

Wuju, człowiek do rany przyłóż. Jeszcze nigdy nikt w firmie nie widział go zdenerwowanego, choć wbrew pozorom to najbardziej cięty język w Top Online (legenda głosi, że ktoś widział go zdenerwowanego). W magiczny sposób ogarnia kilkunastu copywriterów. Na urlopie trzeba mu zabierać dostępy do maila, żeby odpoczął.

Zbigniew Obara - Senior SEO specialist w Top Online

Klienci o Zbyszku

Z przyjemnością rekomenduję współpracę z Panem Zbigniewem Obarą w kontekście działań SEO. Od samego początku Pan Zbigniew daje się poznać jako osoba wypełniająca swoje obowiązki sumiennie i z należytą starannością. Łatwy i przyjemny kontakt skłania do dalszej pracy nad portalem, a wysoki poziom kompetencji utwierdza w przekonaniu, iż został powierzony w dobre ręce.

Piotr Kubacki - mojaprofesja.pl

Bardzo cenimy naszą współpracę z Panem Zbigniewem który umiejętnie i szybko rozwiązuje problemy oraz jest zaangażowany we współpracę z naszą firmą. Jest osobą skuteczną w działaniu, konkretną i rzeczową, a jednocześnie potrafi przekonać nas do swoich racji. Dodatkowym atutem jest responsywność, co bardzo cenimy we współpracy z naszymi Partnerami. Z pełną odpowiedzialnością możemy polecić współpracę z Panem Zbigniewem.

Jarosław Archacki - stokrzesel.pl

Od początku współpraca z Panem Zbyszkiem przebiegała wzorowo. Wszystko jasno przedstawione, terminy dotrzymywane. Na efekty nie trzeba było długo czekać, już po 3 miesiącach zaczęły się pojawiać zapytania i dzięki pozycjonowaniu pozyskaliśmy wielu klientów. Pan Zbyszek oprócz realizacji prac wynikających z umowy pomagał mi rozwijać serwis w taki sposób, aby był on lepiej widoczny w sieci. Oprócz profesjonalizmu mogłem liczyć również na podpowiedzi wynikające z doświadczenia. Gorąco polecam Pana Zbyszka jako opiekuna.

Witold Laskowski - groupit.pl

Bardzo dobra współpraca, porady zawsze w punkt, zawsze służy pomocą. Dodatkowo jest bardzo sympatyczną i otwartą na kontakt osobą.

Grzegorz Woźniczka - modnedonice.pl